výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva na dráze

Svitavy (8. 6. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.42
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.71
3 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.20
4 Adam ChrobákAdam Chrobák 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.38
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.67
6 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.75
7 Ondřej ZemanOndřej Zeman 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.03
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.31
3 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.43
4 František Sámo NovotnýFrantišek Sámo Novotný 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.73
Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Vít KomínekVít Komínek 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.03
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.40
3 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.48
4 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.64
5 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.85
6 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.11
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ChrobákAdam Chrobák 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.36
2 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.50
3 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.90
Ondřej ZemanOndřej Zeman 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
František Sámo NovotnýFrantišek Sámo Novotný 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.48
2 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.66
3 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.78
4 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.79
5 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.13
6 Klára SkoupáKlára Skoupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.68
2 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.96
3 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.00
4 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.29
5 Nela ŠiklovaNela Šiklova 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.61
Karolína VetíškováKarolína Vetíšková 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.54
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.84
3 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.87
4 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.91
5 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.93
6 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.08
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.18
2 Klára SkoupáKlára Skoupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.61
3 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.63
4 Nela ŠiklovaNela Šiklova 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.85
Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 20.76
2 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.46
3 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.96
4 Ondřej ZemanOndřej Zeman 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.69
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.86
3 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.51
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.97
5 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.49
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.15
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 21.73
3 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.32
4 František Sámo NovotnýFrantišek Sámo Novotný 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 25.82
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.77
2 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.07
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.18
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 22.37
5 Eliška BačováEliška Bačová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.92
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.51
3 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.61
4 Bára RoztočilováBára Roztočilová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.72
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.06
Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.63
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.05
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 22.19
4 Nikola ToufarováNikola Toufarová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.36
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 23.91
6 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.27
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:29.83
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:36.99
3 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.53
4 Ondřej HusákOndřej Husák 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:43.48
5 Servác BoháčServác Boháč 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:47.11
Martin SieglMartin Siegl 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:34.18
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:36.89
3 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:37.18
4 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:39.91
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:46.87
6 Aneta JanštováAneta Janštová 01 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:49.85
7 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:50.46
8 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:57.11
9 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:58.42
10 Sára KrůlováSára Krůlová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:14.80
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:09.09
2 Jan TycJan Tyc 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:13.54
3 Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 5:15.56
4 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:18.79
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:41.62
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 6:09.13
Richard FoglarRichard Foglar 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.49
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.07
3 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.29
4 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.65
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.44
2 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.75
3 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.18
4 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.19
5 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.35
6 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.6.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.56
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.88
3 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.99
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.47
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.49
6 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.29
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuněk, Daněk, Kadlc, Niščák Bohuněk, Daněk, Kadlc, Niščák Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.48
2 Mára, Navrátil, Novotný, Zeman Mára, Navrátil, Novotný, Zeman TJ SvitavyTJ Svitavy 39.20
Poznámky:
Vzhledem k účasti pouze dvou štafet není vyhlášen Krajský přebor.
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jirásková, Pavlasová, Siřišťová, Toufarová Jirásková, Pavlasová, Siřišťová, Toufarová Atletika ChrudimAtletika Chrudim 34.47
2 Burešová, Karalová, Ziková, Navrátilová Burešová, Karalová, Ziková, Navrátilová TJ SvitavyTJ Svitavy 34.62
3 A - Bartalovičová, Buderová, Indráčková, Kopecká A - Bartalovičová, Buderová, Indráčková, Kopecká ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.01
4 B - Bartůňková, Černohorská, Pátková, Nádvorníková B - Bartůňková, Černohorská, Pátková, Nádvorníková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.78
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.45
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40
3 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.35
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.35
5 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.25
6 Adam RobAdam Rob
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.20
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.41
2 Anna ChrbolkováAnna Chrbolková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
00 1.38
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.35
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1.30
5 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.30
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.30
7 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.30
8 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25
9 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.25
10 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.20
11 Klára SkoupáKlára Skoupá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.15
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.93
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.54
3 Tomáš HalamkaTomáš Halamka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 4.52
4 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.44
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.28
6 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.19
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.18
8 Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.00
9 Adam ChrobákAdam Chrobák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 3.98
10 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.85
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.38
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 4.38
3 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.15
4 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.03
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.03
6 Klára SkoupáKlára Skoupá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 4.01
7 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.96
8 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.85
9 Karolína HloupáKarolína Hloupá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.74
10 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.68
11 Aneta JanštováAneta Janštová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 3.67
12 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.66
13 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.60
14 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.58
15 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.57
16 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.55
17 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.43
18 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3.25
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10.55
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10.30
3 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 10.09
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 09.71
5 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 08.73
6 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 08.63
7 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 08.24
8 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 07.97
9 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 07.96
10 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.70
11 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.57
12 Renata KopalováRenata Kopalová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 07.24
13 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 06.96
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.46
2 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 11.13
3 Tomáš HavlíkTomáš Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 09.46
4 Adam KadlcAdam Kadlc
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.20
Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 59.94
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 55.09
3= Tomáš HavlíkTomáš Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 54.13
3= Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 54.13
5 Adam KadlcAdam Kadlc
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 48.79
6 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 41.30
7 Adam RobAdam Rob
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 38.28
8 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 26.77
Richard FoglarRichard Foglar
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 49.36
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 49.26
3 Aneta JanštováAneta Janštová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 43.76
4 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 43.69
5 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 40.62
6 Renata KopalováRenata Kopalová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 40.42
7 Nela ŠiklovaNela Šiklova
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 39.42
8 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 36.75
9 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 34.64
10 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 34.37
11 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 33.85
12 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 28.76
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 DNP
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 DNP
Celkem 14 závodníků