výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze

České Budějovice (19. 5. 2013)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubátJakub Kubát 020801 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.01
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.24
3 Ondřej DidekOndřej Didek 020106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.43
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.51
5 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.86
6 Šimon KubešŠimon Kubeš 002004 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 020311 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.71
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.32
3 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 020615 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.79
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 031129 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.82
5 Jakub ŠulcJakub Šulc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.19
6 Jan HavelecJan Havelec 020515 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.91
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 020604 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.25
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
4 Pavel ViktoraPavel Viktora 020203 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.60
5 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.76
6 Petr PešekPetr Pešek 021120 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.11
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
3 Václav ŠtikaVáclav Štika 030109 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.59
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 030322 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.60
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.36
6 Adam VětrovskýAdam Větrovský 002004 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
2 Filip HajnýFilip Hajný 020715 SK VětřníSK Větřní 08.13
3 Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.47
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.51
5 Damián FáraDamián Fára 041019 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.20
6 Pavel SiegerthPavel Siegerth 002004 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.09
2 Marian ValášekMarian Valášek 020622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43
3 Matouš KovářMatouš Kovář 021108 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.73
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.81
5 Adam ŠafářAdam Šafář 002002 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.92
6 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.38
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 020311 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.54
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.78
3 Jakub KubátJakub Kubát 020801 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.09
4 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.13
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.16
6 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.17
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ErnstKryštof Ernst 020604 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.10
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.32
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.39
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
Filip HajnýFilip Hajný 020715 SK VětřníSK Větřní DNP
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie VaškováNatalie Vašková 025508 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.13
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.20
3 Viktorie FárováViktorie Fárová 025414 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.36
4 Veronika HájkováVeronika Hájková 025410 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.51
5 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.97
2 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 036115 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.54
3 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
4 Jindra VovesnáJindra Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.91
5 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.03
2 Tereza ŠpánováTereza Špánová 035730 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.44
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.23
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.46
5 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 025825 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.03
2 Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.50
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 026021 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.74
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 035317 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.01
5 Eva KaisrováEva Kaisrová 002002 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.05
6 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.10
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
3 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
4 Adéla BartošováAdéla Bartošová 045717 SK VětřníSK Větřní 08.93
5 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 002003 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.23
6 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ŘádkováLada Řádková 025213 SK VětřníSK Větřní 08.23
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová 025121 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.37
3 Denisa BalováDenisa Balová 035504 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.05
4 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.25
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.28
6 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HálováAdéla Hálová 025206 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93
4 Veronika FárováVeronika Fárová 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.02
5 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.15
6 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská 035204 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.90
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 035511 SK VětřníSK Větřní 08.70
3 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.11
4 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 002002 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.39
5 Eliška HauserováEliška Hauserová 045206 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.79
6 Julie MiklasováJulie Miklasová 026223 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.07
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
3 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.23
4 Eliška ŠvábováEliška Švábová 03 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HalászováKristina Halászová 025616 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.80
2 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.82
3 Karolína SitterováKarolína Sitterová 035306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.25
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.71
2 Kristina HalászováKristina Halászová 025616 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.86
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.99
4 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.04
5 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.07
6 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.20
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.08
2 Natalie VaškováNatalie Vašková 025508 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.20
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.33
4 Lada ŘádkováLada Řádková 025213 SK VětřníSK Větřní 08.34
5 Barbora HlasováBarbora Hlasová 025121 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.42
6 Viktorie FárováViktorie Fárová 025414 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BudošMarek Budoš 990506 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.75
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98
3 Miloslav DušekMiloslav Dušek 980526 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.23
4 Martin PlačekMartin Plaček 990423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.33
Ondřej KodlOndřej Kodl 010222 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.75
2 Tomáš VojtaTomáš Vojta 981204 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.93
3 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.93
4 René HolýRené Holý 980329 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.79
5 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.21
Marek BláhaMarek Bláha 990805 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.39
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.64
3 Jaroslav JanuraJaroslav Janura 990708 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.23
4 Jan BeranJan Beran 990519 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 010406 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.26
Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.42
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.62
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.66
4 Marek BudošMarek Budoš 990506 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.81
5 Tomáš VojtaTomáš Vojta 981204 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.99
6 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.05
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.07
2 Miloslav DušekMiloslav Dušek 980526 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.27
3 Jaroslav JanuraJaroslav Janura 990708 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.44
4 Martin PlačekMartin Plaček 990423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.61
5 René HolýRené Holý 980329 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.69
6 Jan BeranJan Beran 990519 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 985117 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.21
4 Michaela SrbováMichaela Srbová 985315 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.41
Adéla ČervenáAdéla Červená 995111 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.28
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
3 Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80
4 Monika RoháčkováMonika Roháčková 005111 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.95
MS Michaela GrausamováMichaela Grausamová 975929 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.71
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
4 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 005625 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.81
5 Petra OndríkováPetra Ondríková 985409 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 985115 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.42
2 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
3 Jana MaňasováJana Maňasová 986207 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.96
4 Pavlína KoubováPavlína Koubová 986228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.98
5 Eliška NovákováEliška Nováková 005507 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.54
6 Vendula PlavcováVendula Plavcová 005125 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.52
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
3 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.98
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.50
5 Hana HellerováHana Hellerová 996022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.75
6 Eliška DaňkováEliška Daňková 995503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.67
3 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.07
4 Kateřina LetochováKateřina Letochová 006214 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.43
5 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.57
Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.14
2 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22
4 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.31
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 985115 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
6 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.54
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.69
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80
5 Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
6 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.91
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.19
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.08
3 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.73
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.21
2 Martin PlačekMartin Plaček 990423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.43
3 David BartlDavid Bartl 980806 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.72
4 Jan BeranJan Beran 990519 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.99
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 990617 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.48
2 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.08
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 010406 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.09
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.84
2 Miloslav DušekMiloslav Dušek 980526 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.82
3 Václav MatoušekVáclav Matoušek 990129 SK VětřníSK Větřní 21.06
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.88
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.08
3 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.31
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 985115 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.95
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.94
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.98
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.02
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.04
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.88
3 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.41
Adéla ČervenáAdéla Červená 995111 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.41
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.60
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LetochováKateřina Letochová 006214 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.06
2 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 985725 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.08
3 Vendula PlavcováVendula Plavcová 005125 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.43
Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.67
2 Hana HellerováHana Hellerová 996022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.97
Tereza SoukupováTereza Soukupová 985302 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
MS Michaela GrausamováMichaela Grausamová 975929 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.64
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.19
3 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.03
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PetráňMartin Petráň 990202 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.26
2 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.68
3 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.84
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.16
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.78
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.60
4 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 985725 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 46.31
2 Petra OndríkováPetra Ondríková 985409 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.18
3 Hana HellerováHana Hellerová 996022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.69
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.07
2 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.48
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.30
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.26
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:01.76
2 Adam PřibAdam Přib 020404 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:02.74
3 Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.37
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.45
5 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:04.49
6 Václav ŠtikaVáclav Štika 030109 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.90
7 Filip StejskalFilip Stejskal 030416 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.84
8 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ViktoraPavel Viktora 020203 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:09.34
2 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.91
3 Petr LukšPetr Lukš 021014 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.13
4 Marian ValášekMarian Valášek 020622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.19
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:18.19
6 Petr PešekPetr Pešek 021120 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:20.71
7 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 020615 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:24.41
8 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.09
9 Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.33
10 Adam KrumlAdam Kruml 020905 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:43.23
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:58.22
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.27
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.00
4 Tereza BartlováTereza Bartlová 025516 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:04.92
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:06.11
6 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:10.45
7 Adéla HálováAdéla Hálová 025206 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.21
8 Veronika FárováVeronika Fárová 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:15.00
9 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.04
10 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:27.00
11 Eliška ŠvábováEliška Švábová 03 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:35.10
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:58.52
2 Lada ŘádkováLada Řádková 025213 SK VětřníSK Větřní 2:04.37
3 Katka ZobalováKatka Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:04.55
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 002003 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.93
5 Jindra VovesnáJindra Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:11.08
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.96
7 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.24
8 Eliška NovákováEliška Nováková 03 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:24.17
9 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:28.48
10 Eva KaisrováEva Kaisrová 002002 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:37.29
Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 035511 SK VětřníSK Větřní DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.91
2 Josef JakešJosef Jakeš 990422 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:27.45
3 Matouš JenisMatouš Jenis 990603 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:31.70
4 David BartlDavid Bartl 980806 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:32.08
5 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.37
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.14
2 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.09
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.46
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.96
5 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.23
6 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.27
7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 985212 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:51.08
8 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 005625 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:55.36
9 Pavlína KoubováPavlína Koubová 986228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:59.11
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VeldaJan Velda 990406 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:15.59
2 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:35.62
MS Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:45.10
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:18.54
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:46.45
3 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 995920 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:08.76
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.91
2 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.02
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.07
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.75
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ErnstKryštof Ernst 020604 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.64
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
3 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.13
4 Martin BláhaMartin Bláha 040205 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.39
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 020301 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.20
2 Damián FáraDamián Fára 041019 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.23
3 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.66
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 031129 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.89
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.56
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.43
3 Michal PaluzgaMichal Paluzga 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.50
Petr PešekPetr Pešek 021120 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 025107 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.74
3 Kateřina HolotováKateřina Holotová 035414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
4 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.01
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.02
6 Hana TesařováHana Tesařová 041227 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.35
2 Tereza BartlováTereza Bartlová 025516 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.73
3 Viktorie FárováViktorie Fárová 025414 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.84
4 Kristina HalászováKristina Halászová 025616 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.91
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.64
2 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.26
3 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.37
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.50
5 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.60
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katka ZobalováKatka Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.09
2 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.68
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.10
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 002003 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.24
5 Karolína SitterováKarolína Sitterová 035306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.29
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.44
2 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.04
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 025924 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.35
4 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 025825 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.46
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 035317 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.09
2 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.40
3 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.65
4 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 002002 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 11.08
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.13
2 Michal BabkaMichal Babka 990626 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.62
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15.58
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.71
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.56
3 Petra ČernáPetra Černá 995223 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.76
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 985621 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.07
2 Lucie NovákováLucie Nováková 996025 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.93
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.84
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 990721 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 31.23
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.07
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová 995625 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.64
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.44
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.10
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.08
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 985621 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.48
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.96
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budoš, Svoboda, Jonera, Vojta Budoš, Svoboda, Jonera, Vojta TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 30.31
2 Pacholík, Jelínek, Veřtát, Vaněk Pacholík, Jelínek, Veřtát, Vaněk TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.00
3 Petráň, Velda, Jodl, Babka Petráň, Velda, Jodl, Babka T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.32
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kofroňová, Farová, Černá, Reindlová Kofroňová, Farová, Černá, Reindlová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.29
2 Hrubcová A., Hrubcová N., Poslušná, Němcová Hrubcová A., Hrubcová N., Poslušná, Němcová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.50
3 Novotná, Psohlavcová, Šimerová, Čutková Novotná, Psohlavcová, Šimerová, Čutková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.39
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kačírková, Benešová, Suková, Machová Kačírková, Benešová, Suková, Machová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.87
2 Ondríková, Zemanová, Šetelíková,Vašíčková Ondríková, Zemanová, Šetelíková,Vašíčková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.92
3 Letochová, Gyselová, Bočková, Vránová Letochová, Gyselová, Bočková, Vránová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.22
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáč, Přib, Didek, Hausner Janáč, Přib, Didek, Hausner TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 38.45
2 Dóka, Selnar, Valášek, Svoboda Dóka, Selnar, Valášek, Svoboda TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.10
3 Ernst, Buchal, Sak, Stejskal Ernst, Buchal, Sak, Stejskal SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.35
4 Siegerth, Kobrle, Větrovský, Kubeš Siegerth, Kobrle, Větrovský, Kubeš SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.76
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Čermáková, Janoušková, Strusková Krejčí, Čermáková, Janoušková, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.03
2 Bendová, Faktorová, Psohlavcová, Němcová Bendová, Faktorová, Psohlavcová, Němcová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.64
3 Kulhánková, Křížková, Hálová, Hesová Kulhánková, Křížková, Hálová, Hesová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.48
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halounová, Slamková, Jánská, Špánová Halounová, Slamková, Jánská, Špánová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 39.79
2 Hrušková, Mikšovská, Sitterová, Ošmerová Hrušková, Mikšovská, Sitterová, Ošmerová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 43.71
Celkem 2 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volková, Tvrzová, Zikešová, Švecová Volková, Tvrzová, Zikešová, Švecová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.18
2 Novotná, Psohlavcová, Šimerová, Čutková Novotná, Psohlavcová, Šimerová, Čutková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:20.87
Hrubcová A., Hrubcová N., Maňasová, Letochová Hrubcová A., Hrubcová N., Maňasová, Letochová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.371.421.471.521.571.601.631.661.691.721.751.781.80 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
990721 1.78 ---OOOOOOOXOXXOOXXX
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990803 1.72 ---OOOOOOXOOXXX
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980622 1.57 ---OOXXOXXX
4 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 1.52 OOOOXOXXX
5 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990202 1.42 XOOOXXX
6 Vít SehnalVít Sehnal
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
000102 1.37 OXOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.221.271.321.371.421.471.501.531.561.581.621.64 Body
1 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
985302 1.62 ---OOOOOOOXXOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.53 --OOOXOOXOXXX
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.47 --OXOXXOOXXX
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 1.42 --XOXOOXXX
5 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995616 1.42 OOOOXXOXXX
6 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 1.37 OOOOXXX
7 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
995803 1.32 OOXOXXX
8 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
005625 1.22 XXOXXX
9 Monika RoháčkováMonika Roháčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
005111 NM XXX
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.151.191.221.251.281.31 Body
1 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 1.28 OOOOOOOXOOXOXXX
2 Filip HajnýFilip Hajný
SK VětřníSK Větřní
020715 1.25 OOOOOOOOXOXXX
3 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 1.22 OOXOOOXOXOXXOXXX
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 1.15 OOOOXOOXXX
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 1.10 OOXOOOXXX
6 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
020905 1.10 OOOOXXOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.131.161.191.221.251.281.301.32 Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 1.30 ----OOOOOOXXOOXXX
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025107 1.25 O-OOOOOOOXOXXX
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
026021 1.13 OXOOXOXOXOXXX
4 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025410 1.10 OOOOOXXX
5 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 1.05 OOOXOXXX
6 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035125 1.05 OOXOXOXXX
7 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 1.00 -OOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985621 1.95
2 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005229 1.65
3 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996025 1.65
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
980726 5.17 +1.3 m/s X4.855.175.174.804.704.78
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990803 5.11 +0.1 m/s 4.90-5.115.11X4.785.08
3 Tomáš VojtaTomáš Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
981204 5.07 +0.7 m/s 4.40X5.075.07XX5.05
4 Marek BudošMarek Budoš
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990506 4.93 +0.6 m/s 4.574.804.934.93---
5 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980622 4.87 -0.5 m/s 4.534.183.284.53X4.874.81
6 Jaroslav JanuraJaroslav Janura
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990708 4.66 +1.2 m/s 4.66-X4.664.204.423.81
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
990423 4.51 +1.4 m/s 4.454.514.434.514.304.27X
8 Václav MatoušekVáclav Matoušek
SK VětřníSK Větřní
990129 4.35 +1.2 m/s 4.172.304.354.353.53X3.97
9 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
980806 4.25 -1.3 m/s 3.954.25X4.25
10 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 4.15 +0.0 m/s 4.153.623.784.15
11 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990202 4.12 +1.2 m/s 4.123.913.434.12
12 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 3.77 -1.3 m/s X-3.773.77
13 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
010719 3.07 -1.0 m/s X2.423.073.07
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
986207 4.66 +0.6 m/s 4.66+0,64.29-1,04.22-0,84.664.28-1,4X-2,04.26-1,1
2 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
985302 4.53 +0.5 m/s 4.53+0,54.30+0,14.41+0,54.534.19+0,34.23+0,24.44+0,0
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 4.49 +1.4 m/s 4.49+1,44.16-1,3X-0,54.494.36+0,03.61+0,04.37-0,5
4 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995329 4.22 +2.6 m/s 4,09 +0.3 m/s 4.22+2,63.96+0,54.08+0,74.224.09+0,33.98-1,14.05-1,7
5 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.17 +1.3 m/s 3.29+0,44.13-1,73.63+0,94.134.17+1,34.05+1,03.65-1,1
6 Pavlína KoubováPavlína Koubová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
986228 4.06 +0.3 m/s 4.06+0,33.75+0,23.50+0,34.063.65+1,03.79+0,03.65-1,1
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.02 +1.2 m/s X+2,34.02+1,2X+0,44.02--1,5X-3,7X
8 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 3.96 +0.7 m/s 3.73+0,63.95+0,93.95+0,63.953.96+0,73.76-1,13.59+0,0
9 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.95 +1.5 m/s 3.95+1,53.67+0,63.66+0,33.95
10 Michaela GrausamováMichaela Grausamová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
975929 3.90 +1.0 m/s 3.90+1,03.84+0,12.24+0,73.90
11 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
995803 3.86 +3.1 m/s 3,49 +1.2 m/s 3.86+3,13.49+1,2X+1,73.86
12 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
986021 3.84 -0.2 m/s X+0,03.42+0,03.84-0,23.84
13 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 3.77 +1.3 m/s 3.77+1,33.40-0,23.51+0,03.77
14 Vendula PlavcováVendula Plavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005125 3.64 +1.2 m/s 3.22+1,83.03+1,33.64+1,23.64
15 Eliška DaňkováEliška Daňková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
995503 3.43 +0.2 m/s 3.43+0,22.92+0,92.94+0,53.43
16 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
015208 3.34 +0.3 m/s 3.34+0,33.08-1,03.12+0,63.34
17 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 3.30 +2.0 m/s 3.30+2,03.19+0,5X+1,23.30
18 Eliška NovákováEliška Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
005507 3.15 +0.9 m/s X+1,83.01+0,83.15+0,93.15
Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
995223 NM -X+1,8X-1,00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020304 4.08 3.623.853.973.973.743.664.08
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 4.01 3.773.793.733.791.333.964.01
3 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
020311 3.84 3.843.81-3.84
4 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030101 3.70 3.553.573.633.633.573.703.50
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
021215 3.60 3.443.303.493.49X3.503.60
6 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 3.59 3.263.493.283.493.403.493.59
7 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
020404 3.45 X3.303.453.452.853.273.45
8 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
020905 3.29 3.263.292.923.29---
9 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020301 3.29 3.253.223.293.29
10 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 3.29 3.223.203.293.29
11 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021014 3.28 3.283.21-3.28
12 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
021108 3.22 3.152.913.223.22
13 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
030319 3.22 2.793.053.223.22
14 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 3.19 3.142.883.193.19
15 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
030727 3.18 3.042.913.183.18
16 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.17 3.023.173.073.17
17 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 3.12 3.12XX3.12
18 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.10 3.043.102.973.10
19 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 3.10 3.102.712.883.10
20 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
031220 3.08 3.083.052.573.08
21 Adam ŠafářAdam Šafář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002002 3.06 3.062.622.003.06
22 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
031129 2.99 2.922.632.992.99
23 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
031111 2.99 2.992.302.822.99
24 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
020203 2.99 2.992.69-2.99
25 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 2.96 X2.862.962.96
26 Václav ŠtikaVáclav Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030109 2.92 2.842.522.922.92
27 Michal PaluzgaMichal Paluzga
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 2.82 2.582.612.822.82
28 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 2.79 2.552.662.792.79
29 Damián FáraDamián Fára
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
041019 2.77 2.622.632.772.77
30 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041129 2.75 2.621.102.752.75
31 Jakub ŠulcJakub Šulc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 2.71 2.002.71X2.71
32 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 2.69 2.662.502.692.69
33 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 2.62 2.622.392.352.62
34 Adam VětrovskýAdam Větrovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 2.60 2.602.292.452.60
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025107 3.92 3.473.713.893.893.533.733.92
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 3.79 1.853.673.523.673.693.763.79
3 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025901 3.73 3.173.573.453.573.543.543.73
4 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025616 3.72 3.693.523.423.69X3.343.72
5 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 3.62 3.613.543.323.613.623.513.60
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025303 3.54 3.403.323.343.403.30X3.54
7 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025815 3.53 3.533.413.473.533.253.473.53
8 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 3.46 3.283.463.253.46X3.103.22
9 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
036020 3.33 3.333.263.243.33
10 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 3.33 3.233.233.333.33
11 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
035922 3.32 3.323.032.973.32
12 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025410 3.30 3.043.113.303.30
13 Tereza BartlováTereza Bartlová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
025516 3.29 3.133.243.293.29
14 Lada ŘádkováLada Řádková
SK VětřníSK Větřní
025213 3.25 2.992.883.253.25
15 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035125 3.22 3.223.113.163.22
16 Viktorie FárováViktorie Fárová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025414 3.22 2.933.013.223.22
17 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
036115 3.21 2.903.213.213.21
18 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025121 3.15 3.043.053.153.15
19 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
SK VětřníSK Větřní
035511 3.14 3.093.123.143.14
20 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025820 3.13 2.852.943.133.13
21 Tereza ŠpánováTereza Špánová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
035730 2.99 2.992.882.972.99
22 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 2.94 2.942.752.892.94
23 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 2.94 2.842.812.942.94
24 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
026021 2.90 2.902.822.762.90
25 Adéla BartošováAdéla Bartošová
SK VětřníSK Větřní
045717 2.88 2.682.272.882.88
26 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045531 2.87 2.872.742.832.87
27 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 2.83 2.832.472.632.83
28 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 2.80 2.662.802.652.80
29 Eliška ŠvábováEliška Švábová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
03 2.80 2.652.802.572.80
30 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035707 2.79 2.792.702.762.79
31 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025601 2.78 2.592.782.782.78
32 Denisa BalováDenisa Balová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
035504 2.78 2.542.642.782.78
33 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025904 2.76 2.562.732.762.76
34 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
002002 2.75 2.752.70-2.75
35 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025825 2.66 2.632.372.662.66
36 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 2.60 2.452.602.592.60
37 Eliška NovákováEliška Nováková
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
03 2.42 2.17X2.422.42
38 Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
026223 2.42 2.42X2.112.42
39 Eliška HauserováEliška Hauserová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
045206 2.40 2.40X2.162.40
40 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035306 2.29 2.29XX2.29
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 12.03 10.99X11.1011.1012.0212.0311.93
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 11.04 10.8011.01X11.0111.0410.82X
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 09.43 07.9608.7708.8108.8108.9409.2209.43
4 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
985108 08.76 08.6108.3108.7608.7608.5708.5908.41
5 Leona HruškováLeona Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
995702 08.71 07.4508.3407.5708.3407.2007.5008.71
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 08.60 08.06X08.6008.6008.46X08.49
7 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995819 08.53 07.8708.5308.1108.5307.3408.1907.51
8 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985315 08.20 07.8108.0907.8008.09X07.8508.20
9 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
995223 08.01 07.2007.8308.0108.01
10 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995904 07.97 07.6407.1107.9707.97
11 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 07.83 06.9106.1407.8307.83
12 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 07.76 07.6307.2707.7607.76
13 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 07.75 07.5607.75X07.75
14 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986215 07.70 07.7007.4107.5507.70
15 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985117 07.58 07.4407.3607.5807.58
16 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812 07.49 07.2107.4007.4907.49
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 10.77 09.8710.3709.5010.3710.3310.7710.37
2 René HolýRené Holý
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
980329 10.43 09.7709.38X09.7710.0710.43X
3 Václav MatoušekVáclav Matoušek
SK VětřníSK Větřní
990129 09.97 09.6209.7809.6809.7809.7709.1909.97
4 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
990603 09.69 09.0809.2409.1109.2409.4309.69-
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 09.40 09.3408.9408.5009.3409.4009.1208.98
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 08.93 08.9308.3708.6608.9308.1208.7308.79
7 Jaroslav JanuraJaroslav Janura
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990708 08.91 07.6407.9108.9108.9108.1008.8408.59
8 Tomáš VojtaTomáš Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
981204 08.65 08.55X08.6508.6508.3108.2908.12
9 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 08.39 08.3408.39X08.39
10 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
990519 08.29 07.5808.2907.7508.29
11 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 07.23 07.1107.2306.5007.23
12 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 06.65 X06.4306.6506.65
13 Vít SehnalVít Sehnal
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
000102 06.17 06.08X06.1706.17
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 27.35 22.8622.37X22.8624.8827.35X
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 26.69 25.4525.88X25.88X26.69X
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 25.37 X18.9520.1920.1924.5825.3717.31
4 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 23.33 20.94XX20.9423.3321.5922.64
5 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985315 23.23 20.9823.2322.8323.2320.9323.2321.49
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 22.59 21.40XX21.40X21.2022.59
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995904 20.10 X20.1018.2120.1016.68X06.31
8 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986215 19.03 X18.5718.5318.5718.9318.7019.03
9 Leona HruškováLeona Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
995702 18.42 X17.8418.4218.42
10 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 18.21 18.21X16.9218.21
11 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812 17.78 X17.78X17.78
12 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995616 17.72 17.7215.5516.6117.72
13 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996005 17.19 XX17.1917.19
Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985212 NM XXX0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HolýRené Holý
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
980329 27.33 X24.7727.3327.33X26.2225.95
2 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 24.75 20.3624.13X24.1324.7522.3222.28
3 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 24.74 23.2224.65X24.65X24.74X
4 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990626 23.50 X20.85X20.8523.3423.5023.30
5 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990417 23.39 23.3917.8216.6323.39XX04.44
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 23.32 22.2421.2821.3222.2420.9323.3222.65
7 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990406 20.30 19.8519.8520.3020.3018.9220.1618.50
8 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 18.44 16.4215.1013.7916.4218.4417.2617.70
9 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012 15.99 13.9215.9615.9915.99
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 16.33 16.06XX16.0615.1615.5816.33
MS Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986215 16.08
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 21.67 15.33X19.3919.39X17.7321.67
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 18.96 17.5818.9617.5718.9615.36X17.80
3 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990417 17.64 16.4317.64X17.6415.2815.3316.25
4 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 17.10 16.4416.2817.1017.1015.1216.0015.27
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 33.52 28.6631.5127.5931.5133.5228.4332.16
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 32.84 X30.14X30.1432.8430.42X
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 31.56 25.8025.1622.225.80X24.3231.56
4 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 28.84 25.8526.8328.3528.3524.7524.3428.84
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 26.68 21.3626.68X26.6823.4218.22X
6 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812 25.63 24.12X23.1424.1225.63X22.62
7 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
985108 25.40 X25.4021.6925.40
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995904 24.00 21.2020.0724.0024.0021.3919.14X
9 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985212 23.44 23.44X20.9023.44
10 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995819 20.17 X20.1715.5720.17
11 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
995803 20.00 16.7820.00X20.00
12 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996005 19.86 19.86XX19.86
13 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 18.75 17.5118.7517.4618.75
14 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 17.68 X17.68X17.68
15 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986215 17.44 16.9617.4410.9317.44
16 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 15.45 XX15.4515.45
17 Eliška NovákováEliška Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
005507 14.47 X14.47X14.47
18 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 11.88 XX11.8811.88
19 Monika RoháčkováMonika Roháčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
005111 11.48 11.48XX11.48
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 37.23 35.8037.2335.6537.2303.7533.4735.10
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 35.47 29.2935.4732.4135.4733.8031.43-
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
990721 32.57 14.0921.0526.8426.8427.0032.5727.71
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 31.00 28.0525.4826.4828.0531.00--
5 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990626 26.92 25.0226.9224.4626.92X23.9524.91
6 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990406 24.00 20.2723.9421.8023.9422.9123.6824.00
7 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012 23.20 23.2022.1821.5523.2019.0721.2421.27
8 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 21.73 21.7316.2316.8621.7317.54--
9 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 20.68 18.3819.9720.6820.68
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
980124 35.48
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
965210 24.39
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
961114 43.07
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 47.10 47.1047.1042.8040.59-
2 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 43.66 43.6643.6640.7943.3538.04
3 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 41.69 40.2240.2240.4441.6940.34
4 Filip HajnýFilip Hajný
SK VětřníSK Větřní
020715 40.50 40.0040.0037.6039.2840.50
5 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
030322 38.89 38.8938.8932.5338.2035.06
6 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 37.50 35.3635.3634.4233.8437.50
7 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 36.75 36.7536.7531.8331.05-
8 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 36.25 35.7435.74X34.6236.25
9 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021014 35.27 35.2735.27
10 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020226 35.18 35.1835.18
11 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020301 34.40 34.4034.40
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 34.01 34.0134.01
13 Jan HavelecJan Havelec
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
020515 33.45 33.4533.45
14 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
020106 32.17 32.1732.17
15 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
021108 30.31 30.3130.31
16 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 30.24 30.2430.24
17 Michal PaluzgaMichal Paluzga
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 30.16 30.1630.16
18 Petr PešekPetr Pešek
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
021120 29.81 29.8129.81
19 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 29.18 29.1829.18
20 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 28.29 28.2928.29
21 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 27.42 27.4227.42
22 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 25.18 25.1825.18
23 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
020615 24.73 24.7324.73
24 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
031220 24.39 24.3924.39
25 Adam ŠafářAdam Šafář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002002 24.00 24.0024.00
26 Adam VětrovskýAdam Větrovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 21.09 21.0921.09
27 Jakub ŠulcJakub Šulc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 20.75 20.7520.75
28 Vít KobrleVít Kobrle
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 19.98 19.9819.98
29 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041129 19.43 19.4319.43
30 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030829 16.91 16.9116.91
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
035317 31.97 31.6731.6731.8331.0331.97
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025121 31.41 30.7330.7331.4130.3625.53
3 Katka ZobalováKatka Zobalová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 31.28 31.2831.2806.9828.4830.43
4 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025106 29.20 29.2029.2026.8428.05X
5 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 26.63 26.4526.4526.6326.6225.04
6 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 23.47 22.2322.2320.8223.4720.51
7 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025729 19.90 19.9019.9018.6516.0216.42
8 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
026018 19.16 19.1619.1612.7215.6516.87
9 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035204 18.72 18.7218.72
10 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 17.32 17.3217.32
11 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 17.14 17.1417.14
12 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
026211 16.22 16.2216.22
13 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036105 16.02 16.0216.02
Celkem 13 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 08.90 07.4407.7408.2308.2307.2708.2408.90
2 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 08.16 07.2907.9208.1608.1607.1607.8508.11
3 Jan HavelecJan Havelec
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
020515 07.88 06.1706.8106.8606.8607.1507.2307.88
4 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020226 07.73 07.2706.7506.6507.2706.52X07.73
5 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
030322 07.36 06.9406.9907.2307.2307.3607.0105.73
6 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 06.62 06.1706.4406.4906.4906.5006.5906.62
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 06.10 05.5906.1006.0506.1005.9805.7805.97
8 Vít KobrleVít Kobrle
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
002004 05.64 04.5705.6405.2105.6405.6404.7805.26
9 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041129 05.12 X04.2505.1205.12
Celkem 9 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Denisa BalováDenisa Balová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
035504
Veronika FárováVeronika Fárová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02
Eliška HauserováEliška Hauserová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
045206
Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03
Eva KaisrováEva Kaisrová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
002002
Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02
Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02
Jindra VovesnáJindra Vovesná
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036105
Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
026223
Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035204
Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
026211
Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
026018
Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
036115
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025527
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035707
Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
025106
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207
Celkem 21 závodníků