výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (23. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.03
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.17
3 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.36
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.55
6 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.87
MB Martin LecjaksMartin Lecjaks 89 AK MostAK Most 11.15
Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.20
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.27
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.33
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.38
5 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.20
MB Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
DQ podle P162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK BílinaAK Bílina 11.03
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.17
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.49
4 Jakub ZadákJakub Zadák 910320 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.02
5 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 AC DomažliceAC Domažlice 12.20
MB Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.23
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 23.8.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK BílinaAK Bílina 10.87 11.00
2 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.09 9.00
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.14 8.00
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.14 7.00
5 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.24 6.00
6 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.16 4.00
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.21 3.00
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.33 2.00
4 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.35 1.00
5 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.62
6 Jakub ZadákJakub Zadák 910320 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.03
MB Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.77
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.32
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.81
3 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.96
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.19
5 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.43
MB Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.52
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.73
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.90
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.04
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.58
Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.66
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.70
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.00
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.25
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.26
6 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.79
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 23.8.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.50 11.00
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.51 9.00
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.69 8.00
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.72 7.00
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.81 6.00
6 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.76 4.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.92 3.00
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.07 2.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.12 1.00
5 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.14
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK BílinaAK Bílina 21.86 11.00
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.22 9.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.36 8.00
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 22.42 7.00
5 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.65 6.00
6 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.06 1.00
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 22.81 5.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.89 4.00
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.00 3.00
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.03 2.00
5 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 23.50
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 23.10
2 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.14
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.37
4 Lukáš HúskaLukáš Húska 930806 AK BílinaAK Bílina 23.62
5 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.69
6 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Martin LecjaksMartin Lecjaks 89 AK MostAK Most 22.66
MB Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.19
MB Daniel SchmidtDaniel Schmidt 950414 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.68
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.11 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.50 9.00
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.16 8.00
4 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.69 6.00
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.04 3.00
6 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.09 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.54 7.00
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.84 5.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.95 4.00
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.65
Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.27 1.00
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.35
3 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.97
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.32
6 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.66
7 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 995308 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.69
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 48.08 11.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.45 9.00
3 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.62 8.00
4 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 49.97 7.00
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 50.49 6.00
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 50.69 5.00
7 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.89 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.83 4.00
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.83 3.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 50.85 2.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal 910827 AK BílinaAK Bílina 51.28
5 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.31
6 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.42
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.87
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.13
3 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 52.86
4 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.87
5 Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.04
6 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.66
MB Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Jan HanzlJan Hanzl 780101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.18 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.52 9.00
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.65 8.00
4 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.43 7.00
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 64.51 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 985412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.68 6.00
2 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.58 4.00
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.59 3.00
4 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.40 2.00
5 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 67.73 1.00
6 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 975831 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 71.07
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:52.39 11.00
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:52.78 9.00
3 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:52.99 8.00
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.34 7.00
5 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 1:56.38 6.00
6 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:56.98 5.00
7 Jan ŠípJan Šíp 950417 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.30 4.00
8 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.72 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:59.92 2.00
2 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:00.15 1.00
3 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.22
4 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.44
5 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.92
6 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:04.32
7 Marek ZemanMarek Zeman 980905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:10.84
MB Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1:59.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.83 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:14.70 9.00
3 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.24 8.00
4 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.11 6.00
5 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 806024 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.38 5.00
6 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.69 4.00
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:32.32
MB Julie JiravskáJulie Jiravská 925918 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:15.83
MB Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.82
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 865120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.71 7.00
2 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 975329 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.76 3.00
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.73 2.00
4 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.57 1.00
5 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:32.40
Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:00.8 11.00
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 4:01.4 9.00
3 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:03.2 8.00
4 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:03.4 7.00
5 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 4:03.6 6.00
6 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 4:04.1 5.00
7 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 4:11.4 4.00
8 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 4:13.7 3.00
9 Pavel KubričanPavel Kubričan 831118 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:15.4 2.00
10 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:17.8 1.00
MB Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:23.1
Jan KoutnýJan Koutný 950927 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina DNF
Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
Časy měřeny ručně (porucha kamery)
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:47.49 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:49.71 9.00
3 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 806024 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:53.35 8.00
4 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:56.28 7.00
5 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.53 6.00
6 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:56.99 5.00
7 Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:59.55 4.00
8 Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:01.85 3.00
MB Lucie LokšanováLucie Lokšanová 975312 AK BílinaAK Bílina 4:56.68
Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 08:48.18 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 08:48.73 9.00
3 Petr PechekPetr Pechek 830411 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:51.17 8.00
4 Pavel KubričanPavel Kubričan 831118 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:53.81 7.00
5 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 08:53.89 6.00
6 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:57.00 5.00
7 Jakub JosefJakub Josef 941006 AC DomažliceAC Domažlice 08:57.95 4.00
8 Jan KoutnýJan Koutný 950927 AC DomažliceAC Domažlice 09:00.11 3.00
9 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:00.70 2.00
10 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:03.89 1.00
11 Jakub CoufalJakub Coufal 860322 AK BílinaAK Bílina 09:04.80
12 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:06.44
13 Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice 09:13.90
14 Jiří BidmonJiří Bidmon 930930 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:15.74
15 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:15.86
16 Miloš FialaMiloš Fiala 850628 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:36.35
17 Jiří VáclavíkJiří Václavík 860625 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:45.04
18 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10:17.09
Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 17:55.33 11.00
2 Hanka RandákováHanka Randáková 865331 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17:57.75 9.00
3 Katarina BeľováKatarina Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:14.60 8.00
4 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:26.99 7.00
5 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:32.27 6.00
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19:43.05 5.00
7 Tereza DubskáTereza Dubská 895925 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:22.48 4.00
8 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 855312 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:23.74 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.54 11.00
2 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.27 9.00
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.69 8.00
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.16 7.00
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.04 3.00
MB Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.82
MB Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.23 6.00
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.28 5.00
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.54 4.00
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 986003 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17.19 2.00
5 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.53 1.00
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová 805727 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.31 11.00
2 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.43 9.00
3 Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.49 8.00
4 Jakub RybaJakub Ryba 860819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.70 7.00
5 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 15.71 6.00
6 David KovalskýDavid Kovalský 870527 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.10 5.00
7 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.55 4.00
8 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 17.30 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.57 11.00
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.31 9.00
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 56.93 8.00
4 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.09 7.00
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 57.32 6.00
6 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 60.94 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.96 5.00
2 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 60.11 4.00
3 Jan SlanařJan Slanař 930123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 63.04 2.00
MB Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
MB Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.91
MB Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.18
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.25 11.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.26 9.00
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.41 8.00
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.05 7.00
5 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 68.87 4.00
6 Monika BrusováMonika Brusová 926027 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 73.31
MB Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.72
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.36 6.00
2 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 68.01 5.00
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 69.99 3.00
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 70.27 2.00
5 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 865522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.35 1.00
6 Alice BoučkováAlice Boučková 975527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 72.67
MB Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
DQ podle P168.7b
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nejedlý, Křížek, Doležal, Benda Nejedlý, Křížek, Doležal, Benda AK BílinaAK Bílina 42.52 11.00
2 Polách, Stehno, Říha, Peňáz Polách, Stehno, Říha, Peňáz PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.59 9.00
3 Koutník, Réjmon, Feher, Benda Koutník, Réjmon, Feher, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.28 8.00
4 Altman, Ryba, Kubeš, Maruštík Altman, Ryba, Kubeš, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.89 7.00
5 Ledvina, Váchal, Taver, Fau Ledvina, Váchal, Taver, Fau AC DomažliceAC Domažlice 43.90 6.00
Vopršálek, Tesař, Ogoun, Zadák Vopršálek, Tesař, Ogoun, Zadák TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mexbauer, Černý, Šnajdr, Houdek Mexbauer, Černý, Šnajdr, Houdek AC DomažliceAC Domažlice 44.74 5.00
2 Šroubek, Košťál, Húska, Strnad Šroubek, Košťál, Húska, Strnad AK BílinaAK Bílina 45.04 4.00
3 Končický, Kuptík J., Kašpar, Franěk Končický, Kuptík J., Kašpar, Franěk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.80 3.00
4 Antoš, Blacký, Pivoňka, Klukan Antoš, Blacký, Pivoňka, Klukan AC DomažliceAC Domažlice 47.90 2.00
B B AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašková,Chládková, Lepešková, Brusová Mašková,Chládková, Lepešková, Brusová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.25 11.00
2 Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Plíhalová Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Plíhalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.84 9.00
3 Nejedlová, Hlaváčková, Volfová, Sladovníková Nejedlová, Hlaváčková, Volfová, Sladovníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.18 8.00
4 Budínová, Urbanová, Váňová, Vomáčková Budínová, Urbanová, Váňová, Vomáčková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.08 6.00
5 Dobrovolná, Vejmělková, Tesařová, Doležalová Dobrovolná, Vejmělková, Tesařová, Doležalová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.67 5.00
6 Rubášová, Adlerová, Hřebíková, Benešová Rubášová, Adlerová, Hřebíková, Benešová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.32 3.00
7 Vlasáková, Roztočilová, Pelichovská, Holubová Magdaléna Vlasáková, Roztočilová, Pelichovská, Holubová Magdaléna TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 53.24 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalvová, Jelínková, Kopecká, Ulrichová Kalvová, Jelínková, Kopecká, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.97 7.00
2 Bafoe, Veselá, Barešová, Sládková Bafoe, Veselá, Barešová, Sládková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.73 4.00
3 Baronová, Soukupová, Špatenková, Záhorková Baronová, Soukupová, Špatenková, Záhorková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 64.69 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čiviš, Pivoňka, Šimsa, Ledvina Čiviš, Pivoňka, Šimsa, Ledvina AC DomažliceAC Domažlice 3:23.53 11.00
2 Sopoušek, Stehno, Špindler, Jablokov Sopoušek, Stehno, Špindler, Jablokov PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:25.32 9.00
3 Hatka, Beneš, Veselý, Tesař Hatka, Beneš, Veselý, Tesař TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:27.37 8.00
4 Kašpar, Koutník, Končičký, Rejmon Kašpar, Koutník, Končičký, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:27.76 7.00
5 Doležal, Filinger,Nejedlý, Saleh Doležal, Filinger,Nejedlý, Saleh AK BílinaAK Bílina 3:28.00 6.00
6 Altman, Beran, Hes, Řeřicha Altman, Beran, Hes, Řeřicha AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:28.13 5.00
Pavlíček, Gvušč, Slanař, Kozlík Pavlíček, Gvušč, Slanař, Kozlík A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Koutný, Kopecký, Šíp Černý, Koutný, Kopecký, Šíp AC DomažliceAC Domažlice 3:32.17 4.00
2 Maruštík, Ryba, Gregor, Bohmann Maruštík, Ryba, Gregor, Bohmann AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:33.31 3.00
3 Olič, Bílý, Fau, Blacký Olič, Bílý, Fau, Blacký AC DomažliceAC Domažlice 3:33.89 2.00
4 Húska, Hradil, Košťál, Strnad Húska, Hradil, Košťál, Strnad AK BílinaAK Bílina 3:40.61 1.00
5 Lehocký, Řežábek, Doubek, Auresvald Lehocký, Řežábek, Doubek, Auresvald Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:40.86
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Fojtová, Sladovníková, Taclíková Kopecká, Fojtová, Sladovníková, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.96 11.00
2 Jelínková, Hrachovcová, Hasenblasová, Ulrichová Jelínková, Hrachovcová, Hasenblasová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:04.20 9.00
3 Plíhalová, Koubková, Bel´ová, Veselá Plíhalová, Koubková, Bel´ová, Veselá Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:10.70 8.00
4 Hřebíková, Heroldová, Přásková, Chukhno Hřebíková, Heroldová, Přásková, Chukhno TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:16.52 7.00
5 Doležalová, Sedláková,Březinová,Beránková Doležalová, Sedláková,Březinová,Beránková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:19.04 6.00
6 Váňová, Budínová, Slezáková, Klainerová Váňová, Budínová, Slezáková, Klainerová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:21.74 5.00
7 Vlasáková, Šafránková, Prouzová, Šedivá Vlasáková, Šafránková, Prouzová, Šedivá TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:22.95 4.00
8 Pšajdlová, Dupalová, Boučková, Kotlíková Pšajdlová, Dupalová, Boučková, Kotlíková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:28.89 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 1.95 11.00
2= David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
870527 1.90 8.00
2= Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 1.90 8.00
2= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
910316 1.90 8.00
5 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 1.90 6.00
6 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.85 5.00
7 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 1.85 4.00
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 1.85 3.00
9 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.85 2.00
10 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 1.80 1.00
Miroslav BodnárMiroslav Bodnár
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
920915 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.67 11.00
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.67 9.00
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
956222 1.61 8.00
4 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.58 7.00
5= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.58 5.50
5= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975526 1.58 5.50
7 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.54 4.00
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 1.50 3.00
9 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.50 2.00
10 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
925119 1.45 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 4.80 11.00
2= Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851118 4.10 8.50
2= Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 4.10 8.50
4 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 4.10 7.00
5 Vladimír ŠvarcVladimír Švarc
AC DomažliceAC Domažlice
870620 3.75 6.00
6 Josef ŠmídJosef Šmíd
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921121 3.55 5.00
7 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 3.35 4.00
MB Marek PěknýMarek Pěkný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
931020 4.50
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 3.25 11.00
2 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.10 9.00
3 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 2.80 8.00
4 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 2.60 7.00
MB Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
926128 3.65
MB Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925330 3.55
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
840814 6.79 -4.3 m/s 11.00
2 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.73 -5.7 m/s 9.00
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.56 -3.6 m/s 8.00
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
941202 6.52 -0.9 m/s 7.00
5 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 6.39 +1.4 m/s 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 6.31 +1.5 m/s 5.00
7 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 6.27 4.00
8 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 6.12 3.00
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 6.08 +1.6 m/s 2.00
10 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 6.06 1.00
11 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 5.95
12 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 5.87
13 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 5.80 +0.4 m/s
14 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.63
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 5.77 +1.3 m/s 11.00
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926021 5.73 +3.8 m/s 5.66 +1.8 m/s 9.00
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.59 +3.1 m/s 5.46 -0.3 m/s 8.00
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
005309 5.49 +0.4 m/s 7.00
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.43 -0.2 m/s 6.00
6 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935228 5.42 -0.4 m/s 5.00
7 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 5.28 +3.7 m/s 5.10 -0.7 m/s 4.00
8 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 5.25 +0.5 m/s 3.00
9 Kristina VolfováKristina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
885516 5.19 +2.2 m/s 2.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
976204 5.08 +0.9 m/s 1.00
11 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.01 -0.2 m/s
12 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 4.85 +1.9 m/s
13 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
975527 4.67 +0.5 m/s
14 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.60 +2.1 m/s
15 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
985210 4.52 +1.5 m/s
16 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 3.29 +2.8 m/s
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 13.56 -1.9 m/s 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 13.26 -1.6 m/s 9.00
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 13.25 -1.3 m/s 8.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 13.12 -0.2 m/s 7.00
5 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 13.10 -1.2 m/s 6.00
6 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 13.05 -0.8 m/s 5.00
7 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 12.50 -0.3 m/s 4.00
8 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 12.46 -2.1 m/s 3.00
9 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 12.20 -0.3 m/s 2.00
10 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 11.90 -3.5 m/s 1.00
11 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 11.68 -0.3 m/s
Miroslav BodnárMiroslav Bodnár
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
920915 DNS
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 DNS
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HorniakováDominika Horniaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926021 12.20 +0.2 m/s 11.00
2 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 11.88 +0.8 m/s 9.00
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
836108 11.78 +1.0 m/s 8.00
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955807 11.28 +0.5 m/s 7.00
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 11.00 +0.2 m/s 6.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 10.90 -0.3 m/s 5.00
7 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
976204 10.88 +1.1 m/s 4.00
8 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 10.85 +0.9 m/s 3.00
9 Kristina VolfováKristina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
885516 10.64 +0.2 m/s 2.00
10 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 10.20 -0.1 m/s 1.00
11 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986003 10.03 -0.3 m/s
12 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 09.26 +0.2 m/s
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 14.19 11.00
2 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
875305 12.10 9.00
3 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935419 12.04 8.00
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11.45 7.00
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 10.64 6.00
6 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 10.61 5.00
7 Marie KonopováMarie Konopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
966114 09.92 4.00
8 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 09.57 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 16.33 11.00
2 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 15.08 9.00
3 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 14.55 8.00
4 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 14.23 7.00
5 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
850403 14.09 6.00
6 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 14.07 5.00
7 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
700831 13.73 4.00
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 13.48 3.00
9 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 13.20 2.00
10 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 13.15 1.00
11 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
870503 13.13
12 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 13.03
13 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 12.96
14 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 12.77
15 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 12.55
16 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
930407 12.33
17 Aleš ProcházkaAleš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930929 12.23
Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 DNS
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 42.00 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 40.43 9.00
3 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 35.49 8.00
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 35.00 7.00
5 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
925119 34.46 6.00
6 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 33.32 5.00
7 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 30.13 4.00
8 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 28.13 3.00
9 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995104 20.75 2.00
Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
805727 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 56.66 11.00
2 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 54.62 9.00
3 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 53.03 8.00
4 Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780820 45.53 7.00
5 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 45.00 6.00
6 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
850403 44.86 5.00
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 44.60 4.00
8 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
611013 40.45 3.00
9 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 39.84 2.00
10 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 39.48 1.00
11 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 39.17
12 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 39.13
13 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 38.51
14 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
791209 38.01
15 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 37.73
16 Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 35.44
17 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 34.68
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 DNS
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 DNS
Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 DNS
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935419 60.48 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 47.05 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 46.97 8.00
4 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 36.37 7.00
5 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 36.04 6.00
6 Petra MachtováPetra Machtová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935730 35.49 5.00
7 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.21 4.00
8 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 25.82 3.00
Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 53.54 11.00
2 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 52.72 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 51.84 8.00
4 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 49.94 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 48.12 6.00
6 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
901123 45.69 5.00
7 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
740625 45.09 4.00
8 Aleš ProcházkaAleš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930929 45.07 3.00
9 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 43.75 2.00
10 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 42.32 1.00
11 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 36.76
Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860126 NM
Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 NM
Jan BartůněkJan Bartůněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
810129 NM
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 NM
Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 NM
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
925119 50.56 11.00
2 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
875305 50.50 9.00
3 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 40.92 8.00
4 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
895407 40.78 7.00
5 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 40.27 6.00
6 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 36.22 5.00
7 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.18 4.00
8 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955807 34.01 3.00
9 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 29.09 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995104 29.05 1.00
11 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 26.65
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SvatošMartin Svatoš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940413 67.38 11.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 63.33 9.00
3 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 61.35 8.00
4 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 59.20 7.00
5 Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
741121 56.90 6.00
6 Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 54.03 5.00
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 53.92 4.00
8 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 49.87 3.00
9 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 47.55 2.00
10 Jan SlanařJan Slanař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930123 47.09 1.00
11 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 46.96
12 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 46.33
13 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 44.18
14 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 44.02
15 Josef ŠmídJosef Šmíd
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921121 42.70
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 DNS
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 DNS
Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
740625 DNS
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 191.00
2 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 182.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 165.00
4 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 125.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 118.00
6 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 110.00
7 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 091.00
8 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 056.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze,4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 216.00
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 181.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 146.50
4 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 121.50
5 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 115.00
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 072.00
7 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 063.00
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 056.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků