výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (4. 9. 2013)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.84
MS Michal DobiášMichal Dobiáš 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.99
MS David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
MS Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.86
MS Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.09
MS Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.83
MS Jakub HolecJakub Holec 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.99
MS Antonín HořejšíAntonín Hořejší 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.03
MS Jan BánJan Bán 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.57
MS Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola SládkováNikola Sládková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.86
MS Karolína ČervenáKarolína Červená 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.69
MS Veronika VoňkováVeronika Voňková 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.95
MS Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.01
MS Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.13
MS Natálie MartincováNatálie Martincová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.29
MS Tereza LoučováTereza Loučová 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.59
MS Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.27
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jaromír FričJaromír Frič 53 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MS Petr PekařPetr Pekař 63 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.23
MS Jan PospíšilJan Pospíšil 59 AC Praha 1890AC Praha 1890 13.54
MS Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.14
Celkem 4 závodníků
Finále 1 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.65 7.00
2 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.71 5.00
3 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.48 4.00
4 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 12.85 3.00
5 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.05 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.05 7.00
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.56 5.00
3 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.78 4.00
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.08 3.00
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.18 2.00
6 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.37 1.00
7 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.05
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68 7.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.75 5.00
3 Jan MacekJan Macek 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.69 4.00
4 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.92 3.00
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.03 2.00
6 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.16 1.00
MS David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.00
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.47
MS Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.99
MS Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19.95
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.20
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.38
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.44
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.56
MS Jana MajerováJana Majerová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.56
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.89 7.00
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.15 5.00
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.45 4.00
4 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.53 3.00
5 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.63 2.00
Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.63 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.97 7.00
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60 5.00
3 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.75 4.00
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.91 3.00
5 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.13 2.00
Celkem 5 závodníků
Finále 1 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58 7.00
2 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58 5.00
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.76 4.00
Kateřina SudováKateřina Sudová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

100 m - Žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.73
MS Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.45
MS Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.47
MS Růžena TůmováRůžena Tůmová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.94
MS Karolína ČervenáKarolína Červená 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.88
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.12
MS Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.09
MS Petr PekařPetr Pekař 63 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.03
MS Idris Ervin BeshirIdris Ervin Beshir 00 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 28.33
MS František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 41.04
MS Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler 00 Spartak HrdlořezySpartak Hrdlořezy 42.15
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.85 5.00
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.29 4.00
4 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.94 3.00
5 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.03 2.00
6 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.55 1.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MacekJan Macek 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.56 5.00
3 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.66 4.00
4 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.88 3.00
MS Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.88
MS David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.46
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.09 7.00
2 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.10 5.00
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.09 4.00
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.10 3.00
5 Michal DobiášMichal Dobiáš 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.02 2.00
MS Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.02
Celkem 6 závodníků

200 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.65
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.91
MS Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.88
MS Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.08
MS Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.26
MS Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.43
MS Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.82
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.09
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.45
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.76
MS Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.83
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.85 7.00
2 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.21 5.00
3 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.66 4.00
4 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.54 3.00
5 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.92 2.00
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.32 7.00
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.21 5.00
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.76 4.00
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.12 3.00
Simona ŽďárskáSimona Žďárská 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.56 7.00
2 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.58 5.00
Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.32 7.00
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.54 5.00
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.08 4.00
4 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.16 3.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
MS Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 29.04
MS Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 30.31
MS Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.89
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.40
MS Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.56
MS Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MajerLukáš Majer 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.24
Celkem 1 závodníků

300 m - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.76
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.31
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ZodererJosef Zoderer 00 Praha - ŽižkovPraha - Žižkov 72.68 7.00
MS Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.54
MS Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.12
MS Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.94
MS Jaroslav ČechJaroslav Čech 00 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 77.10
Lukáš BeranLukáš Beran 98 Praha - ŽižkovPraha - Žižkov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.87 7.00
2 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.96 5.00
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.17 4.00
MS Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.32
MS Idris Ervin BeshirIdris Ervin Beshir 00 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 60.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.65 7.00
2 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.27 5.00
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.79 4.00
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.57
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 60.43
MS Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 64.05
MS Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.79
MS Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 66.27
MS Václava ZodererováVáclava Zodererová 00 Praha - ŽižkovPraha - Žižkov DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.13
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 64.35
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 74.85
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.53 7.00
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.47 5.00
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.24 4.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále 2 (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 1:58.27
MS Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.71
MS Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:01.46
MS Petr ČástekPetr Částek 94 TJ KrupkaTJ Krupka 2:04.86
MS Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:09.95
MS Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:10.84
MS Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:24.35
MS Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.89
MS Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:32.12
MS Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:40.74
MS Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:48.68
MS František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:55.33
MS Richard KrajníkRichard Krajník 00 TJ KrupkaTJ Krupka DNP
Celkem 13 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.86 7.00
2 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.71 5.00
MS Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:58.65
MS Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.26
Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.94
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.98
MS Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:05.94
MS Martina HedvičákováMartina Hedvičáková 00 Praha - 9Praha - 9 3:06.94
MS Jana MajerováJana Majerová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:12.31
MS Martina ČejkováMartina Čejková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:29.47
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:34.15 7.00
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.55 5.00
3 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:38.78 4.00
4 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.62 3.00
5 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:48.82 2.00
6 Zuzana HartmanováZuzana Hartmanová 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:55.96 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.19 7.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Michal KorenčíkMichal Korenčík 86 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 10:05.90
MS Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:27.35
MS Miroslav MinaříkMiroslav Minařík 71 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:32.00
MS Ladislav GášekLadislav Gášek 84 SK BabiceSK Babice 10:35.90
MS Petr SmolíkPetr Smolík 95 ASK LovosiceASK Lovosice 10:43.30
MS Josef ZodererJosef Zoderer 00 Praha - ŽižkovPraha - Žižkov 11:54.72
MS Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:15.61
MS Richard KrajníkRichard Krajník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 09:35.73
MS Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:43.51
MS Ivan ElischerIvan Elischer 60 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09:58.38
Celkem 10 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP 7.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:14.60 7.00
2 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:32.58 5.00
3 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:39.68 4.00
4 Václav VeselýVáclav Veselý 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09:44.43 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:09.23
Celkem 1 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12:01.23
MS Václava ZodererováVáclava Zodererová 00 Praha - ŽižkovPraha - Žižkov 13:07.40
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:11.54 7.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.89
MS Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.36
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.17
MS Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 34.14
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 30.85
MS Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 33.84
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal DobiášMichal Dobiáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 1.80
MS Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.50
MS Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.70 7.00
2 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.45 5.00
3 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.45 4.00
4 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.55 7.00
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.50 5.00
3 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.40 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
MS Kateřina MartínkováKateřina Martínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.35
MS Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.35
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.01
MS Jan PospíšilJan Pospíšil
AC Praha 1890AC Praha 1890
59 0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.54 7.00
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.33 5.00
3 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 3.78 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David AulickýDavid Aulický
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.78 7.00
2 Jan MacekJan Macek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.63 5.00
3 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.95 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.82
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub KlasnaJakub Klasna
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.52
MS Vít RychtaříkVít Rychtařík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.38
MS Jan BánJan Bán
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 3.37
MS Jakub HolecJakub Holec
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
03 3.20
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.35 7.00
2 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.26 5.00
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.88 4.00
4 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.81 3.00
5 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 4.72 2.00
6 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.69 1.00
7 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.61
8 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.58
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.18 7.00
2 Kateřina SudováKateřina Sudová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.93 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.57
MS Kateřina MartínkováKateřina Martínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.41
MS Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.38
MS Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.24
MS Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.21
MS Růžena TůmováRůžena Tůmová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.12
MS Natálie MartincováNatálie Martincová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 3.17
MS Soňa ČernáSoňa Černá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 2.91
MS Alena PospíšilováAlena Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.03
MS Veronika VoňkováVeronika Voňková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.31
MS Tereza LoučováTereza Loučová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
03 3.16
MS Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
03 2.76
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lucie BisováLucie Bisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 11.12
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 07.56
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 09.88 7.00
4 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.85 5.00
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 11.19 4.00
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 10.49 3.00
Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 0
Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Václava ZodererováVáclava Zodererová
Praha - ŽižkovPraha - Žižkov
00 08.24
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 08.89
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Winfried LandmesserWinfried Landmesser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 10.94
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 10.63 7.00
2 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.52 5.00
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 10.11 4.00
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 08.48 7.00
3 Zdeněk OličZdeněk Olič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 07.98 5.00
1 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 12.76 4.00
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNP
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 12.06 7.00
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Milan FlieglMilan Fliegl
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
43 09.76
MS Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 30.91
MS Alena PospíšilováAlena Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 21.69
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 29.46
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 45.98
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 34.86 7.00
2 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 26.41 5.00
3 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 25.85 4.00
4 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 24.57 3.00
5 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 23.60 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 32.83 7.00
2 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 27.52 5.00
3 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 23.46 4.00
4 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 22.18 3.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 48.82 7.00
2 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 35.33 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 38.38 7.00
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 31.82 5.00
3 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 30.99 4.00
Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 51.94
MS Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 44.48
MS Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 38.17
MS Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
67 37.93
MS Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 50.98 7.00
2 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 33.97 5.00
3 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 32.22 4.00
4 Jana KřenkováJana Křenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 31.83 3.00
5 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 31.46 2.00
6 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 30.14 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Veteránky

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
48 20.42
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 53.33
MS Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 44.02
MS Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 37.60
MS František FrancFrantišek Franc
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 36.77
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 44.60
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 42.98 7.00
2 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 40.67 5.00
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 38.51 4.00
4 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.95 3.00
5 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 31.69 2.00
6 Zuzana HartmanováZuzana Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 22.78 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 47.18 7.00
MS Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 60.28
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 54.64 7.00
2 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 43.33 5.00
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 38.42 4.00
4 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 24.74 3.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 57.54
MS Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 51.09
MS Jan BartůněkJan Bartůněk
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 22.44
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 35.01 7.00
2 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.98 5.00
3 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 28.81 4.00
4 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 24.02 3.00
5 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 19.25 2.00
6 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 18.71 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 31.16
MS Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 29.60
MS Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 23.47
MS Alena PospíšilováAlena Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 19.25
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 38.56
MS Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 31.90
MS Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 30.65
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 34.42 7.00
2 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 32.76 5.00
3 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 26.78 4.00
4 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 22.16 3.00
5 Jitka TauberováJitka Tauberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 21.26 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 38.46 7.00
2 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 30.87 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 58.02
MS Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 55.83
MS Pavel JílekPavel Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
29 25.48
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (st, 4.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 71.38 7.00
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 46.88 5.00
MS Lukáš VrabecLukáš Vrabec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 62.52
MS Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 50.23
MS Tomáš KubišTomáš Kubiš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 48.26
Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Celkem 6 závodníků