výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo jihočeského KPD přípravek

Tábor (18. 6. 2013)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.89 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.25
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.41
4 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.47
5 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49
6 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
MB Jakub TibitanclJakub Tibitancl 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.99
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17 3.50
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.19 2.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.37
4 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.54
5 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.81
6 Adam ŠafářAdam Šafář 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.15
7 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.51
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.01 9.00
2 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.15 6.00
3 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.17 3.50
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.53
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.83
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
7 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.01
MB Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.11
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.06 8.00
2 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.14 7.00
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.16 5.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.24 1.00
5 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.46
6 Jakub HoloubekJakub Holoubek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50
7 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.49
8 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.64
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.01 6.50
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.25
3 Tereza ŠpánováTereza Špánová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.42
4 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.75
5 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.85
6 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.15
MB Tereza UrbánkováTereza Urbánková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.81
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.87 9.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.01 6.50
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.87
4 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.88
5 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.05
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.51
7 Anastázie PrůšováAnastázie Průšová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.00 8.00
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.15 4.00
3 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18 2.50
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37
5 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.63
6 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
7 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.15
8 Eliška BláhováEliška Bláhová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.99
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.13 5.00
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.20 1.00
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.72
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.75
5 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.60
6 Julie MiklasováJulie Miklasová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.64
7 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.72
Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
2 Lucie KalinováLucie Kalinová 04 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.77
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.83
Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.83
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.87
6 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.41
8 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.99
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.84 11.00
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.18 2.50
3 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.30
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
5 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.32
6 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.78
MB Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.66
Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1:59.04 11.00
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:59.50 9.00
3 Jakub HoloubekJakub Holoubek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:00.20 8.00
4 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:01.58 7.00
5 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.60 6.00
6 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.68 5.00
7 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:03.76 4.00
8 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:04.08 3.00
9 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:06.44 2.00
10 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:08.28 1.00
11 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.72
12 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.82
13 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.82
14 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.18
15 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:19.41
16 David JakešDavid Jakeš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.74
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.84
18 Jakub TibitanclJakub Tibitancl 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.48
Celkem 18 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.44 11.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:58.64 9.00
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.48 8.00
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:08.52 7.00
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.46 6.00
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:10.52 5.00
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.94 4.00
8 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.44 3.00
9 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:17.90 2.00
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:18.68 1.00
11 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:22.22
12 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:23.42
13 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.52
14 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:36.10
15 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:38.68
MB Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 17 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.61 2.00
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.17
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.21
4 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.57
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.79
6 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13 8.00
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.17 7.00
3 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.29 5.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.43 4.00
5 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.65 1.00
6 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.62 11.00
2 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.07 9.00
3 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.24 6.00
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.52 3.00
5 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.70
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.98
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.09
3 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.55
4 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.25
MB Tereza UrbánkováTereza Urbánková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.61
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77 11.00
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.83 8.00
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.43 5.00
4 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.57 1.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.61
6 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.49
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81 9.00
2 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.49
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.82
4 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.00
5 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.51
Nikola PeškováNikola Pešková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.27 7.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.48 4.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49 3.00
4 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.51 2.00
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.43
6 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.91
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.36 6.00
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.32
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.48
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.74
5 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.34
MB Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.56
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halounová, Jánská, Špánová, Bíček, Kovář, Hausner, Didek, Janáč Halounová, Jánská, Špánová, Bíček, Kovář, Hausner, Didek, Janáč TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:09.16 11.00
2 Krňanský, Hloubek, Jelínek, Vaníčková, Raušová, Berounská, Vetýšková, Kopáčková Krňanský, Hloubek, Jelínek, Vaníčková, Raušová, Berounská, Vetýšková, Kopáčková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.70 9.00
3 Basíková, Cabadaj A., Hesová, Jůza, Kulhánková, Selnar, Valášek, Cabadaj H. Basíková, Cabadaj A., Hesová, Jůza, Kulhánková, Selnar, Valášek, Cabadaj H. TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.86 8.00
4 Friebelová, Krejčí, Břehovská, Čermáková, Hlaváč, Tibitancl, Tibitancil, Kollarová Friebelová, Krejčí, Břehovská, Čermáková, Hlaváč, Tibitancl, Tibitancil, Kollarová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.14 7.00
5 Hrušková, Daniel, Sak, Stejskal, Vacek, Kubíčková, Buchal, Šafář Hrušková, Daniel, Sak, Stejskal, Vacek, Kubíčková, Buchal, Šafář SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.88 6.00
6 Sitterová, Gribbin, Siegerth, Tesařová, Pupík, Janošíková, Ošmerová, Stejskal Sitterová, Gribbin, Siegerth, Tesařová, Pupík, Janošíková, Ošmerová, Stejskal SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:34.72 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.22 11.00
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 04.21 9.00
3 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.05 8.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 03.86 7.00
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 03.83 6.00
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 03.80 5.00
7 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 03.77 4.00
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.77 3.00
9 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 03.76 2.00
10 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 03.75 1.00
11 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 03.74
Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 03.74
13 Jiří TibitanclJiří Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 03.73
14 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 03.72
15 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 03.64
16 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.61
Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 03.61
18 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 03.60
19 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.57
Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 03.57
21 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 03.52
22 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 03.50
23 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 03.45
24 Dominik MarkvartDominik Markvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 03.27
25 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 03.22
26 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 03.18
27 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 03.15
28 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 03.04
29 Adam ŠafářAdam Šafář
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 02.84
30 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 02.80
Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 02.80
32 Antonín KinštAntonín Kinšt
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 02.56
MB Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.81
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 04.24 11.00
2 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 04.21 9.00
3 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 04.14 8.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.10 7.00
5 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 04.09 6.00
6 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 04.03 5.00
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 04.00 4.00
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 03.98 3.00
9 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 03.82 2.00
10 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 03.68 1.00
11 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 03.63
12 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 03.52
13 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 03.48
14 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 03.39
Tereza ŠpánováTereza Špánová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 03.39
16 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 03.29
17 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 03.24
18 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 03.23
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 03.23
20 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 03.22
21 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.17
22 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 03.13
23 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 03.12
24 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 03.09
25 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 03.08
26 Lucie KalinováLucie Kalinová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
04 03.01
27 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 03.00
28 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 02.98
29 Anastázie PrůšováAnastázie Průšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 02.95
Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 02.95
31 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 02.92
32 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 02.83
33 Eliška BláhováEliška Bláhová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 02.35
34 Nikola PeškováNikola Pešková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 -
Hana TesařováHana Tesařová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 -
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 -
MB Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 03.02
MB Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 02.82
Celkem 38 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 41.37 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 41.29 9.00
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 40.08 8.00
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 40.04 7.00
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 39.10 6.00
6 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 38.97 5.00
7 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 38.16 4.00
8 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 37.72 3.00
9 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.18 2.00
10 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 36.82 1.00
11 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 35.13
12 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 30.68
13 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 28.88
14 Filip HoloubekFilip Holoubek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 27.98
15 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 25.98
16 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 25.78
17 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.74
18 Antonín KinštAntonín Kinšt
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 20.15
19 Jakub PupíkJakub Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 18.04
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 38.20 11.00
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 34.06 9.00
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 30.84 8.00
4 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 28.65 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 28.47 6.00
6 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 26.73 5.00
7 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 23.67 4.00
8 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 20.71 3.00
9 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 20.16 2.00
10 Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 20.14 1.00
11 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 19.37
12 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 18.04
13 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17.00
14 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 15.50
15 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 13.05
16 Lucie KalinováLucie Kalinová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
04 12.81
17 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
05 09.46
MB Tereza UrbánkováTereza Urbánková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 20.28
MB Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 -
Celkem 19 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.85 11.00
2 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 08.17 9.00
3 Jiří TibitanclJiří Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.11 8.00
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 07.95 7.00
5 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 07.40 6.00
6 Filip HoloubekFilip Holoubek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.34 5.00
7 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 07.09 4.00
8 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.07 3.00
9 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 07.03 2.00
10 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.88 1.00
11 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 06.08
12 Jakub TibitanclJakub Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 05.75
13 Jakub HoloubekJakub Holoubek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.66
14 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 04.27
Celkem 14 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 09.99 11.00
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 09.72 9.00
3 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 09.56 8.00
4 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 08.95 7.00
5 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 08.52 6.00
6 Jana FriebelováJana Friebelová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 07.79 5.00
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.61 4.00
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 07.00 3.00
9 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 06.79 2.00
10 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.70 1.00
11 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.27
12 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.25
13 Julie MiklasováJulie Miklasová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 06.07
14 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.91
15 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 05.77
16 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 04.99
17 Eliška BláhováEliška Bláhová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 04.21
18 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 -
MB Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 09.56
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 087.00
2 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 061.50
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 044.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 043.00
5 JINBY JINBY TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 031.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 026.50
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 019.00
SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 019.00
9 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 005.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 070.00
2 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 050.00
3 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 049.50
4 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 043.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 029.00
6 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 028.00
7 JINBY JINBY TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 023.00
8 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 018.00
9 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 015.00
10 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 006.50
11 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 004.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 50 m př.
Celkem 11 závodníků