CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha
Strahov, stadion přátelství (24. 9. 2013)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | Smíchovská SPŠ, P5 | 11.14 | |||||||||||||||
2 | David FidlerDavid Fidler | 95 | VOŠ a SOŠ Novovysočanská, P9 | 11.63 | |||||||||||||||
3 | Alois Daněk Alois Daněk | 94 | Gym. Arabská, P6 | 11.68 | |||||||||||||||
4 | Matěj CzeizelMatěj Czeizel | 95 | Smíchovská SPŠ, P5 | 12.17 | |||||||||||||||
5 | Lukáš Domin Lukáš Domin | 94 | Gym. J. Keplera, P6 | 12.38 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DlaskOndřej Dlask | 96 | Gym. Špitálská, P2 | 12.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej JanoušekOndřej Janoušek | 97 | SPŠS J. Gočára, P4 | 11.98 | |||||||||||||||
2 | Michal KasanMichal Kasan | 97 | Gym. Voděradská, P10 | 12.40 | |||||||||||||||
3 | František JelínekFrantišek Jelínek | 96 | Smíchovská SPŠ, P5 | 12.65 | |||||||||||||||
4 | Václav KačírekVáclav Kačírek | 96 | VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1 | 12.99 | |||||||||||||||
David KocánekDavid Kocánek | 96 | OA Heroldovy sady, P10 | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš JirásekLukáš Jirásek | 96 | Gym. Nad Alejí, P6 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | Gym. Arabská, P6 | 11.72 | |||||||||||||||
2 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | Gym. Postupická, P4 | 11.95 | |||||||||||||||
3 | Milan KnappMilan Knapp | 96 | Gym. Voděradská, P10 | 12.20 | |||||||||||||||
4 | Petr MalíkPetr Malík | 97 | Gym. Voděradská, P10 | 12.43 | |||||||||||||||
5 | Tomáš RabasTomáš Rabas | 95 | Gym. Nad Kavalírkou, P5 | 12.47 | |||||||||||||||
6 | Petr KonečnýPetr Konečný | 98 | OA Heroldovy sady, P10 | 13.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | Gym. Na Pražačce, P3 | 11.67 | |||||||||||||||
2 | Maxmilián SupMaxmilián Sup | 96 | Gym. Nad Kavalírkou, P5 | 11.70 | |||||||||||||||
3 | David ProcházkaDavid Procházka | 94 | Gym. Na Pražačce, P3 | 12.53 | |||||||||||||||
4 | Fabris RenzoFabris Renzo | 97 | Gym. MVV, Kuncova, P5 | 13.07 | |||||||||||||||
5 | Martin NovotnýMartin Novotný | 95 | VOŠ a SOŠ Novovysočanská, P9 | 13.75 | |||||||||||||||
Jaroslav Radosta Jaroslav Radosta | 94 | SPŠS J. Gočára, P4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | Gym. Na Pražačce, P3 | 11.87 | |||||||||||||||
2 | Martin SlukaMartin Sluka | 95 | Gym. J. Keplera, P6 | 11.91 | |||||||||||||||
3 | Jakub SochorJakub Sochor | 99 | Gym. Přípotoční, P10 | 12.25 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠolcJakub Šolc | 95 | Gym. Postupická, P4 | 12.36 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | Gym. Nad Kavalírkou, P5 | 12.58 | |||||||||||||||
Vadim SofroniVadim Sofroni | 96 | SPŠS J. Gočára, P4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | Gym. Postupická, P4 | 11.20 | |||||||||||||||
2 | Adam VotočekAdam Votoček | 95 | Gym. MVV, Kuncova, P5 | 12.27 | |||||||||||||||
3 | David UrbanDavid Urban | 97 | VOŠ a SOŠ Novovysočanská, P9 | 12.37 | |||||||||||||||
4 | Sebastian VrzákSebastian Vrzák | 96 | Gym. Arabská, P6 | 12.41 | |||||||||||||||
5 | Kryštof ToporKryštof Topor | 95 | VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1 | 13.07 | |||||||||||||||
6 | Tomáš Vébr Tomáš Vébr | 97 | VOŠ a SPŠE Fr. Křižíka, P1 | 14.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZemanOndřej Zeman | 99 | Gym. Přípotoční, P10 | 12.03 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš ČernýTadeáš Černý | 96 | Gym. Botičská, P2 | 12.17 | |||||||||||||||
3 | Jakub WeissJakub Weiss | 97 | SŠT Zelený pruh, P4 | 12.22 | |||||||||||||||
4 | Šimon HradečnýŠimon Hradečný | 96 | Gym. Nad Alejí, P6 | 12.86 | |||||||||||||||
5 | Radek DejčmarRadek Dejčmar | 95 | OA Heroldovy sady, P10 | 13.13 | |||||||||||||||
6 | Petr BělohoubekPetr Bělohoubek | 97 | SPŠS J. Gočára, P4 | 13.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Kozák Jan Kozák | 95 | Gym. Botičská, P2 | 12.39 | |||||||||||||||
2 | Jan LážaJan Láža | 96 | Gym. Nad Alejí, P6 | 12.57 | |||||||||||||||
3 | Vladimír MryščukVladimír Mryščuk | 95 | Gym. Na Vítězné pláni, P4 | 12.87 | |||||||||||||||
4 | Dominik HoráčekDominik Horáček | 96 | SŠT Zelený pruh, P4 | 13.02 | |||||||||||||||
5 | Tom KunayTom Kunay | 96 | Gym. MVV, Kuncova, P5 | 14.50 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (út, 24.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vikror ŠeboVikror Šebo | 94 | Gym. Na Vítězné pláni, P4 | 11.47 | |||||||||||||||
2 | Matěj VykočilMatěj Vykočil | 98 | SPŠS J. Gočára, P4 | 12.40 | |||||||||||||||
3 | Stanislav MoravecStanislav Moravec | 99 | Gym. Přípotoční, P10 | 12.87 | |||||||||||||||
4 | David PekaDavid Peka | 96 | Gym. Špitálská, P2 | 14.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |