výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Olomouc (15. 5. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 08.23 11.00
2 Filip KociánFilip Kocián 000518 AC ProstějovAC Prostějov 08.44 9.00
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.75 7.00
4 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 08.90 5.00
5 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 011029 AK OlomoucAK Olomouc 09.33
6 Jan KrečmajerJan Krečmajer 000228 AK OlomoucAK Olomouc 09.49
7 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 AK OlomoucAK Olomouc 09.77
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 001119 AK OlomoucAK Olomouc 09.28
2 Adam StudenýAdam Studený 010722 AC ProstějovAC Prostějov 09.46
3 Filip StachFilip Stach 010112 AK OlomoucAK Olomouc 09.61
Dominik MátlDominik Mátl 010601 AC ProstějovAC Prostějov 09.61
5 Petr HujberPetr Hujber 000507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.73
6 Karel SargánekKarel Sargánek 000413 SK HraniceSK Hranice 09.85
7 Jakub VotavaJakub Votava 010623 AC ProstějovAC Prostějov 10.23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 08.67 8.00
2 Jakub VýmolaJakub Výmola 000421 AC ProstějovAC Prostějov 08.81 6.00
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 000406 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.30
4 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.52
5 Petr NeugebauerPetr Neugebauer 000103 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.68
6 Ondřej KučaOndřej Kuča 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.16
Petr HujbertPetr Hujbert 000507 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FenclJiří Fencl 010122 AK ŠternberkAK Šternberk 08.96 4.00
2 Martin BrücknerMartin Brückner 000425 AK OlomoucAK Olomouc 09.25 2.00
3 Tomáš MusilTomáš Musil 000807 AC ProstějovAC Prostějov 09.27 1.00
4 Jan KymličkaJan Kymlička 010504 AK ŠternberkAK Šternberk 09.57
5 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK PřerovSK Přerov 09.69
6 Radek VyroubalRadek Vyroubal 000113 AC ProstějovAC Prostějov 09.86
7 Martin BelfínMartin Belfín 001205 AK OlomoucAK Olomouc 10.10
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JanošPavel Janoš 010000 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.43
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK PřerovSK Přerov 09.47
3 Dominik LiďákDominik Liďák 010405 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.74
4 Milan RédrMilan Rédr 010218 SK PřerovSK Přerov 10.19
5 Marek HausknechtMarek Hausknecht 010223 AC ProstějovAC Prostějov 10.23
6 František RezekFrantišek Rezek 010909 SK PřerovSK Přerov 10.43
7 Matěj KaňaMatěj Kaňa 010000 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.65
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MarčíkAdam Marčík 000907 AC ProstějovAC Prostějov 09.01 3.00
2 Vlastimil ŘímskýVlastimil Římský 010719 AK ŠternberkAK Šternberk 09.88
3 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 010712 SK PřerovSK Přerov 10.23
MB Martin MyslínMartin Myslín 010713 AK OlomoucAK Olomouc 09.95
MB Lukáš NovákLukáš Novák 010903 AK OlomoucAK Olomouc 10.54
MB Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 010403 AC ProstějovAC Prostějov 10.95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 15.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 08.23
2 Filip KociánFilip Kocián 000518 AC ProstějovAC Prostějov 08.53
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 08.57
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.76
5 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 08.83
6 Jakub VýmolaJakub Výmola 000421 AC ProstějovAC Prostějov 08.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 006010 AK OlomoucAK Olomouc 08.78 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.85 9.00
3 Zuzana SkálováZuzana Skálová 005911 AK OlomoucAK Olomouc 08.91 8.00
4 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 005405 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.07 7.00
5 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 09.28 5.00
6 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 09.87
7 Tereza StaňkováTereza Staňková 005524 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.03
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK PřerovSK Přerov 09.66 1.00
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 015505 AC ProstějovAC Prostějov 09.76
3 Klára MinxováKlára Minxová 005914 AC ProstějovAC Prostějov 09.82
4 Simona ŠvecováSimona Švecová 015315 AC ProstějovAC Prostějov 09.91
5 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková 005124 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.99
6 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 005830 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.04
7 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 10.37
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová 010320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.43 3.00
2 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková 005105 AK OlomoucAK Olomouc 09.44 2.00
3 Viktorie PechováViktorie Pechová 015210 AK OlomoucAK Olomouc 09.72
4 Sára OndrováSára Ondrová 005101 AK OlomoucAK Olomouc 10.04
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 10.06
6 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 010000 AK ŠternberkAK Šternberk 10.34
7 Vendula ZvarováVendula Zvarová 000107 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MynářováVendula Mynářová 005502 AK OlomoucAK Olomouc 09.21 6.00
2 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková 015224 AK OlomoucAK Olomouc 09.95
3 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 10.01
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.26
5 Klára KucharčíkováKlára Kucharčíková 010603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.35
6 Karolína MelkováKarolína Melková 000410 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.37
7 Jana DvořákováJana Dvořáková 015913 SK HraniceSK Hranice 10.44
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KlimkováKateřina Klimková 015309 AK OlomoucAK Olomouc 09.69
2 Nikol BenešováNikol Benešová 005926 SK HraniceSK Hranice 09.83
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 015410 AK OlomoucAK Olomouc 09.84
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 010929 AK ŠternberkAK Šternberk 09.85
5 Eva VojáčkováEva Vojáčková 006119 AK ŠternberkAK Šternberk 10.00
6 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 011113 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.01
7 Lucie KornerováLucie Kornerová 010113 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.54
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 005321 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.30 4.00
2 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová 015928 AK ŠternberkAK Šternberk 09.68
3 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 016001 TJ UničovTJ Uničov 09.95
4 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 015914 TJ UničovTJ Uničov 10.16
5 Nicole-Anne VáclavkováNicole-Anne Václavková 005823 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.39
6 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 005912 AC ProstějovAC Prostějov 10.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 15.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.63
2 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 006010 AK OlomoucAK Olomouc 08.67
3 Zuzana SkálováZuzana Skálová 005911 AK OlomoucAK Olomouc 08.72
4 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 09.06
5 Vendula MynářováVendula Mynářová 005502 AK OlomoucAK Olomouc 09.18
6 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová 010320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.40
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 22.34 7.00
2 Adam MarčíkAdam Marčík 000907 AC ProstějovAC Prostějov 23.08 6.00
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 23.32 4.00
4 Petr HujberPetr Hujber 000507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.83 2.00
5 Jiří BrablecJiří Brablec 000325 AC ProstějovAC Prostějov 23.87
6 Radek VyroubalRadek Vyroubal 000113 AC ProstějovAC Prostějov 24.61
7 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 000205 AC ProstějovAC Prostějov 25.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VýmolaJakub Výmola 000421 AC ProstějovAC Prostějov 20.70 11.00
2 Tomáš MusilTomáš Musil 000807 AC ProstějovAC Prostějov 23.28 5.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.97
4 Vratislav BestaVratislav Besta 000829 SK HraniceSK Hranice 24.71
MB Martin MyslínMartin Myslín 010713 AK OlomoucAK Olomouc 24.81
Martin BrücknerMartin Brückner 000425 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 21.51 9.00
2 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 011029 AK OlomoucAK Olomouc 22.29 8.00
3 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 23.50 3.00
4 Karel SargánekKarel Sargánek 000413 SK HraniceSK Hranice 23.84 1.00
5 Vít BartošákVít Bartošák 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 27.00
MB Lukáš KalábLukáš Kaláb 010609 AC ProstějovAC Prostějov 26.09
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 21.49 11.00
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 21.66 9.00
3 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 22.47 7.00
4 Nela MichutováNela Michutová 005412 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.75 6.00
5 Michaela BrokešováMichaela Brokešová 005830 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.72 4.00
6 Klára MinxováKlára Minxová 005914 AC ProstějovAC Prostějov 25.36
7 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 015914 TJ UničovTJ Uničov 25.90
8 Tereza ŠterclováTereza Šterclová 010618 AK ŠternberkAK Šternberk 26.79
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 006010 AK OlomoucAK Olomouc 22.06 8.00
2 Eva VojáčkováEva Vojáčková 006119 AK ŠternberkAK Šternberk 24.92 1.00
3 Nikol BenešováNikol Benešová 005926 SK HraniceSK Hranice 25.13
4 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015323 TJ UničovTJ Uničov 25.67
5 Veronika CholastováVeronika Cholastová 010929 AK ŠternberkAK Šternberk 25.73
6 Jana DvořákováJana Dvořáková 015913 SK HraniceSK Hranice 26.12
MB Tereza HalováTereza Halová 015627 AK OlomoucAK Olomouc 27.11
MB Anna PalinkováAnna Palinková 006004 AK OlomoucAK Olomouc 27.63
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 006020 AK ŠternberkAK Šternberk 23.56 5.00
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 24.75 3.00
3 Michaela VondrkováMichaela Vondrková 015425 AK OlomoucAK Olomouc 24.83 2.00
4 Nikol KobzováNikol Kobzová 015302 TJ UničovTJ Uničov 25.15
5 Terezie NovákováTerezie Nováková 015410 AK OlomoucAK Olomouc 25.50
6 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 25.55
7 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková 015224 AK OlomoucAK Olomouc 25.88
MB Kristýna MazáčováKristýna Mazáčová 006012 AK OlomoucAK Olomouc 30.19
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK PřerovSK Přerov 50.76 9.00
2 Martin ZávoraMartin Závora 001107 SK HraniceSK Hranice 52.81 5.00
3 Matouš JurčaMatouš Jurča 001121 AK ŠternberkAK Šternberk 54.76 2.00
4 Martin MakowskyMartin Makowsky 000331 AC ProstějovAC Prostějov 55.38 1.00
5 Matěj KaňaMatěj Kaňa 010000 TJ ŠumperkTJ Šumperk 56.07
6 Marek HausknechtMarek Hausknecht 010223 AC ProstějovAC Prostějov 59.63
Antonín KoryťákAntonín Koryťák 001113 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 50.30 11.00
2 Miroslav VašátMiroslav Vašát 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 50.96 8.00
3 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 AK OlomoucAK Olomouc 51.17 7.00
4 Dominik LiďákDominik Liďák 010405 TJ ŠumperkTJ Šumperk 52.61 6.00
5 Adam JurníčekAdam Jurníček 000529 AC ProstějovAC Prostějov 53.67 4.00
6 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK PřerovSK Přerov 54.50 3.00
7 Jan KymličkaJan Kymlička 010504 AK ŠternberkAK Šternberk 55.89
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČepováMichaela Čepová 006028 AC ProstějovAC Prostějov 48.75 11.00
2 Klára KucharčíkováKlára Kucharčíková 010603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.88 9.00
3 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 51.73 8.00
4 Nikol KobzováNikol Kobzová 015302 TJ UničovTJ Uničov 55.10 5.00
5 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 57.67 2.00
6 Simona KotrláSimona Kotrlá 010915 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.17 1.00
7 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015323 TJ UničovTJ Uničov 58.86
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KornerováLucie Kornerová 010113 TJ ŠumperkTJ Šumperk 51.79 7.00
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 011113 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.96 6.00
3 Tereza DusováTereza Dusová 010509 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.16 4.00
4 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 016001 TJ UničovTJ Uničov 55.36 3.00
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 AK OlomoucAK Olomouc 2:30.87 11.00
2 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 001113 AK ŠternberkAK Šternberk 2:36.78 9.00
3 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 2:41.79 8.00
4 Denis PřikrylDenis Přikryl 000913 AC ProstějovAC Prostějov 2:48.08 7.00
5 Petr GernešPetr Gerneš 001014 AC ProstějovAC Prostějov 2:49.51 6.00
6 Stanislav SkoumalStanislav Skoumal 000717 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:49.85 5.00
7 Martin ZávoraMartin Závora 001107 SK HraniceSK Hranice 2:51.40 4.00
8 Vít BartošákVít Bartošák 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:52.85 3.00
9 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 2:55.12 2.00
10 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 2:56.13 1.00
11 Matouš JurčaMatouš Jurča 001121 AK ŠternberkAK Šternberk 2:57.94
12 Jiří SadilJiří Sadil 010726 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:58.29
13 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 010712 SK PřerovSK Přerov 3:17.45
MB Jan BergerJan Berger 000329 AK OlomoucAK Olomouc 2:57.63
MB Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 010524 TJ UničovTJ Uničov 3:20.75
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 2:40.57 11.00
2 Lucie HromkováLucie Hromková 005726 AC ProstějovAC Prostějov 2:46.34 9.00
3 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 015111 AK OlomoucAK Olomouc 2:51.60 8.00
4 Michaela TrunečkováMichaela Trunečková 010426 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:55.66 7.00
5 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 006027 AK OlomoucAK Olomouc 2:58.82 6.00
6 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 005321 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:02.25 5.00
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 3:05.34 4.00
8 Sára MrlinováSára Mrlinová 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:13.99 3.00
9 Vendula SkoupáVendula Skoupá 016102 AK ŠternberkAK Šternberk 3:14.09 2.00
MB Natálie ValuchováNatálie Valuchová 995925 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:36.55
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.27 9.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.56 8.00
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 10.57 7.00
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 000406 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.82 6.00
5 Filip KociánFilip Kocián 000518 AC ProstějovAC Prostějov 10.97 5.00
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla 000228 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.22 4.00
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 11.69 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 10.01 11.00
2 Vlastimil ŘímskýVlastimil Římský 010719 AK ŠternberkAK Šternberk 11.88 2.00
3 Jan OrlitaJan Orlita 000612 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.35 1.00
4 Dominik MátlDominik Mátl 010601 AC ProstějovAC Prostějov 12.47
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 010321 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.81
6 David DoleželDavid Doležel 010620 AK ŠternberkAK Šternberk 12.85
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 10.56 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.76 9.00
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 10.93 8.00
4 Nela MichutováNela Michutová 005412 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.95 7.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 11.11 6.00
6 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 005413 AC ProstějovAC Prostějov 11.19 5.00
7 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 006020 AK ŠternberkAK Šternberk 11.29 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 12.35 2.00
2 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 12.58
3 Michaela ČepováMichaela Čepová 006028 AC ProstějovAC Prostějov 12.68
4 Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 12.96
5 Veronika KuželováVeronika Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 12.99
6 Kateřina TurkováKateřina Turková 010606 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.85
7 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 005912 AC ProstějovAC Prostějov 14.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 010619 AC ProstějovAC Prostějov 11.25 4.00
2 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová 010320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.40 1.00
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 010312 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.67
4 Nikol BenešováNikol Benešová 005926 SK HraniceSK Hranice 14.07
5 Klára DokládalováKlára Dokládalová 005929 AC ProstějovAC Prostějov 14.27
6 Monika DvořákováMonika Dvořáková 006222 AC ProstějovAC Prostějov 14.27
Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková 000000 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mátl, Studený, Havlíček, Brablec Mátl, Studený, Havlíček, Brablec AC ProstějovAC Prostějov 35.59 11.00
2 Martinka, Stach, Krečmajer, Žaloudík Martinka, Stach, Krečmajer, Žaloudík AK OlomoucAK Olomouc 35.71 9.00
3 Lekeš, Dostál, Pospíšil, Hajný Lekeš, Dostál, Pospíšil, Hajný AK OlomoucAK Olomouc 35.71 8.00
4 Řimský, Kimlička, Jurča, Fencl Řimský, Kimlička, Jurča, Fencl AK ŠternberkAK Šternberk 35.83 7.00
5 Marčík, Hausknecht, Musil, Gerneš Marčík, Hausknecht, Musil, Gerneš AC ProstějovAC Prostějov 36.35 6.00
6 Dobeš, Hujbert, Skoumal, Janoš Dobeš, Hujbert, Skoumal, Janoš TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.12 5.00
7 Sadil, Kaňa, Liďák, Neugebauer Sadil, Kaňa, Liďák, Neugebauer TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.07 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mynářová, Skálová, Dluhá, Pomajbíková Mynářová, Skálová, Dluhá, Pomajbíková AK OlomoucAK Olomouc 34.78 11.00
2 Ošťádalová, Brančíková, Dokládalová, Dvořáková Ošťádalová, Brančíková, Dokládalová, Dvořáková AC ProstějovAC Prostějov 37.01 9.00
3 Horová, Turková, Staňková, Brokešová Horová, Turková, Staňková, Brokešová TJ ŠumperkTJ Šumperk 37.13 8.00
4 Fremlová, Rabenseifnerová, Kučerová, Šterclová Fremlová, Rabenseifnerová, Kučerová, Šterclová AK ŠternberkAK Šternberk 37.63 6.00
5 Vrubelová, Třeštíková, Kobzová, Žáčková Vrubelová, Třeštíková, Kobzová, Žáčková TJ UničovTJ Uničov 37.79 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnálková, Suchomelová, Klimková, Pikartová Dohnálková, Suchomelová, Klimková, Pikartová AK OlomoucAK Olomouc 37.27 7.00
2 Pechová, Suchá, Vondrková, Pytlíčková Pechová, Suchá, Vondrková, Pytlíčková AK OlomoucAK Olomouc 37.81 4.00
3 Kornerová, Kotrlá, Kucharčuková, Pekarová Kornerová, Kotrlá, Kucharčuková, Pekarová TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.44 3.00
4 Vojáčková, Skoupá, Ševčíková, Višňovská Vojáčková, Skoupá, Ševčíková, Višňovská AK ŠternberkAK Šternberk 41.98 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.451.511.541.56 Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 1.54 ----OO-OXXOXXOXXX 11.00
2 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
010828 1.35 OOOOOOXXX 9.00
3 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000612 1.35 ---XOOXOXXX 8.00
4 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
010219 1.30 -OOOOXXX 7.00
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
010720 1.30 OOOOXOXXX 6.00
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
010314 1.30 OOOXOXXOXXX 5.00
7 Stanislav SkoumalStanislav Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000717 1.25 -OOOXXX 4.00
8 Vratislav BestaVratislav Besta
SK HraniceSK Hranice
000829 1.20 OXOOXXX 3.00
9 Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
001030 1.10 XXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.061.111.161.211.261.311.341.371.401.431.461.491.50 Body
1 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
005413 1.46 ------OOOOO-XXX 11.00
2 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
010000 1.43 ---OOOXOXXOOXOXXX 9.00
3 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 1.37 OOOOXOOXXOXOXXX 7.50
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
010619 1.37 OOOOOXXOXOXOXXX 7.50
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
015227 1.34 ---OOOOXXX 6.00
6= Kristýna PekařováKristýna Pekařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000802 1.34 --OOOXOOXXX 4.50
6= Terezie NovákováTerezie Nováková
AK OlomoucAK Olomouc
015410 1.34 OOOOOXOOXXX 4.50
8 Lucie HromkováLucie Hromková
AC ProstějovAC Prostějov
005726 1.34 OOOOXOXOOXXX 3.00
9 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 1.26 -OOOOXXX 2.00
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 1.26 --OXOXXOXXX 1.00
11= Karolína MelkováKarolína Melková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000410 1.21 --OOXXX
11= Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková
AK OlomoucAK Olomouc
005724 1.21 OOOOXXX
13 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
006222 1.21 OOOXXOXXX
14 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
005704 1.16 OOOXXX
15 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK OlomoucAK Olomouc
015616 1.16 OOXOXXX
16= Nikol DuškováNikol Dušková
AK OlomoucAK Olomouc
015601 1.11 OOXXX
16= Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
005101 1.11 OOXXX
18 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
005523 1.11 XOOXXX
19 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
006027 1.11 OXOXXX
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 5.31 3.725.315.095.31--5.16 11.00
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000228 4.64 4.274.47X4.474.544.644.64 9.00
3 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 4.64 3.884.172.564.174.594.64X 8.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000128 4.54 4.474.414.424.474.444.544.52 7.00
5 Jiří FenclJiří Fencl
AK ŠternberkAK Šternberk
010122 4.24 4.244.143.994.24 6.00
6 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000406 4.21 3.323.624.214.21XX4.19 5.00
7 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
010620 4.20 3.72X4.204.204.053.934.13 4.00
8 David DrštičkaDavid Drštička
SK PřerovSK Přerov
000228 4.17 4.074.173.374.17X4.114.08 3.00
9 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
000228 4.13 3.703.754.134.13 2.00
10 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
001126 4.10 4.103.603.694.10 1.00
11 Michal HajnýMichal Hajný
AK OlomoucAK Olomouc
000728 3.98 3.98X3.793.98
12 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
010828 3.96 3.963.823.903.96
13 Pavel JanošPavel Janoš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010000 3.92 3.92X3.673.92
14 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
010314 3.83 3.663.533.833.83
15 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 3.74 3.74XX3.74
16 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000612 3.73 3.733.723.693.73
17 Jiří MartinkaJiří Martinka
AK OlomoucAK Olomouc
000508 3.61 3.61XX3.61
18 Šimon KneislŠimon Kneisl
SK PřerovSK Přerov
010419 3.60 3.483.603.593.60
19 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
010712 3.59 3.533.593.363.59
20 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
001205 3.52 3.52X3.223.52
21 Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
001030 3.46 3.463.353.443.46
22 Milan RédrMilan Rédr
SK PřerovSK Přerov
010218 3.40 3.403.073.173.40
23 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
000917 3.29 3.293.293.223.29
24 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
AK OlomoucAK Olomouc
001119 2.88 X2.88X2.88
25 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
010909 2.76 2.762.542.422.76
MB Marek HlobilMarek Hlobil
AK OlomoucAK Olomouc
000502 3.65
MB Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
000207 3.36
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 4.93 4.644.654.324.654.634.564.93 11.00
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
016007 4.86 4.504.344.864.864.584.614.75 9.00
3 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
005502 4.18 4.053.69X4.053.774.183.97 8.00
4 Zuzana SkálováZuzana Skálová
AK OlomoucAK Olomouc
005911 4.17 3.974.024.164.163.974.014.17 7.00
5 Michaela ČepováMichaela Čepová
AC ProstějovAC Prostějov
006028 4.11 X3.734.074.073.994.11X 6.00
6 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 4.09 3.734.064.094.093.903.813.86 5.00
7 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005412 3.94 3.81X3.643.81X3.94X 4.00
8 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková
AK OlomoucAK Olomouc
005105 3.93 3.663.703.933.933.383.523.73 3.00
9 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005321 3.81 3.303.81-3.813.563.663.69 2.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010312 3.67 3.293.672.593.67 1.00
11 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
015804 3.63 X3.63X3.63
12 Klára MinxováKlára Minxová
AC ProstějovAC Prostějov
005914 3.58 X3.493.583.58
13 Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010606 3.58 3.58X3.273.58
14 Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
005101 3.56 3.563.483.363.56
15 Kateřina KorgrováKateřina Korgrová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010320 3.56 3.563.433.433.56
16 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
015911 3.56 3.363.173.563.56
17 Lucie KornerováLucie Kornerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010113 3.56 X3.56X3.56
18 Tereza DusováTereza Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010509 3.55 3.263.393.553.55
19 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005524 3.53 3.103.453.533.53
20 Kristýna PekařováKristýna Pekařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000802 3.46 3.103.143.463.46
21 Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005124 3.40 3.303.143.403.40
22 Sára OndrováSára Ondrová
AK OlomoucAK Olomouc
005101 3.38 3.213.223.383.38
23 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010915 3.33 3.33XX3.33
24 Simona ŠvecováSimona Švecová
AC ProstějovAC Prostějov
015315 3.24 XX3.243.24
25 Martina DrásalováMartina Drásalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
011113 3.21 3.212.783.093.21
26 Nicole-Anne VáclavkováNicole-Anne Václavková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005823 3.21 X3.21-3.21
27 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 3.16 2.863.143.163.16
28 Veronika CholastováVeronika Cholastová
AK ŠternberkAK Šternberk
010929 3.03 3.03X-3.03
29 Vendula SkoupáVendula Skoupá
AK ŠternberkAK Šternberk
016102 3.01 X2.453.013.01
30 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC ProstějovAC Prostějov
015718 2.95 2.95X2.852.95
31 Jana DvořákováJana Dvořáková
SK HraniceSK Hranice
015913 2.95 2.952.432.692.95
32 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC ProstějovAC Prostějov
015114 2.95 2.382.952.502.95
33 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK HraniceSK Hranice
006202 2.94 2.812.922.942.94
34 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
AK ŠternberkAK Šternberk
010000 2.79 2.79X-2.79
35 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
AC ProstějovAC Prostějov
005912 2.64 XX2.642.64
36 Tereza ŠterclováTereza Šterclová
AK ŠternberkAK Šternberk
010618 2.52 2.522.43-2.52
37 Michaela VondrkováMichaela Vondrková
AK OlomoucAK Olomouc
015425 2.50 2.502.422.452.50
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
005528 09.33 08.7508.4309.3209.3209.2409.3309.23 11.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005405 09.19 09.1908.1608.3209.1908.3908.6709.10 9.00
3 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005522 09.18 09.1809.0007.9109.1808.0608.1008.07 8.00
4 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
005222 08.91 08.4208.9108.1808.91 7.00
5 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005401 08.39 07.3506.1007.4207.4208.0108.3907.50 6.00
6 Karolína MelkováKarolína Melková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000410 07.77 06.2107.3107.7707.7707.4507.2107.32 5.00
7 Vendula ZvarováVendula Zvarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000107 07.67 07.5107.60X07.6007.3107.4007.67 4.00
8 Petra ParobkováPetra Parobková
AC ProstějovAC Prostějov
005801 07.61 07.0106.7607.6107.61X06.5707.00 3.00
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC ProstějovAC Prostějov
015505 06.41 06.41X06.0606.41 2.00
10 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová
AK ŠternberkAK Šternberk
015928 04.92 X04.8204.9204.92 1.00
Adéla VišňovskáAdéla Višňovská
AK ŠternberkAK Šternberk
016004 0 XXX0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 12.07 11.7611.0810.0111.76X11.8912.07 11.00
2 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
000502 10.11 10.1109.6209.2810.1108.4109.9910.03 9.00
3 Jakub VýmolaJakub Výmola
AC ProstějovAC Prostějov
000421 09.13 08.9007.9108.6008.90X08.7009.13 8.00
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
000322 08.31 07.8007.9908.3108.3107.9906.5207.99 7.00
5 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
000317 08.28 07.2607.9507.9707.9708.2807.6407.90 6.00
6 Denis PřikrylDenis Přikryl
AC ProstějovAC Prostějov
000913 07.91 X07.47X07.47X07.3507.91 5.00
7 Martin MakowskyMartin Makowsky
AC ProstějovAC Prostějov
000331 07.81 07.81X07.5307.8107.6707.26X 4.00
8 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
000228 07.43 07.2107.4307.4007.43 3.00
9 Adam StudenýAdam Studený
AC ProstějovAC Prostějov
010722 07.37 06.6107.3707.0107.37 2.00
10 Adam JurníčekAdam Jurníček
AC ProstějovAC Prostějov
000529 06.97 06.97XX06.97 1.00
11 Václav EkrtVáclav Ekrt
AK OlomoucAK Olomouc
010519 06.94 06.3506.9406.3206.94
12 Jakub VoldánJakub Voldán
AK OlomoucAK Olomouc
001213 06.62 06.62XX06.62
13 Michal BořánekMichal Bořánek
AK ŠternberkAK Šternberk
000606 06.50 X05.9006.5006.50
14 Filip IrglFilip Irgl
AK OlomoucAK Olomouc
010718 06.36 05.6606.0006.3606.36
15 Jakub VotavaJakub Votava
AC ProstějovAC Prostějov
010623 05.01 05.01XX05.01
MB Lukáš KalábLukáš Kaláb
AC ProstějovAC Prostějov
010609 06.77
MB Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý
AC ProstějovAC Prostějov
010403 04.50
MB Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 09.45
Milan RédrMilan Rédr
SK PřerovSK Přerov
010218 0 ----
František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
010909 0 ----
Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
000228 55.77 11.00
2 Petr NeugebauerPetr Neugebauer
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000103 51.90 9.00
3 Vratislav BestaVratislav Besta
SK HraniceSK Hranice
000829 50.38 8.00
4 Šimon KuchaříkŠimon Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
010717 48.10 7.00
5 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
000322 47.01 6.00
6 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
010620 46.20 5.00
7 Adam JurníčekAdam Jurníček
AC ProstějovAC Prostějov
000529 44.41 4.00
8 Martin MakowskyMartin Makowsky
AC ProstějovAC Prostějov
000331 44.35 3.00
9 Filip NavrátilFilip Navrátil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
001030 43.17 2.00
10 Miroslav VašátMiroslav Vašát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 42.55 1.00
11 Pavel JanošPavel Janoš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010000 41.42
12 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 40.38
13 Adam JanošíkAdam Janošík
AK ŠternberkAK Šternberk
010726 35.85
14 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
000626 35.37
15 Filip IrglFilip Irgl
AK OlomoucAK Olomouc
010718 34.05
16 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
000502 32.57
17 Karel SargánekKarel Sargánek
SK HraniceSK Hranice
000413 31.96
18 Radek VyroubalRadek Vyroubal
AC ProstějovAC Prostějov
000113 28.21
19 Michal HajnýMichal Hajný
AK OlomoucAK Olomouc
000728 -
MB Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
010903 36.82
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára MrlinováSára Mrlinová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 51.86 51.8651.86 11.00
2 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005522 46.59 46.5946.59 9.00
3 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK OlomoucAK Olomouc
015309 45.63 45.6345.63 8.00
4 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
AK OlomoucAK Olomouc
015616 44.69 44.6944.69 7.00
5 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
005523 42.31 42.3142.31 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
010000 41.15 41.1541.15 5.00
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 40.47 40.4740.47 4.00
8 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
005528 40.19 40.1940.19 3.00
9 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 38.02 38.0238.02 2.00
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010312 37.26 37.2637.26 1.00
11 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005405 32.57 32.5732.57
12 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
006223 32.53 32.5332.53
13 Vendula ZvarováVendula Zvarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000107 31.01 31.0131.01
14 Simona ŠvecováSimona Švecová
AC ProstějovAC Prostějov
015315 30.66 30.6630.66
15 Michaela TrunečkováMichaela Trunečková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
010426 29.43 29.4329.43
16 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
005222 29.40 29.4029.40
17 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005401 28.92 28.9228.92
18 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000000 28.23 28.2328.23
19 Petra ŠindlerováPetra Šindlerová
AK ŠternberkAK Šternberk
015928 26.35 26.3526.35
20 Barbora MalíkováBarbora Malíková
AC ProstějovAC Prostějov
015114 24.38 24.3824.38
21 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC ProstějovAC Prostějov
015718 23.80 23.8023.80
22 Adéla VišňovskáAdéla Višňovská
AK ŠternberkAK Šternberk
016004 20.07 20.0720.07
23 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC ProstějovAC Prostějov
015505 19.40 19.4019.40
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 151.00
2 PROST PROST AC Prostějov{8} 149.00
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 073.00
4 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 061.00
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 045.00
6 HRANI HRANI SK Hranice{8} 042.00
7 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 032.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 179.50
2 PROST PROST AC Prostějov{8} 115.00
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 104.00
4 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 068.50
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 056.00
6 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 015.00
7 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 013.00
8 HRANI HRANI SK Hranice{8} 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 150 m, 60 m
Celkem 8 závodníků