výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (8. 2. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.88
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.10
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.63
5 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
6 Dominik DubskýDominik Dubský 00 TJ ChyškyTJ Chyšky 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.57
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.59
3 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
4 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.26
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.78
6 Miroslav DoubekMiroslav Doubek 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.72
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.80
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.82
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.73
5 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.03
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.33
3 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
MS Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
MS Lubomír KmochLubomír Kmoch 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.83
MS Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
MS Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
MS Filip EkrtFilip Ekrt 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.63
MS Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64
MS Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.78
MS Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.90
MS Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
MS Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.34
MS Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.57
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.67
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.69
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.76
6 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.84
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
2 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
3 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.26
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.57
5 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.53
2 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.70
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.99
5 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.09
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.21
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.32
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.44
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.45
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
6 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.82
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
6 Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.40
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.59
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.88
4 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.97
5 Adam FridrichAdam Fridrich 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.22
6 Vít ČunátVít Čunát 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.16
2 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.30
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.36
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49
5 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.83
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.96
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.21
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
MS Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.47
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.08
MS Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.21
MS Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.43
MS Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.44
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.57
5 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.61
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.64
2 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.89
3 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.17
4 Leona HruškováLeona Hrušková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32
5 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.42
6 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.09
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
5 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.65
3 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.24
4 Leona HruškováLeona Hrušková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.42
5 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.55
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.98
4 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.53
Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23
MS Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
MS Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
MS Nicola MichálkováNicola Michálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
MS Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
MS Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
MS Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.00
MS Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.15
MS Barbora MatoušováBarbora Matoušová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
MS Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.68
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.73
MS Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.81
MS Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.64
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.02
4 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.23
5 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.25
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.32
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.16
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.44
4 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.52
5 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.53
6 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.64
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.60
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.68
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.03
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.31
5 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.46
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.39
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.46
4 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.60
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.73
6 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.67
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.35
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.46
4 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.52
5 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.36
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.33
2 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.74
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.13
4 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.17
5 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.17
6 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.17
2 Veronika HájkováVeronika Hájková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.06
3 Anna BočanováAnna Bočanová 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.29
4 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.98
5 Anna BlažkováAnna Blažková 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.51
Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.27
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.54
3 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.89
4 Nikol RyskováNikol Rysková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.90
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.05
MS Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.20
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.34
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.36
MS Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.37
MS Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.81
MS Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.92
MS Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.35
MS Natálie DellngerováNatálie Dellngerová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.45
MS Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.25
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
MS Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.03
MS Jan RákosníkJan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.34
MS Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.69
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.70
MS David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 18.48
MS Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.94
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.61
2 Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.13
MS Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.61
MS Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.38
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.61
2 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.82
3 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.61
4 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.33
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.16
2 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.36
Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.52
2 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.18
Celkem 2 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 22.00
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.83
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.94
4 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 25.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.35
2 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.18
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.69
Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.11
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.70
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.71
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.05
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.29
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.46
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.31
Jiří MaredaJiří Mareda 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.41
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.46
MS Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.62
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.92
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.91
3 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.36
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.61
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.04
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.09
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.01
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.17
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.24
MS Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.59
Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Andrea UhlováAndrea Uhlová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.98
MS Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.04
MS Kateřina LandováKateřina Landová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.45
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.18
MS Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.46
MS Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.95
MS Kristýna MoravcováKristýna Moravcová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.95
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.66
2 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.88
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.69
MS Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.89
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.64
2 Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.87
MS Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.48
MS Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.59
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.19
MS Nicola MichálkováNicola Michálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.05
Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.23
2 Simona StrouhalováSimona Strouhalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.14
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.60
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.99
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.72
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.28
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.20
2 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 25.41
MS Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.07
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.20
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.70
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.34
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 23.51
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MálkováKlára Málková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.55
2 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.70
MS Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.90
MS Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.28
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.05
2 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 26.31
MS Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.76
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.06
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.75
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 24.90
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.40
MS Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.60
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.75
2 Veronika HájkováVeronika Hájková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 26.10
MS Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.49
MS Natálie DellngerováNatálie Dellngerová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.97
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.77
MS Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.96
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.68
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.32
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 25.66
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.11
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.35
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.92
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.50
MS Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.12
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 24.16
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.11
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.93
4 Nikol RyskováNikol Rysková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.46
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 40.58
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 42.25
3 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.00
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 45.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.76
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.09
3 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.38
4 Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.55
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 38.34
MS Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.95
MS Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.36
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.01
MS Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.65
MS Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.67
MS Lubomír KmochLubomír Kmoch 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 44.69
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.41
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.76
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.03
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra TeskováPetra Tesková 99 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 51.51
MS Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.33
MS Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.74
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.30
MS Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.19
MS Kateřina LandováKateřina Landová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:18.23
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.36
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.88
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.88
5 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.74
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:08.27
MS Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:24.30
MS Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:51.32
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:24.84
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:55.91
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:57.48
4 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 3:23.91
MS Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 2:32.22
MS Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:36.11
MS Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:57.43
MS Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:58.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Norman AmmerNorman Ammer 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:38.91
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.89
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:02.17
4 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:11.48
5 Roman BolekRoman Bolek 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 3:18.43
Adam FridrichAdam Fridrich 02 TJ ChyškyTJ Chyšky DQ
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.91
2 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.37
3 Marie ŽáčkováMarie Žáčková 99 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:43.10
MS Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:32.63
MS Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.23
MS Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:40.74
MS Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.53
MS Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:58.23
Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:52.45
3 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:56.08
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:01.17
5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:05.99
6 Kateřina BolkováKateřina Bolková 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 3:30.90
7 Nikol RyskováNikol Rysková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:33.40
8 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:40.28
9 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:44.56
MS Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:33.77
MS Nina JeřábkováNina Jeřábková 01 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:47.34
Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:37.12
MS Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:46.61
3 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:25.50
MS Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:33.02
5 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5:47.77
6 Miroslav DoubekMiroslav Doubek 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:12.47
Dominik DubskýDominik Dubský 00 TJ ChyškyTJ Chyšky DQ
MS Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:30.39
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:32.82
MS Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:58.29
MS Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 6:12.21
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.23
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.35
3 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51
4 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.92
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.49
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.08
2 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.35
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.88
MS Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.09
MS Filip EkrtFilip Ekrt 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.92
MS Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64
MS David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
MS Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.92
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.19
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.36
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.27
Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BerkaAdam Berka 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.65
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.28
3 Adam FridrichAdam Fridrich 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 14.46
4 Roman BolekRoman Bolek 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 16.50
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.54
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.88
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.95
4 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.13
5 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.95
2 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.41
3 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.96
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
6 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
2 Lucie NovákováLucie Nováková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.26
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.08
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.94
MS Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.41
Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.39
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
MS Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.39
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.43
MS Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.07
MS Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.31
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.98
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.09
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.83
5 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.54
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.55
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.26
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.41
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.49
5 Kateřina BolkováKateřina Bolková 02 TJ ChyškyTJ Chyšky 14.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.98
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 13.44
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.42
MS Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.70
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kočvara, Klimeš, Mužík, Němejc Kočvara, Klimeš, Mužík, Němejc TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:51.13
2 Beran, Brož, Louda, Vaněk O. Beran, Brož, Louda, Vaněk O. TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:51.77
3 Jelínek, Zeman, Šprincl, Veřtát Jelínek, Zeman, Šprincl, Veřtát TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:52.80
4 Tomaň, Berks, Bína, Bartík Tomaň, Berks, Bína, Bartík Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:18.43
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Picek, Chrdle, Brossaud, Matějček Picek, Chrdle, Brossaud, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.43
2 Gysel, Krňanský, Jelínek, Věřtát Gysel, Krňanský, Jelínek, Věřtát TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.36
3 Ernst, Gribbin, Buchal, Sak Ernst, Gribbin, Buchal, Sak SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.56
Staněk, Ammer, Hes Jan, Hes Jakub Staněk, Ammer, Hes Jan, Hes Jakub TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kofroňová, Farová, Reindlová, Černá Kofroňová, Farová, Reindlová, Černá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:54.15
2 Tvrzová, Faltusová, Kunová, Sýkorová Tvrzová, Faltusová, Kunová, Sýkorová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:54.53
3 Čutková, Urbanová T. Bělohlavová, Strusková Čutková, Urbanová T. Bělohlavová, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:58.11
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vašková, Šímová, Koutná, Kundrátová Vašková, Šímová, Koutná, Kundrátová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.82
2 Faktorová, Ošmerová, Hrušková, Bendová Faktorová, Ošmerová, Hrušková, Bendová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.50
3 Vaníčková, Potocká, Kopáčková, Raušová Vaníčková, Potocká, Kopáčková, Raušová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.13
4 Molová, Hájková, Drobilová, Tesařová Molová, Hájková, Drobilová, Tesařová TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:26.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.87
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.75
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.65
5 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.65
5 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.60
6 Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 1.45
11 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.45
8 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.40
MS František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.70
MS Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.60
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.60
MS Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.55
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.35
2 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 1.25
3 Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.61
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.56
3 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.51
4 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.48
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45
10 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.45
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.35
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.67
MS Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.48
MS Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.45
MS Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.45
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.40
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.45
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.30
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.20
4= Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 1.10
5= Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.10
6 Kateřina BolkováKateřina Bolková
TJ ChyškyTJ Chyšky
02 1.10
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 NM
Eliška ZuzákováEliška Zuzáková
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 NM
MS Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.35
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.85
MS Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 2.02
2 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.92
3 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.82
MS Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2.32
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.15
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.87
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.29
4 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.11
5 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.91
6 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.61
7 Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 4.53
8 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.29
9 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.08
10 Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.95
11 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.78
MS Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.56
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.45
MS Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.23
MS Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.93
MS Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.69
MS Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.68
MS Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.83
Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.68
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.41
3 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 4.27
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.26
5 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.15
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.05
7 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 4.03
8 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.00
9 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.86
10 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.86
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.79
12 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.78
13 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.65
14 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 3.45
15 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.42
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.01
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.00
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.81
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.79
5 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.69
6 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.62
7 Marie ŽáčkováMarie Žáčková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 4.52
8 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.28
9 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 4.08
10 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.94
11 Zuzana StradováZuzana Stradová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.83
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.85
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.82
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.73
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.04
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.79
2 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.52
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.38
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.36
5 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.27
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.03
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.95
8 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.86
11 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.86
10 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.81
11 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.76
12 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.74
13 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 3.66
14 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.59
15 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.52
16 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.39
17 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.32
MS Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.52
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.03
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 10.71
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.35
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 08.80
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.43
5 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 08.25
6 Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 07.74
7 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.03
8 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 06.62
9 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 06.40
10 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.31
11 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.26
12 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 04.89
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 09.87
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 08.46
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 06.87
MS Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 06.66
Hana DoubkováHana Doubková
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 NM
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.73
2 Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 06.96
3 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 06.40
4 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.08
5 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.96
MS Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 08.48
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.16
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 09.25
3 Leona HruškováLeona Hrušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 09.22
4 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.67
5 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 08.50
6 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.15
7 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 07.22
MS Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 10.54
MS Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 10.34
MS Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.93
MS Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 07.20
MS Romana HořejšováRomana Hořejšová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 06.70
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 10.91
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 10.46
3 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.44
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.29
5 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.22
6 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 09.78
7 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 09.37
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 08.69
9 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 08.54
10 Šimon KlikaŠimon Klika
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
99 08.08
11 Miroslav DoubekMiroslav Doubek
TJ ChyškyTJ Chyšky
99 07.96
12 Dominik DubskýDominik Dubský
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 04.74
MS Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 08.17
MS Vojtěch GlasserVojtěch Glasser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.16
Celkem 14 závodníků