Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Třinec (11. 5. 2013)1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov | 4:10.32 | |||||||||||||||
2 | Jan PolášekJan Polášek | 80 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4:11.75 | |||||||||||||||
3 | Josef MichalecJosef Michalec | 76 | TJ Znojmo | 4:27.37 | |||||||||||||||
4 | Michal SlámaMichal Sláma | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 4:31.50 | |||||||||||||||
5 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | SSK Vítkovice | 4:32.40 | |||||||||||||||
6 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo | 4:34.93 | |||||||||||||||
Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Petr KaminskiPetr Kaminski | 92 | Atletický oddíl Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
David WawreczkaDavid Wawreczka | 81 | TJ Jäkl Karviná | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4:04.75 | |||||||||||||||
Jiří TeplýJiří Teplý | 94 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 4:12.43 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav PůčekJaroslav Půček | 97 | AK Hodonín | 4:33.10 | |||||||||||||||
3 | Pavel VaverkaPavel Vaverka | 96 | AK Olymp Brno | 4:39.87 | |||||||||||||||
4 | Jiří TomekJiří Tomek | 97 | AK Hodonín | 4:45.76 | |||||||||||||||
5 | Jiří GalloJiří Gallo | 97 | AK Olomouc | 4:55.67 | |||||||||||||||
Miroslav StabrynMiroslav Stabryn | 97 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Adam GauraAdam Gaura | 96 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana SlaníkováAdriana Slaníková | 93 | AK Hodonín | 5:25.36 | |||||||||||||||
2 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 5:26.81 | |||||||||||||||
Fatima KostkováFatima Kostková | 93 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Michaela ValentováMichaela Valentová | 93 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova | 92 | TJ Znojmo | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:07.07 | |||||||||||||||
2 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:35.37 | |||||||||||||||
3 | Manal BatihováManal Batihová | 97 | SSK Vítkovice | 5:53.49 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |