výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD mladšího žactva, skupina C

Chodov (11. 9. 2013)

60 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KnotekDaniel Knotek 960918 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12 7.00
Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.65 7.00
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.44 5.00
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48 4.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50 3.00
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 11.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.46
2 Filip HanykýřFilip Hanykýř 980910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.36
3 Matěj KlimentMatěj Kliment 990838 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.23
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 11.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VlasákPetr Vlasák 000908 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.76 7.00
2 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.21 5.00
3 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.46 4.00
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.59 3.00
5 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.13 2.00
MB Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 11.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.11 7.00
2 Petr VlasákPetr Vlasák 000908 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.04 5.00
3 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.20 4.00
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35 3.00
5 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48 2.00
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.70 1.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 11.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.38
2 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.03
3 Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.14
4 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.70
5 Petr HochPetr Hoch 021109 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.23
6 David SitekDavid Sitek 030101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.48 7.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76 5.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.31 4.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43 7.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.65 5.00
3 Karolína KouckáKarolína Koucká 995717 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16 4.00
4 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 986101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.97 7.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28 5.00
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48 4.00
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.85 3.00
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.03 1.00
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.90 2.00
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.09
3 Natálie KlierováNatálie Klierová 005708 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.39
4 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.69
6 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.08
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.23
3 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.57
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.73
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.05
6 Caroline SchiffmannováCaroline Schiffmannová 025702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 11.9.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.67
2 Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová 025212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.07
3 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.52
MB Valentýna LejskováValentýna Lejsková 000000 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.59
MB Anna VondráčkováAnna Vondráčková 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.94 7.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.98 5.00
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.42 4.00
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87 3.00
5 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.98 2.00
6 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.17 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KnotekDaniel Knotek 960918 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.53 7.00
Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 2 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.91 7.00
2 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.95 5.00
3 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.43 4.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.15 3.00
Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.82 7.00
2 Petr VlasákPetr Vlasák 000908 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.95 5.00
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.51 3.00
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.71 2.00
MB Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.23 4.00
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.27
3 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.84
4 Jiří LorenzJiří Lorenz 020731 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.30
Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.24 1.00
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.06
3 Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.30
4 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.79
Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.46 7.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.27 5.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.58 4.00
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.07 7.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.97 5.00
3 Karolína KouckáKarolína Koucká 995717 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.39 4.00
Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov DNP
Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 986101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.02 3.00
Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov DNP
Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov DNP
Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.42 7.00
2 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.48
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.67
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.80
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.28
6 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 32.67
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.03 4.00
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.07 3.00
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.14 2.00
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.00
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.58
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.82 1.00
2 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 005301 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.10
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.99
4 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.79
5 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.96
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.98 5.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.79
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.25
4 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.48
5 Caroline SchiffmannováCaroline Schiffmannová 025702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.92
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:21.04 7.00
2 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:33.57 5.00
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:40.37 4.00
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:43.92 3.00
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:48.28 2.00
6 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:48.34 1.00
7 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:52.22
8 Aleš HochAleš Hoch 010526 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:08.89
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:35.01 7.00
2 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:40.84 5.00
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:50.43 4.00
4 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:50.46 3.00
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:55.51 2.00
6 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:07.38 1.00
7 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:09.94
8 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:12.76
MB Hana KročákováHana Kročáková 000111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:24.80
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.62 7.00
2 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.69 5.00
3 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.16 4.00
4 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.98 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.46 2.00
Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.16 7.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.66 4.00
3 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 005301 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.74 3.00
4 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 005511 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.24 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.85 2.00
2 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.41
3 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.82
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 17.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 11.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.40 5.00
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.97
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.87
4 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.54
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špreňar, Lorenc, Had, Petríkovič Špreňar, Lorenc, Had, Petríkovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.36 7.00
2 Gurban, Hoch P., Sladký, Vlasák Gurban, Hoch P., Sladký, Vlasák ŠAK ChodovŠAK Chodov 38.21 5.00
3 Tonhauser, Lochschmidt, Sussenbeck, Hoch A. Tonhauser, Lochschmidt, Sussenbeck, Hoch A. ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.76 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červenková, Jeřábková, Vrbová, Zápotocká Červenková, Jeřábková, Vrbová, Zápotocká ŠAK ChodovŠAK Chodov 38.64 7.00
2 Nohejlová, Poláková, Bílková, Šebestová Nohejlová, Poláková, Bílková, Šebestová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.99 5.00
3 Louková, Vébrová, Vondráčková, Kosová Louková, Vébrová, Vondráčková, Kosová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 39.20 4.00
MB Láská, Petrikovičová,Sabadinová, Janušková Láská, Petrikovičová,Sabadinová, Janušková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.96
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 1.45 7.00
2 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 1.37 5.00
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005417 1.30 7.00
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015307 1.24 5.00
3 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 1.21 4.00
4 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005511 1.11 3.00
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015607 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 4.31 7.00
2 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 4.02 5.00
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010616 3.90 4.00
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 3.60 3.00
5 David SitekDavid Sitek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030101 2.78 2.00
MB Matěj NádheraMatěj Nádhera
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000609 4.66
MB Petr VlasákPetr Vlasák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000908 4.03
Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011003 DNP
Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015307 4.13 7.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015201 4.08 5.00
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 3.91 4.00
4 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005101 3.84 3.00
5 Adéla BronišováAdéla Bronišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
016021 3.69 2.00
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 3.61 1.00
7 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 3.59
8 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 3.46
9 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
016108 3.40
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 3.40
Veronika KosováVeronika Kosová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005330 NM
Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005328 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005829 09.81 7.00
2 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
005604 08.38 5.00
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 07.92 4.00
4 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005511 07.89 3.00
5 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 07.45 2.00
6 Veronika KosováVeronika Kosová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005330 07.34 1.00
7 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005301 07.25
8 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025228 05.05
9 Jana VeľasováJana Veľasová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025617 04.74
10 Natálie KlierováNatálie Klierová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005708 04.42
MB Valentýna LejskováValentýna Lejsková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000000 08.48
MB Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 06.91
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 11.39 2.00
2 Jan KarikaJan Karika
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001018 08.93 7.00
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 08.00 5.00
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 06.91 4.00
5 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001210 05.82 3.00
Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 DNP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 11.66 7.00
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 NM
Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
996115 NM
Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
985330 NM
Josefína OračkováJosefína Oračková
AK SokolovAK Sokolov
985430 NM
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990838 08.05 7.00
2 Filip HanykýřFilip Hanykýř
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980910 05.35 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 53.34 7.00
2 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
001202 42.84 5.00
3 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 42.22 4.00
4 Jan KarikaJan Karika
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001018 37.88 3.00
5 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
020615 34.65 2.00
6 Jiří LorenzJiří Lorenz
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020731 34.40 1.00
7 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
011220 34.03
8 Aleš HochAleš Hoch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010526 33.10
9 Petr HochPetr Hoch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
021109 32.75
10 David SitekDavid Sitek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030101 27.53
11 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
010828 26.98
Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 36.17 7.00
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005328 34.80 5.00
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015607 32.38 4.00
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 30.90 3.00
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 30.57 2.00
6 Natálie HájkováNatálie Hájková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025331 26.74 1.00
7 Natálie KoptováNatálie Koptová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025509 26.62
8 Natálie KlierováNatálie Klierová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005708 23.35
9 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 22.98
10 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 21.84
11 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 20.94
12 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 20.22
13 Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025212 19.12
14 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025707 17.51
15 Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
036219 15.53
MB Valentýna LejskováValentýna Lejsková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000000 44.88
Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025505 DNP
Celkem 17 závodníků