Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň
Kolín (21. 6. 2014)vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 21.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice |
01 | 11.33 | 10.33 | X | 11.33 | 11.33 | X | 10.87 | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 10.90 | 10.25 | 09.87 | 10.90 | 10.90 | 10.63 | 10.78 | 10.65 | 9.00 | ||||||||
3 |
Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s. |
01 | 10.65 | 10.65 | 10.54 | 10.23 | 10.65 | 10.57 | X | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 10.52 | 10.40 | 09.84 | 10.52 | 10.52 | 10.26 | 10.33 | 09.74 | 7.00 | ||||||||
5 |
Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 10.12 | 10.12 | 08.80 | 09.23 | 10.12 | 09.15 | 08.20 | 09.26 | 6.00 | ||||||||
6 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10.11 | 09.30 | 09.99 | 09.21 | 09.99 | X | 08.88 | 10.11 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK Chodov |
01 | 09.89 | 08.05 | 08.58 | 09.89 | 09.89 | 08.30 | X | 08.40 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 09.81 | 09.25 | 09.11 | 09.70 | 09.70 | 09.16 | 09.20 | 09.81 | 3.00 | ||||||||
9 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 09.79 | 08.99 | 09.10 | 09.79 | 09.79 | ||||||||||||
10 |
Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia Praha |
01 | 09.56 | 09.56 | 09.07 | 08.95 | 09.56 | ||||||||||||
11 |
Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 09.38 | 09.27 | 09.38 | 09.00 | 09.38 | ||||||||||||
12 |
Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 09.34 | 07.96 | 09.34 | 08.90 | 09.34 | 2.00 | |||||||||||
13 |
Natálie CísařováNatálie Císařová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
01 | 08.66 | 08.52 | 08.36 | 08.66 | 08.66 | 1.00 | |||||||||||
14 |
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro |
01 | 08.22 | 08.22 | X | 08.20 | 08.22 | ||||||||||||
15 |
Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov |
01 | 06.66 | 06.66 | 06.61 | 06.58 | 06.66 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |