výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP staršího žactva Zlínského a Olomouckého kraje

Uherské Hradiště (12. 6. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 07.34 11.00
2 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 07.54 9.00
3 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.55 8.00
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.59 7.00
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 07.65 6.00
6 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.72 4.50
7 Dalibor GachoDalibor Gacho 990304 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.86 2.00
Petr ČesnekPetr Česnek 980101 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš HrňaAleš Hrňa 990313 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.78 3.00
2 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 07.93
3 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 990108 AK OlomoucAK Olomouc 08.10
4 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 AK OlomoucAK Olomouc 08.13
5 Adam MaršálekAdam Maršálek 990123 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.20
6 Jan SmělíkJan Smělík 990410 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.27
7 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 990328 AK OlomoucAK Olomouc 08.53
Samuel EmereohaSamuel Emereoha 980805 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.72 4.50
2 Petr TkadlecPetr Tkadlec 980504 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.95
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 990922 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08
4 David HájekDavid Hájek 000818 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.25
5 Matěj PrášilMatěj Prášil 990705 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.51
6 Filip VšetulaFilip Všetula 981206 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.53
7 Ondřej KašíkOndřej Kašík 990109 AK KroměřížAK Kroměříž 08.54
8 Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK PřerovSK Přerov 09.40
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KonečnýMartin Konečný 990530 AK OlomoucAK Olomouc 07.87 1.00
2 Patrik PivodaPatrik Pivoda 981002 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.34
3 Vojtěch NajmanVojtěch Najman 990830 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.54
4 Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter 980527 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.63
5 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.73
MB Filip SloukaFilip Slouka 990505 AC ProstějovAC Prostějov 07.89
MB Radek TrubačRadek Trubač 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.61
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.04
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 985830 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.14 11.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AK KroměřížAK Kroměříž 08.31 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.41 6.50
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 08.41 6.50
5 Vendula HanákováVendula Hanáková 005515 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.46 4.00
6 Martina BedáňováMartina Bedáňová 985221 TJ UničovTJ Uničov 08.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová 986124 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.32 8.00
2 Ester SyslováEster Syslová 985325 AK KroměřížAK Kroměříž 08.47 3.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.60 1.00
4 Alena KrčkováAlena Krčková 995225 AK OlomoucAK Olomouc 08.67
5 Andrea PiknováAndrea Piknová 986204 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.72
Barbora SotákováBarbora Sotáková 015514 AK KroměřížAK Kroměříž 08.72
MB Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995120 AK OlomoucAK Olomouc 08.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.44 5.00
2 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK PřerovSK Přerov 08.77
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK OlomoucAK Olomouc 08.85
4 Monika BátkováMonika Bátková 985108 TJ UničovTJ Uničov 08.87
5 Kristýna LysákováKristýna Lysáková 986217 AK KroměřížAK Kroměříž 08.95
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK PřerovSK Přerov 09.05
7 Lenka DrnovskáLenka Drnovská 986111 AC ProstějovAC Prostějov 10.28
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol OherováNikol Oherová 990721 SK PřerovSK Přerov 08.92
2 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 09.26
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 995825 SK PřerovSK Přerov 09.34
4 Aneta ŠilcováAneta Šilcová 995919 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.54
5 Tereza TrundováTereza Trundová 005107 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.55
6 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová 015116 AK KroměřížAK Kroměříž 09.61
MB Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 08.49
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MatějkováMonika Matějková 001018 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 08.70
2 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 990901 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 09.09
3 Marie LangrováMarie Langrová 996209 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.25
4 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 980711 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 09.28
5 Lenka HolkováLenka Holková 980925 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.34
6 Nikola KoutnáNikola Koutná 990916 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.63
Viktorie BubeníkováViktorie Bubeníková 985617 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 16.69 11.00
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 17.47 9.00
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.57 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 17.92 7.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 17.93 6.00
6 Jan NastoupilJan Nastoupil 990528 AK OlomoucAK Olomouc 18.74 5.00
7 David WiedermannDavid Wiedermann 980906 AK ŠternberkAK Šternberk 19.02 4.00
MB Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 17.09
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej JuřenaOndřej Juřena 980611 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.19 3.00
2 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 990108 AK OlomoucAK Olomouc 19.45 2.00
3 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 AK OlomoucAK Olomouc 19.61 1.00
4 Jan TymJan Tym 990608 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.76
5 Radim TrnčíkRadim Trnčík 980131 AK ŠternberkAK Šternberk 19.85
6 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 990328 AK OlomoucAK Olomouc 20.36
Pavel KalčíkPavel Kalčík 990121 AC ProstějovAC Prostějov 20.36
8 Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK PřerovSK Přerov 24.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 990412 AC ProstějovAC Prostějov 19.69
2 Martin SmolenMartin Smolen 990526 AK ŠternberkAK Šternberk 19.89
3 Jan SmělíkJan Smělík 990410 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.99
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.00
5 Patrik PivodaPatrik Pivoda 981002 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.71
Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter 980527 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Daniel PátekDaniel Pátek 980710 SK PřerovSK Přerov DNP
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.33 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 985818 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.69 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.15 8.00
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 985830 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.29 7.00
5 Martina BedáňováMartina Bedáňová 985221 TJ UničovTJ Uničov 20.64 3.00
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.52 1.00
7 Andrea PiknováAndrea Piknová 986204 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.70
MB Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 20.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.44 6.00
2 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 20.47 5.00
3 Ester SyslováEster Syslová 985325 AK KroměřížAK Kroměříž 20.61 4.00
4 Barbora SotákováBarbora Sotáková 015514 AK KroměřížAK Kroměříž 21.30 2.00
5 Monika BátkováMonika Bátková 985108 TJ UničovTJ Uničov 21.64
6 Eva KadlecováEva Kadlecová 995708 AK OlomoucAK Olomouc 22.49
Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK PřerovSK Přerov DNP
Kristýna LysákováKristýna Lysáková 986217 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 996009 AK OlomoucAK Olomouc 22.00
2 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.11
3 Kamila SmítalováKamila Smítalová 995114 AC ProstějovAC Prostějov 22.50
4 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 995124 AC ProstějovAC Prostějov 22.94
5 Karolína TvarboškováKarolína Tvarbošková 981224 AK ŠternberkAK Šternberk 23.19
6 Johanka SimonováJohanka Simonová 990907 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.82
7 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová 015116 AK KroměřížAK Kroměříž 23.87
Martina PiňosováMartina Piňosová 99 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 12.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MatějkováMonika Matějková 001018 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 21.56
2 Šárka MalíkováŠárka Malíková 986222 AC ProstějovAC Prostějov 21.84
Markéta KřížkováMarkéta Křížková 985423 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.84
4 Nikol OherováNikol Oherová 990721 SK PřerovSK Přerov 21.89
5 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 990901 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 21.92
6 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 980707 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 22.04
MB Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 20.47
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.31 11.00
2 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK OlomoucAK Olomouc 40.92 9.00
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 41.74 7.00
4 Petr TkadlecPetr Tkadlec 980504 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 42.36 5.00
5 Jan TymJan Tym 990608 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.04 4.00
6 Michal JasnýMichal Jasný 980222 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 43.19 3.00
7 David WiedermannDavid Wiedermann 980906 AK ŠternberkAK Šternberk 44.00 2.00
MB Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 36.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HrabovskýAdam Hrabovský 990906 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 41.23 8.00
2 Martin SmolenMartin Smolen 990526 AK ŠternberkAK Šternberk 42.12 6.00
3 Ondřej KašíkOndřej Kašík 990109 AK KroměřížAK Kroměříž 44.09 1.00
4 Vojtěch NajmanVojtěch Najman 990830 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.61
5 Daniel TrčkaDaniel Trčka 990720 AC ProstějovAC Prostějov 47.18
6 Filip JančíkFilip Jančík 990730 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.89
7 Dominik BušinaDominik Bušina 980929 AC ProstějovAC Prostějov 53.02
Celkem 7 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 40.95
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 43.37 11.00
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 47.60 7.00
3 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 47.77 6.00
4 Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK PřerovSK Přerov 48.36 5.00
5 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 996009 AK OlomoucAK Olomouc 48.48 4.00
Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 995519 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 995328 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FurišováBarbora Furišová 995630 AK ŠternberkAK Šternberk 47.46 8.00
2 Klára FlíborováKlára Flíborová 985617 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 48.90 3.00
3 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 49.40 1.00
4 Karolína TeimerováKarolína Teimerová 985731 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.22
5 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 995825 SK PřerovSK Přerov 50.64
6 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 005629 TJ UničovTJ Uničov 52.05
7 Magdaléna MachalováMagdaléna Machalová 986219 SK PřerovSK Přerov 54.43
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza AbsatzováTereza Absatzová 000408 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 47.30 9.00
2 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 990523 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 49.19 2.00
3 Alena KolajováAlena Kolajová 990412 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 49.88
4 Anna KraváčkováAnna Kraváčková 990803 AC ProstějovAC Prostějov 49.89
5 Eliška VlkováEliška Vlková 995221 AK ŠternberkAK Šternberk 51.24
6 Karolína TvarboškováKarolína Tvarbošková 981224 AK ŠternberkAK Šternberk 51.86
7 Nikola BíláNikola Bílá 995720 AC ProstějovAC Prostějov 52.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.17 11.00
2 Adam HrabovskýAdam Hrabovský 990906 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:21.15 9.00
3 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 2:29.40 8.00
4 Dominik VlčekDominik Vlček 990505 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:35.02 7.00
5 Dominik SuchánekDominik Suchánek 990127 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:38.00 6.00
6 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek 980221 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:46.77 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.82 11.00
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:28.43 9.00
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 2:32.60 8.00
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 2:33.40 7.00
5 Veronika DusováVeronika Dusová 995114 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:37.60 6.00
6 Klára FlíborováKlára Flíborová 985617 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:38.19 5.00
7 Barbora FurišováBarbora Furišová 995630 AK ŠternberkAK Šternberk 2:40.09 4.00
8 Renáta OhnoutkováRenáta Ohnoutková 995929 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:41.75 3.00
9 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 005629 TJ UničovTJ Uničov 2:44.36 2.00
10 Ema CetkovskáEma Cetkovská 995208 AC ProstějovAC Prostějov 2:45.74 1.00
11 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK ŠternberkAK Šternberk 2:46.30
12 Eliška VlkováEliška Vlková 995221 AK ŠternberkAK Šternberk 2:48.64
13 Lucie HolíkováLucie Holíková 991116 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 3:19.98
Natálie KoudelkováNatálie Koudelková 986119 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Karolína TeimerováKarolína Teimerová 985731 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KundrátMatěj Kundrát 980809 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4:44.15 11.00
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 AK OlomoucAK Olomouc 4:53.54 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 5:03.81 8.00
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 990925 AK OlomoucAK Olomouc 5:06.86 7.00
5 David ŠebestaDavid Šebesta 991114 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:08.28 6.00
6 Aleš OmelkaAleš Omelka 991116 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:17.96 5.00
7 Viktor JanečkaViktor Janečka 991217 AC ProstějovAC Prostějov 6:35.59 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 14.34 10.00
Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.34 10.00
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 14.62 8.00
Petr ČesnekPetr Česnek 980101 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov 16.40 7.00
2 Dalibor GachoDalibor Gacho 990304 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.51 6.00
3 Jan NastoupilJan Nastoupil 990528 AK OlomoucAK Olomouc 16.62 5.00
4 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník 990316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.09 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RemešováDominika Remešová 965619 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.18
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 15.30 11.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.40 9.00
3 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 15.46 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová 995320 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.18 6.00
5 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 16.42 5.00
6 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.64 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 995519 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.17 7.00
2 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 980707 AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B" 18.44 3.00
3 Eliška LarvováEliška Larvová 995218 AC ProstějovAC Prostějov 19.01 2.00
4 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 995124 AC ProstějovAC Prostějov 20.02
5 Nikola BíláNikola Bílá 995720 AC ProstějovAC Prostějov 20.95
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 985805 AC ProstějovAC Prostějov 27.58
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 12.6.2013) Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HandlováDominika Handlová 985902 AK ŠternberkAK Šternberk 19.64 1.00
2 Ema CetkovskáEma Cetkovská 995208 AC ProstějovAC Prostějov 19.76
3 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková 986201 AK KroměřížAK Kroměříž 20.44
MB Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 17.96
Martina PiňosováMartina Piňosová 99 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.56 11.00
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 30.80 8.00
3 Martin SmolenMartin Smolen 990526 AK ŠternberkAK Šternberk 34.58 6.00
4 Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK PřerovSK Přerov 41.37 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 29.37 9.00
2 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 990511 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 34.24 7.00
3 Filip JančíkFilip Jančík 990730 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.62 5.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.70 11.00
2 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 985423 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.87 9.00
3 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 33.24 8.00
4 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 33.41 6.00
5 Dominika HandlováDominika Handlová 985902 AK ŠternberkAK Šternberk 38.17 4.00
6 Eva KadlecováEva Kadlecová 995708 AK OlomoucAK Olomouc 39.61 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 12.6.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.32 7.00
2 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 985805 AC ProstějovAC Prostějov 34.51 5.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 38.99 3.00
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK ŠternberkAK Šternberk 41.68 1.00
MB Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 31.34
MB Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995120 AK OlomoucAK Olomouc 33.78
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Nastoupil-Samuel-Konečný-Machalický "A" Nastoupil-Samuel-Konečný-Machalický AK OlomoucAK Olomouc 29.30 11.00
2 Hrňa-Jasný-Odstrčil-Šubrt Hrňa-Jasný-Odstrčil-Šubrt SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 30.00 9.00
3 "A" Prášil-Juřena-Smělík-Maršálek "A" Prášil-Juřena-Smělík-Maršálek AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.40 8.00
4 Havier-Kalčík-Moravčík-Trčka Havier-Kalčík-Moravčík-Trčka AC ProstějovAC Prostějov 31.60 7.00
5 "B" Vlček-Hájek-Zlatník-Suchánek "B" Vlček-Hájek-Zlatník-Suchánek AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.10 6.00
MB "B" Roder-Orálek-Česnek-Emereoha "B" Roder-Orálek-Česnek-Emereoha AK OlomoucAK Olomouc 28.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" POlášková-Resslerová-Brázdi¨lová-Rybnikářová "A" POlášková-Resslerová-Brázdi¨lová-Rybnikářová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.20 11.00
2 Hanáková-Kašpárková-Fráňová-Koppová Hanáková-Kašpárková-Fráňová-Koppová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.10 9.00
3 Novotná-Krčková-Windsorová-Kadlecová Novotná-Krčková-Windsorová-Kadlecová AK OlomoucAK Olomouc 33.90 8.00
4 Langerová-Trundová M-Trundová H-Simonová Langerová-Trundová M-Trundová H-Simonová TJ ŠumperkTJ Šumperk 34.00 7.00
5 Lančová-Janulíková-Furišová-Vlková Lančová-Janulíková-Furišová-Vlková AK ŠternberkAK Šternberk 34.70 6.00
6 "A" Kožnárková-Larvová-Malíková-Otrubová "A" Kožnárková-Larvová-Malíková-Otrubová AC ProstějovAC Prostějov 34.80 5.00
7 "B" Holková-Teimerová-Flíborová-Šilcová "B" Holková-Teimerová-Flíborová-Šilcová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.40 4.00
8 "B" Bílá-Drnovská-Smítalová-Buršová "B" Bílá-Drnovská-Smítalová-Buršová AC ProstějovAC Prostějov 35.90 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 1.76 11.00
2 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
980101 1.73 9.00
3 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 1.70 8.00
4 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980701 1.67 7.00
5 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK OlomoucAK Olomouc
980805 1.64 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 1.56 5.00
7 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
991031 1.56 4.00
8= Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980213 1.51 2.00
8= Matěj KundrátMatěj Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980809 1.51 2.00
8= Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990316 1.51 2.00
11 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990412 1.45
12 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990511 1.45
13= Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
990920 1.45
13= Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 1.45
15 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990922 1.41
16 Matěj PrášilMatěj Prášil
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990705 1.41
17= David ŠebestaDavid Šebesta
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
991114 1.36
17= Dominik SuchánekDominik Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990127 1.36
19 Denis JarmaDenis Jarma
AK OlomoucAK Olomouc
990309 1.36
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
950130 1.86
MB Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
990505 1.79
MB Radek TrubačRadek Trubač
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 1.36
Filip VšetulaFilip Všetula
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
981206 0
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 1.78 11.00
2 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005116 1.52 9.00
3 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
986010 1.52 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995320 1.46 7.00
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995501 1.41 6.00
6 Eliška BuršováEliška Buršová
AC ProstějovAC Prostějov
990920 1.41 5.00
7 Šárka MalíkováŠárka Malíková
AC ProstějovAC Prostějov
986222 1.36 4.00
8 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B"
000408 1.31 3.00
MB Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
985221 1.80
MB Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005311 1.49
MB Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 1.49
MB Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975918 1.49
MB Karolína VintrováKarolína Vintrová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
971227 1.31
Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B"
990523 0
Alena KolajováAlena Kolajová
AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B"
990412 0
Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová
SK PřerovSK Přerov
995301 DNP
Barbora SotákováBarbora Sotáková
AK KroměřížAK Kroměříž
015514 DNP
Ester SyslováEster Syslová
AK KroměřížAK Kroměříž
985325 DNP
Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK KroměřížAK Kroměříž
986201 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980306 3.70 11.00
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990811 2.20 9.00
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
950130 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
996103 2.81 11.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005311 2.60 9.00
3 Vendula HanákováVendula Hanáková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005515 2.20 8.00
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995519 2.00 7.00
5 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005626 1.80 6.00
6 Johanka SimonováJohanka Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990907 1.80 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
980330 5.95 11.00
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
980624 5.68 9.00
3 Aleš HrňaAleš Hrňa
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990313 5.53 8.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
981008 5.47 7.00
5 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 5.30 6.00
6 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
990108 5.26 5.00
7 Petr TkadlecPetr Tkadlec
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980504 4.97 4.00
8 Dalibor GachoDalibor Gacho
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990304 4.94 3.00
9 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980221 4.91 2.00
10 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
990920 4.91 1.00
11 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík
AC ProstějovAC Prostějov
990412 4.88
12 Michal JasnýMichal Jasný
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980222 4.73
13 Lukáš WinklerLukáš Winkler
AK OlomoucAK Olomouc
990428 4.67
14 David HájekDavid Hájek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000818 4.62
15 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek
AK OlomoucAK Olomouc
990328 4.61
16 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990412 4.60
17 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
990121 4.55
18 Ondřej KašíkOndřej Kašík
AK KroměřížAK Kroměříž
990109 4.49
19 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990811 4.38
20 Jan TymJan Tym
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990608 4.37
21 Jan NimmerrichterJan Nimmerrichter
TJ ŠumperkTJ Šumperk
980527 4.30
MB Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
990505 5.51
Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990309 0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 5.38 11.00
2 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
995409 5.03 9.00
3 Tereza RybnikářováTereza Rybnikářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986124 4.64 8.00
4 Alena KrčkováAlena Krčková
AK OlomoucAK Olomouc
995225 4.39 7.00
5 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005116 4.36 6.00
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
AC ProstějovAC Prostějov
985805 4.33 5.00
7 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
996027 4.31 4.00
8 Dominika HandlováDominika Handlová
AK ŠternberkAK Šternberk
985902 4.30 3.00
9 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK KroměřížAK Kroměříž
985527 4.27 2.00
10 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B"
000408 4.24 1.00
11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005311 4.24
12 Eliška BuršováEliška Buršová
AC ProstějovAC Prostějov
990920 4.23
13 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová
AK KroměřížAK Kroměříž
995122 4.17
14 Lenka HolkováLenka Holková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980925 4.12
15 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985921 4.06
16 Nikol OherováNikol Oherová
SK PřerovSK Přerov
990721 3.98
17 Hana TrundováHana Trundová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995507 3.94
18 Kristýna LysákováKristýna Lysáková
AK KroměřížAK Kroměříž
986217 3.93
19 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
996129 3.91
20 Andrea PiknováAndrea Piknová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
986204 3.90
21 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
995114 3.76
22 Nikol ZachovalováNikol Zachovalová
AK KroměřížAK Kroměříž
015116 3.50
23 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK OlomoucAK Olomouc
985924 3.42
24 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
985608 2.49
MB Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 4.96
Viktorie BubeníkováViktorie Bubeníková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985617 0
Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
005718 0
Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995328 DNP
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 10.50 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 09.84 9.00
3 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 09.75 8.00
4 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
985717 08.86 7.00
5 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK KroměřížAK Kroměříž
985527 08.23 6.00
6 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
005718 08.19 5.00
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
996103 07.97 4.00
8 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990916 07.93 3.00
9 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK OlomoucAK Olomouc
985924 07.82 2.00
10 Michaela BeníčkováMichaela Beníčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
985513 07.18 1.00
MB Karolína VintrováKarolína Vintrová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
971227 08.23
Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
996216 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980306 14.59 11.00
2 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
980508 12.24 9.00
3 Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
980209 11.53 8.00
4 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 11.04 7.00
5 Michal ZrníkMichal Zrník
AK KroměřížAK Kroměříž
000224 10.96 6.00
6 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980527 10.49 5.00
7 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 09.47 4.00
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 09.45 3.00
9 Radim TrnčíkRadim Trnčík
AK ŠternberkAK Šternberk
980131 09.40 2.00
10 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980718 09.28 1.00
11 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
980902 08.93
12 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 08.93
13 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 08.74
14 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC ProstějovAC Prostějov
980722 08.39
15 Dominik ManišDominik Maniš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
991115 08.33
16 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC ProstějovAC Prostějov
990912 08.05
17 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
990512 07.32
18 Dominik VlčekDominik Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990505 07.12
MB Lukáš HansalLukáš Hansal
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
981003 06.73
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985514 29.70 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 29.12 9.00
3 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 24.71 8.00
4 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 24.23 7.00
5 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990916 20.69 6.00
6 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 19.23 5.00
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005626 18.72 4.00
8 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 17.70 3.00
9 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
996216 16.54 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980306 45.42 11.00
2 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
980508 36.15 9.00
3 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 32.61 8.00
4 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980527 29.26 7.00
5 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 28.20 6.00
6 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 28.07 5.00
7 Michal ZrníkMichal Zrník
AK KroměřížAK Kroměříž
000224 28.04 4.00
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 27.86 3.00
9 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 23.14 2.00
10 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980718 22.68 1.00
11 Radim TrnčíkRadim Trnčík
AK ŠternberkAK Šternberk
980131 22.48
12 Adam MaršálekAdam Maršálek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990123 19.65
13 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC ProstějovAC Prostějov
980722 19.32
14 Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990309 17.92
Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
980209 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
970701 30.51
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 37.80 11.00
2 Lucie GoliášováLucie Goliášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 36.91 9.00
3 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 36.64 8.00
4 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK KroměřížAK Kroměříž
985527 27.37 7.00
5 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985514 21.13 6.00
6 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
005718 17.40 5.00
7 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 17.37 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 35.51 11.00
2 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 33.66 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 32.01 8.00
4 Petr VašíčekPetr Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980527 31.06 7.00
5 Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
980209 27.48 6.00
6 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
980508 27.26 5.00
7 Michal ZrníkMichal Zrník
AK KroměřížAK Kroměříž
000224 22.57 4.00
8 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
AK OlomoucAK Olomouc
980812 16.72 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 30.04 11.00
2 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995320 28.79 9.00
3 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
985717 28.75 8.00
4 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985514 27.51 7.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 26.98 6.00
6 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
985830 25.84 5.00
7 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK KroměřížAK Kroměříž
986201 24.00 4.00
8 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995501 22.26 3.00
9 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995114 20.73 2.00
10 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 20.16 1.00
11 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 16.47
12 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
996216 14.23
13 Lenka DrnovskáLenka Drnovská
AC ProstějovAC Prostějov
986111 12.66
MB Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975918 29.17
Lucie GabrielováLucie Gabrielová
AK PSK Zlín "B"AK PSK Zlín "B"
980711 0
Eliška LarvováEliška Larvová
AC ProstějovAC Prostějov
995218 0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PánekMichal Pánek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980718 41.49 11.00
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 41.33 9.00
3 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980213 39.52 8.00
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
980902 33.86 7.00
5 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990412 33.12 6.00
6 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990922 32.45 5.00
7 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 28.29 4.00
8 Ondřej JuřenaOndřej Juřena
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980611 28.07 3.00
9 Matěj KundrátMatěj Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
980809 26.94 2.00
10 Zdeněk SuchánekZdeněk Suchánek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980221 26.26 1.00
11 Bronislav KrpalBronislav Krpal
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990309 23.77
12 Jan GajzurJan Gajzur
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980718 22.09
13 David ŠebestaDavid Šebesta
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
991114 21.75
14 Filip VšetulaFilip Všetula
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
981206 21.60
15 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC ProstějovAC Prostějov
990912 20.85
16 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC ProstějovAC Prostějov
980722 20.11
17 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
990512 18.68
MB Lukáš HansalLukáš Hansal
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
981003 23.79
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 233.00
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 156.50
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 100.00
4 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 090.00
5 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín{8} 084.50
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 030.00
7 KROME KROME AK Kroměříž{8} 022.00
PROST PROST AC Prostějov{8} 022.00
9 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 020.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 200 m př., 300 m, 150 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín{8} 219.50
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 151.00
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 115.00
4 PROST PROST AC Prostějov{8} 076.50
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 068.00
6 KROME KROME AK Kroměříž{8} 055.00
7 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 027.00
8 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 024.00
9 ZLINB ZLINB AK PSK Zlín "B"{8} 018.00
10 UNICO UNICO TJ Uničov{8} 007.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 200 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků