výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru Pardubického kraje družstev mladších žáků a žákyň

Svitavy (18. 9. 2013)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.20
2 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.71
3 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.16
4 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.52
5 Ondřej PůlkrábekOndřej Půlkrábek 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.65
6 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.82
7 Pavel KopeckýPavel Kopecký 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TrpkošJakub Trpkoš 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.49
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.82
3 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.24
4 Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.47
5 Filip FejtFilip Fejt 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.06
6 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.42
2 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.02
3 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.33
4 Jakub VoříšekJakub Voříšek 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.05
5 Martin StaněkMartin Staněk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.30
6 David ZahradníkDavid Zahradník 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.59
2 Václav ŠvecVáclav Švec 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.78
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.98
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.30
5 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.34
6 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 18.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.28 11.00
2 Jakub TrpkošJakub Trpkoš 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.42 9.00
3 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.48 8.00
4 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.59 7.00
5 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.60 6.00
6 Václav ŠvecVáclav Švec 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.85 4.00
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09.10 3.00
3 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.10 2.00
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.18 1.00
5 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.25
6 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.20
3 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.55
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.71
5 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.79
6 Karolína MužíkováKarolína Mužíková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.86
7 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.50
8 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.93
2 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.96
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.18
4 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.45
5 Lucie NováčkováLucie Nováčková 01 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.78
6 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.22
7 Lucie JílkováLucie Jílková 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.44
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.09
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.29
3 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.50
4 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.50
5 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.07
6 Nela KozlovskáNela Kozlovská 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 10.14
7 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.17
8 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (st, 18.9.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franziska SlivkováFranziska Slivková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.08
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.12
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.31
4 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.35
5 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.91
6 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 10.11
7 Sofie BrýdlováSofie Brýdlová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.84
8 Adéla LžičařováAdéla Lžičařová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.05
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 18.9.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.52 11.00
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.95 9.00
3 Franziska SlivkováFranziska Slivková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.02 8.00
4 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.06 7.00
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.08 6.00
6 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.97 4.00
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.17 3.00
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.19 2.00
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.20 1.00
5 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.30
6 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.67
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.23 8.00
2 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 24.45 1.00
3 Pavel KopeckýPavel Kopecký 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 25.37
4 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 25.64
5 David ZahradníkDavid Zahradník 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.33
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.75 3.00
2 Bohdan MetyšBohdan Metyš 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.61
3 Bohumil JuklBohumil Jukl 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 25.14
4 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.44
5 Jan PecinaJan Pecina 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 26.41
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpačekDaniel Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.73 9.00
2 Adam VágnerAdam Vágner 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.69 6.00
3 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.86 4.00
4 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.29 2.00
5 Filip FejtFilip Fejt 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.02
Jakub TrpkošJakub Trpkoš 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.53 11.00
2 David BohuněkDavid Bohuněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.49 7.00
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22.83 5.00
Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 24.17
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 25.78
3 Kateřina PortlováKateřina Portlová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 27.37
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 27.97
5 Michaela SrnskáMichaela Srnská 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 28.03
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VejnarováŠtěpánka Vejnarová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.68
2 Franziska SlivkováFranziska Slivková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.24
3 Adéla VejnarováAdéla Vejnarová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 25.89
4 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 26.16
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 27.47
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.51 1.00
2 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.87
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 24.21
4 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.40
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.46
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.02 9.00
2 Pavlína PeškováPavlína Pešková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.04 4.00
3 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.08 3.00
4 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.23 2.00
5 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23.70
6 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.90 11.00
2 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.12 8.00
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 22.22 7.00
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.57 5.00
5 Klára ToufarováKlára Toufarová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.44 6.00
2 Anna ŠanderováAnna Šanderová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.92
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.57 8.00
