výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.48 719
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.70 650
3 Leo VuillienLeo Vuillien 950606 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.93 580
Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.93 580
5 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.08 537
6 Matěj DvořákMatěj Dvořák 960609 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.47 431
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.20 503
2 Jakub RadaJakub Rada 920501 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.27 484
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.29 478
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.38 454
Jakub ChouraJakub Choura 930815 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Filip PogosjanFilip Pogosjan 960118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav SůvaJaroslav Sůva 940902 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.62 675
2 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.77 628
3 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 07.99 563
4 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.40 449
5 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.45 436
6 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74 364
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 930711 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.35 762
2 Jan KlímaJan Klíma 960105 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.34 465
3 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.42 444
4 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.62 393
5 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.18 266
Patrik AbeldinovPatrik Abeldinov 980613 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.80 30
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.25 489
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.50 423
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62 393
5 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84 340
6 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.86 336
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 011227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.05 113
2 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.83 343
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13 276
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30 241
5 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.45 212
6 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.77 156
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03 839
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.13 809
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.27 767
4 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.29 761
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50 701
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.90 592
2 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 08.96 576
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06 551
4 Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.16 526
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.19 518
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.97 574
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.01 564
3 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 09.32 487
4 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 016103 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.68 404
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.15 306
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.33 749
2 Martina LerchováMartina Lerchová 906110 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09.04 556
3 Eliška KřepelováEliška Křepelová 985708 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.44 458
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.73 393
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.13 310
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 08.60 673
2 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70 645
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 08.80 618
Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 09.27 499
2 Barbora PetránkováBarbora Petránková 995221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.41 465
3 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.53 438
4 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.64 413
5 Jana SlachováJana Slachová 015826 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96 344
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 09.09 543
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.25 504
3 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.45 456
4 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.94 348
5 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.26 285
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.92 322
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 09.13 276
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.42 218
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.74 161
5 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.80 151
6 Matěj RothbauerMatěj Rothbauer 030515 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.81 149
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030101 AK SokolovAK Sokolov 09.67 173
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.91 134
3 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07 110
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40 68
5 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.47 61
6 Filip KrnáčFilip Krnáč 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.06 13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 10.23 89
2 Kevin LeupoldKevin Leupold 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.44 64
3 Matěj ZemanMatěj Zeman 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.96 19
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.32 2
5 David TošovskýDavid Tošovský 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.34 2
6 Adam BartoňAdam Bartoň 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.46 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.66 0
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.53 0
Misha ParkMisha Park 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.76 386
2 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.77 384
3 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.18 300
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.35 268
5 Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová 025212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.02 158
6 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.11 145
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.16 304
2 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.83 187
3 Sára DobronicováSára Dobronicová 025920 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.84 185
4 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.19 134
5 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.37 111
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.09 318
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.73 203
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.75 199
4 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov 11.20 133
5 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.76 68
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.51 94
2 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.36 20
3 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.95 0
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.10 0
5 Zuzana MaďarkováZuzana Maďarková 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.49 0
6 Míša ParkMíša Park 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.85 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen ZindrováElen Zindrová 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.34 21
2 Ellen HavlínEllen Havlín 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.43 16
3 Adéla BonischováAdéla Bonischová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.77 3
4 Michaela ŠedáMichaela Šedá 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.25 0
5 Anna ŠíchováAnna Šíchová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.41 0
6 Tereza GottschierováTereza Gottschierová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.87 0
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov 09.66 408
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.01 334
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.43 254
4 Eva VeseláEva Veselá 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.49 243
5 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.04 155
6 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.10 147
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.75 701
2 Jakub SeidlJakub Seidl 920225 AK SokolovAK Sokolov 12.25 603
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.56 545
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.68 523
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.78 344
Leo VuillienLeo Vuillien 950606 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DQ
Poznámky:
závodník Vuillien porušil pravidlo o startu
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav SůvaJaroslav Sůva 940902 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.21 610
2 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.51 554
3 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.11 297
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 12.41 573
2 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.00 468
3 Jan KlímaJan Klíma 960105 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.19 436
4 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.42 399
5 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.96 318
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.28 421
2 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.57 376
3 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.75 348
4 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.11 297
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.30 271
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.02 183
2 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.44 139
3 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.98 90
4 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 011227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.60 46
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.59 234
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.13 171
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.66 118
4 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.48 54
5 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.83 33
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.93 782
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62 665
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 13.85 628
4 Eliška KřepelováEliška Křepelová 985708 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.24 424
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62 665
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.69 501
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 15.28 419
4 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 15.43 399
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 14.50 528
2 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.52 525
3 Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.63 509
Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Tereza PopadincováTereza Popadincová 975819 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 956023 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.45 693
2 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 965826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.57 673
3 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.95 612
4 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 14.21 572
5 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.43 539
6 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.17 434
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 14.38 546
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 14.43 539
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.85 478
4 Barbora PetránkováBarbora Petránková 995221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.02 454
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.42 401
6 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.68 252
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.38 406
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 016103 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16.07 320
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.24 300
4 Markéta PancováMarkéta Pancová 030101 AK SokolovAK Sokolov 18.61 86
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.21 428
2 Anežka PancováAnežka Pancová 000101 AK SokolovAK Sokolov 15.68 367
3 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.71 364
4 Jana SlachováJana Slachová 015826 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.06 321
5 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.80 239
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.99 131
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.32 755
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.31 666
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.69 632
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.07 600
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 930711 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.12 774
2 Jakub SeidlJakub Seidl 920225 AK SokolovAK Sokolov 24.86 618
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.57 480
4 Filip PogosjanFilip Pogosjan 960118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.76 466
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.79 325
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.89 615
2 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 25.72 547
3 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.35 497
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.96 199
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.88 457
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.74 395
3 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.72 329
4 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.58 276
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.96 254
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.32 135
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.10 305
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.90 202
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.62 167
4 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.71 119
5 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 011227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.33 34
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.06 146
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 34.53 55
3 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.39 33
Jiří LorenzJiří Lorenz 020731 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.56 749
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.41 678
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.86 642
4 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 29.56 513
5 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.75 500
6 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 31.41 388
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.94 636
2 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.41 599
3 Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.47 450
4 Barbora PetránkováBarbora Petránková 995221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.06 411
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 995423 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 39.57 34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.65 507
2 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 30.76 430
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 31.14 405
4 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 32.06 348
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 29.17 542
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 000101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.54 380
3 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 32.41 327
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 29.99 483
2 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.96 417
3 Eleonora BudkováEleonora Budková 005519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 32.01 351
4 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 33.82 249
5 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.40 173
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.36 391
2 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.15 342
3 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.12 286
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 33.41 271
5 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.21 181
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.43 387
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 32.19 340
3 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 32.67 312
4 Anežka PancováAnežka Pancová 000101 AK SokolovAK Sokolov 33.75 253
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 34.78 201
Celkem 5 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:01.44
2 Martin SzewieczekMartin Szewieczek 860101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:07.44
3 Václav BlahoutVáclav Blahout 870715 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:07.64
4 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:12.36
5 Dominik PavlíkDominik Pavlík 980508 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:17.25
6 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:17.32
7 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:38.74
8 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:59.49
9 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:12.06
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:48.55
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:13.36
2 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:37.84
3 Martina LerchováMartina Lerchová 906110 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 3:38.80
4 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 3:42.11
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:44.95
6 Zora HrabákováZora Hrabáková 976106 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:45.19
7 Petra ZábojníkováPetra Zábojníková 850101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:52.67
8 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 995423 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:27.03
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:45.30
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:45.38
3 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:47.99
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:50.62
5 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:52.05
6 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 000101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:53.90
7 Eleonora BudkováEleonora Budková 005519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:56.82
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 05.17
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001210 07.65
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 07.24
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 10.61
2 Klára KlimtováKlára Klimtová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
965518 09.32
3 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 09.20
4 Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK SokolovAK Sokolov
975929 08.90
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
975320 08.83
6 Anna HiclováAnna Hiclová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975203 08.51
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
995126 10.34
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 08.81
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
985709 08.54
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 08.37
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 07.85
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
935927 08.56
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 16.38
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 16.27
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 11.83
2 Petr BrabecPetr Brabec
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
931028 10.41
3 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
931027 09.97
4 Jakub MaříkJakub Mařík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
910225 09.90
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 30.10
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 36.65
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975627 34.06
3 Anna HiclováAnna Hiclová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975203 25.49
4 Klára KlimtováKlára Klimtová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
965518 25.26
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
975320 22.02
6 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 20.82
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
985709 32.80
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
995126 30.49
3 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 28.15
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 26.73
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 36.35
2 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 34.83
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
935927 24.10
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HolubováDominika Holubová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
955224 25.71
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
940413 65.52
2 Miroslav VolfMiroslav Volf
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
700613 45.20
3 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
931027 45.16
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 44.18
5 Jakub MaříkJakub Mařík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
910225 21.41
Celkem 5 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK Chodov{8} 2175
2 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1797
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy Vary{8} 1748
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy Vary{8} 1703
5 Filip RundFilip Rund 970114 AK Sokolov{8} 1683
6 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1468
7 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1367
8 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy Vary{8} 1357
9 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1192
10 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM Ostrov{8} 1123
11 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM Ostrov{8} 1062
12 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0937
13 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0918
14 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0857
15 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0626
16 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0515
17 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0365
18 Radovan PeroutkaRadovan Peroutka 011227 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0193
Celkem 18 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy Vary{8} 2370
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 2092
3 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM Ostrov{8} 2090
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 2008
5 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1856
6 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK Sokolov{8} 1843
7 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK Sokolov{8} 1703
8 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1583
9 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK Sokolov{8} 1572
10 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK Sokolov{8} 1534
11 Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM Ostrov{8} 1485
12 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK Sokolov{8} 1453
13 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1369
14 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM Ostrov{8} 1340
15 Barbora PetránkováBarbora Petránková 995221 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1330
16 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK Sokolov{8} 1323
17 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1301
18 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM Ostrov{8} 1192
19 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM Ostrov{8} 1121
20 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1119
21 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0773
Celkem 21 závodníků