výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha (5. 5. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.09
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.17
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
4 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.39
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.47
6 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
2 Viktor ŠeboViktor Šebo 950710 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.50
3 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
4 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.65
5 David KocánekDavid Kocánek 960404 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.73
6 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VančuraMatěj Vančura 960707 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.50
2 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 811208 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.63
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.70
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.81
5 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
6 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.72
2 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
3 Michal KodedaMichal Kodeda 930401 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.95
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.97
5 Adam ČermákAdam Čermák 971121 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
6 Josef DolečekJosef Doleček 970208 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
2 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.81
3 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.82
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
5 Jan JarošJan Jaroš 980423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.24
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.25
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.30
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
6 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 965616 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
3 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.50
4 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.60
6 Eliška PlecitáEliška Plecitá 975919 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.54
2 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.70
3 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.81
4 Barbora HruškováBarbora Hrušková 975312 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.24
5 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
6 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková 985613 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 985324 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
2 Jindra SrnskáJindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.12
3 Jana ZemanováJana Zemanová 725128 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.79
4 Klára SedlákováKlára Sedláková 985318 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.05
Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNF
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.66
2 Denis DanáčDenis Danáč 930506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.97
3 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.00
4 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.07
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.66
2 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.23
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.30
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.32
5 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 890524 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.33
2 Matěj VančuraMatěj Vančura 960707 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.54
3 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.81
4 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 811208 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.03
5 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.01
2 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.19
3 David ŠimekDavid Šimek 971112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.24
4 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.33
5 Filip ValentaFilip Valenta 930509 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.49
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.69
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 17.94
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.35
4 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.57
5 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.20
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.63
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.87
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 980530 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.12
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.82
5 Michal KodedaMichal Kodeda 930401 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.96
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis DanáčDenis Danáč 930506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.01
2 Vojtěch KošařVojtěch Košař 990513 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.78
3 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.35
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
5 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.98
6 Jan JarošJan Jaroš 980423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.14
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.50
2 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.29
3 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.23
4 Radim PišlRadim Pišl 981117 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.96
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.77
6 Jan ZedníkJan Zedník 531004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.23
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.56
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.40
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.43
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.90
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.51
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.59
3 Alice BoučkováAlice Boučková 975527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.83
4 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.01
5 Lenka ZahradníkováLenka Zahradníková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.61
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.13
2 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.26
3 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.28
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 985324 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.36
5 Vendula VelcováVendula Velcová 905906 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.99
6 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CranfordováAnna Cranfordová 975820 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.67
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.87
3 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.11
4 Aneta MandováAneta Mandová 975510 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.96
5 Jindra SrnskáJindra Srnská 985929 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.21
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 945712 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.75
2 Tereza FarskáTereza Farská 975904 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.48
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.09
4 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 986213 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.97
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 716001 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.28
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MarkováMonika Marková 965618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.86
2 Tereza KostkováTereza Kostková 985720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.04
3 Tereza KlečkováTereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.36
4 Jana StříhavkováJana Stříhavková 976020 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 24.22
5 Jana ZemanováJana Zemanová 725128 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.23
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.69
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.86
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.97
4 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.31
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 36.32
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 901022 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.54
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.86
3 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 36.65
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.66
5 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.96
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.26
2 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.29
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 890524 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.40
4 Richard KubernátRichard Kubernát 910415 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 37.68
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 970718 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.70
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ValentaFilip Valenta 930509 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.31
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 970704 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.35
3 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.53
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.87
5 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.68
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.08
2 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.67
3 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.54
4 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44.86
Geron StewartGeron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 980530 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.50
2 Jakub StádníkJakub Stádník 980312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.81
3 Vojtěch KošařVojtěch Košař 990513 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.46
4 Radim PišlRadim Pišl 981117 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.71
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.51
2 Alice BoučkováAlice Boučková 975527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.17
3 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.30
4 Maria ZhelbunovaMaria Zhelbunova 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.99
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 965616 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.78
2 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.23
3 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.69
4 Dora SoučkováDora Součková 985105 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.03
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 44.51
2 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.61
3 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 986213 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 51.42
4 Tereza KlečkováTereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.04
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 716001 AC Praha 1890AC Praha 1890 52.52
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:58.03
2 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.16
3 Martin HolecMartin Holec 920103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.51
4 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.73
5 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.53
6 Radek ČudaRadek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.79
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.00
8 Geron StewartGeron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.22
9 Miloš HeltaMiloš Helta 871204 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:07.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym RyklJáchym Rykl 960422 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.55
2 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.12
3 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.00
4 Martin LukešMartin Lukeš 860725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.09
5 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.40
6 Adolf MelicharAdolf Melichar 930618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.23
7 Samuel FabianSamuel Fabian 970904 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.62
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.70
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:24.55
3 Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:25.20
4 Monika MarkováMonika Marková 965618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:27.00
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:30.25
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.32
7 Johana FeixováJohana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.48
8 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.14
9 Iva MilesováIva Milesová 775305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.39
10 Helena CaisováHelena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.33
11 Ľuba KonečnáĽuba Konečná 65 LudvíkovLudvíkov 2:55.93
Terezie SkotnickáTerezie Skotnická 985727 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
901222 6.41 5.73X6.406.406.396.416.37
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920301 6.30 6.30XX6.306.22X6.17
3 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 6.29 5.825.926.136.136.176.186.29
4 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.22 X6.116.196.19XX6.22
5 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
950710 6.12 6.125.975.986.126.086.046.07
6 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980625 5.83 5.655.345.635.65X5.705.83
7 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
811208 5.29 5.055.29-5.29---
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 4.33 4.00XX4.004.154.334.21
9 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
370716 3.61 3.593.61X3.61---
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 0 0
Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
900901 0 X--0---
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 54.04
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
895228 50.27
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 44.74
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
835322 43.85
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 36.77
6 Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
965218 28.80
7 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975520 26.05
8 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
986023 23.70
9 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
965528 23.15
10 Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
975919 23.07
11 Andrea DoležalováAndrea Doležalová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
945712 20.37
12 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
975312 18.05
13 Klára SedlákováKlára Sedláková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
985318 17.56
14 Kateřina KulíškováKateřina Kulíšková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
985613 16.43
15 Jana StříhavkováJana Stříhavková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
976020 13.60
16 Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
975525 12.44
17 Hana GurkováHana Gurková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
975113
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marko ČamborMarko Čambor
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
970613 32.64
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 32.50
2 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960406 22.49
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(po, 5.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
790301 59.46
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
800731 44.70
3 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 36.79
4 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
910212 34.12
5 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
651002 34.00
Celkem 5 závodníků