Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (8. 2. 2014)800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KlimešAdam Klimeš | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:18.23 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠprinclJan Šprincl | 99 | TJ Nová Včelnice | 2:20.36 | |||||||||||||||
3 | Jan HoráčekJan Horáček | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:28.88 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:30.88 | |||||||||||||||
5 | Yan BrossaudYan Brossaud | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:51.74 | |||||||||||||||
MS | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 2:08.27 | |||||||||||||||
MS | Václav JislVáclav Jisl | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:24.30 | |||||||||||||||
MS | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:51.32 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice | 2:24.84 | |||||||||||||||
2 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:55.91 | |||||||||||||||
3 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:57.48 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČapekVojtěch Čapek | 02 | ŠSK ZŠ Borotín | 3:23.91 | |||||||||||||||
MS | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 2:32.22 | |||||||||||||||
MS | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:36.11 | |||||||||||||||
MS | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:57.43 | |||||||||||||||
MS | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:58.20 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norman AmmerNorman Ammer | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:38.91 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:48.89 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:02.17 | |||||||||||||||
4 | Matyáš StaněkMatyáš Staněk | 02 | TJ Vodní stavby Tábor | 3:11.48 | |||||||||||||||
5 | Roman BolekRoman Bolek | 02 | TJ Chyšky | 3:18.43 | |||||||||||||||
Adam FridrichAdam Fridrich | 02 | TJ Chyšky | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:39.91 | |||||||||||||||
2 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:40.37 | |||||||||||||||
3 | Marie ŽáčkováMarie Žáčková | 99 | Atletika Písek, o.s. | 2:43.10 | |||||||||||||||
MS | Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:32.63 | |||||||||||||||
MS | Kateřina NajmanováKateřina Najmanová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.23 | |||||||||||||||
MS | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:40.74 | |||||||||||||||
MS | Anna HaškovcováAnna Haškovcová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:41.53 | |||||||||||||||
MS | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:58.23 | |||||||||||||||
Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:37.00 | |||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice | 2:52.45 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:56.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:01.17 | |||||||||||||||
5 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 3:05.99 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BolkováKateřina Bolková | 02 | TJ Chyšky | 3:30.90 | |||||||||||||||
7 | Nikol RyskováNikol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:33.40 | |||||||||||||||
8 | Karolína SitterováKarolína Sitterová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:40.28 | |||||||||||||||
9 | Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:44.56 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:33.77 | |||||||||||||||
MS | Nina JeřábkováNina Jeřábková | 01 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:47.34 | |||||||||||||||
Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |