Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Tábor (28. 9. 2013)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ Strakonice |
00 | 67.51 | 459 | |||||||||||||||
2 |
Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 56.71 | 365 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 49.55 | 304 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 49.01 | 299 | |||||||||||||||
5 |
Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 48.80 | 298 | |||||||||||||||
6 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ Strakonice |
01 | 45.45 | 269 | |||||||||||||||
7 |
Jan SlabaJan Slaba
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 44.91 | 265 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 44.55 | 262 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 38.44 | 211 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 37.55 | 204 | |||||||||||||||
11 |
Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 36.13 | 193 | |||||||||||||||
12 |
Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice |
00 | 33.41 | 171 | |||||||||||||||
13 |
Martin MužíkMartin Mužík
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 33.18 | 169 | |||||||||||||||
14 |
Jan BinterJan Binter
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 30.85 | 150 | |||||||||||||||
15 |
David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 28.48 | 131 | |||||||||||||||
16 |
Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 27.14 | 121 | |||||||||||||||
17 |
Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 22.22 | 83 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 46.37 | 434 | |||||||||||||||
2 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 44.53 | 411 | |||||||||||||||
3 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 42.35 | 384 | |||||||||||||||
4 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 41.86 | 378 | |||||||||||||||
5 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 41.33 | 372 | |||||||||||||||
6 |
Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 37.19 | 321 | |||||||||||||||
7 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 36.92 | 318 | |||||||||||||||
8 |
kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 35.41 | 300 | |||||||||||||||
9 |
Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ Strakonice |
01 | 35.21 | 297 | |||||||||||||||
10 |
Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 35.10 | 296 | |||||||||||||||
11 |
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 34.33 | 287 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 33.82 | 281 | |||||||||||||||
13 |
Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 29.89 | 234 | |||||||||||||||
14 |
Jana BaboučkováJana Baboučková
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 28.85 | 222 | |||||||||||||||
15 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 28.45 | 217 | |||||||||||||||
16 |
Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol Milevsko |
00 | 27.85 | 210 | |||||||||||||||
17 |
Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 27.85 | 210 | |||||||||||||||
18 |
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 26.54 | 195 | |||||||||||||||
19 |
Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 26.32 | 192 | |||||||||||||||
20 |
Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 26.27 | 192 | |||||||||||||||
21 |
Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 25.11 | 178 | |||||||||||||||
22 |
Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
00 | 23.87 | 164 | |||||||||||||||
23 |
Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 23.27 | 157 | |||||||||||||||
24 |
Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 22.58 | 149 | |||||||||||||||
25 |
Tereza SlípkováTereza Slípková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
01 | 21.94 | 142 | |||||||||||||||
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 28.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 45.10 | 267 | |||||||||||||||
2 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 42.41 | 244 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ Strakonice |
02 | 41.44 | 236 | |||||||||||||||
4 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 36.88 | 199 | |||||||||||||||
5 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 35.32 | 186 | |||||||||||||||
6 |
Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ Strakonice |
03 | 33.93 | 175 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ Strakonice |
02 | 33.08 | 168 | |||||||||||||||
8 |
Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ Strakonice |
02 | 32.20 | 161 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 32.04 | 160 | |||||||||||||||
10 |
Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ Strakonice |
02 | 31.67 | 157 | |||||||||||||||
11 |
Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ Strakonice |
02 | 31.54 | 156 | |||||||||||||||
12 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 31.46 | 155 | |||||||||||||||
13 |
Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 31.04 | 152 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 30.55 | 148 | |||||||||||||||
15 |
Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 30.34 | 146 | |||||||||||||||
16 |
Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 30.21 | 145 | |||||||||||||||
17 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 29.16 | 137 | |||||||||||||||
18 |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 28.32 | 130 | |||||||||||||||
19 |
Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 27.65 | 125 | |||||||||||||||
20 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 27.39 | 123 | |||||||||||||||
21 |
Matyáš PlecMatyáš Plec
TJ ČZ Strakonice |
04 | 26.95 | 119 | |||||||||||||||
22 |
Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ Borotín |
02 | 25.86 | 111 | |||||||||||||||
23 |
Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 24.91 | 104 | |||||||||||||||
24 |
Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 24.89 | 103 | |||||||||||||||
25 |
Filip StejskalFilip Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 24.83 | 103 | |||||||||||||||
26 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 24.81 | 103 | |||||||||||||||
27 |
Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice |
03 | 24.53 | 101 | |||||||||||||||
28 |
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol Milevsko |
03 | 23.73 | 95 | |||||||||||||||
29 |
Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol Milevsko |
04 | 23.56 | 93 | |||||||||||||||
30 |
Filip HronekFilip Hronek
TJ Sokol Milevsko |
03 | 22.43 | 85 | |||||||||||||||
31 |
Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 22.13 | 82 | |||||||||||||||
32 |
Dominik MartvartDominik Martvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
04 | 21.92 | 81 | |||||||||||||||
33 |
Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol Milevsko |
04 | 20.48 | 70 | |||||||||||||||
34 |
Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 20.31 | 69 | |||||||||||||||
35 |
Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 17.77 | 50 | |||||||||||||||
36 |
Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
TJ Sokol Milevsko |
04 | 17.75 | 50 | |||||||||||||||
37 |
Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 11.99 | 11 | |||||||||||||||
38 |
Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Milevsko |
04 | 11.36 | 7 | |||||||||||||||
MS |
Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 33.18 | 169 | |||||||||||||||
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Jiří BrousilJiří Brousil
TJ Sokol Milevsko |
96 | DPN | |||||||||||||||||
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 28.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová Včelnice |
02 | 34.62 | 290 | |||||||||||||||
2 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 32.15 | 261 | |||||||||||||||
3 |
Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice |
02 | 31.76 | 256 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 30.83 | 245 | |||||||||||||||
5 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol Milevsko |
03 | 30.83 | 245 | |||||||||||||||
6 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice |
02 | 30.22 | 238 | |||||||||||||||
7 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
02 | 29.72 | 232 | |||||||||||||||
8 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
02 | 29.47 | 229 | |||||||||||||||
9 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 28.80 | 221 | |||||||||||||||
10 |
Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
02 | 27.40 | 205 | |||||||||||||||
11 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 27.18 | 202 | |||||||||||||||
12 |
Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
03 | 26.83 | 198 | |||||||||||||||
13 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 26.59 | 195 | |||||||||||||||
14 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 26.58 | 195 | |||||||||||||||
15 |
Viktorie FárováViktorie Fárová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
02 | 25.58 | 184 | |||||||||||||||
16 |
Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 25.20 | 179 | |||||||||||||||
17 |
Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová Včelnice |
02 | 24.15 | 167 | |||||||||||||||
18 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 23.63 | 161 | |||||||||||||||
19 |
Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
TJ Sokol Milevsko |
02 | 23.36 | 158 | |||||||||||||||
20 |
Tereza CílkováTereza Cílková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 22.76 | 151 | |||||||||||||||
21 |
Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 22.31 | 146 | |||||||||||||||
22 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 21.92 | 142 | |||||||||||||||
23 |
Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 21.75 | 140 | |||||||||||||||
24 |
Karilína DuškováKarilína Dušková
TJ Sokol Milevsko |
04 | 21.54 | 138 | |||||||||||||||
25 |
Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 21.37 | 136 | |||||||||||||||
26 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 20.53 | 126 | |||||||||||||||
27 |
Adéla HálováAdéla Hálová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 19.50 | 115 | |||||||||||||||
28 |
Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
04 | 19.35 | 113 | |||||||||||||||
29 |
Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 19.26 | 112 | |||||||||||||||
30 |
Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 18.68 | 106 | |||||||||||||||
31 |
Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 18.20 | 101 | |||||||||||||||
32 |
Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 18.02 | 99 | |||||||||||||||
33 |
Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ Strakonice |
03 | 17.09 | 89 | |||||||||||||||
34 |
Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 16.48 | 82 | |||||||||||||||
35 |
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice |
02 | 16.34 | 81 | |||||||||||||||
36 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
04 | 15.94 | 76 | |||||||||||||||
37 |
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 15.67 | 74 | |||||||||||||||
38 |
Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
04 | 14.58 | 62 | |||||||||||||||
39 |
Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby Tábor |
04 | 14.23 | 58 | |||||||||||||||
40 |
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 14.14 | 57 | |||||||||||||||
41 |
Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
04 | 10.83 | 24 | |||||||||||||||
42 |
Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
04 | 9.88 | 15 | |||||||||||||||
Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby Tábor |
03 | 0 | |||||||||||||||||
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |