výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha-Stromovka (9. 2. 2014)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SrbeckýFilip Srbecký 990705 TJ RumburkTJ Rumburk 5 16:36.57
2 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 001031 TJ RumburkTJ Rumburk 4 16:36.59
3 Pavel JanúšekPavel Janúšek 990213 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 6 17:54.27
4 Jakub LipavskýJakub Lipavský 000617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 18:43.53
5 Adam HruškaAdam Hruška 990428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 20:51.90
6 Dominik StrakaDominik Straka 990708 AK HodonínAK Hodonín 2 20:59.13
7 Jan ŠoufekJan Šoufek 000110 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 21:15.54
8 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 010806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 21:34.20
9 Pavel FišerPavel Fišer 020212 AK HodonínAK Hodonín 1 23:16.01
Daniel SvobodaDaniel Svoboda 991203 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10 DNP
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 965123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16:37.80
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 17:37.57
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 17:50.69
4 Nikola HokeováNikola Hokeová 966001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19:00.81
Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 955320 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNP
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková 985923 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20 16:13.45
2 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 985715 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40 18:44.97
3 Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50 19:24.91
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK ŠternberkAK Šternberk 30 19:42.73
5 Lucie StibralováLucie Stibralová 986020 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60 22:18.68
Tereza NidetzkáTereza Nidetzká 976220 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10 DNF
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora LejskováBarbora Lejsková 005612 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 16:59.89
2 Markéta BočkováMarkéta Bočková 005313 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 16:59.91
3 Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 006016 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 17:05.83
4 Kateřina ArltováKateřina Arltová 006217 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 17:30.13
5 Julie RampírováJulie Rampírová 995212 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 18:07.68
6 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 015225 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 19:54.53
7 Sabina BočkováSabina Bočková 015921 AK HodonínAK Hodonín 10 19:55.59
8 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 20:40.49
9 Karolína UhrováKarolína Uhrová 995426 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 21:35.01
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 995801 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 DNP
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 AK HodonínAK Hodonín 1 23:22.15
2 Jiří SkalkaJiří Skalka 950910 AK HodonínAK Hodonín 3 26:59.73
3 Jakub ZechaJakub Zecha 960527 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 29:01.59
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2014 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30 23:31.37
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40 26:11.55
3 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 971110 AK HodonínAK Hodonín 50 26:54.98
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka 980513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20 30:31.95
5 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 37:26.02
Celkem 5 závodníků