výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy žen, skupina C

Svitavy (7. 9. 2013)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.37
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 13.39
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.24
4 Anna VeseláAnna Veselá 966123 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.32
5 Lucie MikulováLucie Mikulová 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.57
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.63
7 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká 965903 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 13.14
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 13.58
3 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.85
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 956012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.29
5 Nikola MatulováNikola Matulová 985325 AC ČáslavAC Čáslav 14.81
6 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.22
2 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.54
3 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.64
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.02
5 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 945201 AC ČáslavAC Čáslav 14.11
6 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 12.92 11.00
2 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.10 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 13.14 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 13.31 7.00
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.32 6.00
6 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.72 4.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.92 3.00
3 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.92 2.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.19 1.00
5 Anna VeseláAnna Veselá 966123 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.22
6 Eliška KubištováEliška Kubištová 956012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 25.73 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 25.94 9.00
3 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.13 8.00
4 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.59 6.00
5 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.32 1.00
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 28.55
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 27.4 7.00
2 Anna VeseláAnna Veselá 966123 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.7 5.00
3 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 945201 AC ČáslavAC Čáslav 28.0 4.00
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 985505 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.3 2.00
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.7
Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 895516 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Poznámky:
Pro poruchu časomíry měřen běh ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HájkováMichaela Hájková 995311 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.56
2 Nikola MoravcováNikola Moravcová 975125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.31
3 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 985624 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.50
4 Nikola MatulováNikola Matulová 985325 AC ČáslavAC Čáslav 30.12
5 Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.32
6 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 30.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.10 3.00
2 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.48
3 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová 996209 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.60
4 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.84
5 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 985828 TJ SvitavyTJ Svitavy 30.71
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 60.67 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 62.76 9.00
3 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 985421 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 65.26 7.00
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 65.83 6.00
5 Tereza LinhartováTereza Linhartová 955126 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 67.36 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HrašováHana Hrašová 965120 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 68.12 4.00
2 Martina ČernáMartina Černá 935820 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 68.39 3.00
3 Lenka SontákováLenka Sontáková 915529 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 71.54 2.00
Aneta LerchováAneta Lerchová 955403 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 63.96 8.00
2 Šárka ŠmídováŠárka Šmídová 975311 TJ SvitavyTJ Svitavy 74.65 1.00
Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 975924 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 945201 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 2:28.79 11.00
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 AC ČáslavAC Čáslav 2:32.70 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 816207 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:35.21 8.00
4 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 995204 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.66 7.00
5 Adéla FilounováAdéla Filounová 976126 AC ČáslavAC Čáslav 2:39.22 6.00
6 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 975924 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:40.71 5.00
7 Tereza LinhartováTereza Linhartová 955126 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:41.89 4.00
8 Hana HrašováHana Hrašová 965120 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:42.59 3.00
9 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:49.49 2.00
10 Anna BílkováAnna Bílková 925414 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:50.89 1.00
11 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 956205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:58.90
Aneta LerchováAneta Lerchová 955403 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 5:16.96 11.00
2 Ivana ŠkodováIvana Škodová 816207 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:56.48 9.00
3 Marcela NývltováMarcela Nývltová 855110 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:00.56 8.00
4 Jitka KalnáJitka Kalná 756208 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:02.63 7.00
5 Eliška ČešíkováEliška Češíková 886222 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:05.08 6.00
6 Kamila VěchtováKamila Věchtová 766202 AC ČáslavAC Čáslav 6:12.46 5.00
7 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 776103 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:17.14 4.00
8 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 895307 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:21.77 3.00
9 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 956205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:32.78 2.00
Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 805424 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 806113 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.79 7.00
2 Žaneta LaubováŽaneta Laubová 966111 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.76 6.00
3 Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 18.83 5.00
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.69 4.00
5 Jana GottwaldováJana Gottwaldová 895729 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.53 2.00
MB Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 795519 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.78 11.00
2 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 895516 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.33 9.00
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.39 8.00
4 Tereza KomínkováTereza Komínková 976231 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.52 3.00
Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 936109 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 69.88 11.00
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 70.38 9.00
3 Lucie MikulováLucie Mikulová 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 75.25 7.00
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 956012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 80.22 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva RezkováIva Rezková 915409 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 74.00 8.00
2 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 76.74 6.00
3 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 85.54 4.00
4 Jitka KalnáJitka Kalná 756208 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 87.43 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva TržilováIva Tržilová 865523 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:08.70 11.00
2 Eliška ČešíkováEliška Češíková 886222 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13:24.64 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 816207 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:50.75 8.00
4 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 805424 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:57.14 7.00
5 Marcela NývltováMarcela Nývltová 855110 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14:07.40 6.00
6 Kamila VěchtováKamila Věchtová 766202 AC ČáslavAC Čáslav 14:15.45 5.00
7 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 895307 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14:21.70 4.00
8 Jitka KalnáJitka Kalná 756208 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14:29.95 3.00
9 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 776103 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14:38.30 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Koutná, Hrašová, Černá Havlová, Koutná, Hrašová, Černá TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:30.89 11.00
2 A-Kopecká, Moravcová, Chadimová, Kotyzová A-Kopecká, Moravcová, Chadimová, Kotyzová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:38.26 9.00
3 A-Šatníková, Vladyková, Mikulcová, Kopecká, A-Šatníková, Vladyková, Mikulcová, Kopecká, Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:48.63 8.00
4 Šebelová, Tobyšková, Vraspírová, Štulpová Šebelová, Tobyšková, Vraspírová, Štulpová TJ SvitavyTJ Svitavy 4:50.06 7.00
5 B-Kolářová, Oulehlová, Rezková, Sontaková B-Kolářová, Oulehlová, Rezková, Sontaková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:50.12 6.00
6 Hlaváčková, Nývltová, Andrlíková, Musilová Hlaváčková, Nývltová, Andrlíková, Musilová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:00.03 5.00
7 B-Dobruská, Oubrechtová, Češíková, Kavříková B-Dobruská, Oubrechtová, Češíková, Kavříková SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:13.41 4.00
Auersvaldová, Gladková, Semerádová, Věchtová Auersvaldová, Gladková, Semerádová, Věchtová AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 1.64 11.00
2= Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966111 1.47 8.50
2= Adéla KavříkováAdéla Kavříková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
975923 1.47 8.50
4= Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865714 1.42 6.00
4= Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
795519 1.42 6.00
4= Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 1.42 6.00
7= Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
AC ČáslavAC Čáslav
985212 1.37 3.50
7= Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
996205 1.37 3.50
9 Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995510 1.37 2.00
10 Vendula PokornáVendula Pokorná
TJ SvitavyTJ Svitavy
995926 1.27 1.00
MB Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 1.58
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta PernerováAneta Pernerová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975303 2.22 11.00
2 Jana GottwaldováJana Gottwaldová
TJ SvitavyTJ Svitavy
895729 2.02 9.00
3= Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
806113 1.72 7.50
3= Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 1.72 7.50
Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995510 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995223 5.32 +2.6 m/s 4.61 +1.7 m/s 3.25+1,45.32+2,6-5.324.61+1,7XX 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
795519 5.20 +0.7 m/s X5.04+1,65.19+2,75.19X5.20+0,7X 9.00
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
936109 5.08 +2.5 m/s 4.83 +0.8 m/s 4.86+3,15.08+2,55.04+2,15.084.64+1,64.82+0,84.73+1,3 8.00
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945406 5.07 +2.6 m/s 4.80 +0.7 m/s 4.79+1,14.84+2,54.76+2,34.84X+1,34.80+0,75.07+2,6 7.00
5 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 5.02 +2.7 m/s 4.43 +1.4 m/s 4.43+1,45.02+2,7-5.024.46+2,7X- 6.00
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965813 5.00 +3.7 m/s 4.87 +1.2 m/s X5.00+3,74.87+1,25.004.69+0,34.81+1,94.80+2,6 5.00
7 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
895719 4.97 +2.1 m/s 4.83 +1.9 m/s X4.83+1,94.97+2,14.97XXX 4.00
8 Evelína MinářováEvelína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
975414 4.84 +0.6 m/s 4.84+0,64.53+1,64.40+2,74.844.45+0,9-+2,0X+1,9 3.00
9 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
955702 4.76 +2.5 m/s 4.67 +0.8 m/s X4.67+0,84.76+2,54.76 2.00
10 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865714 4.68 +1.4 m/s 4.56+1,94.60+2,44.68+1,44.68 1.00
11 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995113 4.63 +0.9 m/s X4.63+0,94.24+1,64.63
12 Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
965102 4.46 +1.7 m/s X3.47+1,14.46+1,74.46
13 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
AC ČáslavAC Čáslav
985212 4.45 +1.8 m/s 3.70+1,8X4.45+1,84.45
14 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975512 4.37 +1.9 m/s X4.37+1,94.10+2,44.37
15 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995311 4.30 +2.2 m/s 4.28 +2.0 m/s 3.99+0,74.30+2,24.28+2,04.30
16 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 4.20 +1.3 m/s 4.20+1,34.12+1,04.09+0,64.20
17 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
995808 4.02 +2.0 m/s 4.02+2,03.92+0,93.96+1,84.02
Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975726 DNP
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965903 DNP
Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
905522 DNP
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 NM
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865714 10.66 +0.9 m/s 10.29-0.410.50+1.510.66+0.910.6609.98+0.810.43+1.110.66+0.2 11.00
2 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945406 10.64 -0.7 m/s X10.11+0.210.08+0.610.1110.50+1.310.20+0.110.64-0.7 9.00
3 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
806113 10.43 +0.2 m/s 09.85+0.710.42+1.310.43+0.210.4310.36+0.3X- 8.00
4 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966111 10.34 +0.6 m/s 10.34+0.609.03-0.4X10.3409.53+2.510.16+1.7X 7.00
5 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
895719 10.12 +0.7 m/s 10.12+0.7-X10.1209.97+0.1-X 6.00
6 Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
965102 09.47 +0.7 m/s XX09.47+0.709.47XX09.30+0.6 5.00
Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
905522 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 10.55 11.00
2 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 10.49 9.00
3 Iva ToušováIva Toušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
705308 09.83 8.00
4 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
906004 09.70 7.00
5 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975224 09.58 6.00
6 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
965617 08.95 5.00
7 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
845924 08.53 4.00
8 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945106 08.53 3.00
9 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 08.13 2.00
10 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
915529 08.08 1.00
11 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956012 07.73
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 34.78 11.00
2 Iva ToušováIva Toušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
705308 32.29 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 31.96 8.00
4 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 26.82 7.00
5 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
885428 25.57 6.00
6 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 25.27 5.00
7 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 23.28 4.00
8 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
906004 21.44 3.00
9 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945106 20.83 2.00
10 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
845924 20.18 1.00
11 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
896119 18.80
Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975514 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 47.11 11.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945106 42.17 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 35.59 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
885428 35.33 7.00
5 Petra FlamíkováPetra Flamíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
865109 34.08 6.00
6 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 33.28 5.00
7 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
896119 33.06 4.00
8 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 32.89 3.00
9 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
906004 32.64 2.00
10 Anna BílkováAnna Bílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
925414 30.58 1.00
11 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975224 30.34
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
905522 33.27 11.00
2 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975326 32.41 9.00
3 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975512 32.01 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
885428 29.89 7.00
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995113 28.90 6.00
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
966229 28.76 5.00
7 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
845924 27.77 4.00
8 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
995808 26.93 3.00
9 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
895516 26.76 2.00
10 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 26.72 1.00
11= Bára MachováBára Machová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965606 25.75
11= Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
936109 25.75
13 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ SvitavyTJ Svitavy
896217 24.73
14 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
915529 23.73
15 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 23.60
16 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975726 22.25
17 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
965617 21.92
Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková
TJ SvitavyTJ Svitavy
975924 DNP
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 173.00
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 165.00
3 CASLA CASLA AC Čáslav{8} 158.50
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 141.50
5 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 134.50
6 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 069.00
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 067.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Hlavní body ve 4.kole:
TRUTN 7
HVEPA"B" 6
CASLA 5
USORL 4
CHRUD 3
SVITA 2
TYNOR 1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 700.50
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 622.50
3 CASLA CASLA AC Čáslav{8} 660.50
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 548.50
5 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 590.00
6 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 219.00
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 198.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Hlavní body po 4.kole:
HVEPA"B" 22
TRUTN 22
CASLA 21
USORL 18
CRUDI 17
SVITA 6
TYNOR 6
Celkem 7 závodníků