výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek

Tábor (1. 5. 2013)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.89
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.31
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.54
5 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
6 Adam VětrovskýAdam Větrovský 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.20
2 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.26
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.43
4 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.21
5 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32
6 Michal PaluzgaMichal Paluzga 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.43
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.74
8 Marek SchwarzMarek Schwarz 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.99
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.32
2 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
3 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
4 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.25
5 Jan ŠťastnýJan Šťastný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.42
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.01
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.13
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.22
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
5 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.67
6 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
7 Vojťech HanusVojťech Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.81
Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.02
2 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.45
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.66
4 Štěpán FryšŠtěpán Fryš 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.77
5 Martin BláhaMartin Bláha 04 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.94
6 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.25
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
8 Ondřej ČernýOndřej Černý 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.65
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
2 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.16
3 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.72
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.20
5 Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.54
MS Simona TrnkováSimona Trnková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
2 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.90
3 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.03
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.34
5 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.46
6 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.20
2 Tereza ŠpánováTereza Špánová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.43
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.66
4 Rozálie ChleborádováRozálie Chleborádová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.00
5 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.12
6 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.39
7 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.42
8 Julie MiklasováJulie Miklasová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolotováKateřina Holotová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
2 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.53
3 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.76
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.14
5 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.30
6 Kristýna HochováKristýna Hochová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.48
8 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.52
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
2 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.12
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.21
4 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
5 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.44
6 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.56
7 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.67
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.12
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18
3 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.44
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
6 Denisa BalováDenisa Balová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.90
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.02
8 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.92
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.51
3 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.15
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19
5 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.25
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.58
7 Helena KolářováHelena Kolářová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.10
8 Tereza UrbánkováTereza Urbánková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.12
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.34
MS Martin KálalMartin Kálal 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
MS Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
MS Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
MS Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
MS Šimon RejkaŠimon Rejka 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.23
MS Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
MS Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.05
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.04
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.11
4 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.13
5 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.28
6 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.29
7 Jan MrázekJan Mrázek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.47
8 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.60
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.89
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
3 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.59
4 Jakub JelínekJakub Jelínek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.19
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.72
6 Martin HolubMartin Holub 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.81
Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
MS Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
MS Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.44
MS Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.60
MS Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.71
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.96
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.25
2 Sára NetíkováSára Netíková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.07
3 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.45
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.91
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.98
MS Sára SedláčkováSára Sedláčková 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.57
MS Zuzana StradováZuzana Stradová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.68
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.04
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.18
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.32
4 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
5 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.58
6 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.83
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.24
8 Hana FárováHana Fárová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.57
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.65
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.74
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82
4 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.66
5 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.70
6 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.75
7 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.80
8 Monika RoháčkováMonika Roháčková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.88
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.59
2 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.65
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.74
4 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.87
5 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.93
6 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.01
7 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.05
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.10
MS Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.63
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.29
2 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.65
3 Matouš MichálekMatouš Michálek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.01
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.55
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.07
6 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 35.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.64
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.80
3 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.25
4 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.39
5 Jan MrázekJan Mrázek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.48
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.54
7 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.92
2 Martin HolubMartin Holub 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.25
MS Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.41
MS Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.89
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.79
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
MS Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.75
MS Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.38
MS Simona StrouhalováSimona Strouhalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.84
MS Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.12
MS Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.88
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.00
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.44
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.93
