výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu, XXII. ročník Běhu Smolnickým kopcem

Chodov (13. 10. 2013)

Přespolní běh - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 0:18:37 7.00
2 Milan KožákMilan Kožák 651222 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 0:19:01 5.00
3 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 800221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:20:10 4.00
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 0:21:26 3.00
5 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 710406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:21:35 2.00
6 Martin HorváthMartin Horváth 850313 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:21:57 1.00
7 Patrik GottschierPatrik Gottschier 730620 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:23:46
8 Jakub StehnoJakub Stehno 900226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:25:04
Celkem 8 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman SkalskýRoman Skalský 750000 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 18:09
2 Jakub CoufalJakub Coufal 860000 WITTE BIKE TEAM NejdekWITTE BIKE TEAM Nejdek 18:28
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 18:37
4 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 800221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20:10
5 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 21:26
6 Martin HorváthMartin Horváth 850313 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:57
7 Petr SlezákPetr Slezák 740000 NeregistrovaníNeregistrovaní 23:13
8 Ondřej MotlíkOndřej Motlík 860000 SOHV AbertamSOHV Abertam 23:19
9 Tomáš GroserTomáš Groser 770000 NeregistrovaníNeregistrovaní 24:41
10 Jakub StehnoJakub Stehno 900226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25:04
11 Lukáš KraftLukáš Kraft 790000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26:13
David SlavíkDavid Slavík 760000 NeregistrovaníNeregistrovaní DNF
Petr BariPetr Bari 880000 NeregistrovaníNeregistrovaní DNF
Celkem 13 závodníků
Finále V1 (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KožákMilan Kožák 651222 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19:01 7.00
2 Ervin BeshirErvin Beshir 670101 BerounBeroun 19:49 5.00
3 Jiří HadravaJiří Hadrava 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 20:58 4.00
4 Kamil KovářKamil Kovář 670101 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:19 3.00
5 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 710406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21:35 2.00
6 Pavel KošíkPavel Košík 700101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:49 1.00
7 Patrik GottshierPatrik Gottshier 730101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23:46
8 Petr KulmonPetr Kulmon 650101 NeregistrovaníNeregistrovaní 24:39
9 Luboš RychlíkLuboš Rychlík 670101 LK JAsan AšLK JAsan Aš 25:08
10 Ludvík PribičinLudvík Pribičin 700101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26:17
11 Pavel BartošPavel Bartoš 700101 Pupkani Karlovy VaryPupkani Karlovy Vary 26:49
12 Marcel ChládekMarcel Chládek 680101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27:14
13 Pavel SimethPavel Simeth 690101 NeregistrovaníNeregistrovaní 27:20
14 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek 700101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28:00
15 Václav ErbenVáclav Erben 680101 NeregistrovaníNeregistrovaní 29:19
Celkem 15 závodníků
Finále V2 (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Čeněk FilingerČeněk Filinger 001961 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:56 7.00
2 Michal LandigaMichal Landiga 570000 LK AbertamyLK Abertamy 21:22 5.00
3 Karel VrbaKarel Vrba 620000 HabartovHabartov 26:36 4.00
4 Milan PetrákMilan Petrák 610000 KolováKolová 26:40 3.00
5 Petr VojkůvkaPetr Vojkůvka 590000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 28:51 2.00
Celkem 5 závodníků
Finále V3 (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel RoučaKarel Rouča 510601 TJ Slávia Karlovy VaryTJ Slávia Karlovy Vary 24:36 7.00
2 Jiří WestrmaierJiří Westrmaier 531102 WestrmaierWestrmaier 24:45 5.00
3 Pavel MotlíkPavel Motlík 490101 SOHV AbertamSOHV Abertam 28:33 4.00
4 Manfréd KrassaManfréd Krassa 440310 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29:03 3.00
5 Farntišek NádvorníkFarntišek Nádvorník 480000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 29:24 2.00
6 Bohuslav VáclavekBohuslav Václavek 471102 ŠAK ChodovŠAK Chodov 31:10 1.00
7 Vladimír ZounarVladimír Zounar 420529 ŠAK ChodovŠAK Chodov 36:45
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 0:20:23 7.00
2 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 0:21:18 5.00
3 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:24:34 4.00
Celkem 3 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 0:20:23 7.00
2 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 0:21:18 5.00
3 Martin PoncMartin Ponc 950000 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:22:19 4.00
4 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 0:24:34 3.00
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MikeskaJan Mikeska 970203 AK SokolovAK Sokolov 13:52 7.00
2 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16:15 5.00
Celkem 2 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin BeshirRobin Beshir 010000 BerounBeroun 0:13:44 7.00
2 Jan MikeskaJan Mikeska 970203 AK SokolovAK Sokolov 0:13:52 5.00
3 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:16:15 4.00
4 Vladimír FrišVladimír Friš 970828 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 0:17:42 3.00
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6:54:00 7.00
2 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:06:00 5.00
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:14:00 4.00
5 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7:14:00 3.00
5 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7:16:00 2.00
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:20:00 1.00
7 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:40:00
8 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:48:00
9 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:57:00
10 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 9:09:00
Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 11 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HannsmannPetr Hannsmann 980101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:14:00 7.00
2 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 980518 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:41:00 5.00
3 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:51:00 4.00
4 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6:54:00 3.00
5 Jakub WalchetsederJakub Walchetseder 990000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 6:56:00 2.00
6 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:06:00 1.00
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7:09:00
8 Michal NovotnýMichal Novotný 980000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 7:13:00
9 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7:14:00
10 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7:16:00
11 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7:19:00
12 Jan ParoubekJan Paroubek 980830 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7:20:00
14 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:20:00
14 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:40:00
15 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:48:00
16 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 7:57:00
17 Kryštof PixaKryštof Pixa 990722 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8:21:00
18 Jan SteinkeJan Steinke 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8:42:00
19 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 9:09:00
Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:14:00
Michal VitoušekMichal Vitoušek 980000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH DNF
Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:58:00 7.00
2 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:14:00 5.00
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:18:00 4.00
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:53:00 3.00
5 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:58:00 2.00
6 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:13:00 1.00
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:14:00
8 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:12:00
Celkem 8 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:55:00 7.00
2 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:58:00 5.00
3 Jan ValtrJan Valtr 000504 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:05:00 4.00
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 000709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:11:00 3.00
5 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:14:00 2.00
6 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:18:00 1.00
7 Matěj PánikMatěj Pánik 000509 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:24:00
8 Matěj JírovecMatěj Jírovec 010000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 4:28:00
9 David VitnerDavid Vitner 010000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 4:44:00
10 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:53:00
11 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:58:00
12 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:13:00
13 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:14:00
14 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:14:00
15 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:12:00
16 Matyáš VondráčekMatyáš Vondráček 011126 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:14:00
17 David JanochDavid Janoch 000101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:52:00
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 716013 AK SokolovAK Sokolov 13:35 7.00
2 Romana LubinováRomana Lubinová 695323 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15:41 5.00
3 Jana ŠplinarováJana Šplinarová 645604 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:53 4.00
4 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18:46 3.00
5 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 715618 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:02 2.00
6 Evelina KraftováEvelina Kraftová 805701 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:17 1.00
7 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 905901 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23:21
Celkem 7 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Carmen BeshirováCarmen Beshirová 980000 BerounBeroun 13:55 7.00
2 Klára MottováKlára Mottová 790000 SK ProfiSportSK ProfiSport 16:00 5.00
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18:46 4.00
4 Milada ŠtecherováMilada Štecherová 790000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 19:20 3.00
5 Evelina KraftováEvelina Kraftová 805701 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:17 2.00
6 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 905901 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23:21 1.00
Celkem 6 závodníků
Finále ZV (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 716013 AK SokolovAK Sokolov 13:35 7.00
2 Romana LubinováRomana Lubinová 695323 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15:41 5.00
3 Martina StehlíkováMartina Stehlíková 770000 SOHV AbertamSOHV Abertam 16:12 4.00
4 Martina KabilováMartina Kabilová 690000 ACES KVACES KV 16:42 3.00
5 Jana ŠplinarováJana Šplinarová 645604 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:53 2.00
6 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 715618 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:02 1.00
7 Pavla KučerováPavla Kučerová 760608 SOKOL Česká BřízaSOKOL Česká Bříza 20:27
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 956023 AK SokolovAK Sokolov 0:21:39
Pavla LoníkováPavla Loníková 945929 AK SokolovAK Sokolov 0:21:39
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7:16:00 7.00
2 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 965120 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8:17:00 5.00
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 9:11:00 4.00
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 9:17:00 3.00
5 Elizaveta TyrnovaElizaveta Tyrnova 976121 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 9:21:00 2.00
6 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 9:36:00 1.00
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:05:00 7.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:07:00 5.00
3 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:08:00 4.00
4 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:08:00 3.00
5 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:26:00 2.00
6 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 4:32:00 1.00
7 Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov 4:49:00
8 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 5:17:00
9 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov 5:17:00
10 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:29:00
11 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 995423 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:34:00
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 4:04
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:12
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:12
4 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:14
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:20
6 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:23
7 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 4:30
8 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:44
Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:44
10 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 4:45
11 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:53
12 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
15 Simona BláhováSimona Bláhová 000129 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:03
16 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 016125 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:04
17 Uršula MatoušováUršula Matoušová 005604 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:29
18 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 005511 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:36
19 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:39
20 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:52
21 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6:25
Celkem 21 závodníků
Finále SK (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 4:04
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 010000 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:10
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:12
4 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:12
5 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:14
6 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 010119 TJ KlášterecTJ Klášterec 4:16
7 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:20
8 Jindřiška HemplováJindřiška Hemplová 000000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 4:20
9 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:23
10 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 4:30
11 Kateřina ValuškováKateřina Valušková 000000 NeregistrovaníNeregistrovaní 4:30
12 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:44
13 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:44
14 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 4:45
15 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 010119 TJ KlášterecTJ Klášterec 4:49
16 Patricie TothováPatricie Tothová 000000 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:51
17 Kamila ŠimkováKamila Šimková 000000 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:53
18 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:53
19 Zuzana FicenecováZuzana Ficenecová 010000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:54
20= Eliška MarkofováEliška Markofová 000000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
20= Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
21 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:55
23 Simona BláhováSimona Bláhová 000129 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:03
24 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 010000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:04
24 Barbora BlovskáBarbora Blovská 010000 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:04
26 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 000000 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:26
27 Uršula MatoušováUršula Matoušová 005604 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:29
28 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 005511 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:36
29 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:39
30 Natále DellingerováNatále Dellingerová 010000 NeregistrovaníNeregistrovaní 5:49
31 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:52
32 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6:25
Celkem 32 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr CharvátPetr Charvát 040000 AK SokolovAK Sokolov 2.15 7.00
2 Jonas BenAbdellatifJonas BenAbdellatif 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.16 5.00
3 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.21 4.00
4 Jakub BednářJakub Bednář 040101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2.24 3.00
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.24 2.00
6 Martin BartošMartin Bartoš 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.28 1.00
7 Jan MacákJan Macák 040000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2.28
8 Robert BlovskýRobert Blovský 041203 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2.29
9 Kevin LeupoldKevin Leupold 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.29
10 Matěj ČočekMatěj Čoček 040101 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2.30
11 Petr KubisPetr Kubis 040000 AK SokolovAK Sokolov 2.37
12 Václav JírovecVáclav Jírovec 050101 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 2.41
12 David TošovskýDavid Tošovský 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2.41
14 Max TřasákMax Třasák 050101 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2.44
15 Jakub LaušmanJakub Laušman 050112 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2.56
16 Matyáš BokrMatyáš Bokr 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3.01
17 Jan SlezákJan Slezák 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3.02
18 Vít VurmVít Vurm 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3.08
19 Tomáš OravaTomáš Orava 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3.10
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich NovotnýJindřich Novotný 020000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 1:56 7.00
2 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:56 5.00
3 David NovotnýDavid Novotný 020000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 1:58 4.00
4 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 1:59 3.00
5 Marek LiškaMarek Liška 020000 CykloteamCykloteam 2:04 2.00
6 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:06 1.00
7 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:07
8 Šimon BílekŠimon Bílek 030317 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:07
9 Martin MičiakMartin Mičiak 020000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:08
10 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030416 AK SokolovAK Sokolov 2:08
11 David TernerDavid Terner 020000 AK SokolovAK Sokolov 2:11
12 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:11
13 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:12
14 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:12
15 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:15
16 Lukáš ŠtechrLukáš Štechr 030000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:17
17 Karel MacánKarel Macán 020000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 2:17
18 Jakub VrbickýJakub Vrbický 020326 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:20
19 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:21
20 Jiří LorenzJiří Lorenz 020731 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:21
21 Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:22
22 Matěj BedecMatěj Bedec 030000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:22
23 Matěj LaušmanMatěj Laušman 030212 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:25
24 Lukáš DostálLukáš Dostál 030720 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:34
25 Filip KálalFilip Kálal 030000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:40
26 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:51
Celkem 26 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:12 7.00
2 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:13 5.00
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:13 4.00
4 Aneta HradskáAneta Hradská 040000 AK SokolovAK Sokolov 2:21 3.00
5 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 040000 AK SokolovAK Sokolov 2:23 2.00
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 050000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:24 1.00
7 Anna PeřinováAnna Peřinová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:24
8 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 040000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:24
9 Markéta MacánováMarkéta Macánová 040000 TJ PLamen CHTJ PLamen CH 2:27
10 Andrea BláhováAndrea Bláhová 046225 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:28
11 Valerie Julie HavlínValerie Julie Havlín 040000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:28
12 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:35
13 Linda WalchetsederováLinda Walchetsederová 040000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:40
14 Nikola JindrákováNikola Jindráková 040000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:43
15 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:43
16 Simona HostýnkováSimona Hostýnková 050000 SOHV AbertamSOHV Abertam 2:48
17 Andrea DučinskáAndrea Dučinská 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:49
18 Natálie RaithelováNatálie Raithelová 050000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:50
19 Filipa VoborskáFilipa Voborská 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:51
20 Eva VojkůvkováEva Vojkůvková 050000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:56
21 Tereza LaušmanováTereza Laušmanová 055112 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:59
22 Johana KovaříkováJohana Kovaříková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:12
23 Nikola RotováNikola Rotová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:15
24 Olivia KazdováOlivia Kazdová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:16
25 Andrea NemeščukováAndrea Nemeščuková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:32
26 Nikola PlavnickáNikola Plavnická 050000 LK JAsan AšLK JAsan Aš 3:35
27 Lana KazdováLana Kazdová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:40
Celkem 27 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 13.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana ČechováHana Čechová 025404 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:03 7.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2:04 5.00
3 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:07 4.00
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09 3.00
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:12 2.00
6 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 025413 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:12 1.00
7 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12
8 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:13
9 Marie DvořákováMarie Dvořáková 025722 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:13
10 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 2:14
11 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:17
12 Anna VálkováAnna Válková 03 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:18
12 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:18
14 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:19
15 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:20
16 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21
17 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:22
18 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:23
19 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:23
20 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:26
21 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:26
22 Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:27
23= Marie RychlíkováMarie Rychlíková 03 LK JAsan AšLK JAsan Aš 2:27
23= Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:27
25 Klára SiglováKlára Siglová 035730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:28
26 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29
27 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:30
27 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 035809 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:30
29 Nikol DoležalováNikol Doležalová 036020 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:37
28 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:37
31 Michaela KoubkováMichaela Koubková 020000 SOHV AbertamSOHV Abertam 2:41
32 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:46
33 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:55
Celkem 33 závodníků