výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (22. - 23. 2. 2014)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 06.97 Q 0.151
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 6 07.06 Q 0.124
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.08 q 0.143
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 2 07.09 q 0.169
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 8 07.30 0.128
6 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.30 0.115
7 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.35 0.166
Dominik CaniniDominik Canini 950303 AK MostAK Most 3 DQ 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 06.88 Q 0.134
2 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 06.98 Q 0.175
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.12 0.158
4 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 07.20 0.181
5 Ondřej LackoOndřej Lacko 950815 ASK LovosiceASK Lovosice 3 07.26 0.174
6 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.33 0.160
7 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.46 0.537
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.83 Q 0.137
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 06.90 Q 0.156
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 6 07.10 0.155
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.14 0.135
5 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.33 0.139
6 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 07.40 0.170
7 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.41 0.144
8 Petr KořínekPetr Kořínek 961203 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 07.43 0.139
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 06.83 Q 0.137
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 06.88 Q 0.134
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 06.90 Q 0.156
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 06.97 Q 0.151
5 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 06.98 Q 0.175
6 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 6 07.06 Q 0.124
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.08 q 0.143
8 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 2 07.09 q 0.169
9 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 6 07.10 0.155
10 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.12 0.158
11 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.14 0.135
12 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 07.20 0.181
13 Ondřej LackoOndřej Lacko 950815 ASK LovosiceASK Lovosice 3 07.26 0.174
14 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.30 0.115
15 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 8 07.30 0.128
16 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.33 0.160
17 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.33 0.139
18 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.35 0.166
19 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 07.40 0.170
20 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.41 0.144
21 Petr KořínekPetr Kořínek 961203 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 07.43 0.139
22 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.46 0.537
Dominik CaniniDominik Canini 950303 AK MostAK Most 3 DQ 162/7

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NR 06.70 0.130
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 3 06.79 0.141
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 06.85 0.141
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 06.96 0.145
5 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.02 0.172
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.06 0.127
7 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 1 07.14 0.152
Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 7 DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.05 Q 0.123
2 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.23 Q 0.140
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 07.24 q 0.140
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.27 0.133
5 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 07.30 0.142
6 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 4 07.38 0.157
7 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 07.55 0.151
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 2 07.56 0.214
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 07.19 Q 0.184
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 07.20 Q 0.187
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 07.21 q 0.166
4 David AulickýDavid Aulický 970205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.32 0.122
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.33 0.144
6 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.35 0.170
7 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.41 0.158
8 Marek FormánekMarek Formánek 980512 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 07.53 0.225
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.16 Q 0.189
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.16 Q 0.150
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.28 0.153
4 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.31 0.137
5 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.39 0.108
6 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 07.42 0.231
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.49 0.157
8 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 07.50 0.128
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.05 Q 0.123
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.16 Q 0.189
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.16 Q 0.150
4 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 07.19 Q 0.184
5 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 07.20 Q 0.187
6 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 07.21 q 0.166
7 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.23 Q 0.140
8 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 07.24 q 0.140
9 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.27 0.133
10 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.28 0.153
11 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 07.30 0.142
12 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.31 0.137
13 David AulickýDavid Aulický 970205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.32 0.122
14 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.33 0.144
15 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.35 0.170
16 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 4 07.38 0.157
17 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.39 0.108
18 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.41 0.158
19 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 07.42 0.231
20 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.49 0.157
21 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 07.50 0.128
22 Marek FormánekMarek Formánek 980512 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 8 07.53 0.225
23 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 07.55 0.151
24 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 2 07.56 0.214

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.03 0.129
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.10 0.136
3 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.12 0.180
4 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 07.15 0.181
5 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 07.17 0.132
6 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.17 0.178
7= David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 07.24 0.151
7= Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.24 0.139
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64 Q 0.152
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 07.95 Q 0.150
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 08.04 0.166
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.10 0.132
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 08.15 0.163
6 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 965801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.36 0.148
7 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 965824 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.48 0.399
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.77 Q 0.142
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.77 Q 0.161
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.04 q 0.193
4 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 08.06 0.183
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 08.07 0.212
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.14 0.146
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.35 0.182
8 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 08.56 0.511
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69 Q 0.113
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.87 Q 0.123
3 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.95 q 0.133
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 08.05 0.158
5 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.17 0.152
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.27 0.348
7 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.49 0.178
8 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.61 0.210
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64 Q 0.152
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.69 Q 0.113
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.77 Q 0.142
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.77 Q 0.161
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.87 Q 0.123
6 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 07.95 Q 0.150
7 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.95 q 0.133
8 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.04 q 0.193
9 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 08.04 0.166
10 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 08.05 0.158
11 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 08.06 0.183
12 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 08.07 0.212
13 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.10 0.132
14 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.14 0.146
15 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 08.15 0.163
16 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 7 08.17 0.152
17 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.27 0.348
18 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.35 0.182
19 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 965801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.36 0.148
20 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 965824 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.48 0.399
21 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.49 0.178
22 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 08.56 0.511
23 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.61 0.210

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.65 0.274
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 07.73 0.175
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.74 0.119
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.77 0.160
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.88 0.102
6 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 07.97 0.141
7 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 07.99 0.155
8 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 07.99 0.135
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 07.65 Q 0.157
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.91 Q 0.155
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.94 q 0.150
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 08.03 0.172
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.16 0.163
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 8 08.23 0.160
7 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.30 0.198
8 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.30 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.77 Q 0.170
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 08.01 Q 0.138
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.04 0.132
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.20 0.160
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 08.30 0.145
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.45 0.193
Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DQ 162/7 0.063
Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 DQ 162/7 0.099
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 07.66 Q 0.146
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 07.89 Q 0.162
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.98 q 0.146
4 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 08.13 0.154
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 08.14 0.160
6 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 08.31 0.158
7 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 08.32 0.188
Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 07.65 Q 0.157
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 07.66 Q 0.146
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.77 Q 0.170
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 07.89 Q 0.162
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.91 Q 0.155
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.94 q 0.150
7 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.98 q 0.146
8 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 08.01 Q 0.138
9 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 08.03 0.172
10 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.04 0.132
11 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 08.13 0.154
12 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 08.14 0.160
13 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.16 0.163
14 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.20 0.160
15 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 8 08.23 0.160
16 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 08.30 0.198
17 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 08.30 0.145
18 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 08.30 0.175
19 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 08.31 0.158
20 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 08.32 0.188
21 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.45 0.193
Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DQ 162/7 0.063
Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 DQ 162/7 0.099
Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 6 DNP

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 07.58
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.69
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 07.79
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 07.82
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.88
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.00
7= Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.01
7= Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 08.01
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.54 Q 0.197
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.88 0.234
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 3 22.96 0.179
4 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 2 23.05 0.162
5 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.07 0.197
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.00 Q 0.142
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.21 q 0.164
3 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 23.06 0.251
4 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 23.16 0.181
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 22.31 Q 0.231
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 3 22.65 0.173
3 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5 22.73 0.217
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.06 0.184
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.68 0.184
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.34 Q 0.145
2 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.53 0.131
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.68 0.197
4 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.05 0.166
5 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 23.63 0.157
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.00 Q 0.142
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.21 q 0.164
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 22.31 Q 0.231
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.34 Q 0.145
5 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 22.53 0.131
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.54 Q 0.197
7 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 3 22.65 0.173
8 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.68 0.197
9 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5 22.73 0.217
10 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.88 0.234
11 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 3 22.96 0.179
12 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.05 0.166
13 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 2 23.05 0.162
14 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.06 0.184
15 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4 23.06 0.251
16 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.07 0.197
17 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 23.16 0.181
18 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 23.63 0.157
19 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.68 0.184

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.49
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 21.70
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 21.78
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.16
Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 22.41 Q 0.203
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 22.77 0.243
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.78 0.188
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 162/7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.60 Q 0.139
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.19 0.146
3 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 23.30 0.142
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 22.65 Q 0.197
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.66 q 0.194
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 23.38 0.154
4 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 23.70 0.132
Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 163/3a 0.134
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.98 Q 0.203
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 23.51 0.164
3 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 2 23.57 0.160
4 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.61 0.161
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 22.41 Q 0.203
2 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.60 Q 0.139
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 22.65 Q 0.197
4 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.66 q 0.194
5 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 22.77 0.243
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.78 0.188
7 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.98 Q 0.203
8 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.19 0.146
9 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 23.30 0.142
10 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 23.38 0.154
11 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 23.51 0.164
12 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 JAC BrnoJAC Brno 2 23.57 0.160
13 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.61 0.161
14 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 23.70 0.132
15 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 162/7
Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNP
Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DQ 163/3a 0.134

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 21.96 0.134
2 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.30 0.216
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 22.72 0.146
4 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 22.78 0.179
5 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.47 0.164
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.27
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 24.81
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 24.82
4 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.31
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.44
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 25.14 Q 0.208
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 25.67 0.146
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 25.73 0.186
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.02 0.142
5 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 26.63 0.190
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.82 Q 0.178
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.24 0.173
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 26.46 0.254
4 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 26.81 0.161
5 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 27.21 0.227
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.32 Q 0.257
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.49 0.150
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.05 0.259
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 26.20 0.150
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 26.64 0.167
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.17 Q 0.163
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.38 q 0.136
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 3 26.24 0.143
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 DNP
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.82 Q 0.178
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 25.14 Q 0.208
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.17 Q 0.163
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.32 Q 0.257
5 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.38 q 0.136
6 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.49 0.150
7 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 25.67 0.146
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 25.73 0.186
9 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.02 0.142
10 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.05 0.259
11 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 26.20 0.150
12 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 3 26.24 0.143
13 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.24 0.173
14 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 26.46 0.254
15 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 26.63 0.190
16 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 26.64 0.167
17 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 26.81 0.161
18 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 27.21 0.227
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 DNP

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 23.2.2014 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 24.88 Q 0.265
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.04 0.214
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 26.65 0.411
4 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 26.69 0.154
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.86 0.221
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2014 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 25.13 Q 0.165
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.81 0.124
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.89 0.281
4 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 3 27.11 0.248
Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 DQ 163/3a 0.146
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2014 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.31 Q 0.173
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 6 25.48 q 0.211
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.25 0.176
4 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.30 0.219
Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2014 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.05 Q 0.190
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.60 0.202
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.04 0.137
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 26.21 0.125
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 24.88 Q 0.265
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.05 Q 0.190
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 25.13 Q 0.165
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.31 Q 0.173
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 6 25.48 q 0.211
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.60 0.202
7 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.81 0.124
8 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 25.89 0.281
9 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.04 0.214
10 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.04 0.137
11 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 26.21 0.125
12 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.25 0.176
13 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 26.65 0.411
14 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 26.69 0.154
15 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.86 0.221
16 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 3 27.11 0.248
17 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.30 0.219
Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 DQ 163/3a 0.146
Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNP

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 24.69 0.179
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 24.85 0.178
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 25.15 0.185
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.67 0.155
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 2 25.75 0.114
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 6 50.14 Q 0.372
2 Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 51.30 0.177
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.53 0.263
4 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 52.54 0.148
5 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 53.20 0.145
6 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DQ 163/3b 0.201
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.06 Q 0.161
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.62 q 0.136
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.10 0.248
4 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 3 52.64 0.211
5 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.23 0.131
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.74 Q 0.282
2 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.51 0.188
3 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 52.29 0.162
4 Michal BurešMichal Bureš 960329 AC ČáslavAC Čáslav 3 53.09 0.129
5 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.84 0.147
Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 49.73 Q 0.241
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 q 0.141
3 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 4 50.43 0.207
4 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2 51.01 0.169
5 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 52.07 0.144
6 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 53.54 0.202
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.06 Q 0.161
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.62 q 0.136
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 49.73 Q 0.241
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.74 Q 0.282
5 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 6 50.14 Q 0.372
6 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DQ 163/3b 0.201
6 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.21 q 0.141
7 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 4 50.43 0.207
8 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2 51.01 0.169
9 Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 51.30 0.177
10 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.51 0.188
11 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 51.53 0.263
12 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 52.07 0.144
13 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 52.10 0.248
14 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 52.29 0.162
15 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 52.54 0.148
16 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 3 52.64 0.211
17 Michal BurešMichal Bureš 960329 AC ČáslavAC Čáslav 3 53.09 0.129
18 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 53.20 0.145
19 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.23 0.131
20 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 53.54 0.202
21 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.84 0.147
Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3 48.50 0.160
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 48.76 0.128
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 48.99 0.183
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.13 0.175
5 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.74 0.102
6 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.10 0.159
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.12 Q 0.157
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 51.60 q 0.242
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.79 0.332
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.53 0.160
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 56.03 0.171
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 51.93 Q 0.177
2 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5 53.38 0.248
3 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 55.07 0.192
4 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 55.29 0.260
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 50.50 Q 0.224
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.07 q 0.182
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.65 0.281
4 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 970601 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 52.83 0.211
5 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 55.54 0.222
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.83 Q 0.164
2 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 53.19 0.203
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.44 0.171
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.14 0.120
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 50.50 Q 0.224
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.07 q 0.182
3 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.12 Q 0.157
4 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 51.60 q 0.242
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.83 Q 0.164
6 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 51.93 Q 0.177
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 52.65 0.281
8 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 970601 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 52.83 0.211
9 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 53.19 0.203
10 Kristián MikuleKristián Mikule 980414 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5 53.38 0.248
11 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.44 0.171
12 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.79 0.332
13 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.14 0.120
14 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.53 0.160
15 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 55.07 0.192
16 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 55.29 0.260
17 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 55.54 0.222
18 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 56.03 0.171

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 49.66 0.209
2 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.40 0.202
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.43 0.127
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 50.51 0.172
5 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 51.17 0.198
6 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 52.48 0.174
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.63 Q 0.198
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 60.98 0.248
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 61.54 0.194
4 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 61.81 0.434
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 62.80 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.06 Q 0.261
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 59.81 q 0.174
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.97 0.265
4 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.95 0.174
5 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 3 63.92 0.323
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 5 58.72 Q 0.128
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 6 60.15 0.240
3 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 61.25 0.206
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4 61.27 0.266
Jana NěmcováJana Němcová 965526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF 0.165
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 57.38 Q 0.215
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 57.94 q 0.192
3 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.04 0.201
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 62.50 0.159
5 Andrea BeňováAndrea Beňová 965525 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 66.47 0.364
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 57.38 Q 0.215
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 57.94 q 0.192
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.06 Q 0.261
4 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.63 Q 0.198
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 5 58.72 Q 0.128
6 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 59.81 q 0.174
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.97 0.265
8 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 6 60.15 0.240
9 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 60.98 0.248
10 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.04 0.201
11 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 61.25 0.206
12 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4 61.27 0.266
13 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 61.54 0.194
14 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 61.81 0.434
15 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3 62.50 0.159
16 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 62.80 0.150
17 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.95 0.174
18 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 3 63.92 0.323
19 Andrea BeňováAndrea Beňová 965525 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 66.47 0.364
Jana NěmcováJana Němcová 965526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF 0.165

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 56.76 0.221
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.77 0.279
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 3 57.12 0.132
4 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 57.29 0.262
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 58.69 0.129
6 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 61.28 0.154
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 59.24 Q 0.408
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.11 0.378
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5 60.62 0.181
4 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 62.07 0.172
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.22 0.232
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 5 58.11 Q 0.378
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.59 0.244
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 60.91 0.220
4 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 60.93 0.204
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 61.19 0.222
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 58.03 Q 0.222
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 58.31 q 0.154
3 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 59.38 0.229
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.12 0.142
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 61.41 0.162
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2014 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.56 Q 0.279
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 57.92 q 0.145
3 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.95 0.183
4 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 59.24 0.279
5 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 63.41 0.212
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.56 Q 0.279
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 57.92 q 0.145
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 58.03 Q 0.222
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 5 58.11 Q 0.378
5 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 58.31 q 0.154
6 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.95 0.183
7 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 59.24 0.279
8 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 59.24 Q 0.408
9 Julie WeissováJulie Weissová 985711 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 59.38 0.229
10 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.11 0.378
11 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.12 0.142
12 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.59 0.244
13 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5 60.62 0.181
14 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 60.91 0.220
15 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 60.93 0.204
16 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 61.19 0.222
17 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 61.41 0.162
18 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 62.07 0.172
19 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.22 0.232
20 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 63.41 0.212

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 56.69 0.294
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 58.09 0.366
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 58.55 0.173
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 58.69 0.201
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 62.21 0.197
Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF 0.169
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.47 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:58.89 Q
3 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 6 1:59.76
4 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 5 1:59.78
5 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:02.02
6 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:04.62
7 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:06.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:01.19 Q
2 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:01.23 Q
3 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2 2:03.13
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:03.26
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.44
6 Jáchym RyklJáchym Rykl 960422 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:04.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 3 1:57.01 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1 1:57.32 Q
3 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.54 q
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5 1:58.77 q
5 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:59.39
6 Filip VostatekFilip Vostatek 961007 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:04.59
7 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 2:08.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 3 1:57.01 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1 1:57.32 Q
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.47 Q
4 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:58.54 q
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5 1:58.77 q
6 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:58.89 Q
7 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:59.39
8 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 6 1:59.76
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 5 1:59.78
10 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:01.19 Q
11 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:01.23 Q
12 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:02.02
13 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2 2:03.13
14 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:03.26
15 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:03.44
16 Jáchym RyklJáchym Rykl 960422 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:04.40
17 Filip VostatekFilip Vostatek 961007 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:04.59
18 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:04.62
19 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:06.67
20 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 2:08.30

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 3 1:53.06
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:54.76
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:54.98
4 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 1:54.99
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:57.64
6 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 6 1:59.09
7 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:59.59
8 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:07.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 6 2:05.28 Q
2 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:06.20 Q
3 Marek KarasMarek Karas 980515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:09.34
Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:09.34
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:10.58
6 Jan NěmecJan Němec 981119 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 7 2:11.32
Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:05.39 Q
2= Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:05.42 Q
2= Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:05.42 Q
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:06.55
5 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:07.58
6 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:08.02
7 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:08.11
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 970618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:02.74 Q
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:02.93 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:03.22 q
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:04.23 q
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:04.54
6 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.47
7 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:10.11
8 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:14.75
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:02.74 Q
2 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:02.93 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:03.22 q
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:04.23 q
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:04.54
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 6 2:05.28 Q
7 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:05.39 Q
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:05.42 Q
8 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:05.42 Q
10 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:06.20 Q
11 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.47
12 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 2:06.55
13 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:07.58
14 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:08.02
15 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:08.11
16 Marek KarasMarek Karas 980515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:09.34
17 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 2:09.34
18 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:10.11
19 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:10.58
20 Jan NěmecJan Němec 981119 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 7 2:11.32
21 Adam RůžičkaAdam Růžička 970709 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:14.75
Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNP
Tomáš NovotnýTomáš Novotný 970618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNP

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:55.42
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:57.24
3 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 1:57.87
4 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 1:59.84
5 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:00.06
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 5 2:01.22
7 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:03.94
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:04.94
9 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:10.01
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.87 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 2:17.60 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.38 q
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.96 q
5 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.23
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:32.01
7 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 955913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:33.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.33 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:23.79 Q
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:24.09
4 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.66
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 2:29.69
6 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:31.57
7 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 965720 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:39.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.85 Q
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:21.02 Q
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:22.33
4 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.00
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 2:28.15
6 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 966229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:28.41
Kamila EliášováKamila Eliášová 965812 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:13.87 Q
2 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 2:17.60 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.38 q
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:18.85 Q
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.96 q
6 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:21.02 Q
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:22.33
8 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:23.23
9 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:23.33 Q
10 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:23.79 Q
11 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:24.09
12 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.66
13 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.00
14 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 2:28.15
15 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 966229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:28.41
16 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 2:29.69
17 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:31.57
18 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:32.01
19 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 955913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:33.54
20 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 965720 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:39.88
Kamila EliášováKamila Eliášová 965812 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 DNP

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:13.53
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.87
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:15.14
4 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:15.22
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:16.53
6 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 2:18.17
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:19.02
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 2:20.53
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:22.99 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:24.85
4 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:25.60
5 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:29.46
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:30.13
7 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:31.04
8 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:36.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.82 Q
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:21.08 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:21.42 q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:25.74
5 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:26.50
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:29.25
7 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:35.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 1 2:22.84 Q
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 3 2:23.05 Q
3 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 q
4 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 985822 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 2:29.11
5 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:32.46
6 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:39.68
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.82 Q
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:21.08 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:21.42 q
4 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 1 2:22.84 Q
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:22.99 Q
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 3 2:23.05 Q
7 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 q
8 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.06 Q
9 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:24.85
10 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 4 2:25.60
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:25.74
12 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:26.50
13 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 985822 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 2:29.11
14 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:29.25
15 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:29.46
16 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:30.13
17 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:31.04
18 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:32.46
19 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:35.49
20 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:36.32
21 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:39.68
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNP

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:15.87
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 6 2:16.90
3 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:17.02
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:17.28
5 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.55
6 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.98
7 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:21.08
8 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 1 2:23.31
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 13:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 3:53.10
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:53.78
3 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 4:01.88
4 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:06.08
5 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 3 4:07.41
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11 4:07.42
7 Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:08.75
8 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 4:09.02
9 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 4:09.90
10 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:12.87
11 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:14.42
12 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14 4:14.87
13 Jan ČechJan Čech 960106 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 16 4:15.49
14 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 4:16.31
Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12 4:13.36
2 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 4:13.47
3 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:15.87
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:19.82
5 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:20.01
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:20.52
7 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK ŠternberkAK Šternberk 2 4:24.05
8 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13 4:24.17
9 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:28.12
10 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11 4:28.25
11 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 4:29.88
12 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 4:31.14
13 Jan KocourekJan Kocourek 970512 AK OlomoucAK Olomouc 10 4:32.61
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNP
Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14 DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 13:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 4 4:43.11
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2 4:44.62
3 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:45.13
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:45.16
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14 4:59.69
6 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:00.79
7 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 5:02.15
8 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:04.18
9 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11 5:06.56
10 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 5:14.09
11 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 5:20.72
Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 3 DNF
Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNP
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 13 DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.2.2014 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 4:54.97
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:57.78
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 3 4:58.63
4 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 975312 AK BílinaAK Bílina 6 4:58.94
5 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 5:05.62
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 5:10.25
7 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 986105 SK HraniceSK Hranice 13 5:16.67
8 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:17.99
9 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:19.41
10 Adéla SomrováAdéla Somrová 985401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:21.90
11 Tereza ČechováTereza Čechová 985413 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 5:22.12
12 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 5:22.30
13 Manal BatihováManal Batihová 976024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 5:23.39
14 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 5:24.06
15 Lucie SkalickáLucie Skalická 975805 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11 5:26.58
16 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 976224 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12 5:33.95
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08:25.11
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08:25.36
3 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 08:39.59
4 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 08:55.86
5 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08:59.05
6 Jan TurekJan Turek 960429 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09:08.00
7 Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice 15 09:09.34
8 Jakub ZechaJakub Zecha 960527 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 16 09:12.35
9 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 09:14.68
10 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 09:16.96
11 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 09:20.41
12 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 9 09:22.67
13 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13 09:30.92
Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF
Vojtěch SommerVojtěch Sommer 960608 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14 DNP
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09:13.30
2 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 09:25.02
3 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10 09:28.30
4 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09:30.18
5 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 09:34.11
6 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 AC DomažliceAC Domažlice 6 09:36.72
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09:37.38
8 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 970506 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09:46.87
9 Petr HanušPetr Hanuš 981208 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 9 09:48.23
10 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 13 09:48.92
11 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 09:52.71
12 Damián VíchDamián Vích 980814 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14 09:55.41
13 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 10:01.22
14 Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 10:17.66
Celkem 14 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09:33.83
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 2 09:57.69
3 Eliška DrahotováEliška Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 10:15.91
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 10:26.41
5 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 5 10:35.05
6 Anna HrubáAnna Hrubá 965503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10:37.83
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 9 10:51.91
8 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 11:09.72
9 Hana LolkováHana Lolková 966114 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11 11:22.18
10 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 8 11:26.60
11 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 11:40.92
12 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 11:43.11
Karolína BořánkováKarolína Bořánková 956218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12 DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 10:40.63
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 2 10:44.65
3 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11:14.76
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 1 11:23.95
5 Lucie SkalickáLucie Skalická 975805 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 11:38.93
6 Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 986028 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12:08.96
7 Monika BerkováMonika Berková 985614 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12:20.81
8 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 985109 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 12:23.21
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.23 Q 0.148
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35 Q 0.136
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.42 q 0.174
4 Martin SirotaMartin Sirota 951211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.57 0.161
5 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61 0.146
6 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.89 0.155
7 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.97 0.149
8 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.03 0.217
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.28 Q 0.176
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.40 Q 0.152
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.56 q 0.206
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.59 0.166
5 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.73 0.186
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.93 0.214
7 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.52 0.244
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 08.33 Q 0.137
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.37 Q 0.178
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 08.67 0.146
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.70 0.201
5 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 08.73 0.215
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.95 0.156
7 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.90 168/7b 0.150
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.23 Q 0.148
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.28 Q 0.176
3 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 08.33 Q 0.137
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.35 Q 0.136
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.37 Q 0.178
6 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.40 Q 0.152
7 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.42 q 0.174
8 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.56 q 0.206
9 Martin SirotaMartin Sirota 951211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.57 0.161
10 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.59 0.166
11 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61 0.146
12 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 08.67 0.146
13 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.70 0.201
14 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 08.73 0.215
15 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.73 0.186
16 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.89 0.155
17 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.93 0.214
18 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.95 0.156
19 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.97 0.149
20 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.03 0.217
21 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.52 0.244
22 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.90 168/7b 0.150

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.13 0.170
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.17 0.158
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.21 0.143
4 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.25 0.138
5 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.28 0.153
6 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.28 0.137
7 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.29 0.152
8 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.65 0.167
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.99 Q 0.145
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.45 Q 0.174
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.45 q 0.155
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.64 0.147
5 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.68 0.152
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 5 08.76 0.177
7 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.80 0.143
8 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.90 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 08.12 Q 0.150
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.35 Q 0.171
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 08.59 q 0.151
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.61 0.184
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.199
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.88 0.154
7 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 08.91 0.349
8 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 0.185
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2014 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 08.21 Q 0.156
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.38 Q 0.145
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.62 0.174
4 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.67 0.166
5 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.70 0.131
6 Ivo BabišIvo Babiš 970412 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.71 0.180
7 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.87 0.164
8 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 09.18 0.357
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.99 Q 0.145
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 08.12 Q 0.150
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 08.21 Q 0.156
4 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.35 Q 0.171
5 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.38 Q 0.145
6 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.45 Q 0.174
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.45 q 0.155
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 08.59 q 0.151
9 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.61 0.184
10 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.62 0.174
11 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.64 0.147
12 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 08.67 0.166
13 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.68 0.152
14 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.199
15 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.70 0.131
16 Ivo BabišIvo Babiš 970412 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.71 0.180
17 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 5 08.76 0.177
18 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.80 0.143
19 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.87 0.164
20 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.88 0.154
21 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.90 0.172
22 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 08.91 0.349
23 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 3 08.93 0.185
24 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 09.18 0.357

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.2.2014 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 6 =NR 07.87 0.111
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 08.10 0.145
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 08.22 0.187
4 Dan BártaDan Bárta