výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň

Kolín (21. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82 11.00
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.01 9.00
3 Erik SitayErik Sitay 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.04 8.00
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.13 7.00
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.21
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.29 6.00
7 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.60 5.00
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.67 4.00
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88 3.00
4 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.93 2.00
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.95
6 Jeroným ŠirokýJeroným Široký 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.98 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.01 9.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.11 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.28
5 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.43 6.00
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35 7.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.51 4.00
3 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52 3.00
4 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.53 2.00
5 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
6 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DýckováNikola Dýcková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.83 1.00
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
MB Veronika NěmcováVeronika Němcová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.84
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 41.82 11.00
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 42.60 9.00
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.04
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 45.42 6.00
5 Jeroným ŠirokýJeroným Široký 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 46.84 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.26 7.00
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 45.72
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.16 5.00
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.36 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 42.67 8.00
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.63 2.00
MB Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 44.57
David JiříkDavid Jiřík 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.16 11.00
2 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.84 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.99 7.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.56 4.00
5 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.33
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 45.40 6.00
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.47 5.00
3 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.00
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.46 3.00
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 46.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 44.78 8.00
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.44 2.00
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 47.92
4 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.63 1.00
MB Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.28
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:46.18 11.00
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:47.33 8.00
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:47.62 7.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:48.57 6.00
5 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 1:48.98 5.00
6 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:49.15 4.00
7 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.61
8 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 1:50.71 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:46.20 9.00
2 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:49.60 5.00
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:51.45
4 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.17
5 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:54.49 1.00
6 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:55.46
7 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:01.83
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:04.82 11.00
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:06.30 9.00
3 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 3:08.09 8.00
4 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:10.72 7.00
5 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:13.09 6.00
6 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:14.70
7 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:15.47
8 Vít MálekVít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:20.14 5.00
9 Viktor KohoutViktor Kohout 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:23.04 4.00
10 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:23.90 3.00
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:30.72 2.00
MB Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 3:08.85
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.24 11.00
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.47 9.00
3 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.87 8.00
4 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.17 7.00
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.31
6 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.44 6.00
7 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.52 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.49 5.00
2 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.66
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.90 3.00
4 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.53
5 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.59 2.00
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.07
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.64 11.00
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00 9.00
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.12 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.18 7.00
5 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.25
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.42 6.00
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.61 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.54 5.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.88 3.00
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.06
4 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.09
5 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.42 2.00
6 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.49
7 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 12.74 1.00
Celkem 7 závodníků

8 x 100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Sobotka, Rydlová, pešek, Němcová, Kvíčala, Dýcková, Kordová, Holub A: Sobotka, Rydlová, pešek, Němcová, Kvíčala, Dýcková, Kordová, Holub StředočeskýStředočeský 1:43.70 10.00
2 A: Hettlerová, Popovič, Racková, Páník, Kušnerová, Davidík, Pospíšilová, Sitay A: Hettlerová, Popovič, Racková, Páník, Kušnerová, Davidík, Pospíšilová, Sitay PlzeňskýPlzeňský 1:45.05 8.00
3 A: Kaiser, Horejš, Semecká, Dufková, Šťastná, Dudra, Vagady, Šímová A: Kaiser, Horejš, Semecká, Dufková, Šťastná, Dudra, Vagady, Šímová PrahaPraha 1:45.27 6.00
4 Machová, Kršová, Kolman, Dvořák, Sak, Kundrátová, Nikodemová, Kratochvíl Machová, Kršová, Kolman, Dvořák, Sak, Kundrátová, Nikodemová, Kratochvíl JihočeskýJihočeský 1:50.88 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Kučera, Svatoš, Slavíková, Korelová, Vítek, Vosádková, Kopiscová, Vitásek B: Kučera, Svatoš, Slavíková, Korelová, Vítek, Vosádková, Kopiscová, Vitásek StředočeskýStředočeský 1:49.55
2 B: Pšenička, Hron, Hrůzová, Marková, Damašková, Šedá, Merta, Havlík B: Pšenička, Hron, Hrůzová, Marková, Damašková, Šedá, Merta, Havlík PrahaPraha 1:50.75
3 Bauer, Süsenbek, Škrhová, Levová, Gurban, Prokop, Břicháčková, Čechová Bauer, Süsenbek, Škrhová, Levová, Gurban, Prokop, Břicháčková, Čechová KarlovarskýKarlovarský 1:51.70 2.00
4 B: Říha, Suchá, Píchalová, Pelešková, Wiesnerová, Štochl, Procházka B: Říha, Suchá, Píchalová, Pelešková, Wiesnerová, Štochl, Procházka PlzeňskýPlzeňský 1:54.24
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571,60 Body
1 Jakub PěčekJakub Pěček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.57 OOOOOOOOOXXX 11.00
2 David PšeničkaDavid Pšenička
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.51 OOOOOXOOXXX 9.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 1.48 OOOOXXOOXXX 8.00
4 Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 1.40 OOOOXXX 7.00
6= Marek ŠtochlMarek Štochl
AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany
01 1.40 OOXOOXXX 6.00
6= Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.40 OOXOOXXX 5.00
8 Martin SvobodaMartin Svoboda
AC ČáslavAC Čáslav
01 1.40 OXOXOOXXX
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.40 OOOXOXXX 4.00
9 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.35 OOOXXX 3.00
12 Jakub StřelečekJakub Střeleček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.35 OXOOXXX
11 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.30 OXXOXXX
MB Ondřej MalinaOndřej Malina
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 1.54
MB Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.40
Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 0 XXX
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.52 Body
1 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.46 ---OOOOXXX 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.43 -OOOOOXXX 9.00
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.43 OOOOOXOXXX 8.00
4 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.43 OOOXOXOXOXXX 7.00
5 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.40 -OOXOOXXX
6 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.40 OXOXXOXXOOXXX 6.00
7 Kamila ZajíčkováKamila Zajíčková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.40 OOOOXOXXX 5.00
8= Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.40 OOOXOXOXXX 4.00
8= Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 1.40 OOOXOXOXXX
10 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.40 --OXOXXOXXX 3.00
11 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.35 -OOOXXX 2.00
12 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.35 -OOXOXXX
13 Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.30 OOXOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.03 X6.035.796.035.98XX 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.36 4.844.83X4.845.195.36X 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.14 4.764.914.854.915.095.14X 8.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.74 XX4.594.59X4.74X
5 Erik SitayErik Sitay
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.71 XX4.714.713.98XX 7.00
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.66 XX4.554.554.544.444.66 6.00
7 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 4.64 4.644.604.324.64--- 5.00
8 Petr VacátkoPetr Vacátko
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 4.58 4.584.224.154.583.963.914.00 4.00
9 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 4.47 4.214.47X4.47 3.00
10 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.37 4.37X4.294.37 2.00
11 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.29 4.294.054.214.29
12 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.13 4.133.964.044.13
13 Ondřej KertisOndřej Kertis
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.87 3.603.633.873.87 1.00
14 Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 3.61 3.423.61X3.61
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.61 5.485.405.615.61-XX 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.06 5.064.835.015.06-X4.96 9.00
3 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.94 4.824.894.944.944.93X4.78 8.00
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.82 4.634.824.724.82X4.524.43 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.79 4.474.794.784.794.614.46X 6.00
6 Lucie RackováLucie Racková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.60 4.354.604.384.603.963.034.57 5.00
7 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.53 XX4.534.534.094.47X
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.47 X4.47X4.474.42XX
9 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.43 3.444.434.344.43
10 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.43 4.294.434.254.43 4.00
11 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.32 4.324.013.754.32 3.00
12 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.29 4.074.294.224.29 2.00
13 Veronika NěmcováVeronika Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.19 4.19XX4.19 1.00
14 Hana VosátkováHana Vosátková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.17 4.173.843.094.17
MB Eliška HerinkováEliška Herinková
AK SokolovAK Sokolov
01 3.39
MB Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 11.33 10.33X11.3311.33X10.87X 11.00
2 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.90 10.2509.8710.9010.9010.6310.7810.65 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
01 10.65 10.6510.5410.2310.6510.57XX 8.00
4 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 10.52 10.4009.8410.5210.5210.2610.3309.74 7.00
5 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 10.12 10.1208.8009.2310.1209.1508.2009.26 6.00
6 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.11 09.3009.9909.2109.99X08.8810.11 5.00
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 09.89 08.0508.5809.8909.8908.30X08.40 4.00
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.81 09.2509.1109.7009.7009.1609.2009.81 3.00
9 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 09.79 08.9909.1009.7909.79
10 Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.56 09.5609.0708.9509.56
11 Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.38 09.2709.3809.0009.38
12 Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 09.34 07.9609.3408.9009.34 2.00
13 Natálie CísařováNatálie Císařová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 08.66 08.5208.3608.6608.66 1.00
14 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 08.22 08.22X08.2008.22
15 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 06.66 06.6606.6106.5806.66
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 10.77 10.3710.7709.4410.7710.1710.0010.30 11.00
2 Ondřej GinterOndřej Ginter
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
01 10.75 10.2010.7510.5010.7510.0510.1509.33 9.00
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 10.41 10.4110.1709.5210.4109.5009.8209.49 8.00
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.22 08.3209.5309.9109.9109.9809.4510.22 7.00
5 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 09.90 09.9009.3709.7709.9009.2109.40X 6.00
6 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.80 09.3409.8009.5909.8009.2809.1508.77 5.00
7 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 09.75 09.5909.5509.4309.5909.7509.5009.73 4.00
8 Ondřej MalinaOndřej Malina
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 09.38 09.3808.6009.1409.3808.2008.8808.90
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 09.25 09.2508.92X09.25 3.00
10 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 08.99 X08.99X08.99
11 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.20 07.9008.2007.9108.20 2.00
12 Václav SvobodaVáclav Svoboda
AC DomažliceAC Domažlice
01 08.16 08.1607.8607.9608.16 1.00
13 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.34 06.8607.3407.2407.34
MB Jan JeřábekJan Jeřábek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 08.61
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej GinterOndřej Ginter
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
01 68.19 OOO0OOO 11.00
2 Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 63.48 OOO0OOO 9.00
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 60.08 OOO0OOO 8.00
4 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 55.88 OOO0OOO 7.00
5 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 55.84 OOO0OOO 6.00
6 David JiříkDavid Jiřík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 55.33 OOO0OOO 5.00
7 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 53.63 OOO0OOO 4.00
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 53.00 OXO0OOO 3.00
9 Jan JeřábekJan Jeřábek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 51.01 OOO0 2.00
10 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 50.35 OOO0 1.00
11 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 48.18 OOO0
12 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 46.07 OOO0
13 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 42.22 XOO0
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
01 50.97 OOO0OOO 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 48.76 OOO0XOO 9.00
3 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 48.30 OOO0OOO 8.00
4 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 47.67 OXO0OOO 7.00
5 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 46.17 OOX0XOO 6.00
6 Eliška ČechováEliška Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 45.84 OOO0OOX 5.00
7 Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 44.68 OOO0OXO
8 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 43.45 OOO0OOO 4.00
9 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 41.84 OOO0 3.00
10 Eliška HerinkováEliška Herinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 39.00 OOO0
11 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 38.23 OXO0
12 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 34.12 --O0 2.00
MB Nikola DýckováNikola Dýcková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 44.10
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Středočeský kraj Středočeský kraj StředočeskýStředočeský 236.00
2 Praha Praha PrahaPraha 234.00
3 Plzeňský kraj Plzeňský kraj PlzeňskýPlzeňský 185.00
4 Jihočeský kraj Jihočeský kraj JihočeskýJihočeský 162.00
5 Karlovarský kraj Karlovarský kraj KarlovarskýKarlovarský 099.00
Poznámky:
Celkový bodový stav mladší žáci + mladší žákyně.
Celkem 5 závodníků