výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra

Chodov (3. 5. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.69
2 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.22
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.88
5 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.66
2 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.69
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.20
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.20
5 Matěj KlimentMatěj Kliment 990830 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.71
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
4 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.09
5 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.26
6 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.80
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.81
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.02
5 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VaškoFilip Vaško 020111 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.97
2 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 010617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.23
3 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.24
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 09.33
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.81
3 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.98
4 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.14
Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julius HanzeJulius Hanze 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 08.91
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.01
3 Jindřich MazanecJindřich Mazanec 010000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.90
Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 020924 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.61
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.84
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.91
4 Filip VaškoFilip Vaško 020111 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.05
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06
6 Julius HanzeJulius Hanze 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.64
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 996022 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.71
3 Cora HaaseCora Haase 000101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 08.88
4 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.15
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.18
6 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.13
2 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.81
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.90
4 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.20
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 005606 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.26
6 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.28
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.67
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 996022 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.80
4 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.89
5 Cora HaaseCora Haase 000101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 09.00
6 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.51
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.55
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.33
6 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.08
2 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.16
3 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.22
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.32
5 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.59
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.48
2 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.58
3 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.77
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.98
5 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.71
Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.08
2 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37
3 Lucia ReifarthLucia Reifarth 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 09.68
4 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.26
Jindřiška kKaro SchmiedováJindřiška kKaro Schmiedová 015903 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.47
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.51
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.04
5 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.21
6 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.23
2 Jakub VojířJakub Vojíř 051007 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.45
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.60
4 Adam JežekAdam Ježek 070221 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.98
5 Martin RajserMartin Rajser 070803 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 060715 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.34
2 Viktor SpěvákViktor Spěvák 060000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.81
3 Filip VejnarFilip Vejnar 051231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.72
4 Tobias BachmannTobias Bachmann 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.95
5 Kryštof BatlaKryštof Batla 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.21
6 Albert PlevnýAlbert Plevný 070310 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin LeupoldKevin Leupold 050904 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.22
2 Petr KlíčekPetr Klíček 060216 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.10
3 Matyáš BokrMatyáš Bokr 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.50
4 Filip ŠafaříkFilip Šafařík 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.89
Jakub HatašJakub Hataš 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.53
2 David TošovskýDavid Tošovský 050105 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.03
3 Jan SlezákJan Slezák 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.79
4 Adam BereczkiAdam Bereczki 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.92
5 Adam ŠtulířAdam Štulíř 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OravaTomáš Orava 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.94
2 Jan TrnkaJan Trnka 060101 AK SokolovAK Sokolov 12.00
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 070101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.08
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.15
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin LeupoldKevin Leupold 050904 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.01
2 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.13
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 060715 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.19
4 Jakub VojířJakub Vojíř 051007 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.31
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.37
6 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.70
2 David OčenášekDavid Očenášek 030112 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.73
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
4 Matěj RothbauerMatěj Rothbauer 030515 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.23
5 Šimon BílekŠimon Bílek 030317 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.53
6 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.52
2 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.75
3 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.02
4 Lumír LadenbergerLumír Ladenberger 030303 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.10
5 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.37
6 Robert BlovskýRobert Blovský 041203 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 11.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.78
2 Jakub BednářJakub Bednář 040218 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.13
3 Lukáš SuraLukáš Sura 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.72
4 Denis ŠmídDenis Šmíd 040208 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.17
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 09.34
2 Jiří SvačinaJiří Svačina 040205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.63
3 Jakub ČonkaJakub Čonka 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.79
4 Dominik MatoušekDominik Matoušek 030101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.80
5 David CerovskýDavid Cerovský 040801 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 12.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 030709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.74
2 David OčenášekDavid Očenášek 030112 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.75
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
4 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 09.16
5 Matěj RothbauerMatěj Rothbauer 030515 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.21
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.88
2 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.93
3 Lucie MaškováLucie Mašková 065516 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.94
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 050101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.50
2 Johana KovaříkováJohana Kovaříková 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.97
3 Lana KazdováLana Kazdová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.58
4 Tereza OčenáškováTereza Očenášková 050000 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 13.20
5 Julie PetrželkováJulie Petrželková 060000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaplanováLucie Kaplanová 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.54
2 Emma VášováEmma Vášová 075309 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.70
3 Olivia KazdováOlivia Kazdová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.22
4 Eliška PeřinováEliška Peřinová 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.63
Karolína HamplováKarolína Hamplová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HavlínElen Havlín 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.41
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 070101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.48
3 Eliška EnglcováEliška Englcová 050000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.74
4 Natálie KobalukováNatálie Kobaluková 075529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.50
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 075412 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 055803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.43
2 Tereza SkalováTereza Skalová 065818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.11
3 Eliška KneiflováEliška Kneiflová 055711 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.12
4 Filipa VoborskáFilipa Voborská 055509 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.22
5 Lucie LochschmidtováLucie Lochschmidtová 070000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.71
2 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.55
3 Hana TrnkováHana Trnková 060101 AK SokolovAK Sokolov 12.17
4 Kateřina KolbováKateřina Kolbová 075217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.81
5 Karolína GavendováKarolína Gavendová 060101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.29
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.80
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 050101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.21
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.31
4 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 055803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.47
5 Lucie MaškováLucie Mašková 065516 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.00
6 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.14
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.31
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.59
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.70
5 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.26
6 Kateřina SkopalováKateřina Skopalová 040000 AK SokolovAK Sokolov 11.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.92
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.14
3 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.51
4 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.72
Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.35
2 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.80
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.82
4 Iva KejzarováIva Kejzarová 036110 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.91
5 Klára MarkofováKlára Markofová 036111 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov 09.81
1= Nicole HofmannováNicole Hofmannová 045214 AK SokolovAK Sokolov 09.81
3 Ludmila GabrielováLudmila Gabrielová 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.93
4 Klára JustíkováKlára Justíková 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.11
5 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.16
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.10
2 Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.22
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.51
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.58
5 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 045214 AK SokolovAK Sokolov 09.59
6 Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov 09.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.24
2 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.30
3 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.55
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.35
5 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.35
3 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.67
4 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.18
5 Sebastian BendlerSebastian Bendler 930101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 14.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.92
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.38
3 Martin KissMartin Kiss 901227 AK SokolovAK Sokolov 13.08
4 Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.59
Radek JuškaRadek Juška 930308 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.80
2 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 12.18
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 970317 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.49
Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98
2 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.30
3 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.32
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.52
5 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.86
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.10
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.66
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.03
3 Sina GroberSina Grober 930101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 13.05
4 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.78
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.81
Milena OlšanováMilena Olšanová 985131 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.36
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 975511 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.58
3 Tereza GrundováTereza Grundová 985408 Atletika KadaňAtletika Kadaň 14.00
4 Antonia BerndtAntonia Berndt 970101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 14.06
5 Eliška MedunováEliška Medunová 985320 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.47
6 Lenka KuncováLenka Kuncová 975420 Atletika KadaňAtletika Kadaň 15.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.93
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.10
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 985827 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.04
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.33
Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 986004 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.16
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.54
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.82
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.01
5 Sina GroberSina Grober 930101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 13.23
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.27
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.17
2 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.13
3 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.30
4 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 36.88
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.14
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.72
3 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 36.12
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.04
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.22
3 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.94
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.99
Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 39.16
2 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.79
3 Max SchoppeMax Schoppe 870101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 39.88
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.91
5 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 980101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 43.61
Martin KissMartin Kiss 901227 AK SokolovAK Sokolov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Philipp RoderPhilipp Roder 980101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 38.49
2 Jakub HolubJakub Holub 991017 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 43.41
3 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 43.47
4 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 970317 Atletika KadaňAtletika Kadaň 45.32
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.64
6 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.97
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci

(so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 990211 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.43
2 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.85
3 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.36
4 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.29
Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.76
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.75
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.53
4 Michal MartinákMichal Martinák 020507 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.96
5 Filip VaškoFilip Vaško 020111 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.33
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julius HanzeJulius Hanze 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 48.28
2 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.62
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.53
4 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.83
Martin KolářMartin Kolář 020414 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.17
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.06
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.15
Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.28
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 42.40
3 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 43.09
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.17
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 42.67
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.40
3 Tereza GrundováTereza Grundová 985408 Atletika KadaňAtletika Kadaň 48.06
4 Eliška MedunováEliška Medunová 985320 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.85
5 Lenka KuncováLenka Kuncová 975420 Atletika KadaňAtletika Kadaň 55.56
Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 986004 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 965826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 44.94
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 975511 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 46.51
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.61
4 Antonia BerndtAntonia Berndt 970101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 47.75
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 48.77
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky

(so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.94
2 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.84
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.39
2 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.08
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.13
4 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.76
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 005606 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.15
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.00
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 996022 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.51
3 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 54.41
Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 41.86
2 Markéta PincováMarkéta Pincová 995403 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 47.68
3 Cora HaaseCora Haase 000101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 49.27
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.02
5 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 006107 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.74
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 46.52
3 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.08
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.83
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.35
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.68
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.55
3 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.63
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.59
5 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 48.74
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.65
3 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 50.31
4 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 025413 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 50.94
5 Eva JurincováEva Jurincová 035709 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.32
6 Tereza BledáTereza Bledá 016130 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 56.40
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.43
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.55
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.17
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.96
5 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.01
Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia ReifarthLucia Reifarth 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 55.24
2 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 55.41
3 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.91
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 58.05
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.92
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.72
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 53.70
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.81
5 Barbora BlovskáBarbora Blovská 015429 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 55.79
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 56.03
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.31
2 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:21.77
3 Tim RosmeiselTim Rosmeisel 980000 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 2:21.91
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julius HanzeJulius Hanze 020101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 2:37.96
2 Michal MartinákMichal Martinák 020507 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:43.40
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:46.51
4 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:47.07
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:50.97
6 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:53.87
7 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 010617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:54.45
8 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:54.59
9 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3:14.46
10 Robert BlovskýRobert Blovský 041203 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3:27.43
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:46.45
2 Cora HaaseCora Haase 000101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 2:49.00
MS Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:32.67
Anežka PancováAnežka Pancová 005727 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:40.83
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:43.84
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:44.78
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:47.31
5 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:48.46
6 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:50.86
7 Tereza BledáTereza Bledá 016130 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:52.37
8 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:59.36
9 Barbora BlovskáBarbora Blovská 015429 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3:14.54
Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub CoufalJakub Coufal 860322 AK BílinaAK Bílina 16:01.72
2 Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:10.22
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 16:18.86
4 Jaroslav NovýJaroslav Nový 760000 AK SokolovAK Sokolov 17:37.44
5 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:49.02
6 Martin PoncMartin Ponc 951214 AK SokolovAK Sokolov 17:55.01
7 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 800221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18:06.33
8 Filip FujdaFilip Fujda 890510 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19:34.70
9 Jiří SahajJiří Sahaj 960905 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:03.70
10 Jakub StehnoJakub Stehno 900226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:35.76
11 Lukáš KraftLukáš Kraft 790428 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:21.96
12 Petr CerovskýPetr Cerovský 790101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 22:36.26
Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 NP
Celkem 13 závodníků
Finále 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KožákMilan Kožák 651222 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:04.49
2 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 710406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17:16.04
3 Čeněk FilingrČeněk Filingr 600101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17:33.78
4 Kamil KovářKamil Kovář 670424 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 18:30.29
5 František BrožekFrantišek Brožek 730101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18:49.80
6 Michal LandigaMichal Landiga 570000 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 19:03.01
7 Karel RoučaKarel Rouča 510000 AK SokolovAK Sokolov 20:43.32
8 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 670720 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 20:49.41
9 Martin PoncMartin Ponc 680101 AK SokolovAK Sokolov 20:56.96
10 Vladimír DicáVladimír Dicá 600101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 20:58.16
11 Martin TvarůžekMartin Tvarůžek 700101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 20:59.51
12 Pavel SimethPavel Simeth 690101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:00.24
13 Michal HavlíčekMichal Havlíček 710101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 21:22.81
14 Jiří WestrmaierJiří Westrmaier 530000 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 21:37.70
15 Milan ProcházkaMilan Procházka 640000 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 22:02.67
16 Jiří HůrkaJiří Hůrka 730101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 23:15.66
17 Manfred KrassaManfred Krassa 440310 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23:26.00
18 Bohuslav VáclavekBohuslav Václavek 471102 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25:13.80
Celkem 18 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:49.40
2 Markéta LubinováMarkéta Lubinová 970000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 20:48.00
3 Romana LubinováRomana Lubinová 695323 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 20:48.95
4 Gabriela ŠvejdarováGabriela Švejdarová 720000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21:05.65
5 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 965120 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21:36.26
6 Nikola FiskováNikola Fisková 965907 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21:45.72
7 Martina KabilováMartina Kabilová 690320 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 22:05.77
8 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:53.35
9 Jana HájkováJana Hájková 980101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23:16.56
10 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 715618 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23:39.95
11 Jana ŠplinarováJana Šplinarová 645604 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24:16.37
12 Dagmar HůrkováDagmar Hůrková 730101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 24:34.90
13 Irena ŠípováIrena Šípová 620101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 24:44.32
14 Marcela KantnerováMarcela Kantnerová 790000 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 26:54.06
15 Simona PribičinováSimona Pribičinová 710000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27:15.94
16 Evelina KraftováEvelina Kraftová 805701 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27:55.24
17 Radka HavlíčkováRadka Havlíčková 710101 neregistrovaný závodníkneregistrovaný závodník 28:37.67
Celkem 17 závodníků

200 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.70
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.85
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.88
2 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.97
3 Max SchoppeMax Schoppe 870101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 28.18
4 Philipp RoderPhilipp Roder 980101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 28.96
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.09
2 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 31.51
3 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 41.78
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.15
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.30
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.68
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.36
2 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.05
3 Antonia BerndtAntonia Berndt 970101 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 33.13
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Philipp RoderPhilipp Roder
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
980101 1.90
2 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 1.85
3 Max SchoppeMax Schoppe
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
870101 1.75
4= Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 1.70
4= Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 1.70
6 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
930000 1.65
7 Florian BendlerFlorian Bendler
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
970101 1.50
Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990611 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 1.50
2 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
005604 NH
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
995126 1.65
2 Antonia KohlAntonia Kohl
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
990101 1.60
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 12.77
2 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 09.21
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 09.12
4 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 08.09
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 07.58
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 07.55
7 Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025612 07.31
8 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 06.80
Jindřiška kKaro SchmiedováJindřiška kKaro Schmiedová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015903 NM
Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 10.69
2 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 09.63
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 09.18
4 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
011126 08.55
5 Jan SvobodaJan Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
011126 08.42
6 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 07.63
7 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
020507 07.21
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 09.41
2 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 08.59
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonia KohlAntonia Kohl
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
990101 09.24
2 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
005604 07.42
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 12.55
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 09.84
3 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 08.54
4 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 08.41
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
980101 12.41
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 12.13
3 Florian BendlerFlorian Bendler
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
970101 09.07
4 Mark NguyenMark Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
971011 07.52
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 15.27
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910613 19.99
2 Martin StašekMartin Stašek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
890408 19.04
3 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 18.96
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
880709 18.35
5 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 15.54
6 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940315 15.06
7 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
810101 14.31
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
871028 DNP
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
900301 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KolářováEliška Kolářová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025612 13.46
2 Jindřiška kKaro SchmiedováJindřiška kKaro Schmiedová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015903 12.04
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 27.10
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 26.48
3 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 25.38
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
846111 55.43
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
916002 54.80
3 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
905901 23.32
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 18.26
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 17.98
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN
980101 35.98
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 28.80
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 48.55
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 57.68
2 Martin StašekMartin Stašek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
890408 52.14
3 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 50.94
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
880709 50.14
5 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 49.34
6 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940315 48.23
7 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 33.32
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
871028 DNP
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 DNP
Celkem 9 závodníků