CORNY středoškolský pohár v atletice - republikové finále
Břeclav (8. 10. 2013)800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (út, 8.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | Slezské gymnázium Opava | 2:19.22 | 834 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | Gymnázium a OA Hodonín | 2:20.54 | 816 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | Gymnázium Šumperk | 2:20.78 | 813 | ||||||||||||||
4 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | Gymnázium Beroun, Joachima ... | 2:23.78 | 773 | ||||||||||||||
5 | Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková | 98 | Gymnázium Vysoké Mýto | 2:25.74 | 747 | ||||||||||||||
6 | Tereza BěhounkováTereza Běhounková | 96 | Gymnázium Teplice | 2:26.28 | 740 | ||||||||||||||
7 | Veronika BednarskáVeronika Bednarská | 97 | Gymnázium Šumperk | 2:26.72 | 735 | ||||||||||||||
8 | Markéte VavrečkováMarkéte Vavrečková | 95 | Slezské gymnázium Opava | 2:26.79 | 734 | ||||||||||||||
9 | Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová | 96 | Gymnázium Třebíč | 2:26.86 | 733 | ||||||||||||||
10 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | Gymnázium a OA Hodonín | 2:29.18 | 703 | ||||||||||||||
11 | Martina GräfováMartina Gräfová | 95 | G a SOŠp Liberec | 2:38.00 | 596 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 8.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BřeznováTereza Březnová | 97 | Gymnázium Třebíč | 2:31.36 | 676 | ||||||||||||||
2 | Šárka NovotnáŠárka Novotná | 98 | Gymnázium Vysoké Mýto | 2:32.66 | 660 | ||||||||||||||
3 | Veronika ČernáVeronika Černá | 98 | G a SOŠp Liberec | 2:34.47 | 638 | ||||||||||||||
4 | Martina SedláčkováMartina Sedláčková | 95 | Gymnázium Kroměříž | 2:35.87 | 621 | ||||||||||||||
5 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | Gymnázium Praha, Arabská | 2:36.26 | 616 | ||||||||||||||
6 | Anna PavelkováAnna Pavelková | 98 | Gymnázium Dvůr Králové nad ... | 2:37.90 | 597 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BoškováKateřina Bošková | 95 | Gymnázium Praha, Arabská | 2:38.95 | 585 | ||||||||||||||
8 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | Gymnázium Hády Brno | 2:40.78 | 564 | ||||||||||||||
9 | Hana FeistováHana Feistová | 98 | Gymnázium Dvůr Králové nad ... | 2:41.67 | 554 | ||||||||||||||
10 | Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová | 98 | Gymnázium Břeclav | 2:45.48 | 512 | ||||||||||||||
Lenka JedličkováLenka Jedličková | 98 | Gymnázium Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (út, 8.10.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VaňkováKateřina Vaňková | 94 | Gymnázium Teplice | 2:36.09 | 619 | ||||||||||||||
2 | Jana HartigováJana Hartigová | 96 | Gymnázium Hády Brno | 2:39.20 | 582 | ||||||||||||||
3 | Aneta VeseckáAneta Vesecká | 95 | Gymnázium Stříbro | 2:39.58 | 578 | ||||||||||||||
4 | Iveta AndreasováIveta Andreasová | 96 | Gymnázium Ostrov | 2:42.52 | 544 | ||||||||||||||
5 | Veronika PečkováVeronika Pečková | 96 | Gymnázium Kroměříž | 2:44.74 | 520 | ||||||||||||||
6 | Adéla KubátováAdéla Kubátová | 94 | Gymnázium Soběslav | 2:44.97 | 517 | ||||||||||||||
7 | Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová | 97 | Gymnázium Beroun, Joachima ... | 2:45.23 | 514 | ||||||||||||||
8 | Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová | 96 | Gymnázium Stříbro | 2:45.48 | 512 | ||||||||||||||
9 | Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková | 96 | Gymnázium Ostrov | 2:48.17 | 483 | ||||||||||||||
10 | Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | Gymnázium Soběslav | 3:00.42 | 361 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |