výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (12. 1. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.07
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.69
4 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.19
5 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.29
6 Matěj CharvátMatěj Charvát 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
3 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.94
4 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.19
5 Jan ČeřovskýJan Čeřovský 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01
3 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.23
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
5 Filip DolejšíFilip Dolejší 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.81
6 Daniel ŠindelářDaniel Šindelář 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.51
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.11
3 Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.29
4 Tomáš ČervinkaTomáš Červinka 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
5 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 07.99
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
4 Adam HruškaAdam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
5 Václav BendaVáclav Benda 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
6 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.90
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.31
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
4 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
5 Michal HejdukMichal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19
2 Jan ŠkaldaJan Škalda 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.30
3 Patrik SokolPatrik Sokol 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.52
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
5 Jiří FeitJiří Feit 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10
2 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.40
4 Matěj StoklasaMatěj Stoklasa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
5 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.21
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.49
4 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
5 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
6 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
2 Tomáš VlčekTomáš Vlček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
3 Matěj NosMatěj Nos 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.47
4 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.21
6 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.23
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.15
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.66
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.90
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.70
Jakub FryčJakub Fryč 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
2 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85
3 Martin NovákMartin Novák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.88
4 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.17
5 Tomáš DRÁBEKTomáš DRÁBEK 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.17
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.60
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.16
3 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.93
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 10.02
6 Jakub MoravecJakub Moravec 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11
3 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.69
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.06
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.45
Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.72
2 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.44
3 Lukáš KrunertLukáš Krunert 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.60
4 Marek DubMarek Dub 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.73
5 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.13
6 Ondřej StaněkOndřej Staněk 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.11
2 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
3 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.64
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.19
5 Jan BánJan Bán 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.21
6 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
2 Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.78
3 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
4 Adan RaškaAdan Raška 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.38
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.45
6 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.17
2 Tomáš PreisTomáš Preis 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.49
3 Jakub HolecJakub Holec 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.58
4 Karel BuřičKarel Buřič 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.86
5 Robert SamekRobert Samek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40
Václav KönigsmarkVáclav Königsmark 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
3 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
4 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.57
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.67
6 Michal JiroušekMichal Jiroušek 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
2 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.21
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.60
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.70
5 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.89
2 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03
3 Marek SojkaMarek Sojka 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.97
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.37
Martin SvobodaMartin Svoboda 01 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.65
2 Tomáš MachTomáš Mach 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.22
3 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
5 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.25
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.53
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
4 Vojtěch ŠtíbrVojtěch Štíbr 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.15
5 Jindřich VáradiJindřich Váradi 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.06
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.08
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.11
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.69
6 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.36
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 08.90
4 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.10
5 Kristýna MoravcováKristýna Moravcová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
6 Lucie PlevákováLucie Pleváková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.32
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.73
4 Dominika PfaurováDominika Pfaurová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
5 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.54
6 Iva PilouskováIva Pilousková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.39
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
3 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
4 Kateřina ŠtibranyiKateřina Štibranyi 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.32
5 Eliška KlírováEliška Klírová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.67
6 Eleni PlíčkováEleni Plíčková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
2 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.74
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.77
4 Růžena TůmováRůžena Tůmová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.06
5 Anežka KasalováAnežka Kasalová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.13
6 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.29
2 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.81
3 Monika ŠestákováMonika Šestáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.17
4 Veronika HospodkováVeronika Hospodková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 09.50
5 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.52
6 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.38
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 08.97
5 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.56
6 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
4 Ivana BartákováIvana Bartáková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.15
5 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
6 Veronika NechvátalováVeronika Nechvátalová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.34
2 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.00
4 Michaela DuškováMichaela Dušková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.06
5 Žaneta KuštováŽaneta Kuštová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.35
6 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.85
2 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
4 Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
5 Denisa KočováDenisa Kočová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.19
6 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.22
3 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.29
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.39
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.20
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
3 Anna Marie BorkováAnna Marie Borková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.80
4 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.38
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.09
6 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.51
3 Julie MarkvartováJulie Markvartová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.30
4 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.36
5 Barbora PejšováBarbora Pejšová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.58
6 Jana KronďákováJana Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.45
3 Tereza KasáčkováTereza Kasáčková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.96
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.38
5 Ludmila JandačováLudmila Jandačová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.54
6 Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.37
2 Denisa ŘípováDenisa Řípová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.64
3 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC ČáslavAC Čáslav 09.85
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.67
6 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.31
2 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.34
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.03
4 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.28
5 Lucie FrýbertováLucie Frýbertová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.59
6 Natalie JakubcováNatalie Jakubcová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.53
3 Natálie MartincováNatálie Martincová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.05
4 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.21
5 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.46
6 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.89
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.67
3 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.73
4 Kristýna PoláčkováKristýna Poláčková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.59
5 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.12
6 Veronika CifrováVeronika Cifrová 02 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KsandrováEliška Ksandrová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.86
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.93
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.97
4 Aneta KarlováAneta Karlová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.05
5 Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.81
6 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.11
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.17
3 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.33
4 Nikola ŠvárováNikola Švárová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.85
5 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.48
6 Karolína MušinskáKarolína Mušinská 02 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.57
3 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.39
4 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.76
5 Eliška KlimešováEliška Klimešová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 11.01
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.37
2 Kamila KubáčováKamila Kubáčová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.40
3 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.99
4 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.11
5 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.35
6 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
2 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.23
3 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
4 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
5 Alice DozorcováAlice Dozorcová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.98
6 Pavla DoležalováPavla Doležalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.73
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.84
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DimováMichaela Dimová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
Markéta FerencováMarkéta Ferencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.10
2 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.82
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02
5 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
6 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.20
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.02
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.25
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 18.38
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.96
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 19.50
3 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.29
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.54
3 Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.10
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 19.53
2 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.59
3 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.05
4 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.08
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.45
2 Jan ČeřovskýJan Čeřovský 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.90
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.85
4 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.52
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav PlachýMiroslav Plachý 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.60
2 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.53
3 Matěj CharvátMatěj Charvát 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.75
Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BendaVáclav Benda 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.13
2 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.78
3 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.42
4 Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.94
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.0
2 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 19.5
3 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.1
4 Jan JínaJan Jína 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.7
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.24
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.20
3 Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 21.41
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.84
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠkaldaJan Škalda 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 20.26
2 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.22
3 Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.98
Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.62
2 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.95
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.05
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 19.95
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.12
3 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 20.83
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.18
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.78
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.38
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 21.68
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.77
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.53
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.26
2 Matěj NosMatěj Nos 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.77
3 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.16
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.37
2 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.62
3 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.87
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.57
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.90
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.40
3 Michal JiroušekMichal Jiroušek 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.22
4 Tomáš DRÁBEKTomáš DRÁBEK 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.16
2 Jindřich VáradiJindřich Váradi 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.25
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.63
4 Jakub MoravecJakub Moravec 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 28.11
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 23.66
2 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.79
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.80
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VlčekTomáš Vlček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.62
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.02
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 26.29
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtíbrVojtěch Štíbr 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.32
2 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.74
3 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.62
Jakub FryčJakub Fryč 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.57
2 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.85
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.22
Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MachTomáš Mach 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.12
2 Jan BánJan Bán 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.95
3 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 26.63
Robert SamekRobert Samek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.63
2 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.17
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.48
4 Matyáš MIKULAMatyáš MIKULA 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 26.98
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KönigsmarkVáclav Königsmark 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 22.42
2 Matyáš KOHOUTMatyáš KOHOUT 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.16
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.54
Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan StrnadDan Strnad 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.05
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.29
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.18
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adan RaškaAdan Raška 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.17
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.95
3 Matouš MalýMatouš Malý 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 28.29
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.97
2 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.24
3 Lukáš KrunertLukáš Krunert 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.93
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.19
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.28
3 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.31
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.49
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.63
3 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 21.70
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.19
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.64
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.15
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.36
2 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.82
3 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.93
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 22.19
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.82
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 21.95
3 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.59
4 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.63
2 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.86
3 Dominika KrálíkováDominika Králíková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.24
Veronika ZítkováVeronika Zítková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.34
2 Kristýna BysterskáKristýna Bysterská 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.04
3 Markéta VlkováMarkéta Vlková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 26.20
Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.02
2 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.73
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.67
4 Anežka KasalováAnežka Kasalová 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.63
2 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.77
3 Veronika NechvátalováVeronika Nechvátalová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.10
4 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.26
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.37
2 Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.99
3 Eliška KlírováEliška Klírová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.00
Alexandra BeckováAlexandra Becková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.48
2 Natálie BorkováNatálie Borková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.36
3 Iva PilouskováIva Pilousková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.88
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 22.20
2 Monika ŠestákováMonika Šestáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.34
3 Kristýna MoravcováKristýna Moravcová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.07
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.12
2 Barbora StýblováBarbora Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.15
3 Eleni PlíčkováEleni Plíčková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.62
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.25
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.79
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 22.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.40
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.78
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.81
4 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 25.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 22.31
2 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.99
3 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 23.82
4 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.85
2 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.99
3 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 28.00
Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.61
2 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.01
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.09
4 Natálie MartincováNatálie Martincová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.42
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.30
2 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.29
3 Barbora PejšováBarbora Pejšová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.53
4 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.85
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 24.07
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.35
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.57
4 Barbora SoučkováBarbora Součková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.42
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.47
2 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.45
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.83
4 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 27.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.18
2 Kateřina KOHOUTOVÁKateřina KOHOUTOVÁ 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 26.21
3 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.13
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 01 AC ČáslavAC Čáslav 21.47
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.39
3 Tereza KasáčkováTereza Kasáčková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.46
Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.36
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.94
3 Kristýna PoláčkováKristýna Poláčková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.09
4 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.24
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.82
2 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.41
3 Nikola ŠvárováNikola Švárová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.62
4 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.97
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.44
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.47
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.79
4 Veronika VinterováVeronika Vinterová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.44
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.29
2 Eliška KsandrováEliška Ksandrová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.34
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 26.41
4 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.27
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.46
2 Anna Marie BorkováAnna Marie Borková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.08
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.57
4 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.33
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŘípováDenisa Řípová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 24.06
2 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.94
3 Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.10
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 28.48
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 24.34
2 Alice DozorcováAlice Dozorcová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.93
3 Natalie JakubcováNatalie Jakubcová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 28.26
4 Jana KronďákováJana Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.90
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.67
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.13
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.27
3 Markéta FerencováMarkéta Ferencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.32
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.17
2 Michaela DimováMichaela Dimová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.27
3 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.57
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.10
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.77
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.39
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.75
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.49
2 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.73
3 Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 49.75
Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.68
2 Jan JínaJan Jína 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.21
3 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.76
4 Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.68
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.63
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 41.27
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.07
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.48
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.67
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.01
4 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 47.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 46.64
2 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.89
3 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.91
Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.73
2 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.96
3 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.43
4 Julie SlámováJulie Slámová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 53.18
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 49.62
2 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.51
3 Kristýna BysterskáKristýna Bysterská 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 52.93
Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.38
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:18.91
3 Ondřej BartákOndřej Barták 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:21.80
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.29
5 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:23.95
6 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:25.17
7 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:28.66
8 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2:32.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.88
2 Daniel ŠindelářDaniel Šindelář 00 AC ČáslavAC Čáslav 2:36.67
3 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:37.54
4 Filip DolejšíFilip Dolejší 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 2:38.73
5 Lukáš KonvicaLukáš Konvica 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.00
6 David PolákDavid Polák 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:43.43
7 Daniel PaálDaniel Paál 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:44.70
8 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.96
9 Jiří FeitJiří Feit 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:29.26
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.26
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.64
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:30.49
4 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:37.78
5 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:37.89
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:47.69
7 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:58.43
8 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:07.59
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:59.61
2 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.25
3 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.66
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:14.17
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:14.55
6 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.90
7 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:20.10
8 Ondřej StaněkOndřej Staněk 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3:23.48
Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:44.84
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:51.12
3 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:53.41
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:54.06
5 Jakub HolecJakub Holec 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:00.73
6 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:06.81
7 Vojtěch BorusíkVojtěch Borusík 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:08.57
8 Matyáš MIKULAMatyáš MIKULA 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:11.65
9 Karel BuřičKarel Buřič 02 AC ČáslavAC Čáslav 3:19.30
10 Martin NovákMartin Novák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:22.13
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:30.01
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:32.27
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:32.83
4 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:40.63
5 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:46.30
Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:41.61
2 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:53.98
3 Tereza HolcováTereza Holcová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:56.43
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:57.80
5 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:01.52
6 Simona KohoutováSimona Kohoutová 99 AC ČáslavAC Čáslav 3:32.78
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:38.35
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:39.67
3 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:40.42
4 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.12
5 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:47.55
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:57.06
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.79
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:57.84
2 Nikola PetránkováNikola Petránková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3:11.41
3 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:15.38
4 Veronika VoňkováVeronika Voňková 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:22.08
5 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:23.34
6 Magdaléna ŠináglováMagdaléna Šináglová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:23.95
7 Denisa KnotkováDenisa Knotková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:26.54
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 2:52.70
2 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:54.90
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.77
4 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:02.32
5 Šárka MenšíkováŠárka Menšíková 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:24.73
6 Michaela DimováMichaela Dimová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.56
7 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3:35.78
8 Lucie FrýbertováLucie Frýbertová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3:50.25
9 Eliška KlimešováEliška Klimešová 03 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3:51.87
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:54.99
2 Michal HejdukMichal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:07.34
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:07.37
4 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:08.77
5 Jiří PateraJiří Patera 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5:13.61
6 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:50.95
7 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5:51.78
Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Matěj StoklasaMatěj Stoklasa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:42.62
2 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:41.17
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:41.50
4 Matyáš KOHOUTMatyáš KOHOUT 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5:54.03
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:02.09
6 Roman COCKRELLRoman COCKRELL 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6:14.28
Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:14.08
2 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:21.69
3 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:29.57
4 Barbora StýblováBarbora Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:32.58
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:38.37
6 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:43.34
7 Monika MackováMonika Macková 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 6:06.30
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:37.09
2 Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:15.01
3 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:56.52
Anna KadeřavkováAnna Kadeřavková 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.27
2 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.73
3 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.80
4 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.00
5 Marek RendlaMarek Rendla 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.20
2 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.95
3 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.62
4 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.77
5 David PolákDavid Polák 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.06
6 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.75
2 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.17
3 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.53
4 Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.66
5 Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.70
6 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.86
2 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.43
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.62
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.86
5 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.78
Jakub PěčekJakub Pěček 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan StrnadDan Strnad 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28
2 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.89
3 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.13
4 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.49
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.28
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.03
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.87
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.02
5 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.34
6 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.45
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.17
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.25
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
5 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.78
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.21
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.61
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12.91
5 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.30
Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.71
2 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84
3 Aneta KarlováAneta Karlová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 12.90
4 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.41
Martina KronďákováMartina Kronďáková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 12.16
2 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.76
3 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.29
4 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.03
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠvárováNikola Švárová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.40
2 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 13.48
3 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.50
4 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.60
Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čapek, Semotam, Kraus, Hampl Čapek, Semotam, Kraus, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:42.51
2 Javůrek, Herák, Novák, Dvořák Jan Javůrek, Herák, Novák, Dvořák Jan A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:46.93
3 Bouřil, Bureš, Jisl, Konečný Bouřil, Bureš, Jisl, Konečný TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:50.46
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šanc Š., Cais, Šanc J., Barták Šanc Š., Cais, Šanc J., Barták TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:50.25
2 Čeřovský J., Čeřovský T., Sokol, Dryák Čeřovský J., Čeřovský T., Sokol, Dryák TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:58.37
3 Ledvinka, Konvica, Landa Zdeněk, Rendla Ledvinka, Konvica, Landa Zdeněk, Rendla A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:58.73
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek, Podnecký, Höffner, Holub Vítek, Podnecký, Höffner, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:57.36
2 Sobotka, Kučera, Vellich, Hadrbolec Sobotka, Kučera, Vellich, Hadrbolec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:58.17
3 Pešek, Kvíčala, Brabec, Podaný Pešek, Kvíčala, Brabec, Podaný AC ČáslavAC Čáslav 2:02.88
4 Raška, Michalík, Rychtařík, Pěček Raška, Michalík, Rychtařík, Pěček TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:05.02
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holina, Fryauf, Königsmark, Kurik Holina, Fryauf, Königsmark, Kurik Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:04.91
2 Wagner, Sobotka, Myška, Škrland Wagner, Sobotka, Myška, Škrland TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:16.63
3 Jiroušek, Krunert, Hulmák, Neděla Jiroušek, Krunert, Hulmák, Neděla TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:17.45
4 Šturm, Cockrell, Antoš, Kohout Šturm, Cockrell, Antoš, Kohout Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:23.11
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlček, Nedvěd, Reichl, Prach Vlček, Nedvěd, Reichl, Prach A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.07
2 Pavlas, Král, Dudáš, Smolík Pavlas, Král, Dudáš, Smolík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.07
3 Stehno, Buřič, Čech, Krejča Stehno, Buřič, Čech, Krejča AC ČáslavAC Čáslav 2:20.10
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bán, Holec, Málek, Harmach Bán, Holec, Málek, Harmach TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.62
2 Mikula, Malý, Moravec, Drábek Mikula, Malý, Moravec, Drábek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:33.00
3 Adamec, Moses, Procházka, Šindelář Adamec, Moses, Procházka, Šindelář TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:34.07
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čukdová, Jiránková, Schönpflugová K., Pondělíčková Čukdová, Jiránková, Schönpflugová K., Pondělíčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.40
2 Veselá, Korelová, Boháčová, Barešová Veselá, Korelová, Boháčová, Barešová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:52.72
3 Klimentová, Prouzová, Langhansová, Dyrynková Klimentová, Prouzová, Langhansová, Dyrynková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:57.09
Přibylová, Nováková, Holadová, Rillichová Přibylová, Nováková, Holadová, Rillichová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kašparová, Najmanová, Chocholová, Červenková Kašparová, Najmanová, Chocholová, Červenková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.74
2 Peerová, Doudová, Jurečková, Tichá Peerová, Doudová, Jurečková, Tichá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.06
3 Šamanová, Veselá, Mistrová, Šestáková Šamanová, Veselá, Mistrová, Šestáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:05.44
4 Králíková, Bysterská, Novotná, Sýkorová Králíková, Bysterská, Novotná, Sýkorová SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:09.30
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Handlová, Sobotková, Hudečková, Kordová Handlová, Sobotková, Hudečková, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:00.28
2 Vrábelová, Mašinová, Štulcová, Rychlá Vrábelová, Mašinová, Štulcová, Rychlá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.89
3 Kasáčková, Voňková, Martincová, Naušová Kasáčková, Voňková, Martincová, Naušová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:25.23
Mocová, Košatová, Holubová, Slavíková Mocová, Košatová, Holubová, Slavíková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kozlová, Netolická, Podaná, Novosadová Kozlová, Netolická, Podaná, Novosadová AC ČáslavAC Čáslav 2:04.26
2 Bendová, Švarcová, Kopicová, Fryaufová Bendová, Švarcová, Kopicová, Fryaufová Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:13.12
3 Švárová, Přibylová, Smítková, Kovářová Švárová, Přibylová, Smítková, Kovářová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:20.47
4 Menšíková, Valouchová, Jakobcová, Vrbová Menšíková, Valouchová, Jakobcová, Vrbová TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:31.03
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škopková, Slavíčková, Kubáčová, Olivová Škopková, Slavíčková, Kubáčová, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:09.26
2 Fílová, Knotková, Šináglová, Voříšková Fílová, Knotková, Šináglová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:16.36
3 Quadrátová, Kronďáková M., Bennett, Klausová Quadrátová, Kronďáková M., Bennett, Klausová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:17.81
4 Dozorcová, Ferencová, Šimůnková, Černá Dozorcová, Ferencová, Šimůnková, Černá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:19.61
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.58
2 Ondřej BartákOndřej Barták
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.58
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.55
4 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.55
5= Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.50
5= Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.50
5= Patrik SokolPatrik Sokol
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.50
8 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
99 1.50
9 Daniel UherDaniel Uher
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 1.50
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.45
11 Jan KrešneJan Krešne
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.45
12 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
13 Michal HejdukMichal Hejduk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.40
14= Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.40
14= Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
16 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.35
Václav BendaVáclav Benda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NM
Marek RendlaMarek Rendla
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 1.40
2 Jakub PěčekJakub Pěček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.35
3 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.35
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.30
5 Adam BrabecAdam Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
01 1.30
6 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.25
7 Petr KolekPetr Kolek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.25
8 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 1.25
Marek DubMarek Dub
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC ČáslavAC Čáslav
03 NM
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM
Tomáš VlčekTomáš Vlček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.51
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1.48
3 Růžena TůmováRůžena Tůmová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.45
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.45
5= Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.40
5= Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.40
5= Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.40
8 Barbora KubistováBarbora Kubistová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 1.40
9= Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
9= Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.40
9= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.40
12 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.40
13 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
99 1.40
14 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.40
15= Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.40
15= Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.40
17 Natálie BorkováNatálie Borková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.30
18= Alexandra BeckováAlexandra Becková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.30
18= Veronika NovotnáVeronika Novotná
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 1.30
20 Dominika PfaurováDominika Pfaurová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.30
21 Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.25
Eliška ČernáEliška Černá
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 DNP
Nikol HenzlováNikol Henzlová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
00 DNP
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.39
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.39
3 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.39
4 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 1.36
5= Anna KozlováAnna Kozlová
AC ČáslavAC Čáslav
01 1.33
5= Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.33
7 Anna KadeřavkováAnna Kadeřavková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 1.25
8=