výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Květnová atletická středa Rudná

Rudná (22. 5. 2013)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vondra Jan Vondra Jan 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.97
2 Raboch Ondřej Raboch Ondřej 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.42
Průša Matěj Průša Matěj 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holina Radimír Holina Radimír 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.75
2 Jakšíč Lukáš Jakšíč Lukáš 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.39
3 Hájek Lukáš Hájek Lukáš 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.14
4 Hanzel Nicol Hanzel Nicol 02 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 11.22
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gajdošík Viktor Gajdošík Viktor 97 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 08.72
2 Žák Jakub Žák Jakub 01 TachloviceTachlovice 10.20
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bozemanová Dominika Bozemanová Dominika 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.86
2 Mařánková Jana Mařánková Jana 99 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.09
3 Nga Le ThuNga Le Thu 98 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.47
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pěnkavová Anežka Pěnkavová Anežka 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.01
2 Lužná Barbora Lužná Barbora 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.07
3 Procházková Adéla Procházková Adéla 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.88
Handlová Katreřina Handlová Katreřina 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prouzová Kristýna Prouzová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.57
2 Veselá Marie-Magda Veselá Marie-Magda 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.32
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matějovská Anna Matějovská Anna 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.58
2 Šamanová Simona Šamanová Simona 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.82
3 Mistrová Valerie Mistrová Valerie 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.05
4 Vávrová Kristýna Vávrová Kristýna 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.41
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mysliveček David Mysliveček David 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.95
2 Chovánek Viktor Chovánek Viktor 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.57
3 Habel Alexandr Habel Alexandr 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.63
4 Pecka Matyáš Pecka Matyáš 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gregovský Jakub Gregovský Jakub 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.93
2 Petrovichev Vasja Petrovichev Vasja 05 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 11.92
3 Vodička Otakar Vodička Otakar 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.37
Veselý Samuel Veselý Samuel 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešout Petr Pešout Petr 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.53
2 Svoboda Jakub Svoboda Jakub 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.66
Tůma Norman Tůma Norman 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Kolbušovský Michal Kolbušovský Michal 05 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janda Ondřej Janda Ondřej 05 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 12.34
2 Dejm Vojtěch Dejm Vojtěch 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.89
3 Havel Krzštof Havel Krzštof 05 RudnáRudná 14.14
4 Musil Ondřej Musil Ondřej 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 15.52
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holina Jindřich Holina Jindřich 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 12.53
2 Sedláček Václav Sedláček Václav 06 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 13.13
3 Urban Matyáš Urban Matyáš 07 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 13.78
Veselík Dominik Veselík Dominik 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kadlůec Vojtěch Kadlůec Vojtěch 06 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 12.36
2 Adam Veverka JakubAdam Veverka Jakub 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.85
3 Nový Mikoláš Nový Mikoláš 08 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 13.64
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hřích jan Hřích jan 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.12
2 Šabata Matěj Šabata Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.29
3 Čech Martin Čech Martin 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.24
4 Černý Jakub Černý Jakub 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kalouš Jan Kalouš Jan 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.73
2 Pilař Matyáš Pilař Matyáš 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.31
Uchytil Jiří Uchytil Jiří 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojáček Marek Vojáček Marek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.20
2 Vávra Jan Vávra Jan 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.84
Černý Jiří Černý Jiří 03 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Raboch Martin Raboch Martin 04 RudnáRudná 11.36
2 Brychnáč David Brychnáč David 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.79
Cvach Jiří Cvach Jiří 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Honek Michal Honek Michal 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.78
2 Dejm Matěj Dejm Matěj 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.77
Mareček Matěj Mareček Matěj 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zimová Veronika Zimová Veronika 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.33
2 Švarcová Tereza Švarcová Tereza 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 12.99
3 Křížová Barbora Křížová Barbora 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.15
Řezníčková Vendula Řezníčková Vendula 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pánková Zuzana Pánková Zuzana 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.30
2 Klírová Magdaléna Klírová Magdaléna 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.61
3 Schmidtová Adéla Schmidtová Adéla 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.31
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hofmanová Agáta Hofmanová Agáta 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
2 Hofmanová Adéla Hofmanová Adéla 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.20
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žáková Tereza Žáková Tereza 04 TachloviceTachlovice 13.42
2 Tisoňová Adéla Tisoňová Adéla 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.65
Seidlová Lucie Seidlová Lucie 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Horáčková Nikola Horáčková Nikola 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albrechtová Lucie Albrechtová Lucie 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.93
2 Rychtářová Lucie Rychtářová Lucie 04 ZŠ PH LounyZŠ PH Louny 11.41
Florová Monika Florová Monika 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Baldová Veronika Baldová Veronika 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venclová Magdalena Venclová Magdalena 04 ZŠ PH LounyZŠ PH Louny 12.17
2 Volfová Lucie Volfová Lucie 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.32
3 Holá Andrea Holá Andrea 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.33
Hegyi Sophie Hegyi Sophie 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kimlová Tereza Kimlová Tereza 04 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 12.95
2 Pecková Lucie Pecková Lucie 04 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 13.54
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volfová Daniela Volfová Daniela 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.77
2 Hupková Denisa Hupková Denisa 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.93
3 Lužná Linda Lužná Linda 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.04
Váchová Barbova Váchová Barbova 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křenová Lucie Křenová Lucie 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.60
2 Mařánková Marie Mařánková Marie 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.20
Musilová Luisa Musilová Luisa 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bendová Ester Bendová Ester 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.76
2 Křenová Denisa Křenová Denisa 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.55
3 Skálová Tereza Skálová Tereza 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.60
Kubatová Michaela Kubatová Michaela 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švarcová Simona Švarcová Simona 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.71
2 Klírová Alžběta Klírová Alžběta 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.05
3 Javorská Emma Javorská Emma 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.53
Blažková Barbora Blažková Barbora 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh J (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nový Matěj Nový Matěj 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:07.86
2 Sedlák Filip Sedlák Filip 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:10.30
3 Kuchař Jan Kuchař Jan 00 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 2:12.03
4 Žák Jakub Žák Jakub 01 TachloviceTachlovice 2:12.63
5 Hanzel Nicol Hanzel Nicol 02 ZŠ ChrášťanyZŠ Chrášťany 2:51.15
Tisoň Daniel Tisoň Daniel 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNP
Pavel Dudra JanPavel Dudra Jan 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh G (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Prouzová Kristýna Prouzová Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:56.75
2 Mistrová Valerie Mistrová Valerie 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:59.01
3 Kopicová Kateřina Kopicová Kateřina 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:00.30
4 Šamanová Simona Šamanová Simona 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:02.13
5 Pěnkavová Anežka Pěnkavová Anežka 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:18.18
6 Baldová Kateřina Baldová Kateřina 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:31.92
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1MS Štefan WeberŠtefan Weber
Atletik RudnáAtletik Rudná
97 1.70
2 Kapalín Kapalín
Atletik RudnáAtletik Rudná
99 1.30
3 Lukáš HájekLukáš Hájek
není oddílnení oddíl
0
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj NovýMatěj Nový
Střela ŽebrákStřela Žebrák
00 1.35
2 Radimír HolinaRadimír Holina
Střela ŽebrákStřela Žebrák
01 1.15
3 Jan VondraJan Vondra
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 1.10
4 Jan KuchařJan Kuchař
ChrášťanyChrášťany
00 1.10
5 Ondřej RabochOndřej Raboch
Atletik RudnáAtletik Rudná
01 0
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Atlteik RudnáAtlteik Rudná
01 1.20
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Střela žebrákStřela žebrák
02 1.20
3 Anna MatějovskáAnna Matějovská
Atletik RudnáAtletik Rudná
00 1.15
4 Barbora LužnáBarbora Lužná
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 1.10
5 Kristýna VávrováKristýna Vávrová
Atletik RudnáAtletik Rudná
00 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HájekDavid Hájek
ZŠ RudnáZŠ Rudná
98 3.28
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radimír HolinaRadimír Holina
Střela ŽebrákStřela Žebrák
01 3.73
2 Matěj NovýMatěj Nový
Střela ŽebrákStřela Žebrák
00 3.69
3 Jakub ŽákJakub Žák
TachloviceTachlovice
01 3.30
5 Lukáš JakšíčLukáš Jakšíč
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 3.23
6 Jan KlegrJan Klegr
ChrášťanyChrášťany
02 3.14
7 Matěj PrůšaMatěj Průša
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 3.03
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
Loko BerounLoko Beroun
98 4.15
2 Jana MařánkováJana Mařánková
Atletik RudnáAtletik Rudná
99 3.99
3 Thun Ga LeThun Ga Le
Atletik RudnáAtletik Rudná
99 3.07
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MatějovskáAnna Matějovská
Atletik RudnáAtletik Rudná
00 3.64
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Střela žebrákStřela žebrák
02 3.50
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová
Loko BerounLoko Beroun
00 3.12
4 Barbora LužnáBarbora Lužná
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 2.89
5 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 2.84
6 Kristýna VávrováKristýna Vávrová
Atletik RudnáAtletik Rudná
00 2.76
7 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Atletik RudnáAtletik Rudná
01 2.28
8 Marie-Magda VeseláMarie-Magda Veselá
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 2.07
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Střela ŽebrákStřela Žebrák
05 3.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Střela ŽebrákStřela Žebrák
06 2.58
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.57
4 Norman TůmaNorman Tůma
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.55
5 Václav SedláčekVáclav Sedláček
ChrášťanyChrášťany
06 2.53
6 Samuel VeselýSamuel Veselý
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.49
7 Otakar VodičkaOtakar Vodička
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.43
8 Dominik VeselíkDominik Veselík
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 2.42
9 Vojtěch DejmVojtěch Dejm
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 2.34
10 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Střela ŽebrákStřela Žebrák
07 2.33
11 Mikoláš NovýMikoláš Nový
Střela ŽebrákStřela Žebrák
08 2.30
12 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
ChrášťanyChrášťany
06 2.29
13 Matyáš PeckaMatyáš Pecka
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.10
14 Alexandr HabelAlexandr Habel
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.09
14 Ondřej JandaOndřej Janda
ChrášťanyChrášťany
05 1.96
15 Jakub Adam VevrkaJakub Adam Vevrka
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 1.93
16 Vasja PetrovichevVasja Petrovichev
ChrášťanyChrášťany
05 1.84
17 Viktor ChovánekViktor Chovánek
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 1.80
18 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 1.78
19 Petr PešoutPetr Pešout
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 1.68
19 Kryštof HavelKryštof Havel
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 0.00
Celkem 21 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HříchJan Hřích
ZŠ PH LounyZŠ PH Louny
03 3.49
2 Marek VojáčekMarek Vojáček
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 3.46
3 Jan KaloušJan Kalouš
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 3.18
4 Martin RabochMartin Raboch
není oddílnení oddíl
3.13
5 Michal HonekMichal Honek
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.98
6 Jiří UchytilJiří Uchytil
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.80
7 Jan VávraJan Vávra
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.68
8 Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Loko BerounTJ Loko Beroun
03 2.67
9 Martin ČechMartin Čech
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.65
9 Matyáš PilařMatyáš Pilař
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.55
10 Matěj DejmMatěj Dejm
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.51
11 David MyslivečekDavid Mysliveček
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.46
12 David BrychnáčDavid Brychnáč
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.46
13 Jakub ČernýJakub Černý
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 1.78
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PánkováZuzana Pánková
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.82
2 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 2.54
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Střela žebrákStřela žebrák
06 2.23
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VolfováDaniela Volfová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 3.45
2 Lucie KřenováLucie Křenová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 3.20
3 Ester BendováEster Bendová
Střela žebrákStřela žebrák
03 3.20
4 Lucie AlbrechtováLucie Albrechtová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 3.04
5 Lucie RychtářováLucie Rychtářová
ZŠ PH LounyZŠ PH Louny
04 2.85
6 Linda LužnáLinda Lužná
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.79
7 Alžběta KlírováAlžběta Klírová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.76
8 Emma JavorskáEmma Javorská
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.72
9 Magdalena VenclováMagdalena Venclová
ZŠ PH LounyZŠ PH Louny
04 2.71
10 Denisa KřenováDenisa Křenová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.65
12 Lucie VolfováLucie Volfová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.41
11 Tereza SkálováTereza Skálová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 2.52
13 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Střela žebrákStřela žebrák
03 2.63
14 Denisa HupkováDenisa Hupková
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.31
15 Hana HrdličkováHana Hrdličková
ChrášťanyChrášťany
04 2.24
16 Tereza ŽákováTereza Žáková
TachloviceTachlovice
04 2.22
17= Andrea HoláAndrea Holá
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 2.18
17= Tereza KimlováTereza Kimlová
ChrášťanyChrášťany
04 2.18
17= Marie MařánkováMarie Mařánková
ChrášťanyChrášťany
03 2.18
20 Adéla TisoňováAdéla Tisoňová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 1.36
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Atletik RudnáAtletik Rudná
01 06.20
2 Anna MatějovskáAnna Matějovská
Atletik RudnáAtletik Rudná
00 05.65
3 Anežka PěnkavováAnežka Pěnkavová
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 05.15
4 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Atletik RudnáAtletik Rudná
01 04.18
5 Magdaléna VeseláMagdaléna Veselá
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
USK PrahaUSK Praha
01 07.24
2 Jan KuchařJan Kuchař
ChrášťanyChrášťany
00 06.84
3 Jan KlegrJan Klegr
ChrášťanyChrášťany
02 06.83
4 Matěj PrůšaMatěj Průša
Atletik RudnáAtletik Rudná
02 06.17
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Thu Nga LeThu Nga Le
Atletik RudnáAtletik Rudná
98 04.87
2 Jana MařánkováJana Mařánková
Atletik RudnáAtletik Rudná
99 0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BubíkAdam Bubík
ZŠ RudnáZŠ Rudná
98 10.70
2 Adam RanglAdam Rangl
ZŠ RudnáZŠ Rudná
97 10.30
3 Lukáš AlbrechtLukáš Albrecht
ZŠ RudnáZŠ Rudná
99 09.95
4 David HájekDavid Hájek
ZŠ RudnáZŠ Rudná
98 07.21
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vasja PetrovichevVasja Petrovichev
ChrášťanyChrášťany
05 22.30
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Střela ŽebrákStřela Žebrák
05 21.40
3 Mikoláš NovýMikoláš Nový
Střela ŽebrákStřela Žebrák
08 21.10
4 Samuel VeselýSamuel Veselý
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 18.30
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 17.60
6 Matyáš PeckaMatyáš Pecka
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 16.70
7 Vojtěch DejmVojtěch Dejm
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 16.60
8 Vojtěch KadlecVojtěch Kadlec
ChrášťanyChrášťany
06 16.30
9 Otakar VodičkaOtakar Vodička
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 15.30
10 Dominik VeselíkDominik Veselík
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 15.50
11 Kryštof HavelKryštof Havel
není oddílnení oddíl
15.00
12 Norman TůmaNorman Tůma
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 14.70
13 Václav SedláčekVáclav Sedláček
ChrášťanyChrášťany
06 14.40
14 Jindřich HolinaJindřich Holina
Střela ŽebrákStřela Žebrák
06 14.10
15 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 13.90
16 Ondřej JandaOndřej Janda
ChrášťanyChrášťany
05 12.00
17 Petr PešoutPetr Pešout
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 11.40
18 Jakub Adam VevrkaJakub Adam Vevrka
Atletik RudnáAtletik Rudná
06 12.40
19 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Střela ŽebrákStřela Žebrák
07 09.00
20 Viktor ChovánekViktor Chovánek
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 08.10
21 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský
ChrášťanyChrášťany
05 08.00
22 Alexandr HabelAlexandr Habel
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 07.45
Celkem 22 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ČechMartin Čech
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 33.00
2 Jan HříchJan Hřích
ZŠ PH lounyZŠ PH louny
03 31.30
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Loko BerounTJ Loko Beroun
03 29.80
4 Marek VojáčekMarek Vojáček
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 28.30
5 Matěj DejmMatěj Dejm
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 23.50
6 Jiří UchytilJiří Uchytil
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 22.70
7 David BrychnáčDavid Brychnáč
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 22.60
8 Martin RabochMartin Raboch
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 22.50
9 Jan KaloušJan Kalouš
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 22.10
10 Lukáš JakšičLukáš Jakšič
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 21.90
11 Jiří ČernýJiří Černý
ChrášťanyChrášťany
03 21.40
12 David MyslivečekDavid Mysliveček
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 18.50
13 Matyáš PilařMatyáš Pilař
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 16.50
14 Jakub ČernýJakub Černý
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 15.20
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PánkováZuzana Pánková
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 19.30
2 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
Atletik RudnáAtletik Rudná
05 15.30
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Střela žebrákStřela žebrák
06 11.40
Celkem 3 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (st, 22.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie AlbrechtováLucie Albrechtová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 23.50
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Střela žebrákStřela žebrák
03 20.55
3 Alžběta KlírováAlžběta Klírová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 18.00
4 Tereza SkálováTereza Skálová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 16.30
5 Daniela VolfováDaniela Volfová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 16.20
6 Lucie VolfováLucie Volfová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 15.55
7 Linda LužnáLinda Lužná
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 15.48
8 Andrea HoláAndrea Holá
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 15.40
9 Tereza ŽákováTereza Žáková
TachloviceTachlovice
04 14.90
10 Marie MařánkováMarie Mařánková
ChrášťanyChrášťany
03 14.80
11 Emma JavorskáEmma Javorská
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 14.70
12 Magdalena VenclováMagdalena Venclová
ZŠ PH LounyZŠ PH Louny
04 14.60
12 Denisa KřenováDenisa Křenová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 12.95
13 Hana HrdličkováHana Hrdličková
ChrášťanyChrášťany
04 14.20
15 Denisa HupkováDenisa Hupková
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 12.45
16 Lucie RychtářováLucie Rychtářová
ZŠ PH LounyZŠ PH Louny
04 12.40
16 Lucie KřenováLucie Křenová
Atletik RudnáAtletik Rudná
03 11.50
17 Adéla TisoňováAdéla Tisoňová
Atletik RudnáAtletik Rudná
04 10.20
18 Tereza KimlováTereza Kimlová
ChrášťanyChrášťany
04 09.00
19 Lucie PeckováLucie Pecková
ChrášťanyChrášťany
04 08.70
Celkem 20 závodníků