Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze
České Budějovice (19. 5. 2013)50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KubátJakub Kubát | 02 | SKOK J. Hradec | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.24 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DidekOndřej Didek | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Michal TikalMichal Tikal | 04 | TJ ČZ Strakonice | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Šimon KubešŠimon Kubeš | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 07.71 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Petr LejtnarPetr Lejtnar | 03 | SKOK J. Hradec | 08.82 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŠulcJakub Šulc | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Jan HavelecJan Havelec | 02 | Atletika Katovice o.s. | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Pavel ViktoraPavel Viktora | 02 | Atletika Katovice o.s. | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Petr PešekPetr Pešek | 02 | Atletika Katovice o.s. | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Václav ŠtikaVáclav Štika | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Matěj HavlíčekMatěj Havlíček | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Adam VětrovskýAdam Větrovský | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Filip HajnýFilip Hajný | 02 | SK Větřní | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Jan DanielJan Daniel | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.47 | |||||||||||||||
4 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Damián FáraDamián Fára | 04 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 09.20 | |||||||||||||||
6 | Pavel SiegerthPavel Siegerth | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Marian ValášekMarian Valášek | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Matouš KovářMatouš Kovář | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Adam ŠafářAdam Šafář | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Matyáš PelcMatyáš Pelc | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále A (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HolubLukáš Holub | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 07.54 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VeithVojtěch Veith | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 07.78 | |||||||||||||||
3 | Jakub KubátJakub Kubát | 02 | SKOK J. Hradec | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.16 | |||||||||||||||
6 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ErnstKryštof Ernst | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.32 | |||||||||||||||
3 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.43 | |||||||||||||||
Filip HajnýFilip Hajný | 02 | SK Větřní | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie VaškováNatalie Vašková | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Viktorie FárováViktorie Fárová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 08.36 | |||||||||||||||
4 | Veronika HájkováVeronika Hájková | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠímováTereza Šímová | 04 | Atletika Písek, o.s. | 08.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 07.97 | |||||||||||||||
2 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Andrea BřehovskáAndrea Břehovská | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Jindra VovesnáJindra Vovesná | 03 | Atletika Písek, o.s. | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŠpánováTereza Špánová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | ŠSK ZŠ Borotín | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Iveta KouřimováIveta Kouřimová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Eliška HamadejováEliška Hamadejová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Michaela TesařováMichaela Tesařová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Soňa KofroňováSoňa Kofroňová | 03 | TJ Sokol Milevsko | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Eva KaisrováEva Kaisrová | 00 | Atletika Katovice o.s. | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Anna JiráskováAnna Jirásková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Adéla BartošováAdéla Bartošová | 04 | SK Větřní | 08.93 | |||||||||||||||
5 | Sabina KubíčkováSabina Kubíčková | 00 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Adéla VandováAdéla Vandová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 09.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ŘádkováLada Řádková | 02 | SK Větřní | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Barbora HlasováBarbora Hlasová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Denisa BalováDenisa Balová | 03 | SKOK J. Hradec | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Hana TesařováHana Tesařová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HálováAdéla Hálová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Veronika FárováVeronika Fárová | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.90 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 03 | SK Větřní | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Tereza VetýškováTereza Vetýšková | 02 | TJ Nová Včelnice | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová | 00 | Atletika Katovice o.s. | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Eliška HauserováEliška Hauserová | 04 | TJ Jiskra Nová Bystřice | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Julie MiklasováJulie Miklasová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (ne, 19.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Pavla FeitováPavla Feitová | 04 | Atletika Písek, o.s. | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Eliška ŠvábováEliška Švábová | 03 | ŠSK ZŠ Borotín | 09.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina HalászováKristina Halászová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Karolína JánskáKarolína Jánská | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Karolína SitterováKarolína Sitterová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.25 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále A (ne, 19.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.71 | |||||||||||||||
2 | Kristina HalászováKristina Halászová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 07.86 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 07.99 | |||||||||||||||
4 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.04 | |||||||||||||||
5 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.07 | |||||||||||||||
6 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 19.5.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Natalie VaškováNatalie Vašková | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Lada ŘádkováLada Řádková | 02 | SK Větřní | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Barbora HlasováBarbora Hlasová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 08.42 | |||||||||||||||
6 | Viktorie FárováViktorie Fárová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. | 08.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |