výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy žen, skupina C

Svitavy (7. 9. 2013)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.37
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.39
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.24
4 Anna VeseláAnna Veselá 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.32
5 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.57
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.63
7 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.14
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.58
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.85
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.29
5 Nikola MatulováNikola Matulová 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.81
6 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.22
2 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.54
3 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.64
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.02
5 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 14.11
6 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.92 11.00
2 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.10 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.14 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.31 7.00
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.32 6.00
6 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.72 4.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.92 3.00
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.92 2.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.19 1.00
5 Anna VeseláAnna Veselá 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.22
6 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.73 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.94 9.00
3 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.13 8.00
4 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.59 6.00
5 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.32 1.00
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 28.55
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 27.4 7.00
2 Anna VeseláAnna Veselá 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.7 5.00
3 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 28.0 4.00
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.3 2.00
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.7
Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Poznámky:
Pro poruchu časomíry měřen běh ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.56
2 Nikola MoravcováNikola Moravcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.31
3 Eliška VraspírováEliška Vraspírová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.50
4 Nikola MatulováNikola Matulová 98 AC ČáslavAC Čáslav 30.12
5 Bára MachováBára Machová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.32
6 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 30.42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.10 3.00
2 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.48
3 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 29.60
4 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.84
5 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 98 TJ SvitavyTJ Svitavy 30.71
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 60.67 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 62.76 9.00
3 Kateřina ChadimováKateřina Chadimová 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 65.26 7.00
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 65.83 6.00
5 Tereza LinhartováTereza Linhartová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 67.36 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HrašováHana Hrašová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 68.12 4.00
2 Martina ČernáMartina Černá 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 68.39 3.00
3 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 71.54 2.00
Aneta LerchováAneta Lerchová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 63.96 8.00
2 Šárka ŠmídováŠárka Šmídová 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 74.65 1.00
Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 97 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:28.79 11.00
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 AC ČáslavAC Čáslav 2:32.70 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:35.21 8.00
4 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.66 7.00
5 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 AC ČáslavAC Čáslav 2:39.22 6.00
6 Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:40.71 5.00
7 Tereza LinhartováTereza Linhartová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:41.89 4.00
8 Hana HrašováHana Hrašová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:42.59 3.00
9 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:49.49 2.00
10 Anna BílkováAnna Bílková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:50.89 1.00
11 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:58.90
Aneta LerchováAneta Lerchová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:16.96 11.00
2 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:56.48 9.00
3 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:00.56 8.00
4 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:02.63 7.00
5 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:05.08 6.00
6 Kamila VěchtováKamila Věchtová 76 AC ČáslavAC Čáslav 6:12.46 5.00
7 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:17.14 4.00
8 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:21.77 3.00
9 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:32.78 2.00
Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 80 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 80 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.79 7.00
2 Žaneta LaubováŽaneta Laubová 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.76 6.00
3 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 18.83 5.00
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 19.69 4.00
5 Jana GottwaldováJana Gottwaldová 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.53 2.00
MB Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.78 11.00
2 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.33 9.00
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.39 8.00
4 Tereza KomínkováTereza Komínková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.52 3.00
Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 69.88 11.00
2 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 70.38 9.00
3 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 75.25 7.00
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 80.22 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva RezkováIva Rezková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 74.00 8.00
2 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 76.74 6.00
3 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 85.54 4.00
4 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 87.43 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva TržilováIva Tržilová 86 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:08.70 11.00
2 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13:24.64 9.00
3 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:50.75 8.00
4 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 80 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:57.14 7.00
5 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14:07.40 6.00
6 Kamila VěchtováKamila Věchtová 76 AC ČáslavAC Čáslav 14:15.45 5.00
7 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14:21.70 4.00
8 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14:29.95 3.00
9 Pavla ŠimůnkováPavla Šimůnková 77 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14:38.30 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Koutná, Hrašová, Černá Havlová, Koutná, Hrašová, Černá TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:30.89 11.00
2 A-Kopecká, Moravcová, Chadimová, Kotyzová A-Kopecká, Moravcová, Chadimová, Kotyzová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:38.26 9.00
3 A-Šatníková, Vladyková, Mikulcová, Kopecká, A-Šatníková, Vladyková, Mikulcová, Kopecká, Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:48.63 8.00
4 Šebelová, Tobyšková, Vraspírová, Štulpová Šebelová, Tobyšková, Vraspírová, Štulpová TJ SvitavyTJ Svitavy 4:50.06 7.00
5 B-Kolářová, Oulehlová, Rezková, Sontaková B-Kolářová, Oulehlová, Rezková, Sontaková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:50.12 6.00
6 Hlaváčková, Nývltová, Andrlíková, Musilová Hlaváčková, Nývltová, Andrlíková, Musilová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:00.03 5.00
7 B-Dobruská, Oubrechtová, Češíková, Kavříková B-Dobruská, Oubrechtová, Češíková, Kavříková SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:13.41 4.00
Auersvaldová, Gladková, Semerádová, Věchtová Auersvaldová, Gladková, Semerádová, Věchtová AC ČáslavAC Čáslav DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.64 11.00
2= Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.47 8.50
2= Adéla KavříkováAdéla Kavříková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
97 1.47 8.50
4= Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 1.42 6.00
4= Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 1.42 6.00
4= Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 1.42 6.00
7= Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.37 3.50
7= Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.37 3.50
9 Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.37 2.00
10 Vendula PokornáVendula Pokorná
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 1.27 1.00
MB Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.58
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta PernerováAneta Pernerová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 2.22 11.00
2 Jana GottwaldováJana Gottwaldová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 2.02 9.00
3= Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 1.72 7.50
3= Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.72 7.50
Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.32 +2.6 m/s 4.61 +1.7 m/s 3.25+1,45.32+2,6-5.324.61+1,7XX 11.00
2 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 5.20 +0.7 m/s X5.04+1,65.19+2,75.19X5.20+0,7X 9.00
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 5.08 +2.5 m/s 4.83 +0.8 m/s 4.86+3,15.08+2,55.04+2,15.084.64+1,64.82+0,84.73+1,3 8.00
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 5.07 +2.6 m/s 4.80 +0.7 m/s 4.79+1,14.84+2,54.76+2,34.84X+1,34.80+0,75.07+2,6 7.00
5 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 5.02 +2.7 m/s 4.43 +1.4 m/s 4.43+1,45.02+2,7-5.024.46+2,7X- 6.00
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 5.00 +3.7 m/s 4.87 +1.2 m/s X5.00+3,74.87+1,25.004.69+0,34.81+1,94.80+2,6 5.00
7 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 4.97 +2.1 m/s 4.83 +1.9 m/s X4.83+1,94.97+2,14.97XXX 4.00
8 Evelína MinářováEvelína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
97 4.84 +0.6 m/s 4.84+0,64.53+1,64.40+2,74.844.45+0,9-+2,0X+1,9 3.00
9 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
95 4.76 +2.5 m/s 4.67 +0.8 m/s X4.67+0,84.76+2,54.76 2.00
10 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 4.68 +1.4 m/s 4.56+1,94.60+2,44.68+1,44.68 1.00
11 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.63 +0.9 m/s X4.63+0,94.24+1,64.63
12 Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 4.46 +1.7 m/s X3.47+1,14.46+1,74.46
13 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
AC ČáslavAC Čáslav
98 4.45 +1.8 m/s 3.70+1,8X4.45+1,84.45
14 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 4.37 +1.9 m/s X4.37+1,94.10+2,44.37
15 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.30 +2.2 m/s 4.28 +2.0 m/s 3.99+0,74.30+2,24.28+2,04.30
16 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.20 +1.3 m/s 4.20+1,34.12+1,04.09+0,64.20
17 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
99 4.02 +2.0 m/s 4.02+2,03.92+0,93.96+1,84.02
Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 DNP
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 DNP
Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 DNP
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 NM
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka VladykováLenka Vladyková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 10.66 +0.9 m/s 10.29-0.410.50+1.510.66+0.910.6609.98+0.810.43+1.110.66+0.2 11.00
2 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 10.64 -0.7 m/s X10.11+0.210.08+0.610.1110.50+1.310.20+0.110.64-0.7 9.00
3 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 10.43 +0.2 m/s 09.85+0.710.42+1.310.43+0.210.4310.36+0.3X- 8.00
4 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 10.34 +0.6 m/s 10.34+0.609.03-0.4X10.3409.53+2.510.16+1.7X 7.00
5 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 10.12 +0.7 m/s 10.12+0.7-X10.1209.97+0.1-X 6.00
6 Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 09.47 +0.7 m/s XX09.47+0.709.47XX09.30+0.6 5.00
Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 10.55 11.00
2 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 10.49 9.00
3 Iva ToušováIva Toušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 09.83 8.00
4 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 09.70 7.00
5 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 09.58 6.00
6 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 08.95 5.00
7 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
84 08.53 4.00
8 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 08.53 3.00
9 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 08.13 2.00
10 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 08.08 1.00
11 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 07.73
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 34.78 11.00
2 Iva ToušováIva Toušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 32.29 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 31.96 8.00
4 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 26.82 7.00
5 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 25.57 6.00
6 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 25.27 5.00
7 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 23.28 4.00
8 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 21.44 3.00
9 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 20.83 2.00
10 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
84 20.18 1.00
11 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 18.80
Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
97 47.11 11.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 42.17 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 35.59 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 35.33 7.00
5 Petra FlamíkováPetra Flamíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 34.08 6.00
6 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 33.28 5.00
7 Iva PechancováIva Pechancová
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 33.06 4.00
8 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 32.89 3.00
9 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
90 32.64 2.00
10 Anna BílkováAnna Bílková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 30.58 1.00
11 Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 30.34
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta KarpíškováMarkéta Karpíšková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 33.27 11.00
2 Iva KramářováIva Kramářová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 32.41 9.00
3 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 32.01 8.00
4 Eliška MarkováEliška Marková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
88 29.89 7.00
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 28.90 6.00
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
96 28.76 5.00
7 Petra PavelkováPetra Pavelková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
84 27.77 4.00
8 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
AC ČáslavAC Čáslav
99 26.93 3.00
9 Zuzana ŠatníkováZuzana Šatníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 26.76 2.00
10 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 26.72 1.00
11= Bára MachováBára Machová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 25.75
11= Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 25.75
13 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 24.73
14 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 23.73
15 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 23.60
16 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 22.25
17 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 21.92
Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 DNP
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 173.00
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 165.00
3 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 158.50
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 141.50
5 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 134.50
6 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 069.00
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 067.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Hlavní body ve 4.kole:
TRUTN 7
HVEPA"B" 6
CASLA 5
USORL 4
CHRUD 3
SVITA 2
TYNOR 1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 700.50
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 622.50
3 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 660.50
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 548.50
5 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 590.00
6 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 219.00
7 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 198.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Hlavní body po 4.kole:
HVEPA"B" 22
TRUTN 22
CASLA 21
USORL 18
CRUDI 17
SVITA 6
TYNOR 6
Celkem 7 závodníků