výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (25. 1. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SrogončíkFilip Srogončík 951018 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.39
2 Martin SvatošMartin Svatoš 940413 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07.75
3 Jan VotavaJan Votava 891205 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07.79
4 Martin KubešMartin Kubeš 950213 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.14
Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Jan HorákJan Horák 900325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Váchal - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.13
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
6 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.94
MS Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 950212 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.47
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.67
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 940402 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.35
2 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.74
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 07.15
MS Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
MS Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.54
Zdeněk MoravecZdeněk Moravec 950826 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.52
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 950505 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.66
3 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
4 Václav DedekVáclav Dedek 961120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07.91
MS Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.15
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.16
3 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.38
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.38
MS Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.27
Julius KováčJulius Kováč 950402 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.32
Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.32
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
4 Michal StudenýMichal Studený 951008 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.85
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.05
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.13
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.17
4 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.38
5 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.41
6 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.47
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.30
2 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.88
3 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.08
4 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 990422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.16
MS Karel ZavadilKarel Zavadil 981015 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.23
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Krejčí - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.24
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
3 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.51
4 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.10
5 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
Lukáš DoubekLukáš Doubek 980127 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.19
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.62
3 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
4 Tomáš FilipTomáš Filip 970331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.99
6 Jiří StašekJiří Stašek 991125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.72
2 Jan HubkaJan Hubka 970918 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.97
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 970708 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.05
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
5 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen 970813 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.23
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
3 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.63
4 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.94
5 Ondřej ŠotOndřej Šot 981114 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.25
MS Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.19
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
3 Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
4 Adam ČechAdam Čech 970818 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13
Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Stránský - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.71
2 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.72
Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Marek HesMarek Hes 991219 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Lališ - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
2 Ondřej KloudaOndřej Klouda 970817 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.89
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.03
4 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.27
5 Daniel MondekDaniel Mondek 981023 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.76
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.13
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.14
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.19
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.23
5 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.39
Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Červík - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.09
2 Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
3 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 755711 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.29
4 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.32
MS Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
MS Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.71
2 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.09
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.73
MS Veronika BenkováVeronika Benková 965215 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.20
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.28
3 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 936207 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.46
5 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.64
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.79
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.04
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.47
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 965315 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
MS Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.65
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.04
5 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.09
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.11
2= Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.23
2= Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.23
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.55
5 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.66
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.67
3 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.83
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 006111 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.47
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
3 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73
4 Laura GabčováLaura Gabčová 005509 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.93
5 Anna ČernáAnna Černá 995920 AC DomažliceAC Domažlice 08.97
6 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.46
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
4 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
5 Hana VargováHana Vargová 005505 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.97
6 Tereza LádováTereza Ládová 975221 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.61
5 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.82
6 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 995211 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 975228 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.04
5 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 09.06
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 08.10
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.29
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.60
4 Karolína OškerováKarolína Oškerová 975805 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.89
5 Dominika ČečkováDominika Čečková 005612 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.16
6 Lenka FialováLenka Fialová 995311 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PřibylováVendula Přibylová 005502 AC DomažliceAC Domažlice 08.46
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 985516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.77
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 005601 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.99
Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Konicarová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.37
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 995227 AC DomažliceAC Domažlice 08.48
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
Janušková - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.36
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
3 Andrea UhlováAndrea Uhlová 995523 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.07
MS Klaudie KálnayováKlaudie Kálnayová 97 SlovenskoSlovensko DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.09
3= Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3= Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 08.19
5 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.26
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.42
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.52
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.65
3 Jan JirotkaJan Jirotka 880920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.28
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.84
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Robert DiazRobert Diaz 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.51
MS Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.75
MS Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.85
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.83
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.06
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 23.69
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 24.42
2 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.55
MS Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.81
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 23.30
2 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.20
3 Tomáš FlachsTomáš Flachs 960808 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.35
4 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.10
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.43
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.77
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.51
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.75
MS Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 890614 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 24.81
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.75
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.37
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.37
2 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.84
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 971116 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.18
MS Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.72
2 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.67
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.32
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.71
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.49
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 950505 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.51
3 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.89
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.67
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.86
2 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.48
3 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.15
MS Karel ZavadilKarel Zavadil 981015 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 27.22
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KolářPetr Kolář 970417 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.11
2 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.22
3 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.25
4 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.67
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KloudaOndřej Klouda 970817 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.48
2 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.77
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 990422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.59
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.12
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.15
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.27
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.28
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Krůta - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StašekJiří Stašek 991125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.57
2 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.04
Marek HesMarek Hes 991219 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.57
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.80
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.50
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.41
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.78
Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.01
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.79
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.05
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.37
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.24
MS Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.28
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠotováKarolína Šotová 965222 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.83
MS Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.98
MS Veronika BenkováVeronika Benková 965215 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.39
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 845324 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.94
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.30
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.41
3 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 27.46
MS Markéta RodováMarkéta Rodová 895426 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 29.48
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.35
2 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.69
MS Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.38
2 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.46
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 965315 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.03
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.26
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.21
MS Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 25.95
MS Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.83
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.79
2 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 28.92
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.37
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.80
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.79
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.25
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.50
4 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.31
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.87
2 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 26.88
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.91
MS Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.65
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.68
2 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.20
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 985622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.98
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.17
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.18
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.73
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.11
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.20
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.25
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.31
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.46
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.24
4 Petra BaarováPetra Baarová 985610 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.03
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 29.47
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.47
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 985516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.83
Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.78
2 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.23
MS Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.55
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 51.43
2 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.45
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 950505 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.55
MS Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 50.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.54
2 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.51
MS Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.52
MS Tadeáš PašekTadeáš Pašek 950312 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.07
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 890824 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.77
2 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.70
MS Michal BurešMichal Bureš 960329 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Jakub ČechJakub Čech 930507 AC ČáslavAC Čáslav 55.59
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.26
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.20
MS Michael HavlíkMichael Havlík 880101 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 54.66
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.64
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.45
MS Radek MikušRadek Mikuš 980605 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
MS Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 55.53
2 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 58.40
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.49
MS Martin ZikmundMartin Zikmund 980819 TJ NeratoviceTJ Neratovice 58.79
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 971116 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.54
2 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 970629 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 59.52
3 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.05
4 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 65.10
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.92
MS Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.15
MS Romana KlimovičováRomana Klimovičová 845324 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.25
MS Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.97
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.31
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Meczlová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.13
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.31
MS Markéta RodováMarkéta Rodová 895426 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DQ
MS Monika ŠařecováMonika Šařecová 895929 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Poznámky:
Rodová - DQ - pravidlo 214.9
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.25
MS Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 60.13
MS Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 985617 AK BílinaAK Bílina 65.18
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.16
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 975428 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.50
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 985920 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 71.24
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.11
2 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 69.58
MS Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.68
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:55.26
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:56.16
3 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.35
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.33
5 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.10
6 Michal JarolímMichal Jarolím 890824 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.02
7 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.15
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.64
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 930620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.02
3 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:06.16
MS Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.10
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2:02.13
MS Filip VostatekFilip Vostatek 961007 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:05.87
Jaroslav HlaváčJaroslav Hlaváč 960610 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Hlaváč - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.21
2 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:20.07
3 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:20.55
MS Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.13
MS Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:11.36
MS Lukáš KynickýLukáš Kynický 971222 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:16.42
Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Louda - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.50
2 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:24.95
3 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:30.40
4 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.72
MS Martin GladkovMartin Gladkov 970829 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.97
Michal KorandaMichal Koranda 000407 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:18.31
2 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.77
3 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.19
MS Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:12.50
MS Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:31.02
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 896017 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.28
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.55
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.55
3 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.37
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:42.56
5 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.37
MS Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 966229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:31.28
MS Monika ŠařecováMonika Šařecová 895929 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2:48.67
Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Poznámky:
Hrubá - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.51
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:29.42
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.05
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.62
5 Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:42.64
6 Petra BaarováPetra Baarová 985610 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.53
Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.48
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 985705 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.71
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.98
4 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:43.89
5 Lucie TůmováLucie Tůmová 996121 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.70
6 Jana MužíkováJana Mužíková 995825 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.14
Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Šedivá - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:09.17
2 Pavel OličPavel Olič 941025 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:12.66
3 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:13.61
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:20.17
MS Ondřej DoleželOndřej Doležel 920329 AK ŠternberkAK Šternberk 4:09.84
MS Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 4:15.07
2 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:15.40
3 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 4:31.23
MS Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:36.68
Jan BielikJan Bielik 950611 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Bielik - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:28.19
2 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:54.21
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:56.98
4 Jan VeldaJan Velda 990406 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:10.07
5 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:16.67
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.62
2 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:26.22
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:33.30
4 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 6:12.91
MS Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:01.14
MS Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:07.04
MS Martina MlejnkováMartina Mlejnková 965103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:35.01
Lucie KroftováLucie Kroftová 966031 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DQ
Poznámky:
Kroftová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin DebnarMartin Debnar 921124 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08:52.51
MS Jiří KoubekJiří Koubek 840124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:00.23
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice 09:04.71
4 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:10.23
5 Jiří CsirikJiří Csirik 920215 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09:21.32
6 Jan FlašarJan Flašar 861210 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09:36.73
MS Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:39.11
8 Radek VeselýRadek Veselý 920603 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:43.47
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:54.54
MS Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:56.36
11 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 781005 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 11:25.64
Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Bílý - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:03.92
2 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:11.47
3 Šimon HavířŠimon Havíř 980819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:49.66
4 Jan BurianJan Burian 991203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:16.50
5 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 980830 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:35.16
6 Ondřej HasmanOndřej Hasman 001229 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:35.18
MS Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:31.01
MS Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 970625 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:00.85
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KavijováPetra Kavijová 885721 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:35.71
2 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:54.08
3 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 13:41.92
Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Soňa MüllerováSoňa Müllerová 895126 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Karolína MíkováKarolína Míková 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Müllerová, Míková, Davidová - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VítJindřich Vít 900919 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12
2 Jan HorákJan Horák 900325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.29
3 Tomáš HirschnerTomáš Hirschner 741213 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 11.45
MS Michal ŘíhaMichal Říha 940701 AC PardubiceAC Pardubice 08.13
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 940402 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.43
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 08.78
2 Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37
3 Petr UrbanPetr Urban 891005 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.90
4 Pavel KudějPavel Kuděj 781029 SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický... 11.87
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.46
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.61
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.74
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.89
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 970607 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.60
MS Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.74
MS Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.84
MS Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.37
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Sýkora - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.72
2 Ondřej KloudaOndřej Klouda 970817 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.26
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 970708 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.76
MS Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 08.74
MS Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.95
Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DQ
Poznámky:
Pogosjan - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.31
MS Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.76
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 936207 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.41
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.45
MS Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
MS Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.05
2 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.51
MS Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
MS Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.29
Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.93
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.41
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
MS Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.98
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.02
MS Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 09.63
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.80
3 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.82
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.83
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková 976008 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.04
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 985729 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.93
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.63
3 Lenka FialováLenka Fialová 995311 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.71
MS Nikola SmolkováNikola Smolková 985126 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.97
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 985920 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.56
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.58
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 10.61
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.94
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beran,Marušík,Gregor,Kubeš Beran,Marušík,Gregor,Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:35.02
2 Študlar,Duchek,Osinek,Ricyter Študlar,Duchek,Osinek,Ricyter SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:40.35
3 Mašek,Hřebík,Honzík,Kares Mašek,Hřebík,Honzík,Kares TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:45.67
Marxbauer,Civiš,Čákora,Krůta Marxbauer,Civiš,Čákora,Krůta TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Sokol Plzeň - DQ - pravidlo 217.1
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvina,Tauer,Váchal,Pivoňka Ledvina,Tauer,Váchal,Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 1:32.90
2 Beneš,Brož,Louda,Gocala Beneš,Brož,Louda,Gocala TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:38.92
3 Zikmund,Novák,Pacholik,Gysel Zikmund,Novák,Pacholik,Gysel TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:42.92
4 Hes,Štejler,Stašek,Rejchart Hes,Štejler,Stašek,Rejchart AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:45.04
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Váňová, Budínová, Vomáčková, T. Urbanová Váňová, Budínová, Vomáčková, T. Urbanová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:45.98
2 Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová Zikešová, Kunová, Švecová, Burdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:48.49
3 Chunkhno, Fialová, Urbánková, Heinrichová Chunkhno, Fialová, Urbánková, Heinrichová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.75
Staňková, Haasová, Kuželíková, Přibylová Staňková, Haasová, Kuželíková, Přibylová AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Domažlice - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiralová, Janušková, Sabadinová, Petukovičová Tiralová, Janušková, Sabadinová, Petukovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:48.57
2 Radová, Adlerová, Suráková, Hřebíková Radová, Adlerová, Suráková, Hřebíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:50.02
3 Konicarová, Rzymanová, Martínková, Rubášová Konicarová, Rzymanová, Martínková, Rubášová AC DomažliceAC Domažlice 1:52.02
Baarová, Vavrečková, Holubová, Kavijová Baarová, Vavrečková, Holubová, Kavijová Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Klatovy - DQ - pravidlo 217.1
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.561.611.661.711.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.06 Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.09 ------O-O-OXOXO-XO
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 1.97 ------O-OOXOXXOXXX--
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.88 ---OO-XOXXOXOXXX-----
4 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 1.85 ---OO-XOXXOXXX------
5= Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 1.76 --OOOXXX---------
5= Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960808 1.76 ---OOXXX---------
7 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
950718 1.76 --OOXOXXX---------
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
960216 1.71 -OOOXXX----------
9 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.71 -O-XOXXX----------
10 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
530922 1.66 XOOOXXX-----------
11 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 1.61 XOOXXX------------
12 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 1.61 OXOXXX------------
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.09
MS Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
950608 1.91
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.791.82 Body
1= František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 1.79 -O-OOOXOXXX
1= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 1.79 -OOOOOXOXXX
3= Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970503 1.76 OOOOXOXXOXXX
3= Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 1.76 OOOOXOXXOXXX
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970923 1.66 OOOOXXX
6 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.66 OOOXOXXX
7 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 1.66 XOO-XXOXXX
8 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 1.61 OOOXXX
9 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
980618 1.61 OXXOOXXX
10 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
971116 1.61 XOOXOXXX
11 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970818 1.61 XOXOXXOXXX
12 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 1.56 OOXXX
MS Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
980801 1.79
MS Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
970726 1.76
Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.691.731.761.781.811.841.871.90 Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
905911 1.73 ---OOOOOOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.63 OOOOOOXXX
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.59 O-O-OXXX
