Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Strahov (25. 1. 2014)3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 25.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DebnarMartin Debnar | 92 | Atletika Písek, o.s. | 08:52.51 | |||||||||||||||
MS | Jiří KoubekJiří Koubek | 84 | Spartak Praha 4 | 09:00.23 | |||||||||||||||
3 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | 09:04.71 | |||||||||||||||
4 | David VašDavid Vaš | 90 | T. J. Sokol České Budějovice | 09:10.23 | |||||||||||||||
5 | Jiří CsirikJiří Csirik | 92 | Atletika Písek, o.s. | 09:21.32 | |||||||||||||||
6 | Jan FlašarJan Flašar | 86 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09:36.73 | |||||||||||||||
MS | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk | 09:39.11 | |||||||||||||||
8 | Radek VeselýRadek Veselý | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 09:43.47 | |||||||||||||||
9 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 09:54.54 | |||||||||||||||
MS | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | TJ Šumperk | 09:56.36 | |||||||||||||||
11 | Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský | 78 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 11:25.64 | |||||||||||||||
Vít BílýVít Bílý | 95 | AC Domažlice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Bílý - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 25.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10:03.92 | |||||||||||||||
2 | Josef PrůchaJosef Průcha | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 10:11.47 | |||||||||||||||
3 | Šimon HavířŠimon Havíř | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 10:49.66 | |||||||||||||||
4 | Jan BurianJan Burian | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:16.50 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ČadaZdeněk Čada | 98 | Atletika Klatovy | 11:35.16 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HasmanOndřej Hasman | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:35.18 | |||||||||||||||
MS | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09:31.01 | |||||||||||||||
MS | Tomáš KosteckýTomáš Kostecký | 97 | TJ Šumperk | 10:00.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.1.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KavijováPetra Kavijová | 88 | Atletika Klatovy | 11:35.71 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 11:54.08 | |||||||||||||||
3 | Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová | 72 | SC MARATHON PLZEŇ | 13:41.92 | |||||||||||||||
Lucie DavidováLucie Davidová | 94 | TJ Baník Stříbro | DQ | ||||||||||||||||
Soňa MüllerováSoňa Müllerová | 89 | TJ Baník Stříbro | DQ | ||||||||||||||||
Karolína MíkováKarolína Míková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Müllerová, Míková, Davidová - DQ - pravidlo 163.3b) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |