výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 2. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.12
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.26
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.42
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.54
Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Poznámky:
DQ závodník Osinek - porušení pravidla start
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.95
2 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
3= Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
3= František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
2 Lukáš LandaLukáš Landa 990910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LandaLukáš Landa 990910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
3 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.18
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
5 Hung NguyenHung Nguyen 001215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
6 Tomáš KofentTomáš Kofent 000613 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.01
3 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
4 Jiří OlšanJiří Olšan 000509 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.87
5 Adam ChrobákAdam Chrobák 000928 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.96
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 001026 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7.56
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7.58
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 7.85
4 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.06
5 Adam VidunaAdam Viduna 000724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.46
6 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.70
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.74
3 Jan-František LinekJan-František Linek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.10
4 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.21
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.58
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.98
3 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.15
5 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
6 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.63
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.70
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.76
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
5 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96
6 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.76
2 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.99
5 Marek PešekMarek Pešek 010213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.65
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.68
3 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.75
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.92
5 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95
6 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.03
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.21
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.43
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.53
Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
4 Barbora GogorováBarbora Gogorová 985303 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81
5 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 986101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 985103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 995411 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.11
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.55
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.59
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.99
6 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 005301 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
2 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
4 Kamila ŠimkováKamila Šimková 005111 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.70
Andrea UhlováAndrea Uhlová 995523 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.33
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.43
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.71
4 Lenka ChovancováLenka Chovancová 995626 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.91
5 Alexandra ValentováAlexandra Valentová 006109 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 08.54
2 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 995411 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
4 Linda PrůšováLinda Průšová 996112 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.91
5 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 08.99
2 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.32
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 08.41
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.51
4 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 08.89
5 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.90
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.49
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 026014 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.59
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71
6 Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.91
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.02
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.45
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.86
5 Natálie VedralováNatálie Vedralová 025501 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.15
6 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.72
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 015420 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.80
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 09.73
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87
6 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 09.06
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 016116 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.37
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
4 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.75
5 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.04
6 Natálie DellngerováNatálie Dellngerová 015320 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.43
2 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88
4 Barbora BlovskáBarbora Blovská 015429 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.26
5 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.30
6 Timea SzonyiTimea Szonyi 010101 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.60
3 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.82
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 09.14
6 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BílekŠimon Bílek 030317 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.14
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
3 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.51
4 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.54
5 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 040528 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86
6 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.81
2 Lukáš DostálLukáš Dostál 030720 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.53
3 Radek HolzerRadek Holzer 031029 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.59
4 Robert BlovskýRobert Blovský 041203 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.66
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.71
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.73
3 Erika NeumannovaErika Neumannova 036015 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.27
4 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.46
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.65
3 Tereza BrožováTereza Brožová 036230 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.73
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.90
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.98
6 Zuzana StejskalováZuzana Stejskalová 045504 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.65
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.10
3 Anna VálkováAnna Válková 036023 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.11
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
5 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.00
2 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.23
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.42
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.17
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.83
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.91
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.76
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18.93
2 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.35
3 Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.45
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.13
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.62
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.91
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.99
4 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.41
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.46
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.70
4 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.36
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.85
3 Jiří OlšanJiří Olšan 000509 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.34
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.73
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 990528 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 18.01
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.87
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.32
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.54
2 Lukáš LandaLukáš Landa 990910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.97
David DemkoDavid Demko 001217 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.69
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.82
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.61
4 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.63
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.74
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.98
3 Barbora GogorováBarbora Gogorová 985303 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.52
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.67
2 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 986101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.46
Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.72
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.05
3 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.35
4 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 015420 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.21
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.69
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 21.24
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.47
Andrea UhlováAndrea Uhlová 995523 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HönigováVeronika Hönigová 005423 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 21.08
2 Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.53
3 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.80
4 Sára KopřivováSára Kopřivová 026014 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.32
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.30
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.72
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 995411 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.88
4 Lenka ChovancováLenka Chovancová 995626 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.75
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.80
3 Nikol DunajováNikol Dunajová 016116 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.31
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.92
2 Natálie VedralováNatálie Vedralová 025501 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.98
Celkem 2 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 35.65
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 38.55
3 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 970324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.20
4 Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.47
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 40.60
2 Zdeněk OličZdeněk Olič 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.48
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.45
4 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.86
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.43
2 Petr LoudaPetr Louda 991224 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.52
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.34
4 David DemkoDavid Demko 001217 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.95
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 40.28
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 40.75
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.55
Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChrobákAdam Chrobák 000928 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.47
2 Hung NguyenHung Nguyen 001215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.73
Michal LedvinkaMichal Ledvinka 001026 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.52
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.90
Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.77
2 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.36
3 Marek PešekMarek Pešek 010213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.34
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.93
2 Matěj VeličMatěj Velič 010108 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 52.56
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.59
Celkem 3 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.85
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.76
3 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.91
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.34
2 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 976016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.81
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 50.90
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 47.69
Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.62
Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.94
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.77
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.89
3 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 51.66
Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona TicháSimona Tichá 996014 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.04
2 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.66
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.20
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 996010 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.19
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.60
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.09
4 Kamila ŠimkováKamila Šimková 005111 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 50.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.48
2 Linda PrůšováLinda Průšová 996112 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 50.59
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.38
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.62
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 50.68
4 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.62
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 47.94
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.45
3 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 55.27
4 Barbora BlovskáBarbora Blovská 015429 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 59.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 49.36
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.88
3 Nikol DunajováNikol Dunajová 016116 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 53.27
4 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 53.91
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.06
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.73
3 Sára KopřivováSára Kopřivová 026014 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 52.47
4 Anna VálkováAnna Válková 036023 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 55.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.42
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 52.39
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.73
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.19
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 54.89
Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 56.30
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:51.86
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:55.40
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:57.65
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:58.65
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:04.92
6 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:06.04
7 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 2:12.05
8 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:14.15
9 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:15.41
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2:16.41
11 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:25.82
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:59.14
2 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:00.05
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:03.64
4 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:14.30
5 Radek HolzerRadek Holzer 031029 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:18.33
6 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 040528 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:18.87
7 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.74
Šimon BílekŠimon Bílek 030317 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:08.73
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:08.79
3 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.82
4 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:20.24
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.18
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:24.05
7 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:24.78
8 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:26.85
9 Zuzana StejskalováZuzana Stejskalová 045504 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:30.47
10 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:46.95
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:08.53
2 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 2:17.38
3 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.49
4 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:19.39
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:25.83
6 Erika NeumannovaErika Neumannova 036015 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:27.40
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29.53
8 Tereza BrožováTereza Brožová 036230 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:30.75
9 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:32.23
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:21.52
2 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.60
3 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:24.88
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:32.66
Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.29
2 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:43.61
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:45.06
4 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 2:47.08
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 2:47.13
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:48.64
7 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:58.13
8 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 3:08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:33.36
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.19
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.53
4 Valerie MistrováValerie Mistrová 006104 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.66
Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 995213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Tereza VernerováTereza Vernerová 005127 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:40.02
2 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:42.66
3 Matěj VeličMatěj Velič 010108 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:43.92
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 990325 AK MostAK Most 09.33
2 Michal BabkaMichal Babka 990626 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.55
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.45
2 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.07
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.56
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.60
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 10.54
6 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov 12.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.58
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 995308 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.94
3 Veronika HönigováVeronika Hönigová 005423 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.97
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.50
6 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.49
3 Marie HruškováMarie Hrušková 996126 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.88
4 Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.12
Alexandra ValentováAlexandra Valentová 006109 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.33
2 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.46
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 015420 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.51
3 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.07
4 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 13.21
5 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 12.77
2 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 14.93
3 Timea SzonyiTimea Szonyi 010101 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.29
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.72
5 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.61
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sussenbeck, Bauer, Beková, Gregorová Sussenbeck, Bauer, Beková, Gregorová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:01.22
2 Velič, Prokop, Krýslová, Bronišová Velič, Prokop, Krýslová, Bronišová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:06.02
3 Petrikovič, Had, Maudlová, Šebestová Petrikovič, Had, Maudlová, Šebestová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:06.95
4 Pinc, Hájková, Sedlecká, Brichcín Pinc, Hájková, Sedlecká, Brichcín TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:09.29
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraft, Svatek, Košíková, Švejdarová Kraft, Svatek, Košíková, Švejdarová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:12.49
2 Tonhauser, Čermák, Zápotocká, Bauerová Tonhauser, Čermák, Zápotocká, Bauerová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:13.66
3 Špreňar, Študlar, Horáčková, Zemanová Špreňar, Študlar, Horáčková, Zemanová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:19.72
4 Čoček, Bílek, Parimuchová, Štěpánková Čoček, Bílek, Parimuchová, Štěpánková TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:22.67
MS Lišková, Poláková, Uhlová, Rančevová Lišková, Poláková, Uhlová, Rančevová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:13.32
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ďuržová, Kuňavá, Veľasová, Koptová Ďuržová, Kuňavá, Veľasová, Koptová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:12.85
2 Utíkalová, Kročáková, Lejsková, Jarošová Utíkalová, Kročáková, Lejsková, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:13.86
3 Kalousková, Bohmová, Poncová, Sekyrová Kalousková, Bohmová, Poncová, Sekyrová AK SokolovAK Sokolov 3:18.82
4 Havlanová, Pincová, Tichá, Tóthová Havlanová, Pincová, Tichá, Tóthová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:45.28
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 1.66
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 1.48
1 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990611 1.54
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 1.30
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 1.20
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.63
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.45
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 1.45
4 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
005423 1.45
5 Marie HruškováMarie Hrušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
996126 1.30
6 Eliška HavlanováEliška Havlanová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
995829 1.20
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015307 1.35
2 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
015519 1.25
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981120 5.79
2 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 5.65
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980000 5.36
Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000513 6.35
2 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
990325 5.75
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000127 5.28
4 Jan-František LinekJan-František Linek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000320 5.11
5 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 5.05
6 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
990406 4.88
7 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 4.81
8 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 4.77
9 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 4.40
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 4.38
2 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 4.19
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011003 3.65
MS Tomáš ČechTomáš Čech
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
040806 3.69
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.58
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.06
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006120 4.96
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 4.86
4 Simona TicháSimona Tichá
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
996014 4.73
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 4.72
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006013 4.64
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 4.62
8 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
996112 4.60
9 Viktorie KučavováViktorie Kučavová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
006107 4.53
10 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
005813 4.53
11 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.50
12 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 4.46
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
995129 4.39
14 Denisa ŠediváDenisa Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996023 4.36
15 Marie HruškováMarie Hrušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
996126 4.35
16 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005101 4.22
17 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
996115 4.16
Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005426 4.16
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.85
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
015420 4.50
3 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.40
4 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 4.40
5 Nikol DunajováNikol Dunajová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
016116 4.06
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 4.01
7 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 3.97
8 Sára KopřivováSára Kopřivová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
026014 3.96
9 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015827 3.91
10 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
025501 3.71
11 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
026026 3.59
12 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025228 3.54
13 Natálie DellngerováNatálie Dellngerová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015320 3.53
14 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
015519 3.28
Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025212 0.00
Jana SlachováJana Slachová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015826 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 10.60
2 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 09.00
3 Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025612 08.00
4 Gabriela ParimuchováGabriela Parimuchová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025212 07.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 09.30
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 08.65
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 08.50
4 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 07.90
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 10.41
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
995129 12.15
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 08.00
3 Marcela JamborováMarcela Jamborová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
005108 07.40
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 07.23
5 Lenka ChovancováLenka Chovancová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
995626 06.76
6 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005301 06.70
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
990325 12.78
2 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 11.57
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 11.33
4 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000724 10.16
5 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221 09.02
6 Lukáš KulkusLukáš Kulkus
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
990705 08.16
Celkem 6 závodníků