IV. kolo pražského městského přeboru družstev mužů a žen
Praha (10. 9. 2013)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří CebakJiří Cebak | 90 | TJ Sokol Kbely Praha | 12.99 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk BlažejZdeněk Blažej | 48 | TJ Sokol Kbely Praha | 13.00 | |||||||||||||||
3 | Jakub TesařJakub Tesař | 85 | SK Kotlářka Praha | 13.18 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NakládalTomáš Nakládal | 68 | Spartak Praha 4 | 13.53 | |||||||||||||||
Jiří LedvinkaJiří Ledvinka | 97 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Štěpán AndrŠtěpán Andr | 93 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 12.15 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 12.42 | |||||||||||||||
3 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 12.46 | |||||||||||||||
Martin LukešMartin Lukeš | 86 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Jan VošickýJan Vošický | 93 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KnýDaniel Kný | 88 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 12.40 | |||||||||||||||
2 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 12.57 | |||||||||||||||
3 | Jáchym RyklJáchym Rykl | 96 | SK Kotlářka Praha | 12.68 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | Spartak Praha 4 | 12.70 | |||||||||||||||
5 | Jan SamekJan Samek | 77 | TJ ČZU Praha | 12.92 | |||||||||||||||
Jan HečkoJan Hečko | 97 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 11.78 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 12.04 | |||||||||||||||
3 | Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | 12.47 | |||||||||||||||
4 | Jan SchützJan Schütz | 99 | A. C. Sparta Praha | 13.96 | |||||||||||||||
Viktor BuňatViktor Buňat | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš DominLukáš Domin | 94 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KučeraMichal Kučera | 85 | SK Aritma Praha | 11.97 | |||||||||||||||
MB | David MaludDavid Malud | 86 | Spartak Praha 4 | 12.63 | |||||||||||||||
MB | David SemerádDavid Semerád | 86 | Spartak Praha 4 | 13.18 | |||||||||||||||
MB | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 13.18 | |||||||||||||||
Martin SlukaMartin Sluka | 95 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan HoráčekJan Horáček | 94 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 11.2 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.5 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 11.7 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel KnýDaniel Kný | 88 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 12.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 12.4 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal KučeraMichal Kučera | 85 | SK Aritma Praha | 12.6 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 11.5 | 4.00 | ||||||||||||||
Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 11.5 | 3.00 | |||||||||||||||
Jáchym RyklJáchym Rykl | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.5 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | 12.3 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | Spartak Praha 4 | 12.5 | |||||||||||||||
6 | Jan SamekJan Samek | 77 | TJ ČZU Praha | 12.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PeřinováTereza Peřinová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Simona ChodorováSimona Chodorová | 98 | SK Kotlářka Praha | 14.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.51 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.66 | |||||||||||||||
Nicole RowlandováNicole Rowlandová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SoučkováLucie Součková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.78 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta Anna FilusztkováAneta Anna Filusztková | 98 | A. C. Sparta Praha | 14.80 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Evženie VotinskáEvženie Votinská | 71 | SK Kotlářka Praha | 14.86 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Johana JamriškováJohana Jamrišková | 99 | A. C. Sparta Praha | 15.42 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela VrecionováDaniela Vrecionová | 92 | A. C. Sparta Praha | 15.45 | |||||||||||||||
6 | Lucie StibralováLucie Stibralová | 98 | SK Kotlářka Praha | 15.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FarskáTereza Farská | 97 | SK Aritma Praha | 14.16 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka KáclováLenka Káclová | 95 | SK Aritma Praha | 15.10 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MičánkováTereza Mičánková | 98 | A. C. Sparta Praha | 15.58 | |||||||||||||||
4 | Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková | 93 | A. C. Sparta Praha | 16.52 | |||||||||||||||
Karolína PalátováKarolína Palátová | 95 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová | 97 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym RyklJáchym Rykl | 96 | SK Kotlářka Praha | 56.44 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Michael HellerMichael Heller | 94 | SK Kotlářka Praha | 58.49 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 58.57 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Petr ŽaloudekPetr Žaloudek | 83 | TJ Sokol Kbely Praha | 60.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 60.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ValentaFilip Valenta | 93 | SK Kotlářka Praha | 55.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin BurešMartin Bureš | 89 | TJ Sokol Kbely Praha | 58.22 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Petr ŠpicarPetr Špicar | 88 | TJ Sokol Kbely Praha | 59.59 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | AC Praha 1890 | 60.60 | |||||||||||||||
5 | Ondřej TeplýOndřej Teplý | 78 | SK Aritma Praha | 63.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KučeraMichal Kučera | 85 | SK Aritma Praha | 55.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 84 | TJ Sokol Kbely Praha | 56.68 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj NesvadbaMatěj Nesvadba | 87 | A. C. Sparta Praha | 57.46 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KorenčíkMartin Korenčík | 84 | TJ Sokol Kbely Praha | 61.87 | |||||||||||||||
5 | Pavel ŠáraPavel Šára | 74 | AC Praha 1890 | 64.02 | |||||||||||||||
6 | Jan PelouchJan Pelouch | 74 | A. C. Sparta Praha | 81.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | SK Aritma Praha | 65.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára PříhodováKlára Příhodová | 88 | TJ Neratovice | 67.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 74.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 76.91 | 7.00 | ||||||||||||||
Petra ŠárováPetra Šárová | 81 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra GrycováPetra Grycová | 87 | TJ ČZU Praha | 2:49.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 3:00.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Helena VavrušováHelena Vavrušová | 61 | AC Praha 1890 | 3:02.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KřížováLenka Křížová | 74 | AC Praha 1890 | 3:14.82 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | Jana HedvičákováJana Hedvičáková | 61 | A. C. Sparta Praha | DNP | |||||||||||||||
Helena DragounováHelena Dragounová | 89 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jana LundákováJana Lundáková | 76 | TJ ČZU Praha | DNP | ||||||||||||||||
Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk | 87 | TJ ČZU Praha | DNP | ||||||||||||||||
Martina RaškováMartina Rašková | 82 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 84 | TJ Sokol Kbely Praha | 4:21.8 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | AC Praha 1890 | 4:29.7 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 4:31.0 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Martin BurešMartin Bureš | 89 | TJ Sokol Kbely Praha | 4:33.7 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal KorenčíkMichal Korenčík | 86 | TJ Sokol Kbely Praha | 4:43.4 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Petr ŽaloudekPetr Žaloudek | 83 | TJ Sokol Kbely Praha | 4:49.6 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Geron StewartGeron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 4:51.7 | |||||||||||||||
8 | Petr HavelkaPetr Havelka | 72 | AC Praha 1890 | 4:55.3 | |||||||||||||||
9 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 5:00.0 | |||||||||||||||
10 | Ladislav ŠplíchalLadislav Šplíchal | 78 | TJ ČZU Praha | 5:15.8 | |||||||||||||||
11 | Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý | 83 | TJ Sokol Kbely Praha | 5:23.7 | |||||||||||||||
Jiří KabelkaJiří Kabelka | 77 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
Adam BöckAdam Böck | 87 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VáclavíkJiří Václavík | 86 | A. C. Sparta Praha | 4:37.3 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Milan JanoušekMilan Janoušek | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:27.2 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jan NovotnýJan Novotný | 78 | SK Aritma Praha | 4:43.3 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel ŠáraPavel Šára | 74 | AC Praha 1890 | 4:44.6 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej TeplýOndřej Teplý | 78 | SK Aritma Praha | 4:54.6 | |||||||||||||||
6 | Jan PelouchJan Pelouch | 74 | A. C. Sparta Praha | 6:29.7 | |||||||||||||||
Lukáš KettnerLukáš Kettner | 94 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Petr PolášekPetr Polášek | 89 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KubíčekOndřej Kubíček | 90 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Petr ToušekPetr Toušek | 80 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
František ZouharFrantišek Zouhar | 60 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Zdeněk ČernýZdeněk Černý | 85 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KlimešováTereza Klimešová | 84 | AC Praha 1890 | 5:20.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 5:37.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Myroslava PetronyukMyroslava Petronyuk | 87 | TJ ČZU Praha | 5:44.35 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra GrycováPetra Grycová | 87 | TJ ČZU Praha | 5:49.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Helena VavrušováHelena Vavrušová | 61 | AC Praha 1890 | 6:07.98 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka KřížováLenka Křížová | 74 | AC Praha 1890 | 6:55.46 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jana ZárubováJana Zárubová | 59 | AC Praha 1890 | 7:33.93 | 4.00 | ||||||||||||||
Jana LundákováJana Lundáková | 76 | TJ ČZU Praha | DNP | ||||||||||||||||
Martina RaškováMartina Rašková | 82 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Markéta VávrováMarkéta Vávrová | 85 | TJ ČZU Praha | DNP | ||||||||||||||||
Lucie SoučkováLucie Součková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BurešMartin Bureš | 89 | TJ Sokol Kbely Praha | 09:29.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří KabelkaJiří Kabelka | 77 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09:38.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | AC Praha 1890 | 09:41.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Luděk CiglerLuděk Cigler | 83 | AC Kovošrot Praha | 09:55.78 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan NovotnýJan Novotný | 78 | SK Aritma Praha | 10:01.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel ŠáraPavel Šára | 74 | AC Praha 1890 | 10:05.39 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal HolíkMichal Holík | 90 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10:07.21 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr HavelkaPetr Havelka | 72 | AC Praha 1890 | 10:12.26 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SedláčekOndřej Sedláček | 82 | SK Kotlářka Praha | 10:13.36 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Michal KnapMichal Knap | 81 | A. C. Sparta Praha | 10:36.31 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Petr ŠtěpánekPetr Štěpánek | 65 | Spartak Praha 4 | 11:53.16 | |||||||||||||||
12 | Jan PelouchJan Pelouch | 74 | A. C. Sparta Praha | 13:27.91 | |||||||||||||||
MB | Milan JanoušekMilan Janoušek | 91 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08:57.49 | |||||||||||||||
MB | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 08:59.08 | |||||||||||||||
MB | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 08:59.94 | |||||||||||||||
MB | Josef ŠplíchalJosef Šplíchal | 93 | Spartak Praha 4 | 09:01.45 | |||||||||||||||
MB | Martin ŠplíchalMartin Šplíchal | 93 | Spartak Praha 4 | 09:03.43 | |||||||||||||||
MB | Jiří VáclavíkJiří Václavík | 86 | A. C. Sparta Praha | 09:20.64 | |||||||||||||||
MB | Jakub StádníkJakub Stádník | 98 | SC Radotín Praha | 11:05.45 | |||||||||||||||
Jan FišerJan Fišer | 90 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Antonín SemerádAntonín Semerád | 98 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jakub StádníkJakub Stádník | 98 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Petr ŽaloudekPetr Žaloudek | 83 | TJ Sokol Kbely Praha | DNP | ||||||||||||||||
Petr PolášekPetr Polášek | 89 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Josef JanečekJosef Janeček | 78 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dana DvořákováDana Dvořáková | 71 | AC Praha 1890 | 20.6 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ŠárováPetra Šárová | 81 | AC Praha 1890 | 22.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jitka FialováJitka Fialová | 86 | SK Kotlářka Praha | 22.7 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie VeverkováLucie Veverková | 90 | SK Kotlářka Praha | 23.8 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martina HálováMartina Hálová | 87 | SK Kotlářka Praha | 25.7 | 6.00 | ||||||||||||||
Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý | 83 | TJ Sokol Kbely Praha | 20.9 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka | 80 | SK Aritma Praha | 21.6 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel MužíčekPavel Mužíček | 84 | SK Aritma Praha | 22.1 | 5.00 | ||||||||||||||
Ondřej MaňákOndřej Maňák | 86 | TJ Sokol Kbely Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 16.4 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KubelkaFilip Kubelka | 79 | SK Aritma Praha | 17.4 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SamekJan Samek | 77 | TJ ČZU Praha | 20.2 | 8.00 | ||||||||||||||
Luděk UrbanLuděk Urban | 55 | AC Praha 1890 | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš BěhanTomáš Běhan | 85 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNP | ||||||||||||||||
MB | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.1 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Votinský, Matzner, Randa, Kocábek Votinský, Matzner, Randa, Kocábek | SK Kotlářka Praha | 47.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šedivý, Špicar, Bureš, Korenčík Šedivý, Špicar, Bureš, Korenčík | TJ Sokol Kbely Praha | 50.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Skopec, Macháček, Dobrovolný, Severín Skopec, Macháček, Dobrovolný, Severín | AC Kovošrot Praha | 52.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Vrátný, Ronovský, Šára, Zouhar Vrátný, Ronovský, Šára, Zouhar | AC Praha 1890 | 56.81 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stibralová, Králová, Votinská, Uhrová Stibralová, Králová, Votinská, Uhrová | SK Kotlářka Praha | 63.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Malínská, Peterková, Čermáková, Jamrišková Malínská, Peterková, Čermáková, Jamrišková | A. C. Sparta Praha | 65.93 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Křížová, Zárubová, Vavrušová, Klimešová Křížová, Zárubová, Vavrušová, Klimešová | AC Praha 1890 | 74.88 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka Praha |
93 | 1.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.35 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 1.35 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Jitka FialováJitka Fialová
SK Kotlářka Praha |
86 | 1.30 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890 |
71 | 1.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU Praha |
72 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
MB |
Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta Praha |
93 | 1.30 | ||||||||||||||||
MB |
Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta Praha |
98 | NM | ||||||||||||||||
Helena MarcinkováHelena Marcinková
SK Aritma Praha |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma Praha |
79 | 5.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka Praha |
75 | 5.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka Praha |
96 | 5.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma Praha |
96 | 5.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Stanislav MacháčekStanislav Macháček
AC Kovošrot Praha |
94 | 5.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka Praha |
93 | 5.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan SamekJan Samek
TJ ČZU Praha |
77 | 5.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890 |
72 | 5.44 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel MužíčekPavel Mužíček
SK Aritma Praha |
84 | 4.98 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel KnýDaniel Kný
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
88 | 4.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub TesařJakub Tesař
SK Kotlářka Praha |
85 | 4.93 | ||||||||||||||||
12 |
Šimon BerchaŠimon Bercha
TJ ČZU Praha |
77 | 4.79 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří CebakJiří Cebak
TJ Sokol Kbely Praha |
90 | 4.71 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.34 | ||||||||||||||||
15 |
Jiří SoukupJiří Soukup
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
98 | 4.32 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 4.31 | ||||||||||||||||
17 |
Filip KrálFilip Král
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 4.06 | ||||||||||||||||
Lukáš DominLukáš Domin
SK Aritma Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej MaňákOndřej Maňák
TJ Sokol Kbely Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej VoseckýOndřej Vosecký
AC Praha 1890 |
71 | DNP | |||||||||||||||||
Jan ReichelJan Reichel
TJ ČZU Praha |
77 | DNP | |||||||||||||||||
David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot Praha |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Oleksandr PetronyukOleksandr Petronyuk
TJ ČZU Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Michal KorenčíkMichal Korenčík
TJ Sokol Kbely Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Jan HečkoJan Hečko
AC Kovošrot Praha |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza FarskáTereza Farská
SK Aritma Praha |
97 | 4.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha |
71 | 4.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie VeverkováLucie Veverková
SK Kotlářka Praha |
90 | 4.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miluše ČermákováMiluše Čermáková
A. C. Sparta Praha |
78 | 3.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.66 | 5.00 | |||||||||||||||
Helena MarcinkováHelena Marcinková
SK Aritma Praha |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Tereza PeřinováTereza Peřinová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
SK Aritma Praha |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890 |
71 | DNP | |||||||||||||||||
Iveta KundrátováIveta Kundrátová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Nicole RowlandováNicole Rowlandová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
AC Praha 1890 |
74 | 09.17 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 08.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Věra TunkrováVěra Tunkrová
SK Aritma Praha |
85 | 07.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 07.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Helena MarcinkováHelena Marcinková
SK Aritma Praha |
85 | 06.61 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU Praha |
72 | 06.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka Praha |
99 | 06.38 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Václava ZodererováVáclava Zodererová
A. C. Sparta Praha |
61 | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Jana LundákováJana Lundáková
TJ ČZU Praha |
76 | DNP | |||||||||||||||||
Petra ŠárováPetra Šárová
AC Praha 1890 |
81 | DNP | |||||||||||||||||
Veronika HacklováVeronika Hacklová
A. C. Sparta Praha |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka Praha |
73 | 13.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 12.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot Praha |
85 | 10.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta Praha |
86 | 10.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma Praha |
79 | 10.42 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Daniel DvořákDaniel Dvořák
A. C. Sparta Praha |
77 | 10.27 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4 |
65 | 09.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip StrnadFilip Strnad
SK Aritma Praha |
88 | 09.61 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan NovotnýJan Novotný
SK Aritma Praha |
78 | 09.20 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma Praha |
76 | 09.12 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma Praha |
80 | 08.69 | ||||||||||||||||
12 |
Adam JechAdam Jech
SK Aritma Praha |
85 | 08.28 | ||||||||||||||||
13 |
Vít TřebickýVít Třebický
SK Kotlářka Praha |
86 | 08.13 | ||||||||||||||||
14 |
Petr MašekPetr Mašek
TJ ČZU Praha |
62 | 05.59 | ||||||||||||||||
MB |
Potapovič Michael HajdovskýPotapovič Michael Hajdovský
A. C. Sparta Praha |
75 | 13.49 | ||||||||||||||||
Vít TřebickýVít Třebický
SK Kotlářka Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Martin LangerMartin Langer
A. C. Sparta Praha |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík
SK Kotlářka Praha |
64 | DNP | |||||||||||||||||
Oleksandr PetronyukOleksandr Petronyuk
TJ ČZU Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
AC Praha 1890 |
74 | 27.34 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | 23.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna VolfováKristýna Volfová
SK Aritma Praha |
95 | 22.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 21.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | 21.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU Praha |
72 | 21.32 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jitka FialováJitka Fialová
SK Kotlářka Praha |
86 | 20.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha |
71 | 19.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Věra TunkrováVěra Tunkrová
SK Aritma Praha |
85 | 19.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 18.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 17.92 | ||||||||||||||||
12 |
Miluše ČermákováMiluše Čermáková
A. C. Sparta Praha |
78 | 14.11 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie VeverkováLucie Veverková
SK Kotlářka Praha |
90 | 13.66 | ||||||||||||||||
MB |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 44.02 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (út, 10.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka Praha |
73 | 42.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 36.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel MužíčekPavel Mužíček
SK Aritma Praha |
84 | 34.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip StrnadFilip Strnad
SK Aritma Praha |
88 | 33.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta Praha |
86 | 32.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4 |
65 | 31.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4 |
65 | 29.13 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma Praha |
80 | 28.29 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma Praha |
76 | 26.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel DvořákDaniel Dvořák
A. C. Sparta Praha |
77 | 25.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot Praha |
85 | 24.54 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka Praha |
93 | 22.38 | ||||||||||||||||
13 |
Vít TřebickýVít Třebický
SK Kotlářka Praha |
86 | 20.84 | ||||||||||||||||
14 |
Adam JechAdam Jech
SK Aritma Praha |
85 | 20.73 | ||||||||||||||||
MB |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | DNP | ||||||||||||||||
Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma Praha |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej MaňákOndřej Maňák
TJ Sokol Kbely Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Petr MašekPetr Mašek
TJ ČZU Praha |
62 | DNP | |||||||||||||||||
Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík
SK Kotlářka Praha |
64 | DNP | |||||||||||||||||
Martin LangerMartin Langer
A. C. Sparta Praha |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 148.00 | ||||||||||||||||
2 | ARIPR ARIPR | SK Aritma Praha | 106.00 | ||||||||||||||||
3 | KBEPR KBEPR | TJ Sokol Kbely Praha | 066.00 | ||||||||||||||||
4 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 055.00 | ||||||||||||||||
5 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 052.00 | ||||||||||||||||
6 | ACPRA ACPRA | AC Praha 1890 | 040.00 | ||||||||||||||||
7 | VINPR VINPR | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 030.00 | ||||||||||||||||
8 | ACKSP ACKSP | AC Kovošrot Praha | 029.00 | ||||||||||||||||
9 | CZUPR CZUPR | TJ ČZU Praha | 012.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 400 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., disk 2kg, koule 7,26kg, dálka, 1500 m, 400 m, 400 m, 100 m, 100 m, 100 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 4x100 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 155.50 | ||||||||||||||||
2 | ACPRA ACPRA | AC Praha 1890 | 095.00 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 063.50 | ||||||||||||||||
4 | ARIPR ARIPR | SK Aritma Praha | 055.00 | ||||||||||||||||
5 | CZUPR CZUPR | TJ ČZU Praha | 049.00 | ||||||||||||||||
6 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 034.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |