výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (11. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.83
2 Jan FleischmannJan Fleischmann 980302 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.98
3 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.08
4 Adrien FajfrAdrien Fajfr 990301 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.20
5 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
6 Lukáš ZemanLukáš Zeman 990713 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.51
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BudošMarek Budoš 990506 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.65
2 Marek HesMarek Hes 991219 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
3 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.66
4 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.75
5= Ondřej VaněkOndřej Vaněk 010406 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
5= Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
Josef TáborJosef Tábor 990305 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.04
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
3 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.27
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
5 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71
6 Petr VaněkPetr Vaněk 990417 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
Lukáš AnděraLukáš Anděra 950328 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.55
2 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.72
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.79
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02
5 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 990708 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.15
6 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
7 Jan PremJan Prem 000508 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.37
8 Jan KolmanJan Kolman 010620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 980223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.93
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13
3 Michal KudžaMichal Kudža 980226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.49
4 Adam HečkoAdam Hečko 981224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
5 Matěj FremrMatěj Fremr 991221 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.84
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87
7 Daniel HošnaDaniel Hošna 000901 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.77
Petr VaněkPetr Vaněk 990727 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.43
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
4 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
5 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 08.72
6 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
7 Michaela SrbováMichaela Srbová 985315 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.44
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.45
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
4 Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.88
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 08.93
6 Kristina ZíkováKristina Zíková 995330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.96
7 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.10
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
4 Adéla ČervenáAdéla Červená 995111 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.61
5 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 985725 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
6 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 995628 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.91
7 Petra OndríkováPetra Ondríková 985409 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
4 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.88
5 Helena SloupováHelena Sloupová 986213 AC DomažliceAC Domažlice 08.96
6 Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.13
7 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 995607 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.41
2 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 08.53
4 Jana MaňasováJana Maňasová 986207 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66
5 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 995227 AC DomažliceAC Domažlice 08.73
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 015215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.59
3 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.86
4 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 961102 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.82
5 Matěj TycMatěj Tyc 980514 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.10
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 11.70
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 951018 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.96
3 Martin KubešMartin Kubeš 950213 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.88
4 Pavel NejdlPavel Nejdl 950621 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.91
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.09
2 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14
3 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.05
4 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.12
Tomáš FilipTomáš Filip 970331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Tomáš FlachsTomáš Flachs 960808 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Tomáš - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.24
3 Ondřej KloudaOndřej Klouda 970817 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
4 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.65
5 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.77
6 Jan HrachJan Hrach 961203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.49
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.33
2 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 976230 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.66
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.24
4 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.33
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.39
Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 975330 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Martina PřibylováMartina Přibylová 945405 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Poznámky:
Ďurechová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.89
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.43
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.87
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 945913 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.00
5 Veronika KoppováVeronika Koppová 955414 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.62
MS Denisa MüllerováDenisa Müllerová 956201 AC DomažliceAC Domažlice 14.56
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.24
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.27
3 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.44
4 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.46
5 Anna KarešováAnna Karešová 975411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.62
6 Tereza LádováTereza Ládová 975221 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 975505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.61
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 965126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.64
3 Dominika NovotnáDominika Novotná 975112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.37
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.54
5 Kateřina VeseláKateřina Veselá 985502 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.77
6 Barbora FišrováBarbora Fišrová 965324 AC DomažliceAC Domažlice 14.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 980302 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.83
2 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.11
3 Ondřej ŠotOndřej Šot 981114 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.38
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.92
5 Jan KolmanJan Kolman 010620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.41
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 010406 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.89
Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 990422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.67
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.07
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 990721 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.33
4 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.35
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.77
6 Adrien FajfrAdrien Fajfr 990301 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.91
7 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HesMarek Hes 991219 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.39
2 Martin PlačekMartin Plaček 990423 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.57
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.64
4 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 990708 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.19
5 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.45
2 Jan BeranJan Beran 990519 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.80
3 David BartlDavid Bartl 980806 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.13
4 Jan HoráčekJan Horáček 990407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.01
5 Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.15
Josef TáborJosef Tábor 990305 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.07
2 Petr ValešPetr Valeš 980830 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.71
3 Daniel HošnaDaniel Hošna 000901 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.92
MS Martin GeslMartin Gesl 980309 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Marek VladařMarek Vladař 990406 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.34
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18.72
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.80
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.83
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 990617 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.25
6 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.67
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.33
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.82
3 Adam HečkoAdam Hečko 981224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.24
4 Matěj FremrMatěj Fremr 991221 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.68
6 Václav KönigVáclav König 001008 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.12
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.83
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.13
4 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.60
5 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.76
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.09
7 Eliška DaňkováEliška Daňková 995503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.63
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.12
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.20
3 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.89
4 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.07
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.22
6 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.84
7 Hana PeškováHana Pešková 985418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.40
2 Jana MaňasováJana Maňasová 986207 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.92
3 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.50
4 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 995211 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.56
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 21.66
6 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 985725 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.27
7 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 995330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.96
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.50
3 Helena SloupováHelena Sloupová 986213 AC DomažliceAC Domažlice 22.05
4 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 995628 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.65
MS Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 996005 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.31
Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.34
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.72
3 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 21.25
4 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.42
5 Tereza KaslováTereza Kaslová 985729 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.14
MS Adriana HolienkováAdriana Holienková 996129 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.32
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.35
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.15
3 Adéla ČervenáAdéla Červená 995111 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.36
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 22.33
5 Anna ČernáAnna Černá 995920 AC DomažliceAC Domažlice 22.68
6 Petra OndríkováPetra Ondríková 985409 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.08
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.15
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 20.54
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.19
5 Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.95
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 995607 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.22
2 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.53
3 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 940420 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.96
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta 940331 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.70
5 Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner 950919 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.94
Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 961102 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 23.06
2 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 23.68
3 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 24.95
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.87
František CaisFrantišek Cais 970519 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Matěj TycMatěj Tyc 980514 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.23
2 Petr KolářPetr Kolář 970417 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.56
3 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.10
4 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.46
5 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.48
6 Jan HrachJan Hrach 961203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.60
2 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.41
3 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.14
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Martin ČvančaraMartin Čvančara 970929 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.61
2 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.72
3 Jan VlčekJan Vlček 970611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.71
4 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.32
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 970629 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.93
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.51
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.03
4 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 976230 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.17
5 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 975330 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.22
6 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.18
MS Denisa MüllerováDenisa Müllerová 956201 AC DomažliceAC Domažlice 29.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.81
2 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.80
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.88
4 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.18
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.86
MS Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 28.45
Martina PřibylováMartina Přibylová 945405 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.45
2 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.91
3 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.64
4 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 965107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.12
5 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.49
6 Dominika NovotnáDominika Novotná 975112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.19
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.45
2 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.06
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.54
4 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.83
5 Anna JirsováAnna Jirsová 975617 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.25
6 Kateřina VeseláKateřina Veselá 985502 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.64
7 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 965502 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.66
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.11
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.20
3 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.96
4 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 49.63
Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 39.29
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 990721 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 42.19
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.80
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.79
2 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 44.92
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.00
4 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 986021 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.35
5 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.09
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.58
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.39
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.99
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:05.87
5 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 940420 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.83
6 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 961102 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.46
MS Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.17
Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Daniel MisakDaniel Misak 950326 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.59
2 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:11.12
3 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.66
4 Martin ČvančaraMartin Čvančara 970929 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:25.87
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:16.23
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.73
3 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.14
4 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:28.89
5 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.18
6 Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:32.02
7 Radek JánRadek Ján 980220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:42.52
8 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:42.74
9 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:02.43
MS Martin GeslMartin Gesl 980309 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:21.81
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.33
2 David BartlDavid Bartl 980806 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:31.26
3 Jan RozhonJan Rozhon 980221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:35.60
4 Jan HoráčekJan Horáček 990407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:39.84
5 Lukáš BucháčekLukáš Bucháček 981112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.87
6 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:42.10
7 Jakub HesJakub Hes 991125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.15
8 Václav KönigVáclav König 001008 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.22
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
David VokurkaDavid Vokurka 030404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.78
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:22.48
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.08
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:35.08
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.70
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:46.23
7 Eliška PejšováEliška Pejšová 975223 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:48.15
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.53
2 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 965502 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.64
3 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.35
4 Anna JirsováAnna Jirsová 975617 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:42.72
5 Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:42.98
6 Anna LedeckáAnna Ledecká 965501 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:43.42
7 Lucie KroftováLucie Kroftová 966031 AC DomažliceAC Domažlice 2:57.14
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.81
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.48
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 996225 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.73
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.65
5 Aneta AlexandrováAneta Alexandrová 995111 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:46.72
6 Jana MužíkováJana Mužíková 995825 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:50.24
7 Sabina ŘíhováSabina Říhová 005102 TJ SušiceTJ Sušice 2:50.29
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 985212 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:51.56
9 Ludmila BrusováLudmila Brusová 995530 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:55.95
10 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.51
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.91
Anna KučerováAnna Kučerová 015511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.60
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.28
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.40
4 Helena GetachewováHelena Getachewová 986222 AC DomažliceAC Domažlice 2:36.11
5 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.78
6 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 2:49.31
7 Lada DoležalováLada Doležalová 995625 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.01
8 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:53.06
9 Anna Marie JanošíkováAnna Marie Janošíková 005209 TJ SušiceTJ Sušice 2:56.43
10 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková 995111 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:05.63
11 Eliška DaňkováEliška Daňková 995503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.21
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.47
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:47.83
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrien FajfrAdrien Fajfr 990301 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.85
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.43
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 990617 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.29
4 Michal BabkaMichal Babka 990626 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.43
5 Lukáš BucháčekLukáš Bucháček 981112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.11
6 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík 991111 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.24
Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 16.18
2 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.51
3 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 980223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.62
4 David NovotnýDavid Novotný 991011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 17.37
5 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.42
6 Jiří StašekJiří Stašek 991125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.51
7 Luboš VankaLuboš Vanka 991105 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.28
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.33
2 Marek BudošMarek Budoš 990506 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.18
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.18
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.67
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.26
MS Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Bozděchová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.38
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.50
3 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.19
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.22
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 985729 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.32
2 Petra ČernáPetra Černá 995223 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.40
3 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 995211 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.26
4 Lucie NovákováLucie Nováková 996025 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.52
Natálie BrožováNatálie Brožová 996013 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.74
2 Tereza KuglerováTereza Kuglerová 986217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.42
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.76
4 Hana PeškováHana Pešková 985418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.43
5 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.75
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 18.21
2 Lenka FialováLenka Fialová 995311 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.31
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 995607 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.73
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 995227 AC DomažliceAC Domažlice 18.99
Veronika BočkováVeronika Bočková 005708 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 15.89
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 17.79
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.33
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.50
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.72
3 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17.44
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.11
5 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.38
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 970629 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:04.59
2 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 980223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:08.49
3 Šimon HavířŠimon Havíř 980819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:26.44
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:43.96
5 Jakub ŠtverákJakub Štverák 990415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:46.51
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:57.02
7 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:19.54
8 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:19.72
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:56.92
Celkem 1 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.26
2 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:40.10
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:41.45
4 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:03.09
5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 6:32.73
6 Martina BaboučkováMartina Baboučková 975428 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:40.32
7 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:43.69
8 Karolína MíkováKarolína Míková 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:53.83
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 6:12.13
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:40.35
3 Jan BielikJan Bielik 950611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:55.46
4 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 6:57.88
5 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7:22.64
6 Pavel NejdlPavel Nejdl 950621 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:38.37
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:46.78
2 Robin KnopfRobin Knopf 970509 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:04.60
3 Michal PašekMichal Pašek 970803 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:34.63
4 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:47.89
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodvarka,Slavicek,Hes,Vladar Vodvarka,Slavicek,Hes,Vladar AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.04
2 Matejka,Vanka,Hrysl,Mondek Matejka,Vanka,Hrysl,Mondek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 33.52
3 Fremr,Chuchlik,Sutnar,Vosejpek Fremr,Chuchlik,Sutnar,Vosejpek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.67
Stolar,Benes,duchek,studlar Stolar,Benes,duchek,studlar SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Novotny,Rozkon,Samody,Sochůnek Novotny,Rozkon,Samody,Sochůnek ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Poznámky:
UNICH - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraus, Vaněk, Zeman, Ján Kraus, Vaněk, Zeman, Ján TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.56
2 Kovalchuk,Louda,Beran,Broz Kovalchuk,Louda,Beran,Broz TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.94
3 Voberek,Vosatka,Fleischmann,Hecko Voberek,Vosatka,Fleischmann,Hecko TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.25
4 Hes,Hes,Muzik,Balej Hes,Hes,Muzik,Balej TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.43
Dolejsi,Doka,Kozel,Klimes Dolejsi,Doka,Kozel,Klimes TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
TABOR - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Duchkova,Petrikovicova,Sabadinova,Vejrazkova Duchkova,Petrikovicova,Sabadinova,Vejrazkova SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.41
2 Kozakova,Kvglerova,Belohlavova,Jonasova Kozakova,Kvglerova,Belohlavova,Jonasova AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.70
3 Rubasova,Sloupova,Konicarova,Cimbolincova Rubasova,Sloupova,Konicarova,Cimbolincova AC DomažliceAC Domažlice 33.00
4 Urbankova,Kuberkova,Safrankova,Alexandrova Urbankova,Kuberkova,Safrankova,Alexandrova TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.18
Peskova,Brozova,Bacikova,Reznickova Peskova,Brozova,Bacikova,Reznickova AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Brichackova,Danihelkova,Sedlackova,Utikalova Brichackova,Danihelkova,Sedlackova,Utikalova SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Poznámky:
SKPLZ - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrubcova,Polusna,Hrubcova,Rackova Hrubcova,Polusna,Hrubcova,Rackova TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.01
2 Vachova,Reindlova,Farová,Cerna Vachova,Reindlova,Farová,Cerna TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.16
3 Kaslová,Setelikova,Novakova,Zemanová Kaslová,Setelikova,Novakova,Zemanová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.99
4 Bockova,Gysdova,Dravcova,Vranova Bockova,Gysdova,Dravcova,Vranova TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.29
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvina,Vaclaval,Tauer,Snajdr Ledvina,Vaclaval,Tauer,Snajdr AC DomažliceAC Domažlice 44.63
2 Nejdl,Besta,Prosner,Strba Nejdl,Besta,Prosner,Strba Atletika KlatovyAtletika Klatovy 49.40
3 Brejcha,Fiser,Hrach,Morava Brejcha,Fiser,Hrach,Morava Atletika KlatovyAtletika Klatovy 50.97
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubova,Koppova,Rozsypalova,Koltova Holubova,Koppova,Rozsypalova,Koltova Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.71
2 Tymlova,Brozkova,Pribicinova,Prokopova Tymlova,Brozkova,Pribicinova,Prokopova TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 56.30
Vojtechova,Durechova,Rohlikova,Vodickova Vojtechova,Durechova,Rohlikova,Vodickova TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karesova, Radova,Adlerova, Sterbova Karesova, Radova,Adlerova, Sterbova TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.61
2 Jirsová, Radová, Sklenarova, Chukhno Jirsová, Radová, Sklenarova, Chukhno TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.91
Petrova, Horova, Nemcekova, Pavlyuk Petrova, Horova, Nemcekova, Pavlyuk AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.86
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.80
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 1.74
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.71
5 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950829 1.66
MS Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.86
MS Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
950718 1.66
Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950919 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.05
2 Filip PazderaFilip Pazdera
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970123 1.66
3 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960808 1.61
4= Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 1.56
4= Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 1.56
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980622 1.56
7 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970611 1.51
8= Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 1.41
8= Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970430 1.41
10 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 1.41
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990721 1.75
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990803 1.62
3 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 1.59
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 1.56
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 1.51
6 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980830 1.46
7 Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990619 1.41
8 Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990329 1.41
9 David NovotnýDavid Novotný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991011 1.41
10= Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 1.31
10= Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990713 1.31
12= Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990626 1.31
12= Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991125 1.31
12= Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 1.31
12= Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981023 1.31
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 1.60
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.51
3= Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.51
3= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.51
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.51
6= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.48
6= Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 1.48
8 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955805 1.48
9 Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
966217 1.45
10 Jana ŠtětkováJana Štětková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
975427 1.42
11 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
986229 1.42
Aneta KöltöováAneta Költöová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946128 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.48
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.51
2 Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
986217 1.45
3 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 1.42
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.42
5 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985612 1.42
6= Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985508 1.39
6= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.39
8 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 1.39
9 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985814 1.39
10 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985128 1.39
11 Josefína DuchkováJosefína Duchková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985728 1.36
12= Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 1.31
12= Kristina ZíkováKristina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995330 1.31
12= Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995408 1.31
15 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995628 1.21
16 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015511 1.21
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.10
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 2.60
3 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960507 2.20
4 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961125 2.20
Ondřej KloudaOndřej Klouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970817 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 2.70 11.00
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996025 1.80
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 NM
Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005229 NM
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ SušiceTJ Sušice
985409 NM
Nikola PlocováNikola Plocová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995925 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 5.92 +0.6 m/s
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 5.91 +0.6 m/s
3 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950829 5.45 +0.0 m/s
4 Martin KubešMartin Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950213 5.43 +0.6 m/s
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.40 +0.8 m/s
6 Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950919 4.97 -0.9 m/s
7 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 4.92 -0.4 m/s
8 Pavel NejdlPavel Nejdl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950621 4.84 -0.3 m/s
MS Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 5.66 +0.7 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970611 5.48 -0.4 m/s
2 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970417 5.48 +0.9 m/s
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 5.41 +0.0 m/s
4 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970430 5.38 +1.1 m/s
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 5.37 -0.4 m/s
6 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970409 5.25 +0.9 m/s
7 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970331 5.23 -0.3 m/s
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 3.95 -0.1 m/s
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
980604 5.95 +0.4 m/s
2 Marek BudošMarek Budoš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990506 5.61 +0.0 m/s
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980521 5.48 +0.3 m/s
4 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980618 5.00 +0.2 m/s
5 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980830 4.97 +0.2 m/s
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990612 4.79 +0.2 m/s
7 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 4.73 +0.0 m/s
8 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
980806 4.63 +0.0 m/s
9 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 4.58 +0.1 m/s
10 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000224 4.49 +0.4 m/s
11 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980515 4.46 +0.6 m/s
12 Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990423 4.41 -0.3 m/s
13 Tomáš KomendaTomáš Komenda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990923 4.33 -0.3 m/s
14 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981023 4.27 +0.4 m/s
15 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990415 4.20 +0.0 m/s
16 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980223 4.08 +0.3 m/s
17 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990709 3.91 +0.0 m/s
18 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 3.86
19 Luboš VankaLuboš Vanka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991105 3.85 +0.7 m/s
20 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990406 3.83 +0.3 m/s
21 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 3.62 -0.2 m/s
22 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
000904 3.54 +0.5 m/s
23 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991125 3.46 +0.4 m/s
24 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
001026 3.45 +0.6 m/s
25 Daniel HošnaDaniel Hošna
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000901 3.41 +0.1 m/s
26 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 3.40 +0.0 m/s
27 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010620 3.32
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945511 5.12
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 4.80
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 4.59
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 4.50
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 4.28
6 Aneta KöltöováAneta Költöová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946128 4.21
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
955414 4.09
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 4.59 +0.0 m/s
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 4.47 +0.0 m/s
3 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 4.32 +0.0 m/s
4 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
965324 4.16 +0.0 m/s
5 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965107 4.10 -0.8 m/s
6 Eliška HorováEliška Horová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976124 3.66 +0.1 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.18 +0.1 m/s
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
985120 4.87 -1.0 m/s
3 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
986207 4.68 +0.1 m/s
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.62 +0.0 m/s
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 4.61 -1.5 m/s
6 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995223 4.52 -0.8 m/s
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 4.50 +0.0 m/s
8 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995329 4.42 -1.1 m/s
9 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 4.32 -1.9 m/s
10 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
995227 4.22 +0.0 m/s
11 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 4.21 +0.4 m/s
12 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985508 4.12 +0.3 m/s
13 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
986021 4.12 +0.4 m/s
14 Michaela KouteckáMichaela Koutecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985905 4.02 +0.0 m/s
15 Adéla ČervenáAdéla Červená
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995111 4.02 +0.0 m/s
16 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 3.94 +0.0 m/s
17 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995408 3.94 -0.7 m/s
18 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985128 3.92 +0.3 m/s
19 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
996013 3.89 -0.5 m/s
20 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 3.89 +0.4 m/s
21 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995111 3.78 +0.1 m/s
22 Kristina ZíkováKristina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995330 3.77 +0.2 m/s
23 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
995920 3.71 +0.0 m/s
24 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985927 3.59 +0.0 m/s
25 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015511 3.48 +0.1 m/s
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966212 12.10
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 11.92
3 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 10.12
4 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
965102 09.75
5 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 09.71
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 09.49
7 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 08.97
8 Barbora DědourkováBarbora Dědourková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
975131 08.51
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 08.04
10 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
975130 07.43
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 11.41
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 10.92
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985709 09.35
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985522 08.71
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985103 08.53
6 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 08.47
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995223 08.01
8 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985315 07.88
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 07.76
10 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 07.62
11 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995311 07.40
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 07.38
13 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985128 07.38
14 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995408 06.99
15 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 06.94
16 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 06.69
17 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996007 06.48
18 Jana MužíkováJana Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995825 06.30
19 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985612 04.94
MS Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 06.98
MS Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996005 06.95
MS Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996129 06.59
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 12.70
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 10.70
3 Prosner MatějProsner Matěj
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 10.32
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 09.62
5 Radek JánRadek Ján
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
980220 09.36
6 Martin FederMartin Feder
AC DomažliceAC Domažlice
980512 09.16
7 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 09.13
8 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 08.98
9 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990721 08.90
10 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 08.61
11 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
990519 08.39
12 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
981211 08.08
13 Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990329 08.03
14 Matěj TycMatěj Tyc
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
980514 08.02
15 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 07.90
16 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 07.90
17 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 07.74
18 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 07.17
19 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 06.21
20 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012 06.02
21 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 05.74
22 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000508 05.46
23 Jakub KozelJakub Kozel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990709 05.36
24 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
000904 05.23
Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990423 NM
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955928 09.30
2 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 08.87
3 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
955224 08.23
4 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 07.62
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
975320 07.62
6 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 07.36
Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 DNP
Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970512 11.93
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 11.80
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 11.58
4 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 11.02
5 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 10.87
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 10.78
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970815 09.69
8 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 09.61
9 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961125 09.30
10 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 09.09
11 Martin ČvančaraMartin Čvančara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970929 08.77
12 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970629 08.36
13 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960507 06.93
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 26.89
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 26.64
3 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 23.97
4 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985709 23.30
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 22.74
6 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985315 22.65
7 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995311 21.33
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985522 19.63
9 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
985212 19.58
10 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985103 17.49
11 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 16.29
12 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
986021 15.60
13 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996007 14.52
14 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985612 12.45
MS Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 18.68
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 33.15
2 Prosner MatějProsner Matěj
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 26.44
3 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990626 25.40
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 24.58
5 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
981211 24.42
6 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990417 22.98
7 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 22.82
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990415 21.96
9 Matěj TycMatěj Tyc
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
980514 19.82
10 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 19.72
11 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 18.31
12 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000508 16.44
13 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
991111 15.91
14 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012 15.20
15 Jan VosejpkaJan Vosejpka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
991107 14.71
16 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
000904 14.69
17 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 13.53
18 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
001026 13.00
19 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 12.34
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010101 NM
Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 NM
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955928 28.04
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 25.28
3 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 22.24
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 20.77
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
975320 18.33
6 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
955224 16.42
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966212 32.80
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 29.52
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 24.43
4 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 23.96
5 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
965102 20.96
6 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 20.15
7 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 18.30
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 36.73
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 31.69
3 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 30.97
4 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970512 28.50
5 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961125 26.36
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 25.96
7 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 24.70
8 Tomáš HonzíkTomáš Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970325 24.56
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970815 19.47
10 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970421 14.18
Filip PazderaFilip Pazdera
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970123 NM
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice{8} 092.00
2 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 047.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 008.00
4 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy Vary{8} 005.00
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 33.00
2 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 24.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 089.00
2 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 064.00
3 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 043.00
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 071.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 045.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 144.50
2 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 137.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 112.00
4 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 046.50
5 JITRE JITRE TJ Jiskra Třeboň{8} 021.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 150 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 095.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 042.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 100 m př., 4x100 m, disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 200 m, 100 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 057.00
2 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 032.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., disk 1kg, koule 3kg, dálka, výška, 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 090.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 055.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 037.00
4 JITRE JITRE TJ Jiskra Třeboň{8} 018.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., disk 0,75kg, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 4x60 m
Celkem 4 závodníků