výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha (5. 5. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.09
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.17
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
4 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.39
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.47
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
2 Viktor ŠeboViktor Šebo 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.50
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
4 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.65
5 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.73
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.50
2 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.63
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.70
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
5 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
6 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.72
2 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
3 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.95
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.97
5 Adam ČermákAdam Čermák 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
6 Josef DolečekJosef Doleček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.81
3 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.82
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
5 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.24
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.25
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.30
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
6 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.50
4 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.60
6 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.54
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.70
3 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.81
4 Barbora HruškováBarbora Hrušková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.24
5 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
6 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
2 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.12
3 Jana ZemanováJana Zemanová 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.79
4 Klára SedlákováKlára Sedláková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.05
Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNF
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.66
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.97
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.00
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.07
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.66
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.23
3 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.30
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.32
5 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.33
2 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.54
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.81
4 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.03
5 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.01
2 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.19
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.24
4 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.33
5 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.49
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.69
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.94
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.35
4 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.57
5 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.20
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.63
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.87
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.12
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.82
5 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.96
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.01
2 Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.78
3 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.35
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
5 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.98
6 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.14
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.50
2 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.29
3 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.23
4 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.96
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.77
6 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.23
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.56
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.40
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.43
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.90
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.51
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.59
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.83
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.01
5 Lenka ZahradníkováLenka Zahradníková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.61
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.13
2 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.26
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.28
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.36
5 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.99
6 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.67
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.87
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.11
4 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.96
5 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.21
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.75
2 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.48
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.09
4 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.97
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.28
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.86
2 Tereza KostkováTereza Kostková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.04
3 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.36
4 Jana StříhavkováJana Stříhavková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 24.22
5 Jana ZemanováJana Zemanová 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.23
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.69
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.86
3 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.97
4 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.31
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 36.32
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.54
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.86
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 36.65
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.66
5 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.96
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.26
2 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.29
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.40
4 Richard KubernátRichard Kubernát 91 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 37.68
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.70
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.31
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.35
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.53
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.87
5 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.68
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.08
2 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.67
3 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.54
4 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44.86
Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.50
2 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.81
3 Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.46
4 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.71
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.51
2 Alice BoučkováAlice Boučková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.17
3 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.30
4 Maria ZhelbunovaMaria Zhelbunova 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.99
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.78
2 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.23
3 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.69
4 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.03
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 44.51
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.61
3 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 51.42
4 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.04
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 52.52
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:58.03
2 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.16
3 Martin HolecMartin Holec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.51
4 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.73
5 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.53
6 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.79
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.00
8 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.22
9 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:07.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.55
2 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.12
3 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.00
4 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.09
5 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.40
6 Adolf MelicharAdolf Melichar 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.23
7 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.70
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:24.55
3 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:25.20
4 Monika MarkováMonika Marková 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:27.00
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:30.25
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.32
7 Johana FeixováJohana Feixová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.48
8 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.14
9 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.39
10 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.33
11 Ľuba KonečnáĽuba Konečná 65 LudvíkovLudvíkov 2:55.93
Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 98 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6.41 5.73X6.406.406.396.416.37
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 6.30 6.30XX6.306.22X6.17
3 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.29 5.825.926.136.136.176.186.29
4 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.22 X6.116.196.19XX6.22
5 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 6.12 6.125.975.986.126.086.046.07
6 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.83 5.655.345.635.65X5.705.83
7 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
81 5.29 5.055.29-5.29---
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 4.33 4.00XX4.004.154.334.21
9 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.61 3.593.61X3.61---
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 0 0
Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 0 X--0---
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 54.04
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 50.27
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 44.74
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 43.85
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 36.77
6 Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 28.80
7 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 26.05
8 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 23.70
9 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 23.15
10 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 23.07
11 Andrea DoležalováAndrea Doležalová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
94 20.37
12 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 18.05
13 Klára SedlákováKlára Sedláková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 17.56
14 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 16.43
15 Jana StříhavkováJana Stříhavková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 13.60
16 Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 12.44
17 Hana GurkováHana Gurková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marko ČamborMarko Čambor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 32.64
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 32.50
2 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 22.49
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 59.46
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 44.70
3 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 36.79
4 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 34.12
5 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 34.00
Celkem 5 závodníků