výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (1. - 2. 2. 2014)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.93 qA
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.06 qB
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 qB
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.22
5 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.32
6 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 07.41
7 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.03 qB
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.30
3 Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.35
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.44
5 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53
6 Karel ŠtoglKarel Štogl 730601 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.25
Ivo KrsekIvo Krsek 930927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.81 qA
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.09 qB
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.15 qB
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.27
5 Jan KubešJan Kubeš 940619 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.32
6 Ivan HupkaIvan Hupka 89 SlovakiaSlovakia 2 07.51
7 David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.78
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90 qA
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.17 qB
3 Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 07.18
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21
5 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.33
6 Martin ŠtroufMartin Štrouf 910212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.45
7 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.83
Martin HofrajtrMartin Hofrajtr 930119 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.10 qB
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.17 qB
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.33
4 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.40
5 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.58
6 Josef KrálJosef Král 680209 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 8 08.04
Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.81 qA
2 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90 qA
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.93 qA
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.03 qB
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.06 qB
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.09 qB
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.09 qB
8 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.10 qB
9 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.15 qB
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.17 qB
11 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.17 qB
12 Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 07.18
13 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21
14 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.22
15 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.27
16 Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.30
17 Jan KubešJan Kubeš 940619 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.32
17 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.32
19 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.33
20 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.33
21 Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.35
22 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.40
23 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 07.41
24 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.44
25 Martin ŠtroufMartin Štrouf 910212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.45
26 Ivan HupkaIvan Hupka 89 SlovakiaSlovakia 2 07.51
27 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.53
28 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.58
29 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.71
30 David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.78
31 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.83
32 Josef KrálJosef Král 680209 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 8 08.04
33 Karel ŠtoglKarel Štogl 730601 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.25
34 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.77
Ivo KrsekIvo Krsek 930927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NP
Martin HofrajtrMartin Hofrajtr 930119 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NP

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.82
2 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.84
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.93
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.98
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 07.06
7 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.07
8 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.11
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.18
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 07.21
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.22
Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NP
Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NP
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 NP
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.82
2 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.84
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 06.93
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 06.98
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 07.06
7 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.07
8 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.11
9 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.15
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.18
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 07.21
12 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.22
Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 NP
Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NP
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 NP
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 NP

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.96 qA
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.34 qB
3 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.35 qB
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
6 David PetrákDavid Petrák 951030 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44 qB
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 qB
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.61 qB
4 Jan MaleckýJan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.64 qB
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.86
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NP
Robert ZapotilRobert Zapotil 950422 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.33 qA
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 07.35 qB
3 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.57 qB
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.64
5 Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.82
6 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.00
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.96 qA
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.33 qA
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.34 qB
4 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 07.35 qB
5 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.35 qB
6 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44 qB
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.54 qB
8 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.57 qB
9 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 07.61 qB
10 Jan MaleckýJan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.64 qB
11 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.64
12 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.66
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.72
14 David PetrákDavid Petrák 951030 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.79
15 Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.82
16 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.86
17 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.00
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NP
Robert ZapotilRobert Zapotil 950422 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.91
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.10
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.28
4 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
5 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.31
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.35
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.51
8 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.57
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.51
2 Jan MaleckýJan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.54
3 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.57
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.68
6 David PetrákDavid Petrák 951030 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.82
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NP
Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.91
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.10
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.28
4 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.29
5 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.31
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.35
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.51
8 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.51
9 Jan MaleckýJan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.54
10 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.57
10 Ondřej GrimOndřej Grim 950712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.57
12 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.68
14 David PetrákDavid Petrák 951030 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.82
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 NP
Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NP

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 qA
2 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.47 qB
3 Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.58
4 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.68
5 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.70
6 Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.86
7 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.96
8 František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.45 qB
2 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.46 qB
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.68
4 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 07.90
5 Marko ČamborMarko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.00
6 Jan KaislerJan Kaisler 980811 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Dominik PopelkaDominik Popelka 980307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.38 qA
2 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.52 qB
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52 qB
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.82
5 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 07.85
6 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
7 Matěj SellnerMatěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.18
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.38 qA
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.56 qB
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.62
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.72
5 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.91
6 Michael ČamborMichael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.30
7 Marek KotlíkMarek Kotlík 980417 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 08.45
David HřebíčekDavid Hřebíček 971024 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.49 qB
2 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.51 qB
3 Dominik RatajDominik Rataj 980529 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.71
4 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 980921 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.82
5 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.83
6 Michael ŠkodaMichael Škoda 980808 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.93
7 Victor NicolasVictor Nicolas 980814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.31
Michael MartiškaMichael Martiška 970127 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07 qA
2 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.38 qA
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.38 qA
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.45 qB
5 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.46 qB
6 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 07.47 qB
7 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.49 qB
8 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.51 qB
9 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.52 qB
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52 qB
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 07.56 qB
12 Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.58
13 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.62
14 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.68
15 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.68
16 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.70
17 Dominik RatajDominik Rataj 980529 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.71
18 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.72
19 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.82
20 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 980921 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 07.82
21 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.83
22 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 07.85
23 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.85
24 Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.86
25 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 07.90
26 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.91
27 Michael ŠkodaMichael Škoda 980808 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.93
28 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 07.96
29 Marko ČamborMarko Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.00
30 Jan KaislerJan Kaisler 980811 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00
31 František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.08
32 Matěj SellnerMatěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1 08.18
33 Michael ČamborMichael Čambor 970613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.30
34 Victor NicolasVictor Nicolas 980814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.31
35 Marek KotlíkMarek Kotlík 980417 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 08.45
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Dominik PopelkaDominik Popelka 980307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 NP
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3
David HřebíčekDavid Hřebíček 971024 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NP
Michael MartiškaMichael Martiška 970127 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 NP

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 13:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.03
2 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.26
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.35
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.40
5 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.49
7 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.53
8 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.55
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 13:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.50
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.55
3 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.63
4 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.78
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 NP
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 NP
Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.03
2 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.26
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 07.35
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.40
5 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.44
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 07.49
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.50
8 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.53
9 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.55
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.55
11 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.63
12 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.78
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 NP
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 NP
Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 NP

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.48 qA
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.57 qB
3 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.79 qB
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 915724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.25
5 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.38
6 Lucie DalihodováLucie Dalihodová 905621 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.73
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54 qA
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.72 qB
3 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.76 qB
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 qB
5 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.29
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.43
7 Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.59 qB
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.63 qB
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22 qB
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.24
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.70
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
7 Milada RůžičkováMilada Růžičková 686216 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.27
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.48 qA
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.54 qA
3 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.57 qB
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 07.59 qB
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.63 qB
6 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.72 qB
7 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.76 qB
8 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.79 qB
9 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22 qB
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22 qB
11 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.24
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 915724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.25
13 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.29
14 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.38
15 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.43
16 Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.46
17 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.70
18 Lucie DalihodováLucie Dalihodová 905621 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.73
19 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.76
20 Milada RůžičkováMilada Růžičková 686216 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.27
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 NP
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NP

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.42
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.52
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.59
5 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.60
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.69
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.70
8 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.10
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.23
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 915724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.26
5 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.30
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.55
Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NP
Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.42
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.52
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.59
5 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.60
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.69
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.70
8 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.73
9 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.10
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
11 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.23
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 915724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.26
13 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.30
14 Klára BuřilováKlára Buřilová 905528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 08.55
Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NP
Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 NP

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.78 q
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.01 q
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.27
4 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.37
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.44
6 Martina MatějkováMartina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.86 q
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.18 q
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.34
4 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 08.67
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.68
6 Karolína TůmováKarolína Tůmová 955418 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.78 q
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.86 q
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.01 q
4 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.18 q
5 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 6 08.27
6 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.34
7 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.37
8 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.44
9 Martina MatějkováMartina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.65
10 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 08.67
11 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.68
12 Karolína TůmováKarolína Tůmová 955418 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.31

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2014 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.72
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 07.99
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.19
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.25
5 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.27
6 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.35
7 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.53
Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (so, 1.2.2014 - 12:10) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 qA
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17 qB
3 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.22 qB
4 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.52 qB
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.64
6 Aneta MandováAneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.97
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 0.DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2014 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.01 qA
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 5 08.03 qA
3 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.59
4 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.71
5 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 09.09
6 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 985818 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.40
Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2014 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.00 qA
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.07 qB
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.45 qB
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.63
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.75
6 Nguyen PhamováNguyen Phamová 975413 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.19
7 Petra FořtováPetra Fořtová 985429 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2014 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 qB
2 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 08.19 qB
3 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30 qB
4 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
5 Markéta VařečkováMarkéta Vařečková 986020 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 08.75
6 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.05
7 Eliška PlecitáEliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 qA
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.00 qA
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.01 qA
4 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 5 08.03 qA
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.07 qB
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09 qB
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17 qB
8 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 08.19 qB
9 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.22 qB
10 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30 qB
11 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.45 qB
12 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.52 qB
13 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.59
14 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.63
15 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.64
16 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.71
17 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
18 Markéta VařečkováMarkéta Vařečková 986020 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 08.75
19 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 08.75
20 Aneta MandováAneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 08.97
21 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.05
22 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 09.09
23 Nguyen PhamováNguyen Phamová 975413 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.19
24 Petra FořtováPetra Fořtová 985429 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.22
25 Kristýna ŠvancarováKristýna Švancarová 985818 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 09.40
26 Eliška PlecitáEliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.52
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 0.DNP
Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 DNP

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2014 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.86
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.93
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.97
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.99
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 3 08.01
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.02
7 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.22
Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2014 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 08.16
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25
3 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.37
4 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.54
5 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.58
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.64
7 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.72
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 NP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.86
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.93
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.97
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.99
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 3 08.01
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.02
7 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 08.16
8 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.22
9 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25
10 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.37
11 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 08.54
12 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.58
13 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.64
14 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.72
Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 NP

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.45
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.64
3 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.77
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.92
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 891015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.14
2 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.18
3 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.32
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.90
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.01
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert DiezRobert Diez 88 ŠpanělskoŠpanělsko 6 21.75
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.18
3 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 22.46
4 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.53
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.36
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.42
3 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.55
4 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 2 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6 22.74
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.77
3 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.26
4 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.38
5 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.49
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 6 22.50
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.24
3 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.41
4 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.46
5 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.85
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.85
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.02
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.40
4 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 23.53
5 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.36
2 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.62
3 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.74
Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 NP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 4 23.80
2 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.19
3 Jakub ČechJakub Čech 930507 AC ČáslavAC Čáslav 3 24.71
4 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 25.19
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.19
2 David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 24.97
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.00
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.45
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.64
3 Robert DiezRobert Diez 88 ŠpanělskoŠpanělsko 6 21.75
4 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.77
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.92
6 Daniel MusilDaniel Musil 891015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.14
7 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.18
7 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.18
9 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.32
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.36
11 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.42
12 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 22.46
13 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 6 22.50
14 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.53
15 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.55
16 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.56
17 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6 22.74
18 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.77
19 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.85
20 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.90
21 Tomáš BošekTomáš Bošek 850424 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.01
22 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.02
23 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.24
24 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
25 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.26
26 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.33
27 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.36
28 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.38
29 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.40
30 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.41
31 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.46
32 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.49
33 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 23.53
34 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.62
35 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 4 23.80
36 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80
37 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.85
38 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.19
38 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.19
40 Jakub ČechJakub Čech 930507 AC ČáslavAC Čáslav 3 24.71
41 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.74
42 David ŘíhaDavid Říha 880816 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 24.97
43 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.00
44 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 25.19
45 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 34.75
Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 2 NP
Jan LonekJan Lonek 940924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 NP

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.93
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 21.95
3 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.86
4 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.87
5 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.01
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 22.78
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 5 22.96
3 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 23.31
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.52
Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.78
2 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.31
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NP
David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NP
Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.36
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.63
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.72
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.41
Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.13
2 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.28
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.47
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.69
5 Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.15
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.40
2 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.39
3 Jiří ZavřelJiří Zavřel 960519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.32
4 Jan JaníčekJan Janíček 960923 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.90
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.93
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 21.95
3 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 22.78
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.86
5 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.87
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 5 22.96
7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.01
8 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 23.31
9 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.36
10 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.52
11 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.63
12 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.72
13 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.78
14 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.13
15 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.28
16 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.31
17 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.40
18 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.41
19 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.47
20 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.69
21 Daniel MartiškaDaniel Martiška 950517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.15
22 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.39
23 Jiří ZavřelJiří Zavřel 960519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.32
24 Jan JaníčekJan Janíček 960923 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 35.90
Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NP
David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NP
Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 NP
Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NP
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.75
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 23.36
4 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 23.59
5 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.26
2 David HřebíčekDavid Hřebíček 971024 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.61
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.69
4 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 24.42
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.67
2 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 23.75
3 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.98
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.30
5 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 24.09
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
3 Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 24.23
4 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.08
5 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.65
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 24.57
2 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.88
3 Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 25.34
4 Josef HozaJosef Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 25.49
Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.04
2 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.04
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.31
4 Václav SantolíkVáclav Santolík 970310 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 25.36
František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
2 Michael ŠkodaMichael Škoda 980808 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.24
3 Daniel StrasserDaniel Strasser 970422 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 25.75
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 25.93
5 Victor NicolasVictor Nicolas 980814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 26.26
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 2.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČermákAdam Čermák 971121 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.84
2 Josef DolečekJosef Doleček 970208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.32
3 Jakub VlčekJakub Vlček 981112 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 26.48
4 Jan PohořalýJan Pohořalý 980526 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 26.69
5 Marek KotlíkMarek Kotlík 980417 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 26.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.75
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
3 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.87
4 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.26
5 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 23.36
6 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 23.59
7 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.60
8 David HřebíčekDavid Hřebíček 971024 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.61
9 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.67
10 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.69
11 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 23.75
12 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.98
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.04
14 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 24.09
15 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
16 Martin RačkoMartin Račko 980515 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 24.23
17 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.30
18 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 24.40
19 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 24.42
20 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 24.57
21 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.88
22 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.04
23 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.08
24 Michael ŠkodaMichael Škoda 980808 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.24
25 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.31
26 Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 25.34
27 Václav SantolíkVáclav Santolík 970310 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 25.36
28 Josef HozaJosef Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 25.49
29 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.65
30 Daniel StrasserDaniel Strasser 970422 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 25.75
31 Adam ČermákAdam Čermák 971121 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.84
32 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 25.93
33 Victor NicolasVictor Nicolas 980814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 26.26
34 Josef DolečekJosef Doleček 970208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.32
35 Jakub VlčekJakub Vlček 981112 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 26.48
36 Jan PohořalýJan Pohořalý 980526 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 26.69
37 Marek KotlíkMarek Kotlík 980417 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 26.92
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NP
Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DQ
František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 NP

200 m - Veteráni

(ne, 2.2.2014 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 721023 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 26.24
2 Jan ZedníkJan Zedník 531004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 30.65
3 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.26
4 Josef VonášekJosef Vonášek 370716 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 3 36.12
5 František DolečekFrantišek Doleček 430426 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 41.40
6 Miroslav FidlerMiroslav Fidler 43 MV ČR PrahaMV ČR Praha 2 44.19
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.97
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.20
3 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.43
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.54
Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.11
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 856222 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.17
3 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.89
4 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 25.97
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.22
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Egle UljasEgle Uljas 84 EstoniaEstonia 3 25.65
2 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.95
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.23
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 26.24
5 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.25
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.12
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.55
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.81
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.89
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.62
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.60
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 845324 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 27.82
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.51
4 Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 29.98
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 925506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.71
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.83
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.03
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.62
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.64
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 2.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 905418 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 29.02
2 Vendula VelcováVendula Velcová 905906 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 29.09
3 Milada RůžičkováMilada Růžičková 686216 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 30.77
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 23.97
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.11
3 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 856222 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.17
4 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.20
5 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.43
6 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.54
7 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.89
8 Egle UljasEgle Uljas 84 EstoniaEstonia 3 25.65
9 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.95
10 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 25.97
11 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.12
12 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.22
13 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.23
14 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 26.24
15 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.25
16 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.55
17 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.60
18 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.71
19 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.81
20 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.89
21 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.62
22 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 845324 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 27.82
23 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.83
24 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.03
25 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.51
26 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.62
27 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.64
28 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 905418 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 29.02
29 Vendula VelcováVendula Velcová 905906 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 29.09
30 Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 29.98
31 Milada RůžičkováMilada Růžičková 686216 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 30.77
Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 NP
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 925506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 NP

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.12
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 25.18
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.44
4 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.91
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.41
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.02
3 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 27.38
5 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 965616 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 27.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.94
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 27.00
3 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 27.74
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 28.24
5 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 956227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 29.60
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.88
2 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 27.56
3 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 28.40
4 Anna PetrováAnna Petrová 966210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.58
5 Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.16
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.69
2 Martina MatějkováMartina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 29.38
3 Nikola GrospičováNikola Grospičová 965810 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.67
4 Karolína TůmováKarolína Tůmová 955418 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 31.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.12
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 25.18
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.41
4 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.44
5 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.91
6 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.10
7 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.88
8 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.94
9 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 27.00
10 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.02
11 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
12 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 27.38
13 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 965616 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 27.52
14 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 27.56
15 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 27.74
16 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 28.24
17 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6 28.40
18 Anna PetrováAnna Petrová 966210 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.58
19 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.69
20 Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.16
21 Martina MatějkováMartina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 29.38
22 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 956227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 29.60
23 Nikola GrospičováNikola Grospičová 965810 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.67
24 Karolína TůmováKarolína Tůmová 955418 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 31.22

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 25.35
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.40
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.73
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.00
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.70
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.17
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.43
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 26.74
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.03
2 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 27.13
3 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 975520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.39
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.43
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.14
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 27.28
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.63
3 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.03
4 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.31
Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.37
2 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 5 28.54
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 28.72
4 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.07
5 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 985204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.47
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.19
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 28.79
3 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 29.40
4 Aneta MandováAneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.60
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6 29.66
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 975831 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 29.92
2 Tereza KlečkováTereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 31.05
3 Tereza ViplerováTereza Viplerová 975225 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 31.56
4 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 31.81
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 2.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.45
2 Dora SoučkováDora Součková 985105 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3 29.65
3 Johana FeixováJohana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 30.87
4 Jana SantolíkováJana Santolíková 985621 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 31.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 25.35
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.40
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.70
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.73
5 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.00
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.17
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.30
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.43
9 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 26.74
10 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.03
11 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 27.13
11 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.13
13 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 27.28
14 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 975520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.39
15 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.43
16 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.63
17 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.03
18 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.14
19 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.19
20 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.31
21 Tereza PeřinováTereza Peřinová 976216 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.37
22 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 5 28.54
23 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 28.72
24 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 28.79
25 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.07
26 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 29.40
27 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.45
28 Aneta MandováAneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.60
29 Dora SoučkováDora Součková 985105 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3 29.65
30 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6 29.66
31 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 975831 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 29.92
32 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 985204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.47
33 Johana FeixováJohana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 30.87
34 Tereza KlečkováTereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 31.05
35 Jana SantolíkováJana Santolíková 985621 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 31.10
36 Tereza ViplerováTereza Viplerová 975225 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 31.56
37 Kateřina KrálováKateřina Králová 975213 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 31.81
Nicole RowlandováNicole Rowlandová 976019 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 NP
Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 985131 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 NP

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.47
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.62
3 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.68
4 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.93
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 891015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.02
2 Martin ČapekMartin Čapek 890711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.40
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.92
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.04
5 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 47.73
2 Robert DiezRobert Diez 88 ŠpanělskoŠpanělsko 4 49.41
3 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44
4 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.23
5 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.05
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.76
2 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 50.79
3 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.86
4 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 6 51.19
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.27
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 51.68
2 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
3 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.84
4 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.95
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 4 NP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 1.2.2014 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.17
2 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.19
3 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 55.10
4 Jakub ČechJakub Čech 930507 AC ČáslavAC Čáslav 2 55.14
Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 NP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 47.73
2 Daniel MusilDaniel Musil 891015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.02
3 Martin ČapekMartin Čapek 890711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.40
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 48.47
5 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 48.62
6 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.68
7 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.92
8 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.93
9 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.04
10 Robert DiezRobert Diez 88 ŠpanělskoŠpanělsko 4 49.41
11 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44
12 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.72
13 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.23
14 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.76
15 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 50.79
16 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.86
17 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 6 51.19
18 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.27
19 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 51.68
20 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.69
21 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.84
22 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 52.05
23 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.17
24 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.19
25 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.95
26 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 55.10
27 Jakub ČechJakub Čech 930507 AC ČáslavAC Čáslav 2 55.14
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 4 NP
Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 NP

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2014 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5