2 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.40
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.72
4 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.44
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.22
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
MS Zuzana StradováZuzana Stradová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.31
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.82
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.29
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.57
4 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.18
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.60
6 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.10
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.58
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.02
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.13
3 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.38
4 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.40
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.08
6 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.12
Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.11
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.12
3 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.41
4 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.62
5 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.34
6 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.12
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.96
Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:01.90
2 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:02.24
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:03.59
4 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.66
5 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.15
6 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:18.90
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.20
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:26.65
9 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.51
10 Pavel SumerauerPavel Sumerauer 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:28.25
MS Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.76
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1:58.55
2 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:00.21
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.36
4 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.61
5 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.87
6 Martin BláhaMartin Bláha 04 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:17.32
7 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.22
8 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.92
9 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:48.86
Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:06.34
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.53
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:07.72
4 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.81
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.99
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:09.47
7 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.62
8 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:20.99
9 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:21.57
10 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.39
11 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.93
12 Ema RegentíkováEma Regentíková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:25.70
13 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:28.22
14 Eliška ŠmrhováEliška Šmrhová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.19
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.67
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:28.77
3 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:37.91
4 Vojtěch ČutkaVojtěch Čutka 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.75
5 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:47.63
6 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:01.01
7 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.50
8 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:04.43
9 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:08.47
10 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:09.77
11 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:14.85
12 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:54.35
MS Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.82
MS Martin KálalMartin Kálal 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.05
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.31
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:49.36
3 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:54.02
4 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.10
5 Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:02.37
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:03.58
7 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:08.33
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:10.40
9 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:13.28
10 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:19.88
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:23.23
12 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:25.04
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:44.19
Celkem 14 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.23
2 Jakub PupíkJakub Pupík 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.88
MS Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice dnp
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaluzgaMichal Paluzga 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.05
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.60
3 Pavel SumerauerPavel Sumerauer 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.19
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.58
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.08
3 Radek DvořákRadek Dvořák 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.01
4 Ondřej ČernýOndřej Černý 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.17
5 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.84
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.03
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.39
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.93
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.41
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.41
3 Martin BláhaMartin Bláha 04 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.49
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.75
5 Marek SchwarzMarek Schwarz 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.87
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.25
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.97
2 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.99
3 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.09
4 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.29
5 Rozálie ChleborádováRozálie Chleborádová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.91
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.05
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.00
MS Simona TrnkováSimona Trnková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.35
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CílkováTereza Cílková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.46
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.66
3 Magdaléna RyjáčkováMagdaléna Ryjáčková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.23
4 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.01
5 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice dnp
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.87
3 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.11
4 Eliška ŠmrhováEliška Šmrhová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.46
5 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.15
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolotováKateřina Holotová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.52
2 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.74
3 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.89
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.82
5 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.44
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.49
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.13
3 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.41
4 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.08
5 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.54
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.70
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.84
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.05
4 Tereza UrbánkováTereza Urbánková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.46
5 Helena KolářováHelena Kolářová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.85
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.34
2 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.04
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.59
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.53
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.94
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.32
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.37
5 Daniel StejskalDaniel Stejskal 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.60
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.81
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.02
3 Sára NetíkováSára Netíková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.21
MS Zuzana StradováZuzana Stradová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.48
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.54
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.97
3 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.68
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.28
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.50
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.85
2 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.21
3 Julie GyselováJulie Gyselová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.20
4 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.72
Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.26
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.80
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.86
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.98
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holub, Hlaváč, Vangelov, Michálek Holub, Hlaváč, Vangelov, Michálek TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 60.52
2 Čutka, Kadlec, Marousek, Matějček Čutka, Kadlec, Marousek, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.58
3 Holoubek, Lejtnar, Kubíček, Stejskal Holoubek, Lejtnar, Kubíček, Stejskal SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 62.39
Kratochvíl, Mrázek, Ťoupalík, Slaba Kratochvíl, Mrázek, Ťoupalík, Slaba TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
DQ dle článku 170.13 (hození kolíku)
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baboučková, Kopáčková, Kružíková, Sýkorová Baboučková, Kopáčková, Kružíková, Sýkorová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.98
2 Feitová, Uhrová, Tomšovicová, Tomšovicová Feitová, Uhrová, Tomšovicová, Tomšovicová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 60.90
3 Vránová, Letochová, Gyselová, Tůmová Vránová, Letochová, Gyselová, Tůmová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 61.31
4 "B" - Havlíčková, Faktorová, Bendová, Němcová "B" - Havlíčková, Faktorová, Bendová, Němcová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 62.06
5 "A" - Hamadejová, Žáková, Vávrová, Cábová "A" - Hamadejová, Žáková, Vávrová, Cábová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 71.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" - Benešová, Burgstallerová, Kačírková, Machová "A" - Benešová, Burgstallerová, Kačírková, Machová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.11
2 "B" - Samcová, Krausová, Moravcová, Škrdletová "B" - Samcová, Krausová, Moravcová, Škrdletová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.30
MS "C" - Černá, Farová, Kofroňová, Reindlová "C" - Černá, Farová, Kofroňová, Reindlová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.87
MS Netíková, Sedláčková, Plavcová, Stradová Netíková, Sedláčková, Plavcová, Stradová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 62.36
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halounová, Jánská, Špálová, Přit, Býček, Janáš, Kovář, Didek Halounová, Jánská, Špálová, Přit, Býček, Janáš, Kovář, Didek TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:11.79
2 "A" - Cabadaj, Hesová, Křížková, Cílková, Kulhánková, Selmar, Valášek, Zykánová "A" - Cabadaj, Hesová, Křížková, Cílková, Kulhánková, Selmar, Valášek, Zykánová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.82
3 Balová, Dvořáková, Floriánová, Korandová, Fryš, Lejtnar, Mikula, Zeman Balová, Dvořáková, Floriánová, Korandová, Fryš, Lejtnar, Mikula, Zeman SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:16.93
4 Černý, Dvořák, Chleborádová, Kofroňová, Martínková, Pecková, Vansa, Dolejší Černý, Dvořák, Chleborádová, Kofroňová, Martínková, Pecková, Vansa, Dolejší TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:25.44
5 Brejško, Jodl, Malinský, Pekárek, Stika, Hochová, Šavlová, Jakšová Brejško, Jodl, Malinský, Pekárek, Stika, Hochová, Šavlová, Jakšová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.28
6 "B" - Plešáková, Cabadaj, Čechová, Zahradníková, jošt, Kubešovbá, Nováková, Svoboda "B" - Plešáková, Cabadaj, Čechová, Zahradníková, jošt, Kubešovbá, Nováková, Svoboda TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.47
7 "A" - Hrušková, Adámková, Daniel, Sak, Vacek, Kubíčková, Stejskal, Havlíček "A" - Hrušková, Adámková, Daniel, Sak, Vacek, Kubíčková, Stejskal, Havlíček SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:39.88
8 "B" - Reichenauerová, Sitterová, Gribbin, Tesařová, Větrovský, Janošíková, Žáková, Stejskal "B" - Reichenauerová, Sitterová, Gribbin, Tesařová, Větrovský, Janošíková, Žáková, Stejskal SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:42.14
MS Babková, Hlaváč, Hlaváčová, Kollarová, Masáková, Strusková, Strusková, Trnková Babková, Hlaváč, Hlaváčová, Kollarová, Masáková, Strusková, Strusková, Trnková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.20
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.30
2 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 1.25
MS Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.65
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.55
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.34
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.49
MS Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
MS Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.34
MS Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.31
MS Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.46
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.34
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.31
4 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.28
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.25
6 Sára NetíkováSára Netíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.20
7 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.20
8 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.15
9 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.15
10 Monika RoháčkováMonika Roháčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.10
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 5.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.35
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.01
3 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.57
4 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 4.16
5 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.04
6 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.99
7 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 3.93
8 Matouš MichálekMatouš Michálek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.87
9 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.73
10 Daniel StejskalDaniel Stejskal
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 3.67
11 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.39
MS Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.12
MS Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.02
Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.38
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.17
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.02
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.00
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.97
6 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.94
8 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.90
9 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.94
9 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.78
10 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.70
11 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.55
12 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.42
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.28
14 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.18
15 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 2.90
16 Veronika VávrováVeronika Vávrová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 2.89
MS Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.54
MS Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.24
MS Sára SedláčkováSára Sedláčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 3.94
MS Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.88
Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.37
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.02
3 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.01
4 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.77
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.74
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.70
7 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.65
8 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.51
9 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.51
10 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.49
11 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.48
12 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.46
13 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.46
14 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.45
15 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.41
16 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.34
17 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.24
18 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.20
19 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.14
20 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.08
21 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 2.89
22 Vojťech HanusVojťech Hanus
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 2.83
23 Adam VětrovskýAdam Větrovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.78
24 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.74
MS Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 2.90
Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 NM
Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 NM
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.27
2 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.17
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 4.14
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.96
5 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.93
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.92
7 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.85
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.78
9 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.77
10 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.75
11 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.64
12 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.51
13 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 3.47
14 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.46
15 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.45
16 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.44
17 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.35
18 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.34
19 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.24
20 Tereza ŠpánováTereza Špánová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.20
21 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.20
22 Kristýna HochováKristýna Hochová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.19
23 Denisa BalováDenisa Balová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.18
24 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.16
25 Tereza CílkováTereza Cílková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.16
26 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.11
27 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.05
28 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.00
29 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.84
30 Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 2.74
31 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 2.67
32 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.67
33 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.61
34 Helena KolářováHelena Kolářová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 2.60
Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NM
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.65
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.19
3 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 09.17
4 Aneta PlitkováAneta Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.55
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.35
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.10
7 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.07
8 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.75
9 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 07.17
10 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 07.10
11 Hana FárováHana Fárová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 07.04
12 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.87
13 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 06.26
14 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 06.03
15 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 05.71
16 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 05.09
Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 DNP
Alice MajerováAlice Majerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef JelínekJosef Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 10.70
2 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.99
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 09.21
4 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 08.16
5 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.45
6 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.09
7 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.02
8 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 06.11
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 67.87
2 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 63.88
3 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 57.64
4 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 52.00
5 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 44.77
6 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 43.33
7 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 41.34
8 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 33.40
9 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 32.42
10 Tadeáš VangelovTadeáš Vangelov
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.60
11 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 29.31
12 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.78
MS Martin KálalMartin Kálal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 54.35
MS Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 47.01
MS Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 34.36
Josef JelínekJosef Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 DNP
Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 49.20
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 41.71
3 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 37.60
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 37.30
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 36.53
6 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 35.57
7 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 34.92
8 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 32.70
9 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 31.45
10 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 31.12
11 Monika RoháčkováMonika Roháčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 29.65
12 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 25.82
13 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 24.89
14 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 21.90
15 Anna CábováAnna Cábová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 19.82
Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 44.24
2 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 42.40
3 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 41.39
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 38.84
5 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 38.27
6 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 38.26
7 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 36.57
8 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 36.06
9 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 34.93
10 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.64
11 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 34.00
12 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.40
13 Michal PaluzgaMichal Paluzga
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 31.47
14 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 31.33
15 Radek DvořákRadek Dvořák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 31.11
16 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 29.77
17 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.04
18 Filip HronekFilip Hronek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 21.93
19 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 18.33
20 Pavel SumerauerPavel Sumerauer
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 15.23
21 Jan ŠťastnýJan Šťastný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 11.61
MS Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 24.86
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 29.19
2 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 29.05
3 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 28.95
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 28.39
5 Ema RegentíkováEma Regentíková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 27.60
6 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.74
7 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 26.56
8 Kristína ŽákováKristína Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 22.58
9 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 22.21
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 19.80
11 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 19.11
12 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 18.63
13 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 16.70
14 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 15.86
15 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 15.85
16 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 15.78
17 Kateřina HolotováKateřina Holotová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 15.21
18 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 14.06
19 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 12.77
20 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 12.67
21 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 12.28
22 Eva JanošíkováEva Janošíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 10.93
23 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 07.26
Celkem 23 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.47
2 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 07.53
3 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.34
4 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.53
5 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 06.29
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 05.90
7 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.85
8 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 05.82
9 Filip HronekFilip Hronek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 05.66
10 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 05.50
11 Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.12
12 Jan ŠťastnýJan Šťastný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 04.64
13 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 04.21
14 Vojtěch HanusVojtěch Hanus
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 04.03
Celkem 14 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 09.23
2 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 09.01
3 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 07.51
4 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.25
5 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 07.20
6 Kristína ŽákováKristína Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.08
7 Jana FriebelováJana Friebelová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 06.93
8 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 06.55
9 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.53
10 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 06.50
11 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 06.45
12 Eliška ŠmrhováEliška Šmrhová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 06.36
13 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 06.29
14 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.27
15 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 06.06
16 Ema RegentíkováEma Regentíková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 05.84
17 Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.57
18 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 05.33
19 Tereza UrbánkováTereza Urbánková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.03
20 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 05.00
21 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 04.94
22 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 04.64
23 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 04.28
24 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 03.58
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NM
Celkem 25 závodníků