výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo atletických přípravek Olomouckého kraje

Prostějov (23. 5. 2013)

40 yardů - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 08.15 11.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.28 9.00
3 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 08.48 8.00
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.74 7.00
5 Dan BřezovskýDan Březovský 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.78 6.00
6 Daniel MlčochDaniel Mlčoch 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.82 4.50
6 Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK HraniceSK Hranice 08.82 4.50
8 Denis LangerDenis Langer 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 08.85 3.00
9 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 08.98 2.00
10 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.00 0.50
10 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.00 0.50
12 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 09.18
13 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.26
14 Lukáš HubíkLukáš Hubík 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.38
15 Ondřej DoležalOndřej Doležal 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.41
16 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK HraniceSK Hranice 09.5
17 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 09.56
18 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.62
19 David JáhnDavid Jáhn 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.63
20 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 09.74
21 Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.76
22 Michal SeibertMichal Seibert 05 SK HraniceSK Hranice 09.78
Patrik SchweinerPatrik Schweiner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 09.78
24 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.79
25 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.8
Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.8
27 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 09.87
28 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.9
29 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 10.0
30 Vít BezděkVít Bezděk 05 SK HraniceSK Hranice 10.02
31 Jakub RepaJakub Repa 06 TJ UničovTJ Uničov 10.08
32 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK PřerovSK Přerov 10.23
33 Richard GogolkaRichard Gogolka 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.36
34 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák 02 TJ UničovTJ Uničov 10.45
35 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK PřerovSK Přerov 10.47
36 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 10.53
Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK ŠternberkAK Šternberk 10.53
38 David HubíkDavid Hubík 06 AC ProstějovAC Prostějov 10.62
39 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 TJ UničovTJ Uničov 10.85
40 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 03 SK HraniceSK Hranice 11.02
41 Tomáš TurekTomáš Turek 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.05
42 Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.36
43 Michal HagerMichal Hager 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.44
44 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 AK ŠternberkAK Šternberk 12.54
45 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK ŠternberkAK Šternberk 14.48
Celkem 45 závodníků

40 yardů - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 08.02 11.00
2= Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.04 8.50
2= Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04 8.50
4= Adéla SteidlováAdéla Steidlová 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.65 6.50
4= Adéla DaňkováAdéla Daňková 03 AC ProstějovAC Prostějov 08.65 6.50
6= Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.75 4.50
6= Eva KoišováEva Koišová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 08.75 4.50
8 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 08.78 3.00
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 08.80 2.00
10 Kateřina PetřekováKateřina Petřeková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.97 1.00
11 Ema TrávníčkováEma Trávníčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 09.06
Anette RiklAnette Rikl 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.06
13 Ema PernicováEma Pernicová 05 AK OlomoucAK Olomouc 09.12
14 Judita KolářováJudita Kolářová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.15
15 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.17
16 Kateřina GieslováKateřina Gieslová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.20
17 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 09.26
18 Barbora MilatováBarbora Milatová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.34
19 Sára LukašákováSára Lukašáková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.47
20 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 09.55
21 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.56
22 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK PřerovSK Přerov 09.63
23 Anna KunrtováAnna Kunrtová 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.71
24 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.76
25 Ellen GrossertováEllen Grossertová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.85
26 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.91
27 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK HraniceSK Hranice 09.97
28 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.01
29 Sabina CharvátováSabina Charvátová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 10.02
30 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK PřerovSK Přerov 10.04
31 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.15
32 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.18
33 Kateřina HajnyšováKateřina Hajnyšová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.23
34 Veronika KochánkováVeronika Kochánková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.24
35 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.25
36 Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 10.27
37 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK PřerovSK Přerov 10.50
38 Lenka MuškováLenka Mušková 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.55
39 Nikol JandováNikol Jandová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.56
Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 10.56
41 Eva MrazčinskáEva Mrazčinská 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.60
42 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 10.75
43 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.81
44 Karla KubíčkováKarla Kubíčková 05 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 10.96
45 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.12
46 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK HraniceSK Hranice 11.37
47 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.45
48 Nikola DostálováNikola Dostálová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.97
49 Natálie UlrichováNatálie Ulrichová 06 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.10
50 Klára PrzepierováKlára Przepierová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.47
MB Andrea FráňováAndrea Fráňová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.91
MB Klára FrankováKlára Franková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.69
Celkem 52 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.6
Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK HraniceSK Hranice 09.6
3 Milan ŠípMilan Šíp 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.0
4 Tomáš TurekTomáš Turek 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.9
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK ŠternberkAK Šternberk 13.1
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KvapilJan Kvapil 08 AK ŠternberkAK Šternberk
2 David ŠebestaDavid Šebesta 02 TJ UničovTJ Uničov 09.5
3 Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.8
Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.8
5 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.6
6 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 AK ŠternberkAK Šternberk 14.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BálintRichard Bálint 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.0 8.00
2 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 09.2 5.00
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.6
4 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.2
5 Vít BezděkVít Bezděk 05 SK HraniceSK Hranice 11.1
6 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák 02 TJ UničovTJ Uničov 11.3
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.6 10.00
2 Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK HraniceSK Hranice 09.5
3 Dan BřezovskýDan Březovský 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.8
4 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.3
Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.3
6 Ondřej DoležalOndřej Doležal 04 AC ProstějovAC Prostějov 11.2
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.1 7.00
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.3 3.00
3 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.0
4 Daniel GrmelaDaniel Grmela 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.5
Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 10.5
6 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 TJ UničovTJ Uničov 14.2
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HrazdilLukáš Hrazdil 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.4 1.50
2 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.7
3 Lukáš HubíkLukáš Hubík 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.6
Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.6
5 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 03 SK HraniceSK Hranice 11.3
6 David HubíkDavid Hubík 06 AC ProstějovAC Prostějov 11.6
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel KomárekSamuel Komárek 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.7
2 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.2
3 Vít KlementVít Klement 00 TJ UničovTJ Uničov 10.4
4 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.6
5 Michal JašekMichal Jašek 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.7
6 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 11.4
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt Franta LochmanBenedikt Franta Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.5
2 Daniel MlčochDaniel Mlčoch 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.6
3 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK ŠternberkAK Šternberk 10.5
4 Patrik MikulíkPatrik Mikulík 03 SK HraniceSK Hranice 10.8
5 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 11.0
6 Michal MikšMichal Mikš 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.1
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GedeonPetr Gedeon 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.6 10.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.2 5.00
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 03 SK HraniceSK Hranice 09.5
4 Jonáš PeterkaJonáš Peterka 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.8
5 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.3
6 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.6
7 Michal NimmerrichterMichal Nimmerrichter 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.8
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.2 5.00
2 Filip SeehofFilip Seehof 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.9
3 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.4
4 Samuel PungeSamuel Punge 06 SK PřerovSK Přerov 11.4
5 Jakub RepaJakub Repa 06 TJ UničovTJ Uničov 11.6
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.4 1.50
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.5
3 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.7
4 Patrik SchweinerPatrik Schweiner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.0
5 Michal SeibertMichal Seibert 05 SK HraniceSK Hranice 11.4
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.3 5.00
2 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.8
3 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.2
4 Jolana ŠvestkováJolana Švestková 05 AK ŠternberkAK Šternberk 10.4
5 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.0
6 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 11.1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.1 10.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 09.6 1.50
3 Aneta CalábkováAneta Calábková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.1
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.3
5 Nikola DostálováNikola Dostálová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.5
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.1
2 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 11.1
3 Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.3
MB Andrea FráňováAndrea Fráňová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.6
MB Klára FrankováKlára Franková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 13.6
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda HajdukováMagda Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.6 1.50
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.1
3 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.7
4 Nela HajnáNela Hajná 05 SK HraniceSK Hranice 11.8
5 Ellen GrossertováEllen Grossertová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 10.5
2 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.8
3 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.6
Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.6
5 Sabina CharvátováSabina Charvátová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 12.4
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK ŠternberkAK Šternberk
2 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 09.6 1.50
3 Karolina JuřákováKarolina Juřáková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.8
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.9
5 Judita KolářováJudita Kolářová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.5
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.5
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.1 10.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.3 5.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.6 1.50
4 Lenka LančováLenka Lančová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.9
5 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK HraniceSK Hranice 11.0
6 Anna KunrtováAnna Kunrtová 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.4
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.9
2 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.6
3 Kateřina PetřekováKateřina Petřeková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.8
4 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.1
5 Ema PernicováEma Pernicová 05 AK OlomoucAK Olomouc 11.6
6 Klára PrzepierováKlára Przepierová 06 AK ŠternberkAK Šternberk 11.7
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.2 7.50
2 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 09.7
3 Anette RiklAnette Rikl 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.3
4 Hana MazalováHana Mazalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.5
5 Adéla RačanskáAdéla Račanská 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.1
6 Barbora MilatováBarbora Milatová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.4
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.0
2 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.7
3 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 12.2
4 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.2 7.50
5 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.3 5.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:01.2 11.00
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:06.1 9.00
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 2:06.6 8.00
4 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:09.3 7.00
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 2:10.6 6.00
6 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:11.7 5.00
7 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.2 3.00
8 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:12.8 2.00
9 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:13.0 1.00
10 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:17.9
11 Nikol JandováNikol Jandová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:29.4
12 Karolina JuřákováKarolina Juřáková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:33.2
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.0 4.00
2 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:13.2
3 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:14.2
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:25.4
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:26.5
6 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:32.0
7 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:33.9
8 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:39.0
9 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:40.1
10 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:49.8 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:50.2 9.00
3 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 2:52.7 8.00
4 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.6 7.00
5 Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK HraniceSK Hranice 2:57.3 6.00
6 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 02 TJ UničovTJ Uničov 3:00.0 5.00
7 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:00.1 4.00
8 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:03.4 3.00
9 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:08.5
10 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:09.5
11 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 02 SK PřerovSK Přerov 3:14.1
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3:05.8
2 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:08.1
3 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:08.7
4 Filip PlachýFilip Plachý 02 TJ UničovTJ Uničov 3:12.6
5 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:13.2
6 Tomáš JurdaTomáš Jurda 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:18.4
7 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:31.1
8 David JáhnDavid Jáhn 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:32.8
9 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 3:38.2
10 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:43.0
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:04.6 2.00
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:05.6 1.00
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 3:13.3
4 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:15.9
5 Tomáš ŠporíkTomáš Šporík 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:23.4
6 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:24.3
7 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:29.1
8 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 3:31.6
9 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 3:35.2
10 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 3:35.5
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr L., Grégr T., Handl, Gedeon Grégr L., Grégr T., Handl, Gedeon AK ŠternberkAK Šternberk 36.1 11.00
2 Březovský, Březina, Bartoň, Hauk Březovský, Březina, Bartoň, Hauk TJ ŠumperkTJ Šumperk 36.2 9.00
3 Sládek, Vybíral, Šidlák, Lochman Sládek, Vybíral, Šidlák, Lochman AK OlomoucAK Olomouc 36.8 8.00
4 Klement, Nýdecký, Šebesta, Plachý Klement, Nýdecký, Šebesta, Plachý TJ UničovTJ Uničov 39.5 7.00
5 Macouch, Novák, Hoffinger, Gogolka Macouch, Novák, Hoffinger, Gogolka TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 45.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seehof, Dohnal, Hroch, Duda L. Seehof, Dohnal, Hroch, Duda L. AK OlomoucAK Olomouc 39.9 6.00
2 Jašek, Vavřík, Staněk, Brokeš Jašek, Vavřík, Staněk, Brokeš TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.7 3.00
3 Harapát, Grmela, Nimmerrichter, Šíp Harapát, Grmela, Nimmerrichter, Šíp TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.3 1.00
4 Hýbner, Horák, Repa, Dvořák Hýbner, Horák, Repa, Dvořák TJ UničovTJ Uničov 46.9
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poledna, Novotný, Pospíšil, Bábek Poledna, Novotný, Pospíšil, Bábek AK OlomoucAK Olomouc 41.3 5.00
2 Budař, Punge, Sýkora, Zapletal Budař, Punge, Sýkora, Zapletal SK PřerovSK Přerov 41.5 4.00
3 Beran, Skácel, Špička, Šporik Beran, Skácel, Špička, Šporik Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 43.7 2.00
4 Janoš, Fleischmann, Turek, Pražák Janoš, Fleischmann, Turek, Pražák TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.9
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčířová K.., Krejčířová T., Urbášková, Grégrová Krejčířová K.., Krejčířová T., Urbášková, Grégrová AK ŠternberkAK Šternberk 37.3 11.00
2 Niebauerová R., Pazderová, Gieslová, Ševčíková Niebauerová R., Pazderová, Gieslová, Ševčíková AK OlomoucAK Olomouc 38.7 9.00
3 Hajduková, Maxová, Sidorová, Matochová Hajduková, Maxová, Sidorová, Matochová TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.5 7.00
4 Beňová, Hrbková, Navrátilová, Sehnálková Beňová, Hrbková, Navrátilová, Sehnálková SK PřerovSK Přerov 41.6 5.00
5 Koišová, Krejčí, Mušková, Střídová Koišová, Krejčí, Mušková, Střídová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 44.0 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lošťáková, Machová, Šiškovýá, Stloukalová Lošťáková, Machová, Šiškovýá, Stloukalová AK OlomoucAK Olomouc 39.9 8.00
2 Nevěřilová, Mrazčinská, Petrová A.,Trávníčková Nevěřilová, Mrazčinská, Petrová A.,Trávníčková TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 40.7 6.00
3 Hajnišová, Jandová, Sikorová, Ficnarová Hajnišová, Jandová, Sikorová, Ficnarová TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.9 3.00
4 Mališková, Radčanská, Šťastná, Vrtalová Mališková, Radčanská, Šťastná, Vrtalová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 45.0 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 4.28 11.00
2 Petr GedeonPetr Gedeon
AK ŠternberkAK Šternberk
02 4.07 9.00
3 Jakub GrégrJakub Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.97 8.00
4 Samuel DudaSamuel Duda
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.94 7.00
5 Richard BálintRichard Bálint
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.87 6.00
6 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.82 5.00
7 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.65 4.00
8 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.62 3.00
9 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.55 2.00
10 Jonáš PeterkaJonáš Peterka
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.52 1.00
11 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.50
Lukáš HrazdilLukáš Hrazdil
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.50
13 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.49
14 Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.48
15 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 3.45
16 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.39
17 Benedikt Franta LochmanBenedikt Franta Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.36
18 Samuel KomárekSamuel Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.27
19 Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.25
20 Jan BartoňJan Bartoň
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.22
Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.22
22 Michal HrochMichal Hroch
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.19
23 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.15
Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.15
25 Tomáš JurdaTomáš Jurda
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.06
26 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.03
27 Tomáš DostálekTomáš Dostálek
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.01
28 Ondřej BudařOndřej Budař
SK PřerovSK Přerov
04 2.92
29 Max BeranMax Beran
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.87
30 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 2.84
31 Tomáš ŠporíkTomáš Šporík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.80
32 Daniel GrmelaDaniel Grmela
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 2.73
33 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 2.64
34 Vít BezděkVít Bezděk
SK HraniceSK Hranice
05 2.61
35 Michal NimmerrichterMichal Nimmerrichter
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 2.58
36 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.53
37 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK PřerovSK Přerov
05 2.48
38 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 2.47
39 Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 2.46
40 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 2.42
41 David JáhnDavid Jáhn
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.40
42 Milan ŠípMilan Šíp
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 2.25
43 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 2.22
44 Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.15
45 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04
Celkem 45 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.60 11.00
2 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 3.60 9.00
3 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.58 8.00
4 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.50 7.00
5 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.36 6.00
6 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
SK PřerovSK Přerov
02 3.28 5.00
7 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.27 4.00
8 Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.23 3.00
9 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.22 2.00
10 Magda HajdukováMagda Hajduková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.22 1.00
11 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.21
12 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.15
13 Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.12
14 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.10
Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 3.10
16 Judita KolářováJudita Kolářová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 3.08
17 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.06
18 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.05
19 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.02
20 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.01
21 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK ŠternberkAK Šternberk
05 2.94
22 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.84
Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.84
24 Antonie FicnarováAntonie Ficnarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.83
25 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 2.82
26 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.80
27 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 2.76
Kateřina PetřekováKateřina Petřeková
AK ŠternberkAK Šternberk
02 2.76
29 Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 2.74
30 Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.73
31 Hana MazalováHana Mazalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 2.70
32 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
04 2.68
33 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.65
34 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.64
Lucie KročováLucie Kročová
SK HraniceSK Hranice
05 2.64
36 Lenka MuškováLenka Mušková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 2.60
Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK PřerovSK Přerov
02 2.60
38 Anna GardiánováAnna Gardiánová
SK PřerovSK Přerov
04 2.58
39 Silvie BeňováSilvie Beňová
SK PřerovSK Přerov
05 2.47
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 2.47
41 Aneta CalábkováAneta Calábková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.38
Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
05 2.38
43 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.36
44 Nela HajnáNela Hajná
SK HraniceSK Hranice
05 2.29
45 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 2.28
46 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.27
47 Nikola DostálováNikola Dostálová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 2.25
Celkem 47 závodníků

Hod oštěpem 800g - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 17.5 11.00
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK OlomoucAK Olomouc
04 17.0 9.00
3 Martin HaukMartin Hauk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 17.0 8.00
4 Patrik MikulíkPatrik Mikulík
SK HraniceSK Hranice
03 16.5 7.00
5 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 16.5 6.00
6 Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 16.0 5.00
7 David StaněkDavid Staněk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 16.0 4.00
8 Filip SeehofFilip Seehof
AK OlomoucAK Olomouc
02 15.5 3.00
9 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 15.5 2.00
10 David ŠebestaDavid Šebesta
TJ UničovTJ Uničov
02 15.0 1.00
11 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 15.0
12 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
03 15.0
13 Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK OlomoucAK Olomouc
03 14.5
Michal SeibertMichal Seibert
SK HraniceSK Hranice
05 14.5
15 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 14.0
16 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 13.5
David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 13.5
Tomáš JurdaTomáš Jurda
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 13.5
19 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 13.0
Pavel KešelákPavel Kešelák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 13.0
Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 13.0
22 Samuel PungeSamuel Punge
SK PřerovSK Přerov
06 12.0
23 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 11.5
24 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK HraniceSK Hranice
03 11.0
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 11.0
Patrik BohyňákPatrik Bohyňák
TJ UničovTJ Uničov
02 11.0
Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 11.0
28 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 10.5
Lukáš DudaLukáš Duda
AK OlomoucAK Olomouc
03 10.5
30 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 10.0
31 Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 09.5
Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 09.5
Patrik SchweinerPatrik Schweiner
AK ŠternberkAK Šternberk
04 09.5
34 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK ŠternberkAK Šternberk
06 09.0
35 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 08.5
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 08.5
Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 08.5
38 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
04 08.0
39 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 06.5
40 Antonín MáčalaAntonín Máčala
AK ŠternberkAK Šternberk
08 05.5
41 Václav ŠímaVáclav Šíma
AK ŠternberkAK Šternberk
08 05.0
42 Jan KvapilJan Kvapil
AK ŠternberkAK Šternberk
08
43 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
07
44 Jakub HyblerJakub Hybler
AK ŠternberkAK Šternberk
05
45 Martin VráblíkMartin Vráblík
AK ŠternberkAK Šternberk
03
46 Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03
Celkem 46 závodníků

Hod oštěpem 800g - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka LančováLenka Lančová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 14.5 11.00
2 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 13.5 9.00
3 Nela LošťákováNela Lošťáková
AK OlomoucAK Olomouc
02 13.0 8.00
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 12.5 7.00
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 12.0 6.00
6 Anette RiklAnette Rikl
AK OlomoucAK Olomouc
04 12.0 5.00
7 Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 10.5 4.00
8 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 10.5 3.00
9 Ema PernicováEma Pernicová
AK OlomoucAK Olomouc
05 10.5 2.00
10 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 10.5 1.00
11 Eva KoišováEva Koišová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 10.0
12 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
04 09.0
13 Eliška ChládkováEliška Chládková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 09.0
14 Klára PrzepierováKlára Przepierová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 08.5
15 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 08.5
16 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 07.5
17 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 07.5
18 Elen VlčkováElen Vlčková
AK OlomoucAK Olomouc
04 07.0
19 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
05 06.5
20 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
05 06.0
21 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 05.5
22 Nela HajnáNela Hajná
SK HraniceSK Hranice
05 05.0
23 Eva MrazčinskáEva Mrazčinská
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 05.0
24 Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
06 04.5
25 Sabina CharvátováSabina Charvátová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 04.0
26 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
08 03.5
27 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03
28 Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04
29 Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK ŠternberkAK Šternberk
06
30 Marie GudskáMarie Gudská
AK ŠternberkAK Šternberk
05
31 Eliška StřítezskáEliška Střítezská
AK ŠternberkAK Šternberk
04
32 Karolína HorákováKarolína Horáková
AK ŠternberkAK Šternberk
04
MB Klára FrankováKlára Franková
AK ŠternberkAK Šternberk
06 05.0
MB Andrea FráňováAndrea Fráňová
AK ŠternberkAK Šternberk
06 04.0
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 43.81 11.00
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
02 41.74 9.00
3 Lukáš HrazdilLukáš Hrazdil
AK ŠternberkAK Šternberk
02 40.43 8.00
4 Richard BálintRichard Bálint
AC ProstějovAC Prostějov
02 39.98 7.00
5 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 37.94 6.00
6 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 35.10 5.00
7 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK OlomoucAK Olomouc
02 33.99 4.00
8 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 32.70 3.00
9 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 32.58 2.00
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 31.93 1.00
11 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 30.85
12 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 30.61
13 Matěj SkácelMatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 30.53
14 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
SK PřerovSK Přerov
02 29.90
15 Jonáš PeterkaJonáš Peterka
AC ProstějovAC Prostějov
02 29.69
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 29.58
17 Lukáš DudaLukáš Duda
AK OlomoucAK Olomouc
03 28.09
18 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK OlomoucAK Olomouc
03 27.55
Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 27.55
20 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 26.99
21 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 26.62
22 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 26.58
23 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 26.41
24 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK ŠternberkAK Šternberk
02 25.20
25 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 25.04
26 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
06 24.44
27 Kryštof AxmanKryštof Axman
AK ŠternberkAK Šternberk
02 23.42
28 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 23.25
29 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ UničovTJ Uničov
05 22.90
30 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 22.76
31 Patrik MikulíkPatrik Mikulík
SK HraniceSK Hranice
03 22.46
32 Michal JašekMichal Jašek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 21.78
33 Martin VavříkMartin Vavřík
SK HraniceSK Hranice
03 21.75
34 Lukáš HubíkLukáš Hubík
AC ProstějovAC Prostějov
03 21.23
35 Samuel KomárekSamuel Komárek
AC ProstějovAC Prostějov
02 18.12
36 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 17.68
37 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 17.33
38 Ondřej DoležalOndřej Doležal
AC ProstějovAC Prostějov
04 16.17
39 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK PřerovSK Přerov
05 14.10
40 David HubíkDavid Hubík
AC ProstějovAC Prostějov
06 08.05
41 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 07.17
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 23.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 36.78 11.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 32.01 9.00
3 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 30.40 8.00
4 Tereza ŠirokáTereza Široká
AK OlomoucAK Olomouc
02 29.60 7.00
5 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 24.74 6.00
6 Nela LošťákováNela Lošťáková
AK OlomoucAK Olomouc
02 22.99 5.00
7 Kateřina GieslováKateřina Gieslová
AK OlomoucAK Olomouc
02 22.69 4.00
8 Anna MaksováAnna Maksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 22.49 3.00
9 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 22.41 2.00
10 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 22.38 1.00
11 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 22.31
12 Lenka LančováLenka Lančová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 20.70
13 Barbora MilatováBarbora Milatová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
02 20.58
14 Hana MazalováHana Mazalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 20.34
15 Anna KunrtováAnna Kunrtová
AC ProstějovAC Prostějov
03 19.61
16 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 19.35
17 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 18.61
18 Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 18.54
19 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 17.94
20 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK ŠternberkAK Šternberk
05 16.54
21 Anna GardiánováAnna Gardiánová
SK PřerovSK Přerov
04 16.46
22 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 16.42
23 Adéla RačanskáAdéla Račanská
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 15.63
24 Sára LukašákováSára Lukašáková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 15.60
25 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 15.51
26 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 15.35
27 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 15.18
28 Kateřina HajnyšováKateřina Hajnyšová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 12.52
29 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
03 12.22
30 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 11.42
31 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
04 11.41
32 Aneta CalábkováAneta Calábková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 09.37
33 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 06.92
34 Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
06 05.86
35 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
08 04.41
36 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03
37 Patricie ŠamšulováPatricie Šamšulová
AK ŠternberkAK Šternberk
04
Celkem 37 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 108.50
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 083.50
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 059.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 044.00
5 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 041.50
6 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 029.50
7 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 022.00
8 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 004.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 800 m, kriket, 40 y, , 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 146.00
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 079.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 050.50
4 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 036.00
5 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 030.00
6 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 022.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 018.00
8 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 009.50
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, dálka, 600 m, kriket, 40 y, , 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků