výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (19. 5. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.50
2 Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.86
3 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.54
Václav LžíčařVáclav Lžíčař 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Filip StachFilip Stach 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.22
2 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.42
3 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.56
4 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.10
5 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.60
2 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.30
3 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.38
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.06
5 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.84
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.00
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.66
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.78
5 Václav PuldaVáclav Pulda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.88
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.36 11.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11.90 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.06 8.00
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.20 7.00
5 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.30 6.00
6 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.26 4.00
2 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.50 3.00
3 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.62 2.00
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.74 1.00
5 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.76
Tomáš SoukalTomáš Soukal 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.86 11.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 55.82 8.50
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 56.26 5.00
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 59.26 2.00
5 Adam RubešAdam Rubeš 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 62.30
6 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.86 7.00
2 Michal DaněkMichal Daněk 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.98 6.00
3 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 61.18 1.00
4 Petr HejhalPetr Hejhal 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 64.38
5 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 66.18
6 Karel ŠvandaKarel Švanda 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 66.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.82 8.50
2 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 57.82 4.00
3 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 59.04 3.00
4 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.18
Petr KlamíkPetr Klamík 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal DaněkMichal Daněk 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:09.90 11.00
2 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:10.98 9.00
3 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:16.42 8.00
4 Adam RubešAdam Rubeš 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.58 7.00
5 Petr BryndaPetr Brynda 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:19.66 6.00
6 Petr KlímaPetr Klíma 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:20.06 5.00
7 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:20.18 4.00
8 Filip SlanýFilip Slaný 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:22.34 3.00
9 Jan ChráskaJan Chráska 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:24.22 2.00
10 Jan DoskočilJan Doskočil 97 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:24.78 1.00
11 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.36
12 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:27.98
13 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:31.02
14 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:34.26
Petr KlamíkPetr Klamík 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Olexandr LahodyukOlexandr Lahodyuk 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:31.00 11.00
2 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:32.06 9.00
3 Jan KašeJan Kaše 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:33.66 8.00
4 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4:41.02 7.00
5 Jaromír KrejčíJaromír Krejčí 66 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:43.94 6.00
6 Petr BryndaPetr Brynda 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:08.82 5.00
7 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:23.48 4.00
8 Petr EliášPetr Eliáš 60 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:25.34 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaromír KrejčíJaromír Krejčí 66 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09:46.14 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09:46.92 9.00
3 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09:47.86 8.00
4 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10:03.58 7.00
5 Petr EliášPetr Eliáš 60 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:03.22 6.00
6 Bohuslav SamekBohuslav Samek 54 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11:17.44 5.00
Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Daniel VandasDaniel Vandas 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 17.82 11.00
2 Stanislav NožkaStanislav Nožka 75 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 19.40 8.00
3 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 20.22 7.00
4 Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.60 5.00
David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RichterJakub Richter 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.86 9.00
2 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.46 6.00
3 Karel ŠvandaKarel Švanda 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 20.70 4.00
4 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 22.02 3.00
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.04 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 60.32 11.00
2 Jakub RichterJakub Richter 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.96 9.00
3 Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 62.86 8.00
4 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 90 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 69.16 7.00
Jan PajurekJan Pajurek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MachPetr Mach 64 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 71.10 6.00
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 71.40 5.00
3 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 73.90 4.00
4 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 78.12 3.00
Olexandr LahodyukOlexandr Lahodyuk 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Venzara, Češík, Košín, Pilař A-Venzara, Češík, Košín, Pilař Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 46.74 11.00
2 A-Červený M., Jankovič, Droppa, Daněk A-Červený M., Jankovič, Droppa, Daněk TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.86 9.00
3 Perháč, Kafuněk, Morávek, Jaroměřský Perháč, Kafuněk, Morávek, Jaroměřský SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 48.94 8.00
4 A-Slaný, Klíma, Pulda, Soukal A-Slaný, Klíma, Pulda, Soukal ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 50.30 7.00
5 A-Kalina, Richter, Rubeš, Vladyka A-Kalina, Richter, Rubeš, Vladyka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.38 6.00
6 Rataj, Vejborný, Tejchman, Pajurek Rataj, Vejborný, Tejchman, Pajurek TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 59.62 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Červený J., Scholze, Brolík, Zmatlík B-Červený J., Scholze, Brolík, Zmatlík TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.22 5.00
2 B-Dalecký, Závorka, Pavliš, Piskač B-Dalecký, Závorka, Pavliš, Piskač Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 51.26 4.00
3 B-Večeře, Sejkora, Doskočil, Nožka B-Večeře, Sejkora, Doskočil, Nožka ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 51.94 3.00
4 B-Eliáš, Šimonek, Brych, Špulák B-Eliáš, Šimonek, Brych, Špulák Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.62 1.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.82 11.00
2 Jakub KošínJakub Košín
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 1.79 9.00
3 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 1.79 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 1.73 7.00
5= Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 1.65 5.50
5= Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 1.65 5.50
7 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.60 4.00
8 Ondřej PiskačOndřej Piskač
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
83 1.60 3.00
9 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 1.50 2.00
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Radek VeselkaRadek Veselka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 DNP
Libor ŠafářLibor Šafář
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
73 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75
Libor ŠafářLibor Šafář
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
73
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 5.87 11.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
86 5.51 9.00
3 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 5.42 8.00
4 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 5.34 7.00
5 Petr KlímaPetr Klíma
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 5.24 6.00
6 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 5.08 5.00
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 5.03 4.00
8 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
61 4.94 3.00
9 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.79 2.00
10 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.62 1.00
11 Oldřich BrychOldřich Brych
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 3.92
Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 DNP
Filip StachFilip Stach
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 DNP
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 12.02 11.00
2 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 11.80 9.00
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 11.47 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 11.32 7.00
5 Martin ScholzeMartin Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 11.27 6.00
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
61 10.91 5.00
7 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 10.75 4.00
8 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 10.62 3.00
9 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 10.37 2.00
10 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 09.67 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 12.47 11.00
2 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 12.21 9.00
3 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 12.14 8.00
4 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 11.25 7.00
5 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 10.85 6.00
6 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
69 10.53 5.00
7 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 09.73 4.00
8 Petr HejhalPetr Hejhal
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 09.47 3.00
Radek VeselkaRadek Veselka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 DNP
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 DNP
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 39.72 11.00
2 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 38.55 9.00
3 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 38.26 8.00
4 Marek JankovičMarek Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
76 35.81 7.00
5 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 33.58 6.00
6 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 32.74 5.00
7 Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
69 32.26 4.00
8 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 29.59 3.00
9 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 29.58 2.00
10 Karel ŠvandaKarel Švanda
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 29.54 1.00
11 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 29.51
12 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 29.14
13 Jiří ŽohaJiří Žoha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 29.13
14 Jiří PavlišJiří Pavliš
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
78 27.62
15 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
87 25.63
Josef ŠpulákJosef Špulák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 32.62
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 44.71 11.00
2 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 42.48 9.00
3 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 42.47 8.00
4 Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 41.50 7.00
5 Marek JankovičMarek Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
76 36.86 6.00
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 36.40 5.00
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
81 33.84 4.00
8 Josef ŠpulákJosef Špulák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 33.17 3.00
9 Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
87 32.75 2.00
10 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
87 23.26 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoumarJan Soumar
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
80 50.66 11.00
2 Ondřej PiskačOndřej Piskač
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
83 46.94 9.00
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
75 43.61 8.00
4 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
61 41.00 7.00
5 Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
82 40.65 6.00
6 Jiří PavlišJiří Pavliš
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
78 38.20 5.00
7 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 36.45 4.00
8 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 35.92 3.00
9 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 35.16 2.00
10 Václav PuldaVáclav Pulda
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 27.53 1.00
MB Tomáš SalabaTomáš Salaba
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
63 47.77
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 23.91
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
90 DNP
Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
70 DNP
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 178.50
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 159.00
3 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 152.00
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 120.00
5 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 102.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 073.50
7 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 034.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 4x100 m, 4x100 m
Hlavní bodyx v 1.kole:
SLATI 7
TRUTN 6
ATPOL 5
TYNOR 4
HVEPA"B" 3
HKRAL"B" 2
NPAKA 1
Celkem 7 závodníků