výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nejrychlejší Chrudimák

Chrudim (2. 10. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 07.7
2 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský 99 CHRUDICHRUDI 08.7
3 Martin JiruškaMartin Jiruška 99 CHRUDICHRUDI 09.2
4 Richard KábeleRichard Kábele 99 CHRUDICHRUDI 09.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 07.9
2 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 08.0
3 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 08.8
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 07.7
2 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 07.8
3 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 08.1
4 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský 99 CHRUDICHRUDI 08.5
5 Martin JiruškaMartin Jiruška 99 CHRUDICHRUDI 08.9
Celkem 5 závodníků
Finále (út, 1.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 08.9
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 08.0
2 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 08.7
4 Adam KadlcAdam Kadlc 00 CHRUDICHRUDI 09.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 08.9
2 Erik MachErik Mach 00 CHRUDICHRUDI 08.9
3 Adam HnátAdam Hnát 00 CHRUDICHRUDI 09.4
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 00 CHRUDICHRUDI 10.1
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 08.4
2 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 08.7
3 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 09.0
4 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 09.0
5 Erik MachErik Mach 00 CHRUDICHRUDI 09.0
6 Adam HnátAdam Hnát 00 CHRUDICHRUDI 10.0
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.2
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 08.8
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 08.9
4 Kateřina HorováKateřina Horová 99 CHRUDICHRUDI 09.5
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 08.6
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 09.1
3 Nikola IlichováNikola Ilichová 98 CHRUDICHRUDI 09.2
4 Karolína Jana MachačováKarolína Jana Machačová 99 CHRUDICHRUDI 09.4
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.4
2 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 08.9
4 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 09.0
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 09.2
6 Karolína Jana MachačováKarolína Jana Machačová 99 CHRUDICHRUDI 09.5
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 08.6
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 CHRUDICHRUDI 09.2
4 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 CHRUDICHRUDI 09.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 08.5
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 CHRUDICHRUDI 09.1
4 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 00 CHRUDICHRUDI 09.5
5 Dominika DoležalováDominika Doležalová 00 CHRUDICHRUDI 10.0
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 08.7
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 08.8
4 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 09.1
5 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 CHRUDICHRUDI 09.3
6 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 CHRUDICHRUDI 09.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 09.3
2 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 09.4
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 09.8
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 09.9
5 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 CHRUDICHRUDI 10.3
6 Aleš LežovičAleš Ležovič 01 CHRUDICHRUDI 10.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 09.5
2 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 09.7
3 Filip ŠtefecFilip Štefec 02 CHRUDICHRUDI 10.2
4 Lukáš KrálLukáš Král 02 CHRUDICHRUDI 10.8
5 Zdeněk PavlíkZdeněk Pavlík 02 CHRUDICHRUDI 10.9
6 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 CHRUDICHRUDI 11.2
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 09.6
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 09.7
4 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 09.7
5 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 10.0
6 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 10.0
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BursováDenisa Bursová 01 CHRUDICHRUDI 09.5
2 Valerie DachovskáValerie Dachovská 01 CHRUDICHRUDI 09.9
3 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 CHRUDICHRUDI 10.3
4 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 10.4
5 Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 CHRUDICHRUDI 10.5
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 09.3
2 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 09.3
3 Nicole WolffespergerováNicole Wolffespergerová 01 CHRUDICHRUDI 10.1
4 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 CHRUDICHRUDI 10.2
5 Petra PejchováPetra Pejchová 01 CHRUDICHRUDI 10.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KřepelkováNela Křepelková 01 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 CHRUDICHRUDI 09.7
3 Barbora LankašováBarbora Lankašová 02 CHRUDICHRUDI 09.8
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 10.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 2.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KřepelkováNela Křepelková 01 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 09.3
3 Denisa BursováDenisa Bursová 01 CHRUDICHRUDI 09.5
4 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 CHRUDICHRUDI 10.1
5 Barbora LankašováBarbora Lankašová 02 CHRUDICHRUDI 10.1
Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI DNF
Celkem 6 závodníků