výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostenců a dorostenek

Svitavy (15. 6. 2013)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.66
2 Petr KaiserPetr Kaiser 960720 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.03
3 Ondřej KubinaOndřej Kubina 970317 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.12
4 Michal BurešMichal Bureš 960329 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.49
5 Jan RatajJan Rataj 980304 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.15
MB Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42
Václav LžíčařVáclav Lžíčař 971125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovotnýDavid Novotný 961225 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.91
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.91
3 Stanislav LepičStanislav Lepič 960823 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.37
MB Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.17
Martin KulhánekMartin Kulhánek 980109 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Marcel JohanidesMarcel Johanides 961205 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 15.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.83 11.00
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.04 9.00
3 David NovotnýDavid Novotný 961225 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.07 8.00
4 Petr KaiserPetr Kaiser 960720 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.19 7.00
Ondřej KubinaOndřej Kubina 970317 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Stanislav LepičStanislav Lepič 960823 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BurešMichal Bureš 960329 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.44 4.00
2 Petr RoztočilPetr Roztočil 970924 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.30 3.00
3 Jan RatajJan Rataj 980304 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.66 2.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 13.33
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 13.41
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 AC PardubiceAC Pardubice 14.24
4 Eva KopeckáEva Kopecká 976128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.47
5 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 14.52
6 Markéta KolaříkováMarkéta Kolaříková 985309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.96
2 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.17
3 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová 975209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.41
4 Pavlína HázováPavlína Házová 975512 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.53
5 Michaela ProkopováMichaela Prokopová 975723 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 15.19
6 Kateřina ČernáKateřina Černá 975228 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 975912 AC PardubiceAC Pardubice 13.30
2 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.83
3 Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.97
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.36
MB Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 13.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.65
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.85
3 Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.72
4 Kristýna TužilováKristýna Tužilová 976009 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.74
MB Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 976114 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.72
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 15.6.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.81 11.00
2 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 975912 AC PardubiceAC Pardubice 13.20 9.00
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.35 8.00
4 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 13.53 7.00
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 13.67 6.00
6 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.81 4.00
2 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.05 3.00
3 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová 975209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.33 2.00
Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.36 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.95 9.00
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.45 8.00
4 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.72 7.00
5 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.63 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.06 6.00
2 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.98 4.00
3 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 25.77 3.00
4 Martin TomíčekMartin Tomíček 990411 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.72
Jan LitošJan Litoš 970806 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 15.6.2013) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BalcarRostislav Balcar 971201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.39 2.00
2 Petr RoztočilPetr Roztočil 970924 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.52 1.00
3 Michal ČervenkaMichal Červenka 970725 AC PardubiceAC Pardubice 28.63
MB Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.17
MB Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.02
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.03 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.47 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.67 8.00
4 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 975912 AC PardubiceAC Pardubice 28.14 6.00
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 28.33 5.00
6 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 28.54 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.99 7.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.58 3.00
3 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.96 2.00
4 Nikola MoravcováNikola Moravcová 975125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.07 1.00
5 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.17
6 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 975920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.77
2 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 29.93
3 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 985828 TJ SvitavyTJ Svitavy 30.55
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 975228 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34.11
Vendula PokornáVendula Pokorná 995926 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.38 11.00
2 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.45 8.00
3 Jan BenadikJan Benadik 970504 AC PardubiceAC Pardubice 59.58 6.00
4 David NovotnýDavid Novotný 961225 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.60 3.00
MB Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.30
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.90 9.00
2 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 971220 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 56.80 7.00
3 Jan LitošJan Litoš 970806 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.75 5.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 59.86 4.00
5 Milan ŠormMilan Šorm 970419 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 64.92 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.23
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.34 11.00
3 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 985421 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 63.31 8.00
5 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.22 7.00
6 Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.82 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.10 9.00
2 Nikola MoravcováNikola Moravcová 975125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 66.03 6.00
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková 975624 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 71.99 4.00
4 Simona KolářováSimona Kolářová 966202 AC PardubiceAC Pardubice 78.06 3.00
5 Eliška RýdlováEliška Rýdlová 986115 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 79.61 2.00
Marie ŠpásováMarie Špásová 995823 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:02.09 11.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:03.37 9.00
3 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:05.27 8.00
4 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 971220 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:07.78 7.00
5 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 2:19.99 6.00
6 Martin TomíčekMartin Tomíček 990411 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:27.87 5.00
7 Milan ŠormMilan Šorm 970419 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:30.35 4.00
8 Jakub SlabýJakub Slabý 971010 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:33.50 3.00
9 Martin GladkovMartin Gladkov 970829 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:38.46 2.00
MB Aleš KonečnýAleš Konečný 970319 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:08.26
MB Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:10.79
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 AC PardubiceAC Pardubice 4:27.02 11.00
2 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:29.78 9.00
3 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:42.72 8.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 960606 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:54.31 7.00
5 Michal ČervenkaMichal Červenka 970725 AC PardubiceAC Pardubice 5:10.16 6.00
6 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:11.50 5.00
MB Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:33.58
MB Michal JarošMichal Jaroš 960127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:39.30
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:06.66 11.00
2 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 975924 TJ SvitavyTJ Svitavy 5:47.95 9.00
3 Michaela ProkopováMichaela Prokopová 975723 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 5:54.49 8.00
4 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 6:01.62 7.00
Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Jana MárováJana Márová 975320 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.31 11.00
2 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 16.76 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 16.87 8.00
4 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 965707 AC PardubiceAC Pardubice 17.55 7.00
5 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HejčlováNikol Hejčlová 976007 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 18.86 5.00
MB Aneta PalánováAneta Palánová 975116 JAC BrnoJAC Brno 15.97
MB Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.81
Lucie SvobodováLucie Svobodová 975424 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 15.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 15.80 11.00
2 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.25 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 960207 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 20.48 8.00
MB Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
MB Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.97
David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.17 9.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 41.67 8.00
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 42.54 7.00
4 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 46.49 4.00
5 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 48.63 3.00
Jakub SlabýJakub Slabý 971010 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 38.96 11.00
2 Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 43.25 6.00
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice 43.50 5.00
4 Martin GladkovMartin Gladkov 970829 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.45 2.00
MB František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.48
MB Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.84
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 50.64 11.00
2 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová 996209 TJ SvitavyTJ Svitavy 51.12 9.00
3 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 985421 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 53.42 8.00
4 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.70 6.00
Aneta PernerováAneta Pernerová 975303 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HejčlováNikol Hejčlová 976007 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 53.66 7.00
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 966024 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.14 5.00
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Marie ŠpásováMarie Špásová 995823 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.72
MB Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 50.42
MB Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 976114 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.78
MB Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 51.76
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubec, Hladík, Bureš, Lietavec Kubec, Hladík, Bureš, Lietavec Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:49.89 11.00
2 Hejhal, Novotný, Kafuněk, Hovorka Hejhal, Novotný, Kafuněk, Hovorka SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:14.34 9.00
3 Ryba, Kurfurst, Říha, Capoušek Ryba, Kurfurst, Říha, Capoušek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:31.24 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
960207 1.79 11.00
2 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 1.70 9.00
3 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 1.60 8.00
4 Michal BurešMichal Bureš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960329 1.60 7.00
5= Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 1.45 5.50
5= David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 1.45 5.50
Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
980415 DNP
David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970107 DNP
Jakub SlabýJakub Slabý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
971010 DNP
Michal RubešMichal Rubeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
971226 DNP
Dominik PlaskoňDominik Plaskoň
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970116 DNP
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980819 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla KavříkováAdéla Kavříková
AC PardubiceAC Pardubice
975923 1.56 11.00
2 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 1.50 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 1.45 8.00
4 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975512 1.45 7.00
5 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 1.40 6.00
6 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 1.40 5.00
7 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 1.40 4.00
8 Anna DoubravováAnna Doubravová
AC PardubiceAC Pardubice
965122 1.35 3.00
9 Markéta HudcováMarkéta Hudcová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995216 1.35 2.00
MB Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966116 1.65
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 4.00 11.00
2 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 2.80 9.00
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980819 2.80 8.00
4 Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 2.20 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
AC PardubiceAC Pardubice
965707 2.80 11.00
2 Aneta PernerováAneta Pernerová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975303 2.40 9.00
3 Kristýna TužilováKristýna Tužilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
976009 1.80 8.00
Julie ŠtulpováJulie Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
995901 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960720 6.26 11.00
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 5.89 9.00
3 Stanislav LepičStanislav Lepič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960823 5.87 8.00
4 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960619 5.86 7.00
5 Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960831 5.85 6.00
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 5.75 5.00
7 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
970926 5.73 4.00
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980109 5.70 3.00
9 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980114 5.68 2.00
10 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 5.65 1.00
11 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970116 5.54
12 Ondřej KubinaOndřej Kubina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970317 5.29
13 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970107 4.99
14 Jan BenadikJan Benadik
AC PardubiceAC Pardubice
970504 4.89
MB Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 6.08
MB Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970319 5.90
Marcel JohanidesMarcel Johanides
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
961205 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 4.93 11.00
2 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 4.62 9.00
3 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 4.55 8.00
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 4.53 7.00
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 4.51 6.00
6 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
986122 4.43 5.00
7 Klára EhlováKlára Ehlová
AC PardubiceAC Pardubice
976120 4.38 4.00
8 Veronika NiščákováVeronika Niščáková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975914 4.38 3.00
9 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
966024 4.24 2.00
10 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975726 4.18 1.00
11 Tereza KopeckáTereza Kopecká
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
975122 4.17
12 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975209 3.72
MB Aneta PalánováAneta Palánová
JAC BrnoJAC Brno
975116 5.45
MB Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
965903 4.93
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960619 12.58 11.00
2 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960720 12.54 9.00
3 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 12.11 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
960207 11.24 7.00
5 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 10.93 6.00
MB Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 12.51
Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 DNS
Stanislav LepičStanislav Lepič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960823 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
965903 10.60
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 12.31 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 11.70 9.00
3 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 11.56 8.00
4 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965617 11.03 7.00
5 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 10.06 6.00
6 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
AC PardubiceAC Pardubice
965518 09.25 5.00
7 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
986122 08.43 4.00
8 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 07.82 3.00
9 Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995526 07.50 2.00
MB Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
965711 10.31
Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 DNP
Anna TehzaAnna Tehza
TJ SvitavyTJ Svitavy
995218 DNP
Lucie DědkováLucie Dědková
TJ SvitavyTJ Svitavy
985601 DNP
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 14.74 11.00
2 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 13.95 9.00
3 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960812 12.07 8.00
4 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 11.97 7.00
5 Petr HejhalPetr Hejhal
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970420 11.77 6.00
6 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 11.53 5.00
7 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 11.00 4.00
8 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 10.76 3.00
9 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970329 10.71 2.00
10 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 10.48 1.00
11 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 09.86
12 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 09.81
13 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970107 09.61
14 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970809 09.55
15 Jakub RusňákJakub Rusňák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970125 09.13
16 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 08.83
Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 DNP
Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
980415 DNP
Dominik LichýDominik Lichý
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
971010 DNP
Václav LžíčařVáclav Lžíčař
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
971125 DNP
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
MB Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960206 NM
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 32.24 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 30.93 9.00
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 30.28 8.00
4 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 26.64 7.00
5 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 25.57 6.00
6 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 21.84 5.00
7 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
986122 19.86 4.00
8 Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 15.11 3.00
MB Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
975827 29.09
MB Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975520 24.96
MB Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966116 DNP
Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
976128 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 47.69 11.00
2 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 43.10 9.00
3 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 34.20 8.00
4 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960812 32.98 7.00
5 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 32.47 6.00
6 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 30.98 5.00
7 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 28.05 4.00
8 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 27.27 3.00
9 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 27.03 2.00
10 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 26.79 1.00
11 Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 24.64
12 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 24.57
13 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 22.17
14 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970809 20.61
15 Jakub RusňákJakub Rusňák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970125 20.02
16 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 14.71
MB Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970319 32.91
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 DNP
Michal RubešMichal Rubeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
971226 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 53.34 11.00
2 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 47.03 9.00
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 40.53 8.00
4 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 38.47 7.00
MB Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 39.76
MB Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
965711 37.97
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 41.14
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 64.59 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 40.02 9.00
3 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 32.69 8.00
4 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 29.98 7.00
5 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970329 26.91 6.00
6 Jakub RusňákJakub Rusňák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970125 24.65 5.00
7 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 21.88 4.00
8 Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 20.51 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
965224 36.04 11.00
2 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975512 32.25 9.00
3 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 30.07 8.00
4 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
AC PardubiceAC Pardubice
965518 29.40 7.00
5 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975624 27.96 6.00
6 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 27.18 5.00
7 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
AC PardubiceAC Pardubice
965707 26.50 4.00
8 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965128 25.99 3.00
9 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965617 23.60 2.00
10 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975726 23.15 1.00
11 Klára EhlováKlára Ehlová
AC PardubiceAC Pardubice
976120 22.82
12 Markéta HudcováMarkéta Hudcová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995216 22.56
13 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 22.28
14 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková
TJ SvitavyTJ Svitavy
975924 22.13
15 Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 18.83
16 Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995526 18.05
MB Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
975827 35.65
Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 DNP
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 DNP
Lucie DědkováLucie Dědková
TJ SvitavyTJ Svitavy
985601 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 55.33 11.00
2 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 53.91 9.00
3 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960812 47.37 8.00
4 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970329 44.02 7.00
5 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 43.10 6.00
6 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
970926 39.67 5.00
7 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 34.54 4.00
8 Jan LitošJan Litoš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970806 34.51 3.00
9 Jiří LietavecJiří Lietavec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961015 33.83 2.00
10 Petr RoztočilPetr Roztočil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970924 33.72 1.00
11 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 32.05
12 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 30.66
13 Rostislav BalcarRostislav Balcar
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
971201 29.46
14 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 29.26
15 David NovotnýDavid Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
961225 27.87
16 Michal RubešMichal Rubeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
971226 27.67
17 Jakub NovotnýJakub Novotný
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
960606 26.28
MB Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960206 48.95
MB Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 47.61
MB Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
960119 40.59
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
Ondřej KubinaOndřej Kubina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970317 DNP
Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 DNP
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 162.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 158.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 152.00
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 083.00
5 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 069.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 059.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 057.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 026.00
Poznámky:
Hlavní body ve 2.kole:
HKRAL 8
ACPAR 7
HVEPA 6
TYNOR 5
CHRUDI 4
DVKRA 3
NMMET 2
NPAKA 1
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 308.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 283.50
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 246.50
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 168.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 160.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 124.00
7 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 122.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 47.00
Poznámky:
Pořadí po dvou kolech:
1. HVEPA 14 hl.b.
2. ACPAR 14 hl.b.
3. HKRAL 12 hl.b.
4. TYNOR 10 hl.b.
5. NMMET 8 hl.b.
6. DVKRA 6 hl.b.
7. CHRUDI 6 hl.b.
8. NPAKA 2 hl.b.
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 198.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 130.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 103.00
4 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 059.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 056.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 054.00
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 031.00
Poznámky:
Hlavní body ve 2.kole:
HVEPA 7 hl.b.
ACPAR 6 hl.b.
DVKRA 5 hl.b.
SVITA 4 hl.b.
SLATI 3 hl.b.
TYNOR 2 hl.b.
HKRAL 1 hl.b.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 435.50
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 256.50
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 194.00
4 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 166.00
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 105.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 074.00
7 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 069.00
Poznámky:
Pořadí po dvou kolech:
1. HVEPA 14 hl.b.
2. ACPAR 12 hl.b.
3. DVKRA 9 Hl.b.
4. SLATI 8 hl.b.
5. TYNOR 5 hl.b.
6. SVITA 5 hl.b.
7. HKRAL 3 hl.b.
Celkem 7 závodníků