výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mužů a žen

Praha - Strahov (27. 6. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.76
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.82
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.05
4 Jan VošickýJan Vošický 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.09
5 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.31
Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.30
2 Daniel KnýDaniel Kný 88 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.54
3 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.68
4 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.97
MB Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.34
David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.08
2 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.23
MB Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.58
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.38
2 Jakub TesařJakub Tesař 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.31
4 Jiří CebakJiří Cebak 90 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 13.84
5 Zdeněk BlažejZdeněk Blažej 48 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 14.54
6 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.65
2 Jan LazarekJan Lazarek 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.47
Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Vítězslav LangerVítězslav Langer 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.66 11.00
2 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.92 9.00
3 Jan VošickýJan Vošický 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.12 8.00
4 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.30 7.00
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.62 6.00
6 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 12.16 4.00
2 Daniel KnýDaniel Kný 88 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.44 3.00
3 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.70 2.00
4 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.12 1.00
Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.47
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.54
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.57
4 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.62
5 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.93
6 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.67
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PalátováKarolína Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.19
2 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.49
3 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.68
4 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.69
Nikola ČiperováNikola Čiperová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.94
2 Aneta Anna FilusztkováAneta Anna Filusztková 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.60
3 Barbora DudkováBarbora Dudková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.92
4 Jana StříhavkováJana Stříhavková 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 15.47
Kristýna ČiperováKristýna Čiperová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.40
2 Helena MarcinkováHelena Marcinková 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 15.27
3 Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.65
MB Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.35
MB Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.93
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.80 11.00
2 Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.11 9.00
3 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.48 8.00
4 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 27.51
David HřebíčekDavid Hřebíček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Zdeněk ČernýZdeněk Černý 85 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VošickýJan Vošický 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.80 7.00
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.25 6.00
3 Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.02 4.00
4 Daniel KnýDaniel Kný 88 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 26.10 3.00
Jan FišerJan Fišer 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.77 5.00
2 Daniel StrasserDaniel Strasser 97 AC Praha 1890AC Praha 1890 26.38 2.00
3 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.07
Lukáš KarlíkLukáš Karlík 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.89 1.00
2 Jakub TesařJakub Tesař 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.00
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 27.13
MB Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
MB Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.01
Zdeněk BlažejZdeněk Blažej 48 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.57 11.00
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.41 9.00
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.78 7.00
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.97 6.00
5 Karolína PalátováKarolína Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 29.26 4.00
6 Aneta Anna FilusztkováAneta Anna Filusztková 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.80 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.64 8.00
2 Monika MarkováMonika Marková 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 29.17 5.00
3 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.27 3.00
4 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.46 1.00
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 30.66
6 Helena MarcinkováHelena Marcinková 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 33.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.21
2 Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.95
MB Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.45
MB Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.74
Petra ŠárováPetra Šárová 81 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2:00.91 11.00
2 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:01.76 9.00
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:07.62 8.00
4 Lukáš KettnerLukáš Kettner 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:11.36 7.00
5 Adam BöckAdam Böck 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:12.29 6.00
6 Michal KorenčíkMichal Korenčík 86 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2:12.92 5.00
7 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2:13.44 4.00
8 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.97 3.00
9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.40 2.00
Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ToušekPetr Toušek 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:21.54 1.00
2 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:21.74
3 Vladimír SkopecVladimír Skopec 82 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:21.90
4 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2:21.91
5 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.59
6 Michal BrabecMichal Brabec 96 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:25.21
7 Jan FišerJan Fišer 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.21
8 Jan PelouchJan Pelouch 74 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:09.03
MB Ctibor SyselCtibor Sysel 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.21
Martin ZouharMartin Zouhar 85 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Zdeněk ČernýZdeněk Černý 85 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika MarkováMonika Marková 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:32.96 11.00
2 Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk 87 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 2:43.91 9.00
3 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:52.78 8.00
4 Johana FialováJohana Fialová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:55.02 7.00
5 Martina RaškováMartina Rašková 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:56.54 6.00
Helena VavrušováHelena Vavrušová 61 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Lenka KřížováLenka Křížová 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků

2000 m - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
6 Jana ZárubováJana Zárubová 59 AC Praha 1890AC Praha 1890 10:17.71 5.00
1 Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk 87 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 8:00.58 11.00
2 Zuzana KozinováZuzana Kozinová 96 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 8:12.74 9.00
3 Martina RaškováMartina Rašková 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 8:16.82 8.00
4 Helena VavrušováHelena Vavrušová 61 AC Praha 1890AC Praha 1890 8:19.05 7.00
5 Lucie VeverkováLucie Veverková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9:15.23 6.00
Lenka KřížováLenka Křížová 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 7 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vuk VukovičVuk Vukovič 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16:41.69 11.00
2 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 16:49.87 9.00
3 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16:52.30 8.00
4 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 16:58.01 7.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 17:01.02 6.00
6 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17:20.14 5.00
7 Viktor PetronyukViktor Petronyuk 60 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 17:21.25 4.00
8 Miroslav KovářMiroslav Kovář 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:43.02 3.00
9 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 64 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 17:55.13 2.00
10 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 18:31.72 1.00
11 Oldřich StarýOldřich Starý 60 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22:49.36
12 Jan PelouchJan Pelouch 74 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23:20.00
13 Jiří KudrnaJiří Kudrna 51 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23:42.64
14 Tomáš ŠmídTomáš Šmíd 76 AC Praha 1890AC Praha 1890 24:33.41
František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠárováPetra Šárová 81 AC Praha 1890AC Praha 1890 22.38 11.00
2 Lucie VeverkováLucie Veverková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.17 9.00
Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.05 11.00
2 Filip KubelkaFilip Kubelka 79 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.41 8.00
MB Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.89
MB Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.49
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.55 7.00
2 Jan SamekJan Samek 77 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 19.68 6.00
3 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka 80 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.76 5.00
Jan DobrovolnýJan Dobrovolný 80 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksandr PetronyukOleksandr Petronyuk 86 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 17.78 9.00
2 Luděk UrbanLuděk Urban 55 AC Praha 1890AC Praha 1890 21.84 4.00
3 Jan NovotnýJan Novotný 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.86 3.00
4 Pavel MužíčekPavel Mužíček 84 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.30 2.00
Jan PelouchJan Pelouch 74 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vápeník, Melicher, Vančura, Mryshchuk Vápeník, Melicher, Vančura, Mryshchuk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.25 11.00
2 Hoza J., Randa, Tesař, Votinský Hoza J., Randa, Tesař, Votinský SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.31 9.00
3 A Andr, Běhan, Kný, Vošický A Andr, Běhan, Kný, Vošický TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.27 8.00
4 A Skopec, Grusa, Ečko, Bock A Skopec, Grusa, Ečko, Bock AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 50.87 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sluka, Kubelka, Kučera, Kettner Sluka, Kubelka, Kučera, Kettner SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 49.92 7.00
2 Bureš, Špicar, Šedivý, Korenčík Bureš, Špicar, Šedivý, Korenčík TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 52.61 5.00
3 Strasser, Urban, Šára, Kunovjánek Strasser, Urban, Šára, Kunovjánek AC Praha 1890AC Praha 1890 52.98 4.00
4 B Ježek, Beneš, Dobrovolný, Severýn B Ježek, Beneš, Dobrovolný, Severýn AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 56.89 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Čiperová N., Čiperová K., Vlčková, Petrová B Čiperová N., Čiperová K., Vlčková, Petrová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.82 11.00
2 A Rowlandová, Zenkerová, Kundrátová, Peřinová A Rowlandová, Zenkerová, Kundrátová, Peřinová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.75 9.00
3 A Butorová, Chodorová, Uhrová, Votinská A Butorová, Chodorová, Uhrová, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.63 8.00
4 C Fialová Jo., Králová, Marková, Petráková C Fialová Jo., Králová, Marková, Petráková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 59.37 7.00
5 B Dutková, Fialová Ji., Veverková, Hálová B Dutková, Fialová Ji., Veverková, Hálová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.41 6.00
6 Dvořáková, Šárová, Vavrušová, Rašková Dvořáková, Šárová, Vavrušová, Rašková AC Praha 1890AC Praha 1890 64.90 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 1.80 11.00
2 Petr BílýPetr Bílý
AC Praha 1890AC Praha 1890
76 1.65 9.00
3= Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
94 1.65 7.50
3= Lukáš DominLukáš Domin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
94 1.65 7.50
5 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.60 6.00
6 Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek
AC Praha 1890AC Praha 1890
65 1.60 5.00
7 Oleksandr PetronyukOleksandr Petronyuk
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
86 1.60 4.00
8 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 1.55 3.00
9 Pavel MužíčekPavel Mužíček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
84 1.50 2.00
10 Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
80 1.50 1.00
11 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
77 1.45
MB Alex AniskaAlex Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 1.80
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 DNP
Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 DNP
František ZouharFrantišek Zouhar
AC Praha 1890AC Praha 1890
82 DNP
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 DNP
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
89 DNP
František StaněkFrantišek Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
57 NM
Jiří CebakJiří Cebak
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
90 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 1.45
1 Barbora HruškováBarbora Hrušková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
97 1.45
Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.40
3 Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
87 1.35
2 Jitka FialováJitka Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 1.35
4 Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
72 1.25
5 Tereza ČíhalováTereza Číhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1.25
5 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
71 1.25
MB Kateřina ChrpováKateřina Chrpová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.45
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 6.30 11.00
2 Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
75 6.27 9.00
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.98 8.00
4 Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
94 5.94 7.00
5 Jan HečkoJan Hečko
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
97 5.84 6.00
6 Michal KorenčíkMichal Korenčík
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
86 5.79 5.00
7 Oleksandr PetronyukOleksandr Petronyuk
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
86 5.62 4.00
8 Jan SamekJan Samek
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
77 5.55 3.00
9 Daniel KnýDaniel Kný
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
88 5.44 2.00
10 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 5.41 1.00
11 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 5.34
12 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.32
13 Jakub TesařJakub Tesař
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 5.01
14 Petr BílýPetr Bílý
AC Praha 1890AC Praha 1890
76 4.97
15 Jiří CebakJiří Cebak
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
90 4.84
16 Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
77 4.80
17 Jan LazarekJan Lazarek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
97 4.44
18 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 4.39
MB Alex AniskaAlex Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 DNP
Jan DobrovolnýJan Dobrovolný
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
80 DNP
Petr ToušekPetr Toušek
AC Praha 1890AC Praha 1890
80 DNP
Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek
AC Praha 1890AC Praha 1890
65 DNP
Daniel StrasserDaniel Strasser
AC Praha 1890AC Praha 1890
97 DNP
Zdeněk ČernýZdeněk Černý
AC Praha 1890AC Praha 1890
85 DNP
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 DNP
Lukáš KarlíkLukáš Karlík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 DNP
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 DNP
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 DNP
Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 DNP
MB Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890AC Praha 1890
72 NM
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.14 11.00
2 Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.65 9.00
3 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 4.61 8.00
4 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4.58 7.00
5 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.53 6.00
6 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4.38 5.00
7 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.25 4.00
8 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.21 3.00
9 Jitka FialováJitka Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 4.16 2.00
10 Jana StříhavkováJana Stříhavková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
97 4.13 1.00
11 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
71 4.10
12 Lucie VeverkováLucie Veverková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
90 4.06
13 Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.00
14 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
71 3.98
15 Zuzana KozinováZuzana Kozinová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
96 3.64
MB Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.16
Nicole RowlandováNicole Rowlandová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 NM
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
87 09.14 11.00
2 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
71 07.58 9.00
3 Vendula AšerováVendula Ašerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
80 07.26 8.00
4 Helena MarcinkováHelena Marcinková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
85 07.22 7.00
5 Anežka MarkováAnežka Marková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 05.95 6.00
Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNP
Jitka SvobodováJitka Svobodová
AC Praha 1890AC Praha 1890
74 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 13.68 11.00
2 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 11.90 9.00
3 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 11.28 8.00
4 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 10.16 7.00
5 Filip StrnadFilip Strnad
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
88 10.10 6.00
6 Filip MestekFilip Mestek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
91 09.67 5.00
7 Martin LangerMartin Langer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
84 09.51 4.00
8 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 09.40 3.00
9 Jan VošickýJan Vošický
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
93 08.90 2.00
10 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
80 08.70 1.00
11 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 08.67
12 Petr ŠpicarPetr Špicar
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
88 08.51
Jiří ŠebestaJiří Šebesta
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
62 DNP
Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
64 DNP
Vít TřebickýVít Třebický
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 DNP
František StaněkFrantišek Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
57 DNP
Adam JechAdam Jech
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
85 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 25.45 11.00
2 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 22.72 9.00
3 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 22.71 8.00
4 Vendula AšerováVendula Ašerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
80 19.23 7.00
5 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
71 18.80 6.00
6 Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
72 18.11 5.00
7 Anežka MarkováAnežka Marková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 17.38 4.00
8 Barbora HruškováBarbora Hrušková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
97 15.08 3.00
9 Johana FialováJohana Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 15.00 2.00
10 Jana ZárubováJana Zárubová
AC Praha 1890AC Praha 1890
59 12.91 1.00
Jitka SvobodováJitka Svobodová
AC Praha 1890AC Praha 1890
74 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 42.68 11.00
2 Martin LangerMartin Langer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
84 36.76 9.00
3 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 34.81 8.00
4 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 34.13 7.00
5 David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 32.83 6.00
6 Filip StrnadFilip Strnad
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
88 31.09 5.00
7 Pavel MužíčekPavel Mužíček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
84 29.62 4.00
8 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 29.28 3.00
9 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 29.22 2.00
10 František StaněkFrantišek Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
57 28.17 1.00
11 František HosmaFrantišek Hosma
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
82 28.11
12 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
80 27.62
13 Jiří ŠebestaJiří Šebesta
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
62 24.22
14 Adam JechAdam Jech
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
85 23.68
15 Jan NovotnýJan Novotný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
78 22.21
16 Petr ŠpicarPetr Špicar
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
88 19.61
MB Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 49.63
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 DNP
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
89 DNP
Celkem 19 závodníků