výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletika pro Chodov

Chodov (22. 4. 2014)

60 m - Muži (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.41
Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.01
2 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.33
3 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.57
4 Michal KudžaMichal Kudža 980226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.61
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.54
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.85
3 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.32
4 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
Jiří OlšanJiří Olšan 000509 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.22
2 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.57
3 Matěj KlimentMatěj Kliment 990830 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06
4 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.64
Kryštof LinhartKryštof Linhart 990630 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.76
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.87
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.00
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06
5 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.96
2 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.29
3 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 09.64
4 Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.81
5 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.96
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich MazanecJindřich Mazanec 010000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.73
2 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.88
3 Daniel ŠalplachtaDaniel Šalplachta 020115 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.06
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.31
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.96
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.11
5 Nikol ŠustrováNikol Šustrová 985709 AK SokolovAK Sokolov 09.49
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.37
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 09.02
3 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.10
4 Marie HruškováMarie Hrušková 996126 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.19
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 09.11
2 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
3 Šárka DvořákováŠárka Dvořáková 005108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.65
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.57
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.59
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.14
5 Nela StehlíkováNela Stehlíková 015511 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.22
6 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.61
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.76
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 10.07
Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 09.31
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71
3 Nikola OravováNikola Oravová 020000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.38
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.57
5 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HatašJakub Hataš 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.83
2 Adam BereczkiAdam Bereczki 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.13
3 Tomáš OravaTomáš Orava 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.27
4 Kryštof BatlaKryštof Batla 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.59
5 Jakub MazanecJakub Mazanec 060000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtulířAdam Štulíř 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.71
2 Matyáš JindraMatyáš Jindra 080000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.48
3 David BriškoDavid Briško 080000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.68
4 Vendelín JindraVendelín Jindra 100000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.23
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.05
2 Lumír LadenbergerLumír Ladenberger 030303 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.41
3 Pavel StřelecPavel Střelec 030907 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.66
4 Denis ŠmídDenis Šmíd 040208 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.46
Jakub BednářJakub Bednář 040218 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Ladislav ZezulaLadislav Zezula 030421 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.20
2 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 055803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.59
3 Nikola RotováNikola Rotová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.70
4 Johana KovaříkováJohana Kovaříková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.27
5 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.45
6 Eliška EnglcováEliška Englcová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.29
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MatějkováAnežka Matějková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.27
2 Anna KormaníkováAnna Kormaníková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.50
3 Julie PetrželkováJulie Petrželková 060000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.41
4 Barbora JindrováBarbora Jindrová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.86
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PeřinováEliška Peřinová 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.97
2 Lucie LochschmidtováLucie Lochschmidtová 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.44
3 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 080000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.37
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.25
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.76
3 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.53
4 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.97
5 Adéla KudžováAdéla Kudžová 030000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.16
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 17.05
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.19
3 Martin KissMartin Kiss 900000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19.23
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 21.00
Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.17
2 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.85
3 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.49
Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.99
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.67
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.76
4 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.52
2 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.57
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Jiří OlšanJiří Olšan 000509 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.78
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 21.83
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.40
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.21
5 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 24.47
6 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.22
2 Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.30
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.83
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.86
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.24
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.89
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.06
4 Nikol ŠustrováNikol Šustrová 985709 AK SokolovAK Sokolov 23.64
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.25
2 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.64
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 21.99
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.37
5 Marie HruškováMarie Hrušková 996126 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.54
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 22.17
2 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.59
3 Šárka DvořákováŠárka Dvořáková 005108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.90
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.4.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.28
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.48
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 20.83
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.32
5 Nela StehlíkováNela Stehlíková 015511 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.09
Eliška BorsikováEliška Borsiková 025710 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.4.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.82
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.83
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.97
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.06
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 22.4.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 24.29
2 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.49
3 Nikola OravováNikola Oravová 020000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.82
4 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.89
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 36.41
2= Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 36.66
2= David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.66
4 Martin KissMartin Kiss 900000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 41.77
Celkem 4 závodníků

300 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 39.33
2 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.26
3 Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.77
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.16
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 45.98
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.07
3 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.60
Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNF
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.70
2 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 47.71
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 48.12
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.32
5 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.34
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.15
2 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.89
3 Nikola OravováNikola Oravová 020000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 59.31
Celkem 3 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:07.34
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:08.50
3 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:14.77
4 Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:16.08
5 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:41.51
Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:28.24
2 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:32.35
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:34.03
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 4 závodníků

1000 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PoncMartin Ponc 951214 AK SokolovAK Sokolov 2:55.71
2 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:57.37
Celkem 2 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:33.82
2 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3:50.33
Daniel ŠalplachtaDaniel Šalplachta 020115 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Jindřich MazanecJindřich Mazanec 010000 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Poznámky:
Během závodu došlo ke zranění závodníka Daniela Šalplachty . Při průběhu druhým kolem v zatáčce si zranil koleno a závod nedokončil
Celkem 4 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 3:36.82
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 3:52.71
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 09.53
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 09.48
3 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 07.86
4 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 07.73
5 Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025612 07.72
6 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 06.85
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 10.53
2 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 09.42
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 08.59
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 08.03
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
985709 10.52
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 09.76
Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 DNP
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 08.18
2 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
005604 07.92
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 11.97
2 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 08.27
3 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 07.86
Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 DNP
Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221 DNP
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 DNP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 11.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 11.58
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 23.58
Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
985709 25.72
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 20.70
Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 DNP
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 31.37
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 44.78
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 22.21
2 Adam BereczkiAdam Bereczki
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 21.69
3 Jakub HatašJakub Hataš
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 13.15
4 Kryštof BatlaKryštof Batla
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 12.05
5 Jakub MazanecJakub Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
060000 06.80
6 Matyáš JindraMatyáš Jindra
ŠAK ChodovŠAK Chodov
080000 04.76
7 Vendelín JindraVendelín Jindra
ŠAK ChodovŠAK Chodov
100000 02.41
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030210 35.97
2 Pavel StřelecPavel Střelec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030907 34.67
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 30.20
4 Denis ŠmídDenis Šmíd
ŠAK ChodovŠAK Chodov
040208 29.91
5 Lumír LadenbergerLumír Ladenberger
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030303 18.35
Jakub BednářJakub Bednář
ŠAK ChodovŠAK Chodov
040218 DNP
ladislav Zezulaladislav Zezula
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030421 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana KovaříkováJohana Kovaříková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 17.25
2 Andrea DučínskáAndrea Dučínská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
055803 16.44
3 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
055429 15.53
4 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
055429 12.52
5 Eliška EnglcováEliška Englcová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 11.17
6 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 10.98
7 Julie PetrželkováJulie Petrželková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
060000 10.36
8 Anežka MatějkováAnežka Matějková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 09.31
9 Lucie LochschmidtováLucie Lochschmidtová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
070000 07.49
10 Anna KormaníkováAnna Kormaníková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 06.58
11 Eliška PeřinováEliška Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
070000 05.86
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 22.4.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 29.98
2 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 20.37
3 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036016 19.14
4 Adéla KudžováAdéla Kudžová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030000 17.19
5 Martina SlavíkováMartina Slavíková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
035626 14.39
6 Barbora JindrováBarbora Jindrová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
050000 09.52
Celkem 6 závodníků