výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Tábor (28. 9. 2013)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.56 140
2 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.22 46
MS Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.94 80
Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jiří BrousilJiří Brousil 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.66 123
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.81 99
3 Dominik MartvartDominik Martvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.91 85
4 Martin VítekMartin Vítek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.56 16
5 Matyáš PlecMatyáš Plec 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.63 12
6 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.99 0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30 190
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38 174
3 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.52 147
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68 120
5 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76 107
6 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87 1
Adam CabadajAdam Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.47 157
2 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.77 105
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81 99
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.08 62
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12 57
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.64 11
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.01 0
8 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.30 0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.77 310
2 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.21 208
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.23 204
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31 188
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.36 178
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.44 162
7 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.45 160
8 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.75 108
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 28.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.53 373
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.75 315
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.10 232
4 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.24 202
5 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.38 174
6 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.42 166
7 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.27 41
8 Filip HronekFilip Hronek 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.65 10
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.59 327
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.74 291
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.77 284
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.43 150
5 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.44 149
6 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.16 48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.88 522
2 Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.35 388
3 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82 273
4 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.08 217
5 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.63 117
Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.83 537
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.42 370
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43 367
4 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.48 355
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56 334
6 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83 270
7 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.08 217
Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98 492
1= Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.98 492
3 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.15 443
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.16 440
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21 426
6 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.65 312
7 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.76 286
8 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.98 237
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.00 486
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.24 418
3 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.42 370
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.64 315
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.71 298
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.08 217
7 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.20 193
8 Jitka HarazímováJitka Harazímová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.90 79
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karilína DuškováKarilína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.65 312
2 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82 273
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.98 237
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.00 233
5 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.07 219
6 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.08 57
7 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.30 34
8 Barbora SamcováBarbora Samcová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.40 26
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.44 439
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20 261
3 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.32 237
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.40 222
5 Jan BinterJan Binter 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.17 97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70 374
2 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74 364
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.17 268
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.19 264
5 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.65 176
6 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86 142
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75 362
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.36 229
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.57 190
4 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92 132
5 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.63 45
6 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.16 8
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79 621
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.86 603
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.16 526
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27 499
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.62 417
Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.03 558
2 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85 367
3 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87 363
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.02 332
5 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.25 287
6 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.28 281
7 Tereza SlípkováTereza Slípková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.31 276
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.02 561
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.07 548
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.35 480
4 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.46 454
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.53 438
6 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.84 369
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.04 556
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.22 511
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.42 463
4 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.60 422
5 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.69 402
6 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.71 397
7 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.11 314
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.37 330
2 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.50 282
3 Filip HronekFilip Hronek 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:18.72 268
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.30 262
5 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.10 165
6 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.41 139
7 Martin VítekMartin Vítek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:44.99 55
8 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:46.52 47
MS Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.38 261
Jiří BrousilJiří Brousil 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Adam CabadajAdam Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:06.27 420
2 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.20 356
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.52 328
4 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.69 314
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.74 279
6 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:24.01 214
7 Matyáš PlecMatyáš Plec 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.21 212
8 Dominik MartvartDominik Martvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:24.53 208
9 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:27.92 177
Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.07 450
2 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:09.53 377
3 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.42 341
4 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:13.32 330
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.59 315
6 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:14.79 313
7 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.64 303
8 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.10 275
9 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.40 210
10 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.21 96
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1:55.58 576
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:55.73 573
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:59.17 521
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.64 499
5 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:04.46 445
6 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:06.48 417
7 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:07.21 408
8 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.21 395
9 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:10.13 370
10 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:12.80 337
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.08 522
2 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.92 360
3 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.47 229
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:25.57 198
5 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.73 197
6 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:30.78 152
7 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:30.80 152
8 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:32.08 141
9 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.31 109
10 Barbora SamcováBarbora Samcová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.74 67
11 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:51.83 25
12 Jitka HarazímováJitka Harazímová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:58.01 7
Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:09.54 377
2 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.58 377
3 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:11.73 350
4 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.03 244
5 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:21.07 243
6 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:23.99 214
7 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:25.00 204
8 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:25.90 195
9 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:28.48 172
10 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:45.28 54
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.11 436
2 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:05.65 429
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.77 414
4 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.00 334
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.79 279
6 Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:20.02 254
7 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:20.48 249
8 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:21.93 234
9 Karilína DuškováKarilína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:27.10 184
10 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:46.92 45
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.42 474
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:03.02 465
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.08 423
4 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:10.34 367
5 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.58 339
6 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:17.26 285
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:17.95 277
8 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.02 254
9 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.03 244
10 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:43.24 65
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.91 185
2 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:09.72 153
3 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:11.01 145
4 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:14.11 127
5 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:15.22 120
6 Jan BinterJan Binter 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:17.23 109
7 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:28.14 58
8 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:31.60 45
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.43 396
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:40.95 381
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:49.36 305
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.74 260
5 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.02 220
6 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:00.43 217
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.25 211
8 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:05.23 183
9 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:17.30 109
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.15 431
2 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.59 351
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:13.17 252
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:24.69 170
5 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:28.26 148
6 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:29.24 142
7 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:31.51 128
8 Tereza SlípkováTereza Slípková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:31.63 128
Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:05.74 314
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:08.20 293
3 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:23.79 176
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:26.12 161
5 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:28.49 146
Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:50.14 462
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.52 458
3 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:52.92 434
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:54.06 422
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:54.91 414
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:54.99 413
7 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:02.91 339
Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.28 489
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.12 212
3 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.80 138
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.62 68
5 Jan BinterJan Binter 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.00 44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.73 411
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.12 349
3 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.47 298
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.05 221
5 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.73 61
6 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.83 9
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.14 210
2 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.15 209
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.50 169
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.14 106
5 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 15.10 3
6 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.50 0
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.97 718
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.28 661
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.06 527
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.49 459
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.67 432
Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.24 351
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.02 252
3 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.39 211
4 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.54 195
5 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 16.30 10
Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.90 398
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.07 247
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.40 210
4 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.55 194
5 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.87 162
6 Tereza SlípkováTereza Slípková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.44 112
7 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.77 87
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.75 285
2 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.97 258
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.55 194
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.77 172
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.39 116
6 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.62 98
7 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.70 92
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.75 4.622.724.754.75 335
2 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.58 4.344.364.584.58 304
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.52 4.504.524.344.52 294
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.20 4.154.174.204.20 239
5 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.10 3.664.103.914.10 222
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.90 3.653.543.903.90 190
7 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.86 3.863.703.333.86 184
8 Jan SlabaJan Slaba
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.84 3.843.57X3.84 181
9 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.79 3.603.583.793.79 173
10 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.70 3.703.553.643.70 159
11 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.57 2.953.57X3.57 140
12 Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.52 X3.333.523.52 133
13 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.47 3.423.433.473.47 126
14 Jan BinterJan Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.43 3.433.263.233.43 121
15 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.42 3.343.423.303.42 119
16 Martin MužíkMartin Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.09 X3.043.093.09 76
17 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 2.70 2.512.702.652.70 34
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.58 --4.584.58 448
2 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.36 4.044.334.364.36 393
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.30 3.834.304.194.30 379
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.25 4.224.25-4.25 367
5 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.11 3.903.954.114.11 333
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.04 4.004.043.944.04 317
7 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.03 4.033.484.024.03 315
8 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.00 3.863.734.004.00 308
9 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.95 3.953.89-3.95 296
10 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.90 3.693.90-3.90 285
11 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.80 3.473.803.313.80 263
12 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.70 3.323.703.593.70 242
13 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.68 3.523.193.683.68 237
14 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.65 3.313.323.653.65 231
15 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.62 --3.623.62 225
16 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.57 3.57-3.473.57 214
17 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.55 3.513.413.553.55 210
18 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.49 3.493.363.293.49 198
19 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.34 3.183.253.343.34 168
20 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.16 3.153.153.163.16 135
21 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.16 -3.163.133.16 135
22 Tereza SlípkováTereza Slípková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.14 2.703.143.113.14 131
23 Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.10 3.033.102.763.10 124
24 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 2.81 2.81--2.81 76
Jana BaboučkováJana Baboučková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP 0
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 DNP ----
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 DPN 0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.43 4.434.154.164.43 278
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.99 3.723.813.993.99 204
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.95 3.783.503.953.95 198
4 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 3.95 3.723.743.953.95 198
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.83 3.673.603.833.83 179
6 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.82 3.823.333.763.82 177
7 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.81 3.813.752.993.81 176
8 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.81 3.713.813.703.81 176
9 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.70 3.353.703.643.70 159
10 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.66 3.663.303.353.66 153
11 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.59 3.433.563.593.59 143
12 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.59 3.243.533.593.59 143
13 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.54 3.413.533.543.54 136
14 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.54 3.54-3.483.54 136
15 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.50 3.493.433.503.50 130
16 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.50 3.503.453.403.50 130
17 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.50 2.813.502.933.50 130
18 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.46 3.463.43-3.46 125
19 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.41 3.153.233.413.41 118
20 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.38 3.152.913.383.38 114
21 Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.36 3.362.913.283.36 111
22 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.36 -3.213.363.36 111
23 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.30 3.303.113.123.30 103
24 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.28 3.253.283.023.28 100
25 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.26 3.133.263.173.26 98
26 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 3.25 3.252.903.143.25 96
27 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.24 -3.243.063.24 95
28 Matyáš PlecMatyáš Plec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.10 3.102.702.953.10 78
29 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.06 3.062.912.983.06 73
31 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.06 3.062.952.883.06 73
31 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.03 -3.033.023.03 69
33 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.03 2.972.933.033.03 69
33 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 2.88 2.882.612.712.88 52
34 Filip StejskalFilip Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.80 2.802.762.752.80 44
35 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.79 2.792.652.612.79 43
36 Filip HronekFilip Hronek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 2.77 -2.772.632.77 41
37 Dominik MartvartDominik Martvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 2.71 2.712.472.522.71 35
38 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 2.57 2.572.362.252.57 22
MS Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.19 89
Jiří BrousilJiří Brousil
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 0 0
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 0 0
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 0 0
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 0 0
Celkem 43 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.22 4.064.164.224.22 359
2 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 4.13 4.133.873.954.13 338
3 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.10 3.823.884.104.10 331
4 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.03 4.034.013.934.03 315
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.98 3.793.843.983.98 303
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.66 3.663.663.603.66 233
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.65 -3.563.653.65 231
8 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.62 3.563.423.623.62 225
9 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.59 3.593.583.443.59 218
10 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.59 3.593.393.583.59 218
11 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.59 3.273.573.593.59 218
12 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.58 2.513.582.493.58 216
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.56 3.523.563.463.56 212
14 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.55 3.553.493.453.55 210
15 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.55 3.553.433.123.55 210
16 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.53 3.093.443.533.53 206
17 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.50 3.433.393.503.50 200
18 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.48 3.383.483.183.48 196
19 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.44 3.393.223.443.44 188
20 Karilína DuškováKarilína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.43 3.433.323.323.43 186
21 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.43 --3.433.43 186
22 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 3.41 3.413.033.403.41 182
23 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.39 -3.393.373.39 178
24 Tereza CílkováTereza Cílková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.38 3.182.973.383.38 176
25 Viktorie FárováViktorie Fárová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.36 3.363.323.143.36 172
26 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.31 3.143.313.233.31 163
27 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.29 3.293.223.253.29 159
28 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.25 3.213.253.073.25 151
29 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.20 2.863.203.153.20 142
30 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.20 2.712.563.203.20 142
31 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 3.19 3.193.013.033.19 140
32 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.18 3.183.052.833.18 139
33 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.07 3.072.91-3.07 119
34 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.96 2.962.95-2.96 100
35 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.93 2.812.822.932.93 95
36 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.92 2.922.91-2.92 94
37 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.91 2.842.912.762.91 92
38 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.90 2.90-2.852.90 91
39 Jitka HarazímováJitka Harazímová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 2.55 2.552.472.452.55 40
40 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 2.39 -2.391.932.39 21
41 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 2.18 2.072.181.822.18 3
42 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 1.99 1.881.991.781.99 0
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 0
Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 DNP
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 67.51 459
2 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 56.71 365
3 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 49.55 304
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 49.01 299
5 Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 48.80 298
6 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 45.45 269
7 Jan SlabaJan Slaba
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 44.91 265
8 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 44.55 262
9 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 38.44 211
10 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 37.55 204
11 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 36.13 193
12 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 33.41 171
13 Martin MužíkMartin Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 33.18 169
14 Jan BinterJan Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 30.85 150
15 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 28.48 131
16 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 27.14 121
17 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 22.22 83
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 46.37 434
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 44.53 411
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 42.35 384
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 41.86 378
5 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 41.33 372
6 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 37.19 321
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 36.92 318
8 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 35.41 300
9 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 35.21 297
10 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 35.10 296
11 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 34.33 287
12 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 33.82 281
13 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 29.89 234
14 Jana BaboučkováJana Baboučková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 28.85 222
15 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 28.45 217
16 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 27.85 210
17 Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 27.85 210
18 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 26.54 195
19 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 26.32 192
20 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 26.27 192
21 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 25.11 178
22 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 23.87 164
23 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 23.27 157
24 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 22.58 149
25 Tereza SlípkováTereza Slípková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 21.94 142
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 0
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 0
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 45.10 267
2 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 42.41 244
3 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 41.44 236
4 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 36.88 199
5 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 35.32 186
6 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 33.93 175
7 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 33.08 168
8 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 32.20 161
9 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 32.04 160
10 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.67 157
11 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.54 156
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 31.46 155
13 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 31.04 152
14 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 30.55 148
15 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 30.34 146
16 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 30.21 145
17 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 29.16 137
18 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 28.32 130
19 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 27.65 125
20 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 27.39 123
21 Matyáš PlecMatyáš Plec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 26.95 119
22 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 25.86 111
23 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.91 104
24 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 24.89 103
25 Filip StejskalFilip Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 24.83 103
26 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 24.81 103
27 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 24.53 101
28 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 23.73 95
29 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 23.56 93
30 Filip HronekFilip Hronek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 22.43 85
31 Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 22.13 82
32 Dominik MartvartDominik Martvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 21.92 81
33 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 20.48 70
34 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 20.31 69
35 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17.77 50
36 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 17.75 50
37 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 11.99 11
38 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 11.36 7
MS Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 33.18 169
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 DNP
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 DNP
Jiří BrousilJiří Brousil
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 DPN
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 DNP
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 34.62 290
2 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.15 261
3 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 31.76 256
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 30.83 245
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 30.83 245
6 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 30.22 238
7 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 29.72 232
8 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 29.47 229
9 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 28.80 221
10 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 27.40 205
11 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.18 202
12 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 26.83 198
13 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 26.59 195
14 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 26.58 195
15 Viktorie FárováViktorie Fárová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 25.58 184
16 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 25.20 179
17 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 24.15 167
18 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 23.63 161
19 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 23.36 158
20 Tereza CílkováTereza Cílková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 22.76 151
21 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 22.31 146
22 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 21.92 142
23 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 21.75 140
24 Karilína DuškováKarilína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 21.54 138
25 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 21.37 136
26 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 20.53 126
27 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 19.50 115
28 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 19.35 113
29 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 19.26 112
30 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 18.68 106
31 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 18.20 101
32 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 18.02 99
33 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 17.09 89
34 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 16.48 82
35 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 16.34 81
36 Jitka HarazímováJitka Harazímová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 15.94 76
37 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 15.67 74
38 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 14.58 62
39 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 14.23 58
40 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 14.14 57
41 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 10.83 24
42 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 9.88 15
Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 0
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 0
Celkem 44 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1993
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1919
3 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1521
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1315
5 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1234
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1188
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1028
8 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0990
9 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0956
10 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0865
11 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0789
12 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0742
13 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0710
14 Jan BinterJan Binter 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0521
15 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0480
16 Martin MužíkMartin Mužík 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0435
17 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0329
Poznámky:
Janda V. 1993 (10.28/489-56.71/365-08.44/439-4.58/304-2:39.43/396)
Švarc A. 1919 (10.73/411-67.51/459-08.70/374-4.52/294-2:40.95/381)
Gall J. 1521 (11.47/298-49.55/304-08.74/364-4.75/335-3:00.02/220)
Jelínek J. 1315 (11.12/349-33.41/171-09.17/268-4.10/222-2:49.36/305)
Slaba J. 1234 (12.15/209-44.91/265-08.75/362-3.84/181-3:00.43/217)
Kadlec L. 1188 (12.05/221-37.55/204-09.19/264-4.20/239-2:54.74/260)
Marousek Š. 1028 (12.12/212-36.13/193-09.40/222-3.90/190-3:01.25/211)
Dvořák O. 990 (12.50/169-49.01/299-09.36/229-3.86/184-3:17.30/109)
Kroužek K. 956 (12.14/210-48.80/298-09.92/132-3.52/133-3:05.23/183)
Augustýn V. 865 (13.14/106-38.44/211-09.57/190-3.79/173-3:04.91/185)
Kratochvíl V. 789 (13.62/68-44.55/262-09.20/261-3.57/140-3:28.14/58)
Sváček R. 742 (12.80/138-27.14/121-09.32/237-3.47/126-3:15.22/120)
Rejka Š. 710 (13.73/61-45.45/269-09.65/176-3.70/159-3:31.60/45)
Binter J. 521 (14.00/44-30.85/150-10.17/97-3.43/121-3:17.23/109)
Brossaud Y. 480 (14.83/9-22.22/83-09.86/142-3.42/119-3:14.11/127)
Mužík M. 435 (15.50/0-33.18/169-10.63/45-3.09/76-3:11.01/145)
Ardamica D. 329 (15.10/3-28.48/131-11.16/8-2.70/34-3:09.72/153)
Celkem 17 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2580
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2524
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2212
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2115
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1850
6 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1794
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1750
8 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1425
9 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1400
10 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1368
11 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1362
12 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1315
13 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1311
14 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1286
15 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1196
16 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1178
17 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1168
18 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1120
19 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1101
20 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1071
21 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1058
22 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1055
23 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1038
24 Tereza SlípkováTereza Slípková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0789
25 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0773
26 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0000
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0000
Poznámky:
Farová M. 2580 (10.28/661-46.37/434-08.86/603-4.58/448-2:52.92/434)

Reindlová E. 2524 (09.97/718-42.35/384-08.79/621-4.30/379-2:54.06/422)

Bělohlavová A. 2212 (11.06/527-41.86/378-09.16/526-4.25/367-2:54.91/414)

Sýkorová E. 2115 (11.67/432-44.53/411-09.27/499-4.03/315-2:50.52/458)

Kršová T. 1850 (13.02/252-29.89/234-09.03/558-4.36/393-2:54.99/413)

Mrázková J. 1794 (13.55/194-41.33/372-09.04/556-4.11/333-3:02.91/339)

Žohová K. 1750 (13.40/210-33.82/281-09.35/480-4.04/317-2:50.14/462)

Burgstallerová K. 1425 (13.77/172-23.27/157-09.69/402-3.80/263-2:53.15/431)

Chlaňová V. 1400 (13.07/247-34.33/287-09.53/438-3.16/135-3:08.20/293)

Škrdletová A. 1368 (12.75/285-28.45/217-09.42/463-3.70/242-3:26.12/161)

Kačírková J. 1362 (11.49/459-25.11/178-09.62/417-4.00/308-/)

Pilíková K. 1315 (14.39/116-22.58/149-09.22/511-3.62/225-3:05.74/314)

Krausová k. 1311 (12.97/258-35.41/300-09.71/397-3.55/210-3:28.49/146)

Benešová V. 1286 (12.24/351-36.92/318-10.02/332-3.90/285-/)

Varholíková M. 1196 (13.87/162-37.19/321-09.84/369-3.34/168-3:23.79/176)

Kružíková P. 1178 (13.55/194-26.27/192-09.02/561-3.65/231-/)

Baboučková J. 1168 (11.90/398-28.85/222-09.07/548-/-/)

Kopáčková K. 1120 (/-26.32/192-09.87/363-3.57/214-3:01.59/351)

Krátká N. 1101 (14.77/87-26.54/195-09.46/454-3.68/237-3:31.51/128)

Tůmová B. 1071 (14.70/92-35.21/297-10.11/314-3.49/198-3:24.69/170)

Kovářová A. 1058 (14.62/98-27.85/210-09.60/422-2.81/76-3:13.17/252)

Paurová N. 1055 (13.54/195-35.10/296-10.28/281-3.16/135-3:28.26/148)

Stradová Z. 1038 (13.39/211-23.87/164-09.85/367-3.95/296-/)

Slípková T. 789 (14.44/112-21.94/142-10.31/276-3.14/131-3:31.63/128)

Paurová N. 773 (16.30/10-27.85/210-10.25/287-3.10/124-3:29.24/142)

Suková E. 0 (/)

Koutná K. 0 (/-0/)

Suková E. 0 (0/-/)

Koutná K. 0 (/)

Suková E. 0 (/)

Koutná K. 0 (/)

Suková E. 0 (/)

Koutná K. 0 (/)
Celkem 27 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1359
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1303
3 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 1164
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1119
5 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1016
6 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0964
7 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0946
8 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0889
9 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0883
10 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0852
11 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0822
12 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0780
13 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0775
14 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0771
15 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0770
16 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0769
17 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0754
18 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0734
19 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0721
20 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0719
21 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0663
22 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0626
23 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0588
24 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0558
25 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0529
26 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0490
27 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0479
28 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0428
29 Matyáš PlecMatyáš Plec 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0421
30 Dominik MartvartDominik Martvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0409
31 Filip HronekFilip Hronek 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0403
32 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0402
33 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 0381
34 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0362
35 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0303
36 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0285
37 Martin VítekMartin Vítek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0129
38 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0118
39 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0000
Jiří BrousilJiří Brousil 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0000
Adam CabadajAdam Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0000
Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0000
MS Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0598
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Kratochvíl T. 860 (4.43/278-07.75/315-45.10/267-/)

Kortus R. 730 (3.81/176-07.77/310-42.41/244-/)

Holub L. 719 (3.95/198-07.53/373-30.55/148-/)

Ernst K. 576 (3.95/198-08.10/232-30.34/146-/)

Jarolím D. 543 (3.99/204-08.36/178-32.20/161-/)

Býček K. 529 (3.66/153-08.56/140-41.44/236-/)

Didek O. 519 (3.59/143-08.21/208-33.08/168-/)

Sak B. 495 (3.50/130-08.42/166-36.88/199-/)

Šustr M. 488 (3.82/177-08.31/188-27.39/123-/)

Tikal M. 485 (3.81/176-08.66/123-35.32/186-/)

Malinský V. 459 (3.24/95-08.23/204-32.04/160-/)

Vansa K. 456 (3.70/159-08.24/202-23.73/95-/)

Kovář M. 453 (3.54/136-08.45/160-31.67/157-/)

Jůza Š. 451 (3.54/136-08.30/190-27.65/125-/)

Hausner N. 450 (3.41/118-08.47/157-33.93/175-/)

Jodl D. 433 (3.83/179-08.81/99-31.46/155-/)

Valášek M. 429 (3.50/130-08.52/147-31.04/152-/)

Krňanský M. 406 (3.59/143-08.44/162-24.53/101-/)

Selnar K. 402 (3.46/125-08.38/174-24.89/103-/)

Přib A. 394 (3.50/130-08.75/108-31.54/156-/)

Čapek V. 381 (3.25/96-08.38/174-25.86/111-/)

Bořucký P. 363 (3.36/111-08.76/107-30.21/145-/)

Svoboda P. 355 (3.26/98-08.68/120-29.16/137-/)

Matoušek J. 337 (3.19/89-08.94/80-33.18/169-2:19.38/-1)

Jansa Č. 298 (3.36/111-08.77/105-22.13/82-/)

Buchal T. 279 (3.38/114-09.08/62-24.81/103-/)

Kadečka L. 274 (3.30/103-09.27/41-28.32/130-/)

Štemberk Š. 265 (3.06/73-08.81/99-23.56/93-/)

Plec M. 209 (3.10/78-09.63/12-26.95/119-/)

Martvart D. 201 (2.71/35-08.91/85-21.92/81-/)

Štemberk O. 185 (3.03/69-09.22/46-20.48/70-/)

Brejška I. 160 (3.28/100-09.64/11-17.77/50-2:13.37/-1)

Stejskal F. 146 (2.80/44)

Siegerth P. 146 (2.79/43)

Stejskal F. 146 (10.30/0)

Siegerth P. 146 (10.01/0)

Stejskal F. 146 (24.83/103)

Siegerth P. 146 (24.91/104)

Stejskal F. 146 (2:17.50/-1)

Siegerth P. 146 (2:32.41/-1)

Gribbin D. 140 (3.06/73-09.12/57-11.99/11-2:19.30/-1)

Sukdol O. 138 (3.03/69-09.87/1-20.31/69-2:29.10/-1)

Hronek F. 135 (2.77/41-09.65/10-22.43/85-2:18.72/-1)

Vítek M. 74 (2.88/52-09.56/16-11.36/7-2:44.99/-1)

Koudelka M. 71 (2.57/22-09.99/0-17.75/50-2:46.52/-1)

Rodr V. 0 (0/)

Cabadaj A. 0 (0/)

Cabadaj J. 0 (0/)

Brousil J. 0 (0/)

Cabadaj A. 0 (/)

Cabadaj J. 0 (/)

Brousil J. 0 (/)

Rodr V. 0 (/-/)

Brousil J. 0 (/)

Cabadaj A. 0 (/)

Cabadaj J. 0 (/)

Brousil J. 0 (/)

Rodr V. 0 (/)

Cabadaj A. 0 (/)

Cabadaj J. 0 (/)
Celkem 43 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1587
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1509
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1446
4 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1432
5 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1412
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1391
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1197
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1167
9 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1145
10 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1130
11 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1092
12 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1060
13 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1035
14 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1002
15 Viktorie FárováViktorie Fárová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0998
16 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0971
17 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0953
18 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0947
19 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0936
20 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0924
21 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0914
22 Karilína DuškováKarilína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0820
23 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 0818
24 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0817
25 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0811
26 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0796
27 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0781
28 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0767
29 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0732
30 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0679
31 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0678
32 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0646
33 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0586
34 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0584
35 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0555
36 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0554
37 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0532
38 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0354
39 Jitka HarazímováJitka Harazímová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0202
40 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0193
41 Barbora SamcováBarbora Samcová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0151
42 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 0149
Poznámky:
Basíková P. 1587 (32.15/261-07.83/537-4.03/315-2:02.42/474)

Tvrzová G. 1509 (27.18/202-08.21/426-4.22/359-1:59.08/522)

Šímová J. 1446 (30.22/238-08.16/440-3.98/303-2:03.02/465)

Halászová K. 1432 (27.40/205-07.88/522-4.13/338-2:10.34/367)

Vašková N. 1412 (31.76/256-08.00/486-4.10/331-2:12.58/339)

Strusková K. 1391 (30.83/245-07.98/492-3.65/231-2:06.08/423)

Halounová M. 1197 (26.58/195-07.98/492-3.66/233-2:17.95/277)

Faktorová T. 1167 (28.80/221-08.71/298-3.56/212-2:05.11/436)

Vratislavská M. 1145 (23.36/158-08.42/370-3.44/188-2:05.65/429)

Krejčí P. 1130 (21.37/136-08.42/370-3.55/210-2:06.77/414)

Bendová E. 1092 (26.59/195-08.24/418-3.62/225-2:20.02/254)

Kofroňová S. 1060 (30.83/245-08.65/312-3.59/218-2:17.26/285)

Berounská Z. 1035 (34.62/290-08.74/291-3.55/210-2:21.03/244)

Hálová A. 1002 (19.50/115-08.43/367-3.43/186-2:13.00/334)

Fárová V. 998 (25.58/184-08.35/388-3.36/172-2:20.02/254)

Holubová Z. 971 (25.20/179-09.07/219-3.48/196-2:09.58/377)

Křížková E. 953 (22.31/146-08.48/355-3.59/218-2:21.93/234)

Hlasová B. 947 (29.47/229-08.59/327-3.20/142-2:20.48/249)

Hejnová B. 936 (14.58/62-08.64/315-3.41/182-2:09.54/377)

Martínková A. 924 (16.48/82-08.76/286-3.53/206-2:11.73/350)

Čermáková L. 914 (21.92/142-08.56/334-3.29/159-2:17.79/279)

Dušková K. 820 (21.54/138-08.65/312-3.43/186-2:27.10/184)

Babková A. 818 (19.26/112-08.15/443-3.59/218-2:46.92/45)

Klečacká D. 817 (26.83/198-08.77/284-3.19/140-2:25.90/195)

Cílková T. 811 (22.76/151-08.83/270-3.38/176-2:23.99/214)

Kubíčková S. 796 (14.14/57-08.98/237-3.20/142-2:10.92/360)

Kulhánková K. 781 (20.53/126-08.82/273-3.39/178-2:25.00/204)

Vetýšková T. 767 (24.15/167-09.08/217-3.18/139-2:21.03/244)

Jánská K. 732 (17.09/89-08.98/237-3.31/163-2:21.07/243)

Hodinová T. 679 (21.75/140-08.82/273-2.92/94-2:28.48/172)

Kopáčková V. 678 (16.34/81-09.08/217-3.25/151-2:22.47/229)

Kouřimová I. 646 (9.88/15-09.00/233-3.50/200-2:25.57/198)

Hamadejová E. 586 (18.20/101-09.20/193-2.93/95-2:25.73/197)

Reichenauerová A. 584 (18.02/99-09.63/117-3.58/216-2:30.80/152)

Hrušková E. 555 (23.63/161-09.43/150-2.91/92-2:30.78/152)

Kovaříčková N. 554 (29.72/232-09.44/149-3.07/119-2:45.28/54)

Vandová A. 532 (15.67/74-09.08/217-2.96/100-2:32.08/141)

Sitterová K. 354 (18.68/106-10.16/48-2.90/91-2:36.31/109)

Harazímová J. 202 (15.94/76-09.90/79-2.55/40-2:58.01/7)

Frajtová A. 193 (19.35/113-10.30/34-2.39/21-2:51.83/25)

Samcová B. 151 (14.23/58-10.40/26-1.99/0-2:42.74/67)

Tomášková T. 149 (10.83/24-10.08/57-2.18/3-2:43.24/65)
Celkem 42 závodníků