4 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.55 OOXXOOXXX
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 1.46 OOXXX
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955805 1.46 XOOXXX
MS Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 1.66
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.551.591.631.661.69 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.66 ---OOOOXOXXX
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.59 OOOOOOXXX
3 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985508 1.55 ---OOXOXXX
4= Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
975927 1.46 OOOXXX
4= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 1.46 OOOXXX
4= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.46 OOOXXX
7= Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 1.46 OXOOXXX
7= Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
985115 1.46 OOOX--XXX
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985729 1.46 OOXOXXX
10 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 1.46 XOXOXXOXXX
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 1.41 OOXXX
12 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
005118 1.41 XOXOXXX
MS Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
985711 1.46
MS Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
976016 1.46
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
985612 1.46
Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
996121 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.553.703.854.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
831004 5.20 ---------------
2 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 4.30 -------O-OXXOXXX
3 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 4.10 ------OOXOXXX
4 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 3.85 -----OOXXX
5 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
690430 3.70 ---XXOXXOXXOXXX
6 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.40 OOOXXOXXX
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 4.50
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 4.50
MS Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 3.85
MS Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 3.55
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940527 3.40
MS Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990128 3.20
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
981221 3.20
MS Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960128 3.00
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 2.80
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.403.553.653.753.853.954.054.154.20 Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925330 3.65 ------OOXXOXXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995824 2.40 OOXXX
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
976008 2.20 OXXX
MS Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 4.20
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 3.65
MS Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 3.55
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 3.40
MS Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
956208 3.20
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 3.20
MS Klaudie KálnayováKlaudie Kálnayová
SlovenskoSlovensko
97 3.20
MS Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
915315 3.20
MS Lucie DalihodováLucie Dalihodová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
905621 2.80
MS Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 2.80
MS Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
966227 2.80
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 2.60
MS Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
935121 2.60
MS Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975408 2.20
MS Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965220 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
780312 6.55 XX6.556.554.79XX
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.54 6.376.296.406.406.296.376.54
3 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950403 6.54 6.346.54-6.54X-X
4 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950808 6.28 5.906.285.976.28X6.075.97
5 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
951008 6.13 5.875.823.865.875.095.766.13
6 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 6.09 5.935.885.875.936.09X6.09
7 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 6.05 4.93X6.056.05XX5.39
8 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.90 5.855.905.695.905.795.675.65
9 Jiří ŠolcJiří Šolc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951121 5.62 5.565.62-5.62
10 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 5.51 XX5.515.51
11 Martin KubešMartin Kubeš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
950213 5.08 4.704.715.085.08
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
850129 6.93
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
931002 6.83
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940924 6.45
MS Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960330 6.28
MS Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 6.23
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950112 5.79
MS Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940527 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 6.17 5.895.955.835.95X6.175.99
2 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970417 6.12 5.665.49X5.664.925.506.12
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.03 5.875.865.905.905.846.026.03
4 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970503 6.03 6.015.85-6.015.905.996.03
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 6.03 5.395.675.695.695.846.03X
6 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 5.97 X5.885.805.885.975.75X
7 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 5.78 5.78XX5.78XXX
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 5.74 5.29X5.715.71X5.615.74
9 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970331 5.35 5.354.995.225.35
10 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970421 5.34 5.344.975.315.34
11 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 5.28 5.284.945.175.28
12 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970918 5.25 5.20X5.255.25
13 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 5.25 4.935.25X5.25
14 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970409 5.23 X5.235.065.23
15 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 5.21 5.214.424.965.21
16 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 5.20 5.204.774.745.20
17 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970818 5.13 4.704.525.135.13
18 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 5.07 X5.015.075.07
19 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 5.07 5.074.854.865.07
20 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970813 4.98 4.194.754.984.98
21 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970708 4.76 4.76X4.764.76
22 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000224 4.64 X4.64X4.64
23 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990624 4.61 4.614.184.564.61
24 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981023 4.08 3.944.083.854.08
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 5.43 5.245.335.335.335.435.395.43
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.39 5.33X5.295.335.36X5.39
3 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 5.29 X5.29X5.29XXX
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 5.27 5.215.125.135.215.075.195.27
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
935422 5.19 5.194.654.785.194.77--
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 5.16 5.004.805.165.16XXX
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 5.09 5.064.805.095.094.993.655.01
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 5.02 4.90X5.025.024.874.894.87
9 Michaela BoříkováMichaela Boříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955801 4.89 X4.89X4.89
10 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 4.85 4.854.664.684.85
11 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 4.77 4.564.764.774.77
12 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 4.73 4.73X4.644.73
13 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925819 4.53 X4.53-4.53
14 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965330 4.49 4.334.494.404.49
MS Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
945904 5.06
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.99
MS Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955102 4.87
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966221 4.84
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
906216 4.52
MS Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
905528 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
985115 5.39 5.285.395.365.395.09--
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.26 4.894.98X4.985.264.955.00
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 5.01 4.885.014.825.014.864.674.90
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 5.00 4.734.874.914.915.004.744.89
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985103 4.96 4.814.964.874.964.684.87X
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 4.90 4.564.634.664.66X4.764.90
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 4.78 4.534.574.624.624.594.614.78
8 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
995227 4.70 4.424.704.644.704.334.45X
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.61 XX4.614.61
10 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985516 4.60 4.42X4.604.60
11 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 4.58 4.484.534.584.58
12 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 4.52 4.524.344.484.52
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
975927 4.46 X4.404.464.46
14 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
005502 4.44 4.444.444.004.44
15 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.44 XX4.444.44
16 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
995920 4.36 4.254.254.364.36
17 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 4.36 4.244.164.364.36
18 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 4.32 4.324.264.284.32
19 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
996121 4.22 4.19X4.224.22
MS Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
975628 5.47
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
985612 4.52
MS Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985921 4.38
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
985920 4.04
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 12.31 12.3112.2812.1012.3111.88-11.93
2 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 12.16 X11.8812.0612.06X12.1611.99
MS Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
850129 14.49
MS Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
950207 13.94
MS David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
971019 12.13
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950112 12.06
Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 11.80 11.1611.80X11.8011.3711.70X
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
836108 11.78 11.4711.4211.5611.5609.59X11.78
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 11.48 11.1711.2511.4711.47XX11.48
4 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965309 10.98 10.82X10.5410.8210.92X10.98
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 10.70 10.70X09.2610.7010.5110.40X
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 09.68 09.6809.5109.5909.6809.5709.6209.40
MS Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 11.09
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 10.89
MS Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
976006 10.58
MS Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985921 10.38
MS Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
975103 10.36
MS Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965315 09.51
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986003 09.49
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 12.94 12.1511.7211.4812.1511.57X12.94
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 11.53 09.9511.5311.1911.5311.4511.37X
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
976008 11.12 10.57-11.1211.12X10.5110.27
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 11.02 10.38X10.9410.94X10.0511.02
5 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 10.97 09.7909.5010.3910.3909.9110.9710.65
6 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985108 10.66 09.8108.7710.6610.6609.6710.21X
7 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 10.48 --10.4810.4809.9109.5209.07
8 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 10.46 10.4609.8509.9710.46X09.9109.35
9 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 10.01 10.0109.8809.7010.01
10 Anna KuželíkováAnna Kuželíková
AC DomažliceAC Domažlice
975917 09.90 09.66X09.9009.90
11 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
985115 09.17 --09.1709.17
12 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995824 08.74 08.6308.4508.7408.74
13 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 08.60 08.3308.4108.6008.60
14 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 08.32 08.3208.0008.2208.32
15 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996005 07.97 07.2907.8807.9707.97
16 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
985627 07.10 07.1007.1006.5607.10
MS Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
985524 08.83
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 11.76 11.3811.7611.2211.7611.53X10.56
2 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
905911 11.31 10.93X09.2710.9311.31X10.86
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 11.14 10.7510.5611.1411.1410.72XX
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 11.05 10.4511.0510.4211.05XX10.69
5 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
966212 10.64 10.6410.5510.3110.6409.7310.2010.09
6 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
955928 10.59 10.2809.8710.5910.5909.8210.3710.18
7 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936207 10.40 10.1410.40-10.40-09.9409.92
8 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
825404 10.33 10.3310.1709.8410.3310.1210.14X
9 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 09.78 09.7809.2109.7409.78
10 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 09.18 09.18X08.8709.18
11 Radka SosnovcováRadka Sosnovcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
955822 08.81 08.3408.6108.8108.81
12 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 08.58 07.8408.1808.5808.58
13 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965330 08.57 08.57X08.1208.57
14 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 08.30 08.30X08.1308.30
15 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 07.43 07.3307.3507.4307.43
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
906216 10.73
MS Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 09.90
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970512 13.09 12.8912.6313.0913.0912.2512.4312.81
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970918 12.05 10.9511.6011.9311.9311.4212.0511.74
3 René HolýRené Holý
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
980329 12.03 X12.0311.1112.03X11.80X
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 11.87 10.6511.1311.8711.87XX-
5 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 11.70 11.6811.70X11.70XXX
6 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970923 11.37 10.2610.2811.2911.2910.9711.3710.73
7 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 10.91 X10.0710.8910.8910.1310.7810.91
8 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970503 10.85 10.6510.85-10.85---
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970815 10.09 10.0909.9610.0910.09
10 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 10.02 08.3109.3710.0210.02
11 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 09.48 07.6509.4808.0209.48
12 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 08.85 08.8508.0308.5508.85
13 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 08.02 07.6408.0207.7408.02
MS Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
970506 13.56
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
981221 11.99
MS Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
980518 11.93
MS Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 10.69
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 15.31 15.31X15.3115.31X14.95X
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 11.30 11.3010.5210.5311.3010.2010.6010.96
3 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
960604 11.22 X10.5710.5110.5710.8510.6711.22
4 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
961120 11.10 10.6610.5410.9510.9510.9811.0411.10
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
960216 11.01 10.59X10.0110.5911.0110.1210.88
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 10.40 10.40X-10.40---
7 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 09.77 09.47X09.6809.6809.7709.7109.73
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 15.28 14.4214.4214.7814.7814.71X15.28
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
821020 13.95 12.6413.5413.9513.95X13.2113.15
3 Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
781029 13.52 12.3212.3412.8012.8012.3813.5212.82
4 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 12.75 12.5112.20X12.51X12.6112.75
5 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 12.47 12.26XX12.2612.47X12.01
6 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
681112 12.10 11.2012.10X12.1012.06XX
7 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 11.84 09.9611.0011.8411.8411.0011.45X
8 Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
940413 11.77 11.4211.7711.4711.77
9 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 11.70 10.9511.70X11.70
10 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
501216 10.94 10.9410.6810.7010.94
11 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 10.87 10.2310.8710.4410.87
12 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 10.82 10.82XX10.82
13 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
830126 09.42 09.3709.4209.4209.42
14 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek
SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ
920409 08.39 08.0207.8908.3908.39
MS