výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek

Veselí nad Lužnicí (7. 9. 2013)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.80 11.00
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.99 9.00
3 Ondřej DidekOndřej Didek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.04 8.00
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.34 4.00
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35 2.50
6 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.11 7.00
2 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.25 6.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.27 5.00
4 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.37 1.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.45
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HoloubekJakub Holoubek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.62
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.75
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.16
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51
5 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
2 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.76
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
4 Jan KačerJan Kačer 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.18
5 Štěpán KadlecŠtěpán Kadlec 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.29
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.35 2.50
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.07
3 Vít MartínekVít Martínek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.28
4 Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.45
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.64
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.61
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.89
3 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.39
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.77
MB Adam JakešAdam Jakeš 07 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.13
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89 11.00
2 Kristina HalászováKristina Halászová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.92 9.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.08 8.00
4 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.17 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23 5.00
6 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.25 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 6.00
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31 3.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37 2.00
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.43 0.50
5 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43 0.50
6 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.34
2 Tereza ŠpánováTereza Špánová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8.40
3 Veronika HájkováVeronika Hájková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 8.52
4 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8.89
5 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9.14
6 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 9.35
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.53
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.80
3 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.26
4 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.64
5 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.68
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.09
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.72
2 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.97
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.81
4 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.89
5 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.33
6 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.38
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.80
2 Kristýna ŽákováKristýna Žáková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.17
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.39
4 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.43
5 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.44
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.9.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.62
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.64
3 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.40
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.77
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.78
2 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.07
3 Klára MasákováKlára Masáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.62
4 Nela KadečkováNela Kadečková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.17
5 Jolana JanišováJolana Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.97
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.95
MB Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.76
MB Bára BrabencováBára Brabencová 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.29
MB Aneta ArdamicováAneta Ardamicová 07 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.91
MB Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.56
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.08
MB Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.61
MB Simona TrnkováSimona Trnková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.72
MB Emma NovákováEmma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.28
MB Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13 11.00
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.63 8.00
3 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.28 6.00
4 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29 5.00
5 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.38 4.00
Josef JarošJosef Jaroš 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 9.00
2 Adam KovaříkAdam Kovařík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91 3.00
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.92 2.00
4 David VobrDavid Vobr 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.87 1.00
Jan KavalskýJan Kavalský 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.22 7.00
MB Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
MB Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
MB Jan BitnerJan Bitner 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.15
MB David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.79 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.84 9.00
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.98 8.00
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.10 7.00
5 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51 1.00
6 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.11 6.00
2 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.19 5.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.26 4.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.28 3.00
Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49 2.00
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.59
3 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.67
4 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.68
5 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.74
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.69
2 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.80
3 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.08
4 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.09
5 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.12
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.74
2 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.77
3 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.01
4 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.21
MB Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.50 9.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.13 8.00
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.63 5.00
Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.04 7.00
2 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.15 6.00
3 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34.65 3.00
Jan KavalskýJan Kavalský 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.59 11.00
2 David VobrDavid Vobr 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.40 4.00
MB Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.66
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.19 11.00
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.22 9.00
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.39 7.00
Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.62 8.00
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.58 5.00
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.68 4.00
Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.06 2.00
2 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.68
3 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.60
Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.02 3.00
2 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.78
3 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.36
4 Nikola ŽákováNikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.59
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.53 6.00
2 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.34 1.00
3 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.52
MB Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KovářováAdéla Kovářová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.59
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.93
3 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 26.28
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:00.59 11.00
2 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:00.69 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.55 7.00
4 Jakub HoloubekJakub Holoubek 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:03.94 6.00
5 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:06.23 5.00
6 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.74 4.00
7 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.98 3.00
8 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.47 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:01.30 8.00
2 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:11.73 1.00
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.19
4 Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.37
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.81
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.50
MB Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.14
MB Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.69
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.38 11.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:02.01 9.00
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.38 8.00
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.79 7.00
5 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.44 5.00
6 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.58 4.00
7 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.39 2.00
8 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.44
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.42
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:07.54 6.00
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.69 3.00
3 Ema RegentíkováEma Regentíková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:21.28 1.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:26.91
5 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:29.26
6 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:31.62
7 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.55
8 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:38.53
9 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:14.13
Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.55 11.00
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.77 9.00
3 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:35.76 8.00
4 Daniel StejskalDaniel Stejskal 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:52.93 7.00
5 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.14 6.00
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.91 5.00
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:10.99 4.00
8 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:30.32 3.00
9 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:41.38 2.00
MB Matyáš PospíšilMatyáš Pospíšil 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:45.04
MB Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:14.29
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:51.18 11.00
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:04.88 9.00
3 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:07.61 8.00
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:15.56 7.00
5 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:20.56 6.00
6 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3:22.87 5.00
7 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:29.86 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:19.59 11.00
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:35.10 9.00
Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.74 8.50
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.95 7.00
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.26 6.00
4 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.32 5.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.68 2.00
6 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.62 3.00
3 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.87 1.00
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.06
5 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.10
6 Štěpán KadlecŠtěpán Kadlec 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.57 11.00
2 Matyáš MikulaMatyáš Mikula 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.74 8.50
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.16
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.34
5 Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.35
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.91
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.07
4 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.19
5 Vít MartínekVít Martínek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.62
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.79
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.85
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.32
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.58
MB Adam JakešAdam Jakeš 07 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.40
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07 11.00
2 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13 9.00
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.22 8.00
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25 7.00
5 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.28 6.00
6 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33 5.00
2 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.80
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.41
5 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.47
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.49
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.15
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.53
3 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.71
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.36
5 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.02
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.65 2.00
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.80
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.95
4 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.13
5 Hana TesařováHana Tesařová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.02
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.53 4.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.70
3 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.35
4 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.75
5 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.65
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.57 3.00
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.61
3 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.86
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.25
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová 04 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.64
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.68 1.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.27
3 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.80
MB Bára BrabencováBára Brabencová 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.85
MB Aneta ArdamicováAneta Ardamicová 07 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.74
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.09
MB Simona TrnkováSimona Trnková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.51
MB Emma NovákováEmma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.77
MB Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.18
MB Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.16
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.33 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.07 9.00
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.09 8.00
4 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.01 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.97 6.00
MB Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
MB David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.61
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.09 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.73 9.00
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.36 8.00
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.93 7.00
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.10 6.00
3 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.42 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.17 4.00
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.15 1.00
3 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 14.29
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.31 3.00
2 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.71 2.00
Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.9.2013) Vítr: -0.8m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halounová, Špánová, Jánská, Býček, Holoubek, Kovář, Hausner, Didek Halounová, Špánová, Jánská, Býček, Holoubek, Kovář, Hausner, Didek TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 69.20 11.00
2 Hesová, Cabadaj, Šustr Jan, Hálová, Selnar, Valášek, Kulhánková, Svoboda Hesová, Cabadaj, Šustr Jan, Hálová, Selnar, Valášek, Kulhánková, Svoboda TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 76.60 9.00
3 Havlíček, Buchal, Urbanová, Kačer, Daniel, Kubíčková, Holubová, Vacek Havlíček, Buchal, Urbanová, Kačer, Daniel, Kubíčková, Holubová, Vacek SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 81.91 8.00
4 Kotalíková, Štemberk Š., Štemberk O., Martínková, Pecková, Koudelka, Martínek, Vansa Kotalíková, Štemberk Š., Štemberk O., Martínková, Pecková, Koudelka, Martínek, Vansa TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 81.96 7.00
5 Hrdlička, Krňanský, Strnad, Vetýšková, Raušová, Kopáčková, Oravcová, Vaníčková Hrdlička, Krňanský, Strnad, Vetýšková, Raušová, Kopáčková, Oravcová, Vaníčková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 83.06 6.00
MB Trnková, Strusková A, Hlaváč, Hlaváčová, Kollarová, Masáková, Šteierová, Strusková K. Trnková, Strusková A, Hlaváč, Hlaváčová, Kollarová, Masáková, Šteierová, Strusková K. TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 92.59
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Vítr: 0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augustýn, Marousek, Kadlec, Prem Augustýn, Marousek, Kadlec, Prem T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.17 11.00
2 Lejtnar, Holoubek, Jelínek, Stejskal Lejtnar, Holoubek, Jelínek, Stejskal SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:07.03 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Vítr: 1.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benešová, Kačírková, Machová, Suková Benešová, Kačírková, Machová, Suková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.20 11.00
2 Krausová, Samcová, Skrdletová, Štorchová Krausová, Samcová, Skrdletová, Štorchová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.71 9.00
3 Kundratová, Letochová, Gyselová, Bočková Kundratová, Letochová, Gyselová, Bočková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.66 8.00
4 Faktorová, Žáková, Žohová, Bendová Faktorová, Žáková, Žohová, Bendová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.77 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.60 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.36 9.00
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 1.33 8.00
4 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.30 7.00
5 Daniel StejskalDaniel Stejskal
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 1.20 6.00
6 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 1.20 5.00
7 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.10 4.00
MB Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.25
Josef JarošJosef Jaroš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.53 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.41 9.00
3 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.41 8.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.33 7.00
5 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.25 6.00
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 1.20 5.00
7 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.15 4.00
8 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.10 3.00
9 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 1.05 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.21 11.00
2 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.03 9.00
3 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.66 8.00
MB Jan BitnerJan Bitner
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.53
MB David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 2.91
MB Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 DNP
Josef JarošJosef Jaroš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.29 11.00
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 4.28 9.00
3 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.22 8.00
4 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.14 7.00
5 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 4.11 6.00
6 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.08 5.00
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.04 4.00
8 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.89 3.00
9 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.84 2.00
10 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.78 1.00
11 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.72
12 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.69
13 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.58
14 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.55
15 Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.50
16 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.45
17 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.40
18 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.38
19 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.32
20 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.27
21 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.26
MB Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 DNP
Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 DNP
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 DNP
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.27 11.00
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.92 9.00
3 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.88 8.00
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.86 7.00
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.80 6.00
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.78 5.00
7 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.76 4.00
8 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.74 3.00
9 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.69 2.00
10 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.65 1.00
11 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.63
12 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.52
13 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.48
14 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.44
15 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.43
16 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.42
17 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.39
18 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.30
19 Jan KačerJan Kačer
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.29
20 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.27
21 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.27
22 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.24
23 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.06
24 Dominik MarkvartDominik Markvart
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
04 3.03
25 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.94
26 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.82
27 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 2.74
28 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.73
29 Štěpán KadlecŠtěpán Kadlec
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 2.59
MB Vojtěch SlezáčekVojtěch Slezáček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 2.87
MB Václav ProtivaVáclav Protiva
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.53
MB Jan BitnerJan Bitner
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 DNP
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.16 11.00
2 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.09 9.00
3 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 4.07 8.00
4 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.05 7.00
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.04 6.00
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.01 5.00
7 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.96 4.00
8 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.94 3.00
9 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.90 2.00
10 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.81 1.00
11 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.73
12 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.58
13 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.58
14 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.52
15 Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.47
16 Tereza ŠpánováTereza Špánová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.46
17 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.43
18 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.42
19 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.38
20 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.37
21 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.36
22 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.35
23 Tereza CílkováTereza Cílková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.33
24 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.26
25 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.25
26 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.16
27 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.11
28 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.04
29 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 2.98
30 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.85
31 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.83
31 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.83
33 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 2.82
34 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
03 2.80
MB Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.56
MB Simona TrnkováSimona Trnková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.64
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 11.43 11.00
2 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.71 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.54 8.00
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 09.43 7.00
5 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 08.27 6.00
6 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 08.11 5.00
7 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 08.03 4.00
8 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 07.65 3.00
9 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 07.40 2.00
10 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.24 1.00
11 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 04.53
12 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 10.95 11.00
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 10.88 9.00
3 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 09.60 8.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.12 7.00
5 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.33 6.00
6 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.25 5.00
7 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.08 4.00
8 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 06.16 3.00
9 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 05.92 2.00
10 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 05.56 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 65.43 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 46.40 9.00
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 45.53 8.00
4 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 44.81 7.00
5 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 44.33 6.00
6 David VobrDavid Vobr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 39.88 5.00
7 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 35.67 4.00
MB Martin PicekMartin Picek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 56.09
MB Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 51.75
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 48.18 11.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 44.23 9.00
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 41.66 8.00
4 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 40.71 7.00
5 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 38.92 6.00
6 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 37.39 5.00
7 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 35.96 4.00
8 Karolína ValčíkováKarolína Valčíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 35.13 3.00
9 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 28.34 2.00
10 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 27.30 1.00
11 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 26.90
12 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.34
13 Eliška HamadejováEliška Hamadejová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 13.09
Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 45.54 11.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 43.73 9.00
3 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 40.85 8.00
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 40.63 7.00
5 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 39.54 6.00
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 36.64 5.00
7 Ondřej DidekOndřej Didek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 35.19 4.00
8 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 34.53 3.00
9 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 33.55 2.00
10 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 33.45 1.00
11 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 33.37
12 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 33.15
13 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 32.50
14 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 31.29
15 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 30.66
16 Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 29.09
17 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 25.02
18 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.92
19 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 24.62
20 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 24.18
21 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 20.10
22 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 18.08
23 Vojtěch HanusVojtěch Hanus
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 17.34
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 32.31 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 30.15 9.00
3 Ema RegentíkováEma Regentíková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 29.70 8.00
4 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 29.41 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 27.40 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 27.38 5.00
7 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 27.23 4.00
8 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 27.02 3.00
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 26.73 2.00
10 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 26.50 1.00
11 Kristýna ŽákováKristýna Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 25.38
12 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 20.95
13 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 20.87
14 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 19.61
15 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 18.85
16 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 15.87
17 Michaela ŠavlováMichaela Šavlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 15.69
18 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 13.69
19 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 13.28
20 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 12.89
21 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 12.24
22 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 08.79
23 Klára MasákováKlára Masáková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
05
Celkem 23 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 9.32 11.00
2 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 8.60 9.00
3 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 8.45 8.00
4 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8.32 7.00
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 8.31 6.00
6 David JakešDavid Jakeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7.07 5.00
7 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 6.93 4.00
8 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 6.51 3.00
9 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 5.89 2.00
10 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 5.10 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 11.06 11.00
2 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 09.33 9.00
3 Kristina HalászováKristina Halászová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 09.08 8.00
4 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 08.37 7.00
5 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 08.33 6.00
6 Aneta LudvíkováAneta Ludvíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 07.66 5.00
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.62 4.00
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 07.56 3.00
9 Ema RegentíkováEma Regentíková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 07.54 2.00
10 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 07.48 1.00
11 Kristýna ŽákováKristýna Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.39
12 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 07.00
13 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.94
14 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.73
15 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 06.58
16 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 06.57
17 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 06.37
18 Adéla KracíkováAdéla Kracíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 06.34
19 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.65
20 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.14
21 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 04.12
Celkem 21 závodníků