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.92 6.00
3 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.95 2.00
4 Erik MachErik Mach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 53.18
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 58.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.11 9.00
2 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.20 5.00
3 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 50.34 1.00
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 51.25
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HalamkaTomáš Halamka 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 45.14 11.00
2 Martin SieglMartin Siegl 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 46.60 7.00
3 Daniel TomanDaniel Toman 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.45 4.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.06 3.00
Petr DaněkPetr Daněk 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 48.72 9.00
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.52 2.00
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 52.70
4 Sofie BrýdlováSofie Brýdlová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 62.74
5 Lucie JílkováLucie Jílková 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 71.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena NěmeckáHelena Německá 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.76 7.00
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.31
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 51.56
4 Sára PalatkováSára Palatková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 52.69
5 Adéla VejnarováAdéla Vejnarová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 55.18
6 Thea MačátováThea Mačátová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 60.49
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 50.27 3.00
2 Lucie KleichováLucie Kleichová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.93
3 Michaela ŠvejdováMichaela Švejdová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.28
4 Barbora ŠtíkováBarbora Štíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 54.68
Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PeškováPavlína Pešková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 49.41 8.00
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 49.82 5.00
3 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.00 4.00
4 Natálie PátkováNatálie Pátková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 52.70
5 Lucie KuhrováLucie Kuhrová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.49
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.91
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 46.89 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.80 6.00
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 50.53 1.00
4 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 52.97
5 Kateřina PortlováKateřina Portlová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 56.76
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SieglMartin Siegl 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:29.23 11.00
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:29.45 9.00
3 Erik MachErik Mach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:40.95 8.00
4 Servác BoháčServác Boháč 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:43.49 7.00
5 Jakub BřízaJakub Bříza 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:49.69 6.00
6 Adam RobAdam Rob 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:52.84 5.00
7 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:10.14 4.00
8 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych 03 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:12.27 3.00
Michal BrázdaMichal Brázda 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:43.20 11.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:44.73 9.00
3 Sára PalatkováSára Palatková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:46.90 8.00
4 Miroslava MartínkováMiroslava Martínková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:47.65 7.00
5 Helena NěmeckáHelena Německá 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:48.39 5.00
6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:50.47 4.00
7 Aneta JanštováAneta Janštová 01 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:58.91 1.00
8 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:59.79
9 Lucie KuhrováLucie Kuhrová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3:00.80
10 Klára KopeckáKlára Kopecká 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:07.66
11 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:16.43
12 Kateřina PortlováKateřina Portlová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:19.14
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠvejdováMichaela Švejdová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:47.89 6.00
2 Simona SpěvákováSimona Spěváková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:51.54 3.00
3 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:57.60 2.00
4 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:00.03
5 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:04.47
6 Thea MačátováThea Mačátová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:08.24
7 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:09.27
8 Veronika PořízkováVeronika Pořízková 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:09.67
9 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:18.10
10 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 3:28.64
11 Michaela SrnskáMichaela Srnská 02 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3:28.73
MB Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:45.88
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:18.59 11.00
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:19.49 9.00
3 David VáchaDavid Vácha 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:22.70 8.00
4 Matěj ŠvířMatěj Švíř 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:25.16 7.00
5 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5:41.44 6.00
6 Martin MužíkMartin Mužík 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5:41.56 5.00
7 Petr DočekalPetr Dočekal 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:49.25 4.00
8 Martin KysilkaMartin Kysilka 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5:54.18 3.00
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:56.67 2.00
10 David RůžičkaDavid Růžička 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:56.84 1.00
11 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:59.56
12 Lukáš TichýLukáš Tichý 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7:35.71
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.61 11.00
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.65 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.03 8.00
4 Martin VečeřaMartin Večeřa 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.53 6.00
5 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.05 4.00
6 Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.32 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 11.88 5.00
2 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.40 2.00
3 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.70
4 Adam PožárAdam Požár 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.93
5 Daniel TomanDaniel Toman 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 13.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.47 1.00
2 Petr DočekalPetr Dočekal 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.48
3 Erik MachErik Mach 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.98
4 David RůžičkaDavid Růžička 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14.09
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14.31
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.40 7.00
2 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.88
3 Bohumil JuklBohumil Jukl 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.40
4 Jakub MacháčekJakub Macháček 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16.43
Jakub BřízaJakub Bříza 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.77 11.00
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.39 9.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.10 6.00
4 Lucie KleichováLucie Kleichová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.13 5.00
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.14 4.00
6 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.15 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.77 8.00
2 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.92 7.00
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.44 2.00
4 Lucie KuhrováLucie Kuhrová 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.66 1.00
5 Barbora ŠtíkováBarbora Štíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 13.66
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana PokornáAdriana Pokorná 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.90
2 Aneta MarkováAneta Marková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.52
3 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.75
4 Simona SpěvákováSimona Spěváková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.86
5 Eliška CedzováEliška Cedzová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 14.10
6 Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.34
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Siegl, Driml, Kostlán, Večeřa "B" Siegl, Driml, Kostlán, Večeřa TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 36.28 11.00
2 "A" Kuhr, Novák, Vácha, Vach "A" Kuhr, Novák, Vácha, Vach Atletika ChrudimAtletika Chrudim 36.74 9.00
3 "A" Franěk, Jančík, Rob, Prudič "A" Franěk, Jančík, Rob, Prudič ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 37.10 8.00
4 Rynda, Sedlmajer, Kopsa, Koutník Rynda, Sedlmajer, Kopsa, Koutník Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 38.36 4.00
5 Fejt, Vrátný, Kysilka, Macháček Fejt, Vrátný, Kysilka, Macháček ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 39.71 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "C" Blažek, Vostřel, Voříšek, Zítko "C" Blažek, Vostřel, Voříšek, Zítko TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 37.17 7.00
2 "A" Půlkrábek, Vágner, Švíř, Metyš "A" Půlkrábek, Vágner, Švíř, Metyš TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 37.93 6.00
3 "B" Růžička, Hnát, Pecina, Krátký "B" Růžička, Hnát, Pecina, Krátký Atletika ChrudimAtletika Chrudim 38.20 5.00
4 "B" Tichý, Říha, Kouba, Staněk "B" Tichý, Říha, Kouba, Staněk ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 39.04 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Nováková, Lorenčíková, Špániková, Toufarová "A" Nováková, Lorenčíková, Špániková, Toufarová Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.04 11.00
2 "A" Zámečníková, Šanderová, Šírová, Peňázová "A" Zámečníková, Šanderová, Šírová, Peňázová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.39 9.00
3 "A" Karalová, Palatková, Jiráčková, Tesařová "A" Karalová, Palatková, Jiráčková, Tesařová TJ SvitavyTJ Svitavy 36.60 8.00
4 "A" Pátková, Martínková, Tamchynová, Vetíšková "A" Pátková, Martínková, Tamchynová, Vetíšková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.74 7.00
5 "B" Jirásková, Daňková, Vaňková, Siřišťová "B" Jirásková, Daňková, Vaňková, Siřišťová Atletika ChrudimAtletika Chrudim 37.39 5.00
6 "A" Petrásová, Mužíková, Kynclová, Pešková "A" Petrásová, Mužíková, Kynclová, Pešková ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 37.61 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Bartůňková, Indráčková, Kopecká, Štiková "B" Bartůňková, Indráčková, Kopecká, Štiková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.89 6.00
2 "B" Spěváková, Švejdová, Roztočilová, Německá "B" Spěváková, Švejdová, Roztočilová, Německá Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 37.66 3.00
3 "B" Navrátilová M., Neumeisterová, Pořízková, Marková "B" Navrátilová M., Neumeisterová, Pořízková, Marková TJ SvitavyTJ Svitavy 39.21 2.00
4 "B" Červená, Čížková, Mičková, Jílková "B" Červená, Čížková, Mičková, Jílková ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 41.68 1.00
5 "C" Běloušková, Velínská, Urbanová, Novotná "C" Běloušková, Velínská, Urbanová, Novotná ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.78
MB "C" Škrabalová, Brýdlová, Frantová, Mačátová "C" Škrabalová, Brýdlová, Frantová, Mačátová TJ SvitavyTJ Svitavy 40.82
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.45 11.00
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.45 9.00
3 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1.30 8.00
4= Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.25 6.00
4= Václav ŠvecVáclav Švec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1.25 6.00
4= David VáchaDavid Vácha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.25 6.00
7 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.25 4.00
8= Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.20 2.50
8= Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 1.20 2.50
10 Adam RobAdam Rob
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.20 1.00
11 Filip AugustinFilip Augustin
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.20
12 Adam PožárAdam Požár
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 1.15
13= Radim ProkopecRadim Prokopec
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.15
13= Martin MužíkMartin Mužík
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
03 1.15
15= Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.10
15= Martin KysilkaMartin Kysilka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.10
Kryštof KolíbalKryštof Kolíbal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 DNP
Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 NM
Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 NM
Martin JandaMartin Janda
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 9.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.30 8.00
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.30 7.00
5= Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25 5.50
5= Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.25 5.50
7 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25 4.00
8 Štěpánka VejnarováŠtěpánka Vejnarová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.25 3.00
9 Nela KozlovskáNela Kozlovská
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.20 2.00
10= Aneta KopeckáAneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.20 0.50
10= Aneta JanštováAneta Janštová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 1.20 0.50
12= Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.15
12= Adriana PokornáAdriana Pokorná
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.15
12= Hedvika KynclováHedvika Kynclová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.15
15 Kateřina MičkováKateřina Mičková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.10
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.06 11.00
2 Tomáš HalamkaTomáš Halamka
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 4.58 9.00
3 Jakub TrpkošJakub Trpkoš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 4.49 8.00
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.37 7.00
5 Martin VečeřaMartin Večeřa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 4.24 6.00
6 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.19 5.00
7 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.18 4.00
8 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.13 3.00
9 Daniel TomanDaniel Toman
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.06 2.00
10 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.02 1.00
11 Jan KührJan Kühr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.90
12 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.87
13 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.78
14 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.78
15 Bohumil JuklBohumil Jukl
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 3.63
16 Martin SpěvákMartin Spěvák
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 3.45
17 Lukáš MachLukáš Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.33
18 Jakub VoříšekJakub Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 3.32
19 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.22
20 Pavel KopeckýPavel Kopecký
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.20
21 Jan PecinaJan Pecina
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 3.11
22 Jakub MachJakub Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.10
23 Tomáš JančíkTomáš Jančík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.05
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.30 11.00
2 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.27 9.00
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.20 8.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.17 7.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.13 6.00
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.09 5.00
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.07 4.00
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.07 3.00
9 Franziska SlivkováFranziska Slivková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.05 2.00
10 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.93 1.00
11 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.93
12 Lucie NováčkováLucie Nováčková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 3.88
13 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 3.85
14 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.84
15 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.80
16 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
03 3.77
17 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.71
18 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.71
19 Eliška CedzováEliška Cedzová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
03 3.66
20 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.64
21 Karolína MužíkováKarolína Mužíková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 3.61
22 Lucie KleichováLucie Kleichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.61
23 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.57
24 Zuzana ŠafářováZuzana Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 3.54
25 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.29
26 Veronika PořízkováVeronika Pořízková
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.29
27 Adéla LžičařováAdéla Lžičařová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 3.19
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 11.05 11.00
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10.90 9.00
3 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 10.57 8.00
4 Melisa ColakogluMelisa Colakoglu
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.84 7.00
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 09.76 6.00
6 Klára ToufarováKlára Toufarová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.13 5.00
7 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 09.00 4.00
8 Marie DvořákováMarie Dvořáková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 08.63 3.00
9 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.87 2.00
10 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 07.74 1.00
11 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 07.63
12 Renata KopalováRenata Kopalová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 07.40
13 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.19
14 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.11
15 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 06.70
16 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 06.61
17 Miroslava MartínkováMiroslava Martínková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 06.44
18 Gabriela VelinskáGabriela Velinská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 06.21
Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 NM
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.48 11.00
2 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 12.22 9.00
3 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 10.16 8.00
4 Adam PožárAdam Požár
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 08.75 7.00
5 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 08.70 6.00
6 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 08.35 5.00
7 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.87 4.00
8 Bohdan MetyšBohdan Metyš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 07.78 3.00
9 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 07.57 2.00
10 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.35 1.00
11 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 07.26
12 František PrudičFrantišek Prudič
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.16
13 Adam HnátAdam Hnát
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 07.02
14 Jakub RůžičkaJakub Růžička
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 06.81
15 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 06.78
16 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 05.47
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 67.85 11.00
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 55.20 9.00
3 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 52.28 8.00
4 Daniel DrimlDaniel Driml
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 50.47 7.00
5 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 50.38 6.00
6 Filip AugustinFilip Augustin
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 49.83 5.00
7 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 48.72 4.00
8 Václav ŠvecVáclav Švec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 48.53 3.00
9 Adam VágnerAdam Vágner
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 46.98 2.00
10 Petr DočekalPetr Dočekal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 46.04 1.00
11 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 45.63
12 Jakub ŘíhaJakub Říha
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 44.15
13 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 42.91
14 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 42.84
15 Adam HnátAdam Hnát
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 41.66
16 Radim ProkopecRadim Prokopec
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 40.98
17 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 34.17
18 Matěj KopsaMatěj Kopsa
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 33.90
19 Pankrác BoháčPankrác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
06 31.81
20 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 30.58
21 Martin StaněkMartin Staněk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 28.43
22 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 24.90
Martin JandaMartin Janda
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 NM
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 50.18 11.00
2 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 48.51 9.00
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 48.34 8.00
4 Aneta JanštováAneta Janštová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 47.89 7.00
5 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 46.33 6.00
6 Renata KopalováRenata Kopalová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 43.46 5.00
7 Aneta KopeckáAneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 42.54 4.00
8 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 42.43 3.00
9 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 39.37 2.00
10 Hedvika KynclováHedvika Kynclová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 38.94 1.00
11 Melisa ColakogluMelisa Colakoglu
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 38.78
12 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 38.42
13 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 37.45
14 Marie DvořákováMarie Dvořáková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 36.40
15 Kateřina MičkováKateřina Mičková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 35.84
16 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 35.43
17 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 33.99
18 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 31.66
19 Aneta MarkováAneta Marková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 22.86
20 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 19.88
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LITOM LITOM TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 145.50
2 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 116.00
3 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 112.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 087.00
5 CHOCE CHOCE AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 082.00
6 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 069.50
Poznámky:
Stav po: výška, koule 3kg, 800 m, 60 m př., dálka, kriket, 60 m, 300 m, 1500 m, 150 m, 4x60 m.
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 210.00
2 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 136.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 085.50
4 SVITA SVITA TJ SvitavyTJ Svitavy 072.00
5 ATPOL ATPOL ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 034.00
6 AKMTR AKMTR AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 022.50
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, 800 m, 60 m př., výška, koule 2kg, 60 m, 300 m,150 m 4x60 m.
Celkem 6 závodníků