výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ dorostu a mladšího žactva

České Budějovice (9. 6. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.75
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.54
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
4 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.64
5 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.06
6 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.00
2 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
3 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.32
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
5 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.44
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 9.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.70
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.11
3 Václav KönigVáclav König 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.60
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.76
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.50
3 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.52
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93
6 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.99
7 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.05
8 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.74
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.78
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.04
6 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.29
2 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.55
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.59
4 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.88
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.92
6 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.95
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.86
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.08
3 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.46
4 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.47
5 Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.83
6 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.10
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.39
2 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
3 Vladislava MoudráVladislava Moudrá 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.85
4 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.88
5 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.05
6 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.66
7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.66
2 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.03
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.06
4 Lucie ŠulistováLucie Šulistová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33
5 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.83
6 Kateřina ChocholováKateřina Chocholová 00 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.29
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.55
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.59
3 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.76
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80
6 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.04
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07
8 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.16
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.12
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.19
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
4 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.26
5 Lucie ŠulistováLucie Šulistová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.44
6 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.46
7 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.60
Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.55
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.91
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.14
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.40
5 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.52
6 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.78
7 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.88
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94
3 Michal KoleňákMichal Koleňák 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.33
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.61
5 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.88
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.62
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.78
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.84
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.01
5 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.17
6 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.48
7 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.61
8 Michal KoleňákMichal Koleňák 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.48
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.36
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.54
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.61
4 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.73
5 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.92
6 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.83
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.93
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.11
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.26
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.34
6 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.56
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.80
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.26
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.28
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.39
4 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.67
5 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.79
6 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.09
7 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.10
Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.50
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.40
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.53
4 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.22
5 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.32
6 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.31
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.64
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.11
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.99
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.02
4 Václav KönigVáclav König 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.16
5 Oldřich KučeraOldřich Kučera 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 24.30
6 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.68
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 20.94
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.99
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.55
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.46
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.64
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.71
7 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.57
Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.80
2 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.09
3 Sára NetíkováSára Netíková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.34
4 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.95
5 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.16
6 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.18
Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 9.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.59
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.49
3 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.52
4 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23.73
5 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.18
6 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.50
7 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.75
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.12
2 Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.65
3 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 26.42
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.75
5 Nikola ŽákováNikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.51
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.88
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.67
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.68
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.14
5 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.77
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.17
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.84
4 Michal KoleňákMichal Koleňák 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.66
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 29.84
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.13
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.67
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.13
4 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.76
5 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.14
6 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 30.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.94
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.09
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.76
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.31
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 9.6.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.57
2 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.91
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 55.09
2 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.45
3 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 67.17
MS Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 55.63
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.09
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.24
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.29
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.64
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.27
6 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 67.38
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:09.65
2 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.41
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:34.29
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.40
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.68
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:32.15
4 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:36.46
5 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.90
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.03
7 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:06.42
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:34.13
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.33
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:49.67
4 Vladislava MoudráVladislava Moudrá 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:56.12
5 Anna KučerováAnna Kučerová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.72
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:05.76
7 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:05.82
8 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:14.79
9 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:19.33
10 Nikola ŽákováNikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:24.09
MS Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.22
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:50.94
2 Václav KönigVáclav König 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:04.99
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.52
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.95
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.63
4 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.05
5 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.36
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.25
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.34
3 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.62
4 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.81
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.47
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.79
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.01
4 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.22
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.45
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NetíkováSára Netíková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.54
2 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.77
3 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.95
4 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.07
5 Julie GyselováJulie Gyselová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.24
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 9.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.64
2 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.14
Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNF
Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.49
2 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.13
Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.79
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.20
Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.19
2 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 45.25
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.86
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 58.53
2 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 62.86
Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Burdová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janda, Slaba, Kroužek, Kratochvíl Janda, Slaba, Kroužek, Kratochvíl TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.85
2 Leitnar, Kubíček, Zeman, Strdnad Leitnar, Kubíček, Zeman, Strdnad SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 36.88
König, Bárta, Kadlec, Matějček König, Bárta, Kadlec, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
SOKCB - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Letochová K., Bočková V., Koutná K., Vránová D. Letochová K., Bočková V., Koutná K., Vránová D. TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.17
2 Kružíková, Sýkorová, Baboučková, Kučerová Kružíková, Sýkorová, Baboučková, Kučerová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.55
3 Netíková, Havlíčková, Plavcová, Stradová Netíková, Havlíčková, Plavcová, Stradová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 37.55
4 Hlasová, Krátká, Moudrá, Halásková Hlasová, Krátká, Moudrá, Halásková TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 37.92
Machová, Suková, Fárová, Reindlová Machová, Suková, Fárová, Reindlová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
TABOR - DQ - pravidlo 170.6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šímová, Gyselová, Potocká, Tyšerová Šímová, Gyselová, Potocká, Tyšerová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 38.71
2 Fárová, Paurová Nikola, Paurová Natálie, Varholíková Fárová, Paurová Nikola, Paurová Natálie, Varholíková TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 39.15
3 Žáková, Žáková, Bendová, Faktorová Žáková, Žáková, Bendová, Faktorová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.65
4 Chlaňová, Jindrová, Kovaříčková, Krákorová Chlaňová, Jindrová, Kovaříčková, Krákorová TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 41.34
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kratochvíl, Bosák, Polák, Valenta Kratochvíl, Bosák, Polák, Valenta T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.06
2 Beran, Gocala, Psohlavec, Beneš Beran, Gocala, Psohlavec, Beneš TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.55
3 Hubka, Krasanovský, Pazdera, Homolka Hubka, Krasanovský, Pazdera, Homolka Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 49.39
4 Kozlík, Cais, Konečný, Horáček Kozlík, Cais, Konečný, Horáček SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 50.86
5 Mareš, Novák, Veřtát K., Veřtát J. Mareš, Novák, Veřtát K., Veřtát J. TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 53.33
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.701.821.851.931.98
MS Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.93
MS Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.66
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.461.511.561.611.661.701.741.781.821.851.87
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.85 ----O-OOXOOXXX
2 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.74 ---OOOOXXX
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.74 -OOOOXOOXXX
4 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.74 ----XOOXXOXXX
5 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.56 OOXOXXX
6 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.51 XOXXOXXX
Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM XXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.341.381.411.451.501.551.60
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.55 ----OOOOOOOXXX
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.38 OOOOOOOXXX
3 Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.34 OOXOOOOXXX
4 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 NM --XXX
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM XXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.601.641.67
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.64 OOOOOXOXXOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.56 OOOXOXXOXXX
3 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.46 OOXOXXX
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.64
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.60
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.241.281.321.361.40
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.36 --OOOOOOXXX
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.36 -OOOOOXOXXX
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.36 ----OXXO-OXXX
4 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.36 -OOXOOXXOOXOXXX
5 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.32 OOOOOXOOXXX
6 Vladislava MoudráVladislava Moudrá
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 1.28 XOOXOOOXXOXXX
7 Kateřina ChocholováKateřina Chocholová
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 1.24 OOOXXOOXXX
8 Sára NetíkováSára Netíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.10 OOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.811.912.012.112.212.312.41
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 2.31 --OOOOXXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.21 -OOOOXXX
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.01 OXOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.84 -0.8 m/s X+0,5X-3,0X-0,405.84-0,8X0,05.77+0,9
2 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.64 -0.2 m/s X+0,85.470,05.64-0,25.645.53-2,35.57-1,25.42+0,7
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.62 +0.9 m/s 5.52+0,75.48+0,25.42-3,95.52X-1,95.48-1,15.62+0,9
4 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.60 +0.5 m/s 3.50+0,75.33-2,65.60+0,55.604.23-2,2X-0,1X+0,4
5 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.37 +0.6 m/s X+0,9X+0,55.37+0,65.374.88-2,35.12+0,75.08+0,4
6 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.96 +0.2 m/s 4.96+0,24.89+0,44.85-3,14.964.65-1,13.60-1,04.94+0,9
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.36 +0.7 m/s 5.36+0,75.35+0,95.14+1,25.365.19-1,25.31-
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 4.62 +1.0 m/s 4.59+1,54.62+1,04.56+0,24.624.38-1,2X-1,24.33+0,9
3 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.46 +1.5 m/s 4.00+0,14.46+1,54.350,04.464.42-1,24.24-1,24.460,0
4 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.25 -0.5 m/s 4.09+0,33.56-2,14.15+0,84.153.92-2,24.08-0,74.25-0,5
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.15 +0.1 m/s 3.85+0,73.96+1,44.15+0,14.15X-0,73.84+0,43.55-0,7
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.01 +1.9 m/s 3.85+0,33.52-1,23.42+0,73.854.01+1,93.89+0,23.78-2,3
7 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.98 +0.5 m/s 3.98+0,53.94+0,53.88+1,13.983.84-2,43.61-1,63.70-2,5
8 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.96 +2.3 m/s 3.83 +0.8 m/s 3.96+2,3X+0,43.83+0,83.963.73+2,73.62-1,13.69-0,9
9 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.78 +1.2 m/s 3.56+0,43.78+1,23.62+0,33.78
10 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.69 +0.1 m/s 2.68+0,53.11+1,23.69+0,13.69
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.99 -1.1 m/s 4.56-2,74.61-2,24.99-1,14.99X+0,24.61-1,5X+1,0
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.76 -3.8 m/s 4.55-2,24.67-2,24.76-3,84.764.61+0,84.70+1,14.73-0,8
3 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.62 -2.2 m/s X+0,54.62-2,24.19-2,24.623.52-0,43.95+0,6-
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.53 -0.5 m/s X-2,2X-2,14.53-0,54.534.27+1,74.42-0,84.28-0,3
5 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.51 +0.9 m/s 4.270,04.29-2,24.43-2,24.434.21-0,14.51+0,94.39-0,4
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.34 -2.2 m/s 4.34-2,2X-2,14.19-1,64.344.18+1,4X-2,4-
7 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.20 -2.2 m/s 3.97-0,34.20-2,23.87-2,24.203.83-0,73.82-2,4X-0,6
MS Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.74 -2.2 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 4.53 -1.0 m/s -4.53-1.0X4.53---
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.46 +0.1 m/s 4.42-0.84.15+1.24.44+0.84.444.43-0.5X4.46+0.1
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.40 +0.8 m/s X4.40+0.8-4.40XXX
4 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.36 +0.1 m/s 4.12-4.18+0.54.360.14.36XXX
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.26 -1.6 m/s 4.26-1.64.05+1.03.91+0.74.263.78-0.24.22+0.23.92-0.7
6 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.08 -1.7 m/s 3.84+1.13.85-1.73.73-0.83.853.73+1.23.95-0.14.08-1.7
7 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.96 -2.2 m/s X3.83-0.5X3.83X3.32-0.23.96-2.2
8 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.94 -0.7 m/s 3.23-0.13.80-1.13.82-2.23.823.77-1.03.94-0.73.930.2
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.82 -0.6 m/s 3.78+0.83.82-0.63.633.82
10 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.81 +0.2 m/s 3.81+0.23.67-0.2X3.81
11 Lucie ŠulistováLucie Šulistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.79 -0.6 m/s 3.79-0.63.51-0.1X3.79
12 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.79 -0.6 m/s X3.79-0.6X3.79
13 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.76 -1.8 m/s 3.76-1.8X3.40+3.23.76
14 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.73 3.61-2.1X3.733.73
15 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.66 -0.9 m/s 3.66-0.93.59-0.1-3.66
16 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.63 3.453.632.88+0.73.63
17 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.53 +0.0 m/s 3.07+0.93.20+0.63.530.03.53
18 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.51 +0.8 m/s 3.51+0.83.48+1.62.76-1.23.51
19 Vendula PlavcováVendula Plavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.47 -1.0 m/s 3.27-0.43.47-1.03.02-1.43.47
20 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.43 +0.8 m/s 3.43+0.83.380.02.94+0.13.43
21 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.35 -1.6 m/s 3.17-0.3X3.35-1.63.35
22 Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.28 -2.5 m/s 3.21-1.63.28-2.5X3.28
23 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.25 +1.0 m/s 3.25+1.0XX3.25
24 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.17 -2.1 m/s 3.17-2.13.17-1.42.80-1.63.17
25 Monika ChocholováMonika Chocholová
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 3.15 +1.0 m/s 3.14-0.9X3.15+1.03.15
26 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 2.97 -1.7 m/s 2.890.02.85-0.82.97-1.72.97
27 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 2.64 -2.2 m/s 2.64-2.22.31-0.32.53-1.22.64
Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 NM XXX0
Celkem 28 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 11.73 +2.2 m/s 11.54+1,8X+0,4X+2,911.5411.47+3,011.73+2,2X+5,5
2 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.64 +0.8 m/s 10.64+0,8X+2,5X+2,810.64X+0,6X+3,6X+4,9
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.68 +0.2 m/s 09.40+0,2X+0,709.68+0,209.6809.61+1,309.19+3,309.62+4,7
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 11.06 X09.7510.9310.9311.0610.5410.05
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 10.76 09.4710.2309.9310.2309.5710.7608.95
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.84 09.3408.9409.5709.5709.8409.1808.88
4 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 09.10 08.7308.5108.8508.8508.6608.3209.10
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.49 -08.3508.4908.4907.87X08.35
6 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.15 07.8607.2308.1508.1506.6507.8707.62
7 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 07.73 07.7306.91X07.7306.4606.04X
8 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 07.61 07.6106.4507.5007.6106.6606.11X
9 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.30 06.5307.30X07.30
10 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 07.23 06.9507.2306.6707.23
11 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 06.58 06.4806.2606.5806.58
12 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 06.41 X05.2806.4106.41
13 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.13 05.8706.1305.9606.13
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 10.78 10.7810.5610.5910.78X10.4710.74
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 09.96 08.9808.5709.4609.4609.3509.9609.61
3 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 08.56 08.3708.5608.2908.5608.3107.6008.51
4 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.97 06.6106.4206.9706.9706.9506.7606.71
5 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 06.75 06.7506.6006.1106.7505.7506.6306.67
6 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 05.92 05.7505.9205.5305.9205.3305.3105.41
7 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 04.82 04.7304.7904.8204.8204.4104.5704.61
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 11.54 11.3011.5411.1811.5410.7010.7510.88
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 11.18 ----11.1810.4009.98
3 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.59 09.5110.5909.2710.5909.8609.46X
4 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.56 X09.3309.5109.5109.5609.2909.51
5 Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 08.86 07.8908.3708.2408.3708.86X07.96
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.83
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 13.20 12.9612.8312.7112.9613.15X13.20
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 11.67 10.4710.6611.0511.0511.0711.4711.67
3 Vladimír ŠimákVladimír Šimák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 10.32 10.3209.44X10.3209.63XX
4 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.93 XX09.5009.5009.93X09.03
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.39 37.0037.3936.9237.3935.2036.80X
2 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 30.93 22.5725.7527.9927.9929.7730.0530.93
3 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 30.27 27.9729.70X29.70X28.4230.27
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 28.24 XX22.7722.7728.24X21.50
5 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 23.85 20.5023.8522.6523.85X21.91X
6 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 23.61 XX23.6123.61X23.56X
7 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 23.55 20.2823.55X23.5521.5120.55X
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 33.43 33.4332.3923.6833.4330.3932.8632.02
2 Kateřina MerleováKateřina Merleová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 24.70 24.7023.5022.8924.7022.4421.4023.88
3 Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 15.05 15.0513.79X15.0512.89X13.94
MS Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 23.18
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 34.63 X34.63X34.63X33.95X
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 32.08 XX31.8431.8431.3432.08X
3 Vladimír ŠimákVladimír Šimák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 21.24 16.0021.2420.0321.2420.6319.5121.18
4 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 18.59 17.0316.9218.5918.59---
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 38.77 36.9938.7735.1238.7737.6436.60X
2 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 35.30 35.3028.8133.0135.3034.0228.6627.79
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 34.90 32.4334.9033.6834.9032.6433.4734.18
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 31.07 29.5531.0729.1031.0727.66X30.04
5 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 27.46 21.2525.1827.4627.4622.6824.7422.51
6 Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 19.10 19.1017.6417.8419.1017.2117.6316.94
MS Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 22.19
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 37.36
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 50.09 49.8245.5846.0549.8250.09X49.27
2 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 43.95 43.4342.7443.9543.9540.7743.4442.48
3 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 33.59 XX27.7327.7330.2733.59X
4 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 31.23 28.9430.2424.7430.2429.1726.9631.23
5 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 28.02 23.60X21.6323.6025.9728.0227.27
6 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 25.64 25.6422.8925.4825.6422.1625.63X
7 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 21.31 20.2821.3120.2221.31X19.96X
Vladimír ŠimákVladimír Šimák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 NM XXX0XXX
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 61.67 59.5155.8056.7959.5161.6761.47X
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 54.68 43.1845.8949.7949.7945.4654.6849.54
3 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 50.04 50.0440.9845.8250.0446.4646.7742.11
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 44.52 41.6342.0238.9442.0244.0540.3944.52
5 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 38.59 26.2135.8435.2835.8438.5938.2537.64
6 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 38.37 29.9733.4338.3738.3732.3329.1033.32
7 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 38.22 36.6836.1338.2238.2231.7329.8431.00
8 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 31.42 29.3526.5831.4231.4227.9227.2229.02
9 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 30.71 27.7721.7930.7130.71
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 50.05 50.0548.1840.8550.0547.3944.43X
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 44.76 44.7637.3240.3744.7641.6837.4141.08
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 43.38 37.6340.47-40.4742.9543.3832.67
4 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 39.50 39.5030.3731.0139.5034.6524.85X
5 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 38.04 37.4435.9932.9137.4436.4638.0437.14
6 Lucie ŠulistováLucie Šulistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 36.66 36.6634.7431.4936.66XX31.66
7 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 35.08 31.9731.4535.0835.0823.0530.3632.89
8 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 34.33 33.8632.8934.3334.3332.20X24.48
9 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 33.45 27.5933.4530.6033.45
10 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 32.84 32.8429.7128.5932.84
11 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 30.83 X25.9330.8330.83
12 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 29.78 29.7829.43X29.78
13 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 28.78 XX28.7828.78
14 Kateřina ChocholováKateřina Chocholová
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 28.70 XX28.7028.70
15 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 25.97 25.5325.9125.9725.97
16 Monika ChocholováMonika Chocholová
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 25.19 25.1922.6222.0125.19
17 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 23.96 22.3223.9623.8323.96
Celkem 17 závodníků