výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (18. 5. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.14
2 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.57
3 David RoháčekDavid Roháček 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.75
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.31
5 Jiří TuláčekJiří Tuláček 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.48
Bohumír VeselýBohumír Veselý 90 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.35
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.43
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.69
4 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.70
5 Patrik LangerPatrik Langer 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.13
6 Pavel BohuslavPavel Bohuslav 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.66
2 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.84
3 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.96
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.43
Petr BečičkaPetr Bečička 76 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.16 11.00
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.34 9.00
3 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.48 8.00
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.66 7.00
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.86 6.00
6 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.57 4.00
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.86 3.00
3 David RoháčekDavid Roháček 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.94 2.00
4 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.17 1.00
5 Viet Milan LeViet Milan Le 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.47
6 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.75
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.87
3 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.09
4 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.36
5 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.04
6 Veronika HrachováVeronika Hrachová 94 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.82
2 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.33
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.65
4 Kristýna AdamcováKristýna Adamcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.82
5 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.88
6 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.10
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.14
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.71
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.74
5 Anna VeseláAnna Veselá 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.93
MB Nikola MatulováNikola Matulová 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.14
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.80 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.86 9.00
3 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.01 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.12 7.00
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.18 6.00
6 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.39 4.00
2 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.45 3.00
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.64 2.00
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.66 1.00
5 Kristýna AdamcováKristýna Adamcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.85
6 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.92
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.57 11.00
2 David CésarDavid César 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.76 9.00
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.07 8.00
4 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.24 7.00
5 David SklenářDavid Sklenář 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.39 5.00
Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.25 6.00
2 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.68 4.00
3 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.14 3.00
4 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 24.20 2.00
5 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.03 1.00
Pavel BohuslavPavel Bohuslav 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.18 11.00
2 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.54 9.00
3 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.74 8.00
4 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.53 7.00
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 27.86 6.00
6 Anna VeseláAnna Veselá 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.36 4.00
7 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 28.14 5.00
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 AC ČáslavAC Čáslav 28.67 3.00
3 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC ČáslavAC Čáslav 28.70 2.00
4 Tereza SchlöglováTereza Schlöglová 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.31
5 Radka KopeckáRadka Kopecká 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.69
6 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 30.08
Kristýna AdamcováKristýna Adamcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.78 1.00
2 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.35
3 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 30.02
MB Nikola MatulováNikola Matulová 98 AC ČáslavAC Čáslav 29.52
MB Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 AC ČáslavAC Čáslav 31.68
Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 50.15 11.00
2 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.14 8.00
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.73 7.00
4 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.79 5.00
5 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 53.89 4.00
6 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 54.48 1.50
Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.02 9.00
2 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.02 6.00
3 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.28 3.00
4 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.48 1.50
5 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 55.32
Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.01 11.00
2 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC ČáslavAC Čáslav 64.44 9.00
3 Tereza LinhartováTereza Linhartová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 64.97 8.00
4 Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.93 5.00
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 66.61 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HrašováHana Hrašová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 65.54 7.00
2 Iva ChadimováIva Chadimová 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 65.86 6.00
3 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 67.11 3.00
MB Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 AC ČáslavAC Čáslav 71.54
Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:01.12 11.00
2 Libor BucifalLibor Bucifal 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:02.02 9.00
3 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:02.39 8.00
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:02.99 7.00
5 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:03.07 6.00
6 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:04.13 5.00
7 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:04.14 4.00
8 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05.86 3.00
9 Josef NovákJosef Novák 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:06.28 2.00
10 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:07.01 1.00
11 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:08.96
Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:25.48 11.00
2 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:27.56 9.00
3 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:29.37 8.00
4 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:29.66 7.00
5 Hana HrašováHana Hrašová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:34.30 6.00
6 Tereza LinhartováTereza Linhartová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:34.59 5.00
7 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 AC ČáslavAC Čáslav 2:38.73 4.00
8 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 AC ČáslavAC Čáslav 2:41.90 3.00
9 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:48.11 2.00
10 Andrea ŠimkováAndrea Šimková 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:10.51 1.00
Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Libor BucifalLibor Bucifal 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:09.59 11.00
2 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:10.25 9.00
3 Petr SmolákPetr Smolák 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:10.59 8.00
4 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.57 7.00
5 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.65 6.00
6 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:12.66 5.00
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.68 4.00
8 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:14.53 3.00
9 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:18.52 2.00
10 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:18.90 1.00
11 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:19.69
12 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:20.67
13 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:23.61
14 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4:25.98
15 Jiří BidmonJiří Bidmon 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:26.17
16 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:28.10
Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Martin BerkaMartin Berka 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:19.83 11.00
2 Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:24.94 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:30.32 8.00
4 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:31.56 7.00
5 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 AC ČáslavAC Čáslav 5:40.82 6.00
6 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:08.19 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08:54.90 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:11.45 9.00
3 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:13.41 8.00
4 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:15.34 7.00
5 Jiří BidmonJiří Bidmon 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:20.35 6.00
6 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:29.30 5.00
7 Martin BerkaMartin Berka 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09:34.57 4.00
8 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:40.30 3.00
9 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:43.93 2.00
10 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:49.80 1.00
11 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:07.53
12 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:13.79
13 Milan VlčekMilan Vlček 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:46.82
14 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:52.18
15 Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11:03.30
16 Josef JílekJosef Jílek 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11:52.02
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11:40.21 11.00
2 Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11:41.51 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12:12.86 8.00
4 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12:26.71 7.00
5 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12:58.01 6.00
6 Petra DoutnačováPetra Doutnačová 81 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13:34.18 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15.93 11.00
2 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.88 9.00
3 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.82 8.00
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.55 7.00
5 Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.88 6.00
6 Jana GottwaldováJana Gottwaldová 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.31 5.00
7 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 20.95 4.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 16.41 11.00
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.24 9.00
3 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 20.57 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.31 11.00
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 58.80 8.00
3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.87 7.00
4 Josef NovákJosef Novák 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 60.79 6.00
5 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 61.55 5.00
6 Martin HlaváčMartin Hlaváč 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 65.15 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 57.69 9.00
2 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 63.24 4.00
3 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.13 3.00
4 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 64.88 2.00
Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 71.62 11.00
2 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 74.39 9.00
3 Nikol HejčlováNikol Hejčlová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 76.92 8.00
4 Iva RezkováIva Rezková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 78.35 7.00
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 79.56 6.00
6 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 81.79 5.00
Michaela KřepelováMichaela Křepelová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Sklenář, César, Matějka, Procházka A-Sklenář, César, Matějka, Procházka TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 44.67 11.00
2 A-Havlík, Roháček, Dvořák, Nárovec A-Havlík, Roháček, Dvořák, Nárovec AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 45.62 9.00
3 Brýdl, Hrstka, Mayer, Mrklovský Brýdl, Hrstka, Mayer, Mrklovský Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.87 8.00
4 A-Le Viet, Kalvoda, Novák, Zálabský A-Le Viet, Kalvoda, Novák, Zálabský TJ SvitavyTJ Svitavy 46.72 7.00
Steklík, Nosek, Daroszewski, Kaiser Steklík, Nosek, Daroszewski, Kaiser SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Matuška, Hlaváč, Strouhal, Janků C-Matuška, Hlaváč, Strouhal, Janků AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 46.91 6.00
2 B-Částka, Sekanina, Schramm, Jílek Jan B-Částka, Sekanina, Schramm, Jílek Jan AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 47.02 5.00
3 B-Konůpka, Klička, Vaculík, Horák B-Konůpka, Klička, Vaculík, Horák TJ SvitavyTJ Svitavy 48.91 4.00
4 B-Hübner, Šafář, Bečička, Hübl B-Hübner, Šafář, Bečička, Hübl TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.55 3.00
5 C-Marek, Künzel, Peterka, Štěpánek C-Marek, Künzel, Peterka, Štěpánek TJ SvitavyTJ Svitavy 50.49 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Langrová, Minářová Evelína, Veselá, Havlová A-Langrová, Minářová Evelína, Veselá, Havlová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.79 11.00
2 A-Hanušová, Husáková, Krejčová, Novosadová A-Hanušová, Husáková, Krejčová, Novosadová AC ČáslavAC Čáslav 52.63 9.00
3 Šatníková, Kopecká, Kubištová, Phan Tran Šatníková, Kopecká, Kubištová, Phan Tran Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.94 8.00
4 Andrlíková, Hrachová, Hlaváčková, Janatová Andrlíková, Hrachová, Hlaváčková, Janatová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.62 6.00
5 A-Svobodová, Kopecká, Híčlová, Adamcová A-Svobodová, Kopecká, Híčlová, Adamcová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 56.47 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Skalická,Hájková, Kubíčková, Schlöglová B-Skalická,Hájková, Kubíčková, Schlöglová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 54.28 7.00
2 B-Dlouhá, Doudová, Filounová, Nerudová B-Dlouhá, Doudová, Filounová, Nerudová AC ČáslavAC Čáslav 58.20 4.00
3 Pernerová, Šebrlová, Gottwaldová, Pechanová Pernerová, Šebrlová, Gottwaldová, Pechanová TJ SvitavyTJ Svitavy 59.76 3.00
4 B-Kavříková, Češíková, Doutnáčová, Moravcová B-Kavříková, Češíková, Doutnáčová, Moravcová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 60.65 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.01 Body
1 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 1.95 --OOO-XOXXX 11.00
2 Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
72 1.80 -OOOXXX 9.00
3 Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 1.80 -XOOXOXXX 8.00
4 Jan ZálabskýJan Zálabský
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 1.75 O-OXXX 7.00
5 Jan JílekJan Jílek
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
93 1.75 OX-OXXX 6.00
6 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 1.75 OOXXOXXX 5.00
7 Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 1.75 -XOXXOXXX 4.00
8 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 1.70 XOOXXX 3.00
Filip MatějkaFilip Matějka
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
94 NM XXX
Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 NM XXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.59 Body
1 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.56 OOOOOXOOXXX 11.00
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.53 OOXOOOXOXXX 9.00
3 Adéla KavříkováAdéla Kavříková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.53 OOOOXOXXOXXX 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
96 1.50 OOOXOXXOXXX 7.00
5= Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 1.45 OOOOXXX 5.50
5= Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
91 1.45 OOOOXXX 5.50
7 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.45 OXXOOOXXX 4.00
8= Nikol HejčlováNikol Hejčlová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.40 OOXOXXX 2.50
8= Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 1.40 -OXOXXX 2.50
10 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.35 OOXXX 1.00
11= Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 1.35 -XOXXX
11= Kristýna NerudováKristýna Nerudová
AC ČáslavAC Čáslav
97 1.35 OXOXXX
13 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.30 OXXX
MB Nikola PokornáNikola Pokorná
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.30
Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.403.603.803.904.00 Body
1 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
92 3.80 --XOOXO-XXX 11.00
2 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 3.40 O-OXXX 9.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 3.40 --XXOXXX 8.00
4 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
49 3.20 -OXXX 7.00
5 Josef NovákJosef Novák
TJ SvitavyTJ Svitavy
85 3.20 XOOXXX 6.00
6 Jan JílekJan Jílek
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
93 3.20 OXXOXXX 5.00
7 Jan ZálabskýJan Zálabský
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 3.00 XOXXX 4.00
Ivo MacháčekIvo Macháček
TJ SvitavyTJ Svitavy
59 NM
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.802.903.003.10 Body
1 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 2.90 --OOOXOXXX 11.00
2 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 2.60 OOOXXOXXX 9.00
3 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 2.20 OXOXXX 8.00
4 Aneta PernerováAneta Pernerová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 2.20 OXXOXXX 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.78 +1.8 m/s 6.78+1.86.58+0.96.43+0.36.78-6.20-1.6- 11.00
2 Marcel HorákMarcel Horák
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 6.72 +2.8 m/s 6.58 -1.0 m/s 6.16+0.96.72+2.86.58-1.06.726.37+2.16.57+0.26.43-0.6 9.00
3 Jakub DaroszewskiJakub Daroszewski
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 6.65 +1.7 m/s 6.65+1.7XX6.654.76+1.0-X 8.00
4 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 6.36 +4.1 m/s 6.02 +0.7 m/s 6.02+0.7--6.026.36+4.1-- 7.00
5 Petr KaiserPetr Kaiser
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 6.13 +2.4 m/s 6.08 +0.5 m/s 5.51+3.25.97+3.46.08+0.56.086.13+2.45.97+2.25.98+0.2 6.00
6 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 6.03 -0.5 m/s 5.98+0.7XX5.98XX6.03-0.5 5.00
7 David RoháčekDavid Roháček
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
97 5.97 +1.0 m/s X5.97+1.0X5.97X5.63+0.85.86-2.6 4.00
8 Filip MatějkaFilip Matějka
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
94 5.94 +0.4 m/s 5.52+0.05.72+0.85.94+0.45.94X5.57-1.05.55-2.1 3.00
9 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
95 5.84 +1.4 m/s XX5.84+1.45.84 2.00
10 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 5.81 +1.1 m/s X5.81+1.15.80+0.05.81 1.00
11 Ondřej ChmelíkOndřej Chmelík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.77 +0.0 m/s 5.73+0.0X5.77+0.05.77
12 Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 5.77 +1.0 m/s 5.57+0.4X5.77+1.05.77
13 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.74 +1.3 m/s 5.58+2.05.74+1.35.71+0.05.74
14 Petr BečičkaPetr Bečička
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
76 5.64 +2.7 m/s 5.56 +0.4 m/s 5.45+1.95.56+0.45.64+2.75.64
15 Viet Milan LeViet Milan Le
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 5.62 +0.0 m/s 5.62+0.0XX5.62
16 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 4.31 +2.7 m/s XX4.31+2.74.31
Patrik LangerPatrik Langer
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
96 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 5.41 5.415.17-5.41 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 5.12 5.12X-5.12--- 9.00
3 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 4.94 4.754.94X4.94XXX 8.00
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.87 XX4.874.87X4.494.64 7.00
5 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 4.73 4.73X4.724.73X4.62- 6.00
6 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 4.68 4.65X4.624.654.66X4.68 5.00
7 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 4.65 4.55X4.654.654.604.644.61 4.00
8 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.63 4.634.004.334.634.39X- 3.00
9 Evelína MinářováEvelína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
97 4.62 4.564.364.624.62 2.00
10 Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 4.53 4.374.534.424.53 1.00
11 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 4.39 3.684.39X4.39
12 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 4.38 4.27X4.384.38
13 Iva ChadimováIva Chadimová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 4.30 X4.304.264.30
14 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 4.20 4.20--4.20
15 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.12 4.123.31X4.12
16 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 4.06 4.063.90X4.06
17 Kristýna NerudováKristýna Nerudová
AC ČáslavAC Čáslav
97 3.95 XX3.953.95
MB Nikola PokornáNikola Pokorná
AC ČáslavAC Čáslav
98 3.84
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 DNP 0
Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 DNP 0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DaroszewskiJakub Daroszewski
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 14.67 +1.1 m/s X-X+1.414.67+1.114.6714.64-1.7X-X- 11.00
2 Marcel HorákMarcel Horák
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 13.05 +2.9 m/s 12.67 +0.0 m/s 13.05+2.912.67+0.0--13.05------ 9.00
3 Josef MarekJosef Marek
TJ SvitavyTJ Svitavy
75 12.03 -0.4 m/s 11.87+4.4X-11.69-1.111.8712.03-0.4---- 8.00
4 Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 11.93 -1.3 m/s X-11.93-1.3X-2.911.93------ 7.00
5 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ SvitavyTJ Svitavy
85 11.27 +1.3 m/s 11.27+1.3----11.27------ 6.00
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 10.55 +0.5 m/s 10.55+0.510.03+1.5-10.5510.55+1.7XX 11.00
2 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 10.53 -0.3 m/s X10.33+2.1X10.33X10.19+0.810.53-0.3 9.00
3 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 09.93 +2.7 m/s XX09.93+2.709.93XX- 8.00
4 Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 09.76 +3.1 m/s 09.61 +1.3 m/s 09.63+2.6X09.61+1.309.6309.76+3.109.52+0.909.33+0.7 7.00
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 DNP
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 11.00 10.0210.9411.0011.0010.4610.3310.50 11.00
2 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 10.97 09.9810.4310.7610.7610.9710.4710.27 9.00
3 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 10.09 10.0909.7109.7210.0909.7009.5710.00 8.00
4 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 09.93 09.0808.7309.9309.9308.7908.9109.36 7.00
5 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 09.44 08.8208.5508.9508.9508.9409.4409.44 6.00
6 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 08.91 08.5108.79X08.79X08.0208.91 5.00
7 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 08.88 07.6808.88X08.8808.5508.67X 4.00
8 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 08.41 07.8308.1408.4108.4107.9708.1307.50 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 14.08 13.47X13.7513.7513.68X14.08 11.00
2 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
TJ SvitavyTJ Svitavy
86 13.71 13.3613.5213.7113.7113.4513.6513.65 9.00
3 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 13.28 13.0612.9612.7413.0613.1013.2813.11 8.00
4 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
70 13.21 13.2113.05X13.2112.80XX 7.00
5 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
72 13.19 12.74X13.1913.19--- 6.00
6 Martin PeřinaMartin Peřina
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
73 12.37 12.28XX12.2812.33X12.37 5.00
7 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 12.06 12.06X11.7512.06X12.0612.01 4.00
8 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 11.77 11.4211.7711.7711.77X11.7511.77 3.00
9 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 11.72 X11.72X11.72 2.00
10 Jiří TupecJiří Tupec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 10.53 10.0310.0710.5310.53 1.00
11 Radek PavlišRadek Pavliš
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
69 10.22 10.22XX10.22
Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 NM XXX0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 29.17 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 28.15 9.00
3 Štěpánka RöszlerováŠtěpánka Röszlerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 27.68 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 26.00 7.00
5 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 25.07 6.00
6 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 17.53 5.00
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
99 16.88 4.00
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
TJ SvitavyTJ Svitavy
86 41.31 11.00
2 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 38.80 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 36.35 8.00
4 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 35.62 7.00
5 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 35.49 6.00
6 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
70 34.59 5.00
7 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 34.38 4.00
8 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
77 31.24 3.00
9 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 29.89 2.00
10 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ SvitavyTJ Svitavy
85 28.36 1.00
11 Jan TichýJan Tichý
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
85 28.06
12 Radek PavlišRadek Pavliš
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
69 25.85
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 45.56 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 45.12 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 38.45 8.00
4 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 34.39 7.00
5 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 34.02 6.00
6 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 33.60 5.00
7 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 27.73 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maciej DregerMaciej Dreger
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 57.95 11.00
2 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
72 50.67 9.00
3 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 49.43 8.00
4 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 47.18 7.00
5 Roman KouckýRoman Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 46.40 6.00
6 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 43.80 5.00
7 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
77 43.33 4.00
8 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 37.90 3.00
9 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
TJ SvitavyTJ Svitavy
86 33.78 2.00
10 Jan PřikrylJan Přikryl
TJ SvitavyTJ Svitavy
75 24.83 1.00
Jan TichýJan Tichý
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
85 DNP
Václav WebrVáclav Webr
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
65 NM
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 36.18 11.00
2 Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 35.50 9.00
3 Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
91 33.84 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 31.28 7.00
5 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 30.72 6.00
6 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
99 28.63 5.00
7 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 28.08 4.00
8 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 24.63 3.00
9 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 23.38 2.00
10 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 14.81 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 55.92 11.00
2 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 55.00 9.00
3 Michal JílekMichal Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 54.77 8.00
4 Martin HanousekMartin Hanousek
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
79 52.29 7.00
5 Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 51.77 6.00
6 Jan JílekJan Jílek
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
93 51.07 5.00
7 Jiří TupecJiří Tupec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 48.31 4.00
8 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
77 46.76 3.00
9 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 42.04 2.00
10 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 40.91 1.00
11 Jan TichýJan Tichý
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
85 39.39
12 Jiří PálkaJiří Pálka
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
92 37.94
Celkem 12 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11
2 Josef SmolaJosef Smola 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9
3 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8
4 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 212.00
2 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 179.00
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 169.00
4 AKMTR AKMTR AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 145.50
5 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 123.50
6 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 105.00
Poznámky:
HVEPA 6
USORL 5
NMMET 4
AKMTR 3
SVITA 2
CHRUDI 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 167.50
2 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 164.50
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 146.00
4 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 132.50
5 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 126.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 063.50
7 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 055.00
Poznámky:
Hlavní body:
TRUTN 7
USORL 6
HVEPA 5
CHRUDI 4
CASLA 3
TYNOR 2
SVITA 1
Celkem 7 závodníků