výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Olomouc (22. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 07.73
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 07.73
3 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 07.90
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.08
5 Petr VojtášekPetr Vojtášek 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.18
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.26
7 Dominik MátlDominik Mátl 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: -0.6m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KusákKarel Kusák 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.16
2 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.45
3 František RezekFrantišek Rezek 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.59
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.61
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.66
6 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: 1.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 07.71 9.00
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 07.73 7.00
3 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 07.85 6.00
4 Jan MautnerJan Mautner 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.12 5.00
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.15 4.00
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.22 3.00
7 Petr VojtášekPetr Vojtášek 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.27 2.00
8 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.47
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: 0.9m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MátlDominik Mátl 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.43 1.00
2 František RezekFrantišek Rezek 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.46
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.50
4 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.57
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.13
2 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.36
3 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.37
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.40
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.45
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.59
7 Michaela KonečnáMichaela Konečná 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: 1.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.47
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.67
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.71
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.73
5 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.83
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Zlínský krajZlínský kraj 08.95
7 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 09.09
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 22.6.2014) Vítr: 1.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.14 9.00
2 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.23 7.00
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.30 6.00
4 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.31 5.00
5 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.48 4.00
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.51
7 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.71 3.00
8 Bára KučerováBára Kučerová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.85 2.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 22.6.2014) Vítr: -1.2m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.66
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 08.91 1.00
3 Michaela KonečnáMichaela Konečná 01 Zlínský krajZlínský kraj 08.99
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Olomoucký krajOlomoucký kraj 09.13
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 Zlínský krajZlínský kraj 09.22
6 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 09.22
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 41.65 9.00
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 41.94 7.00
3 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 42.69 6.00
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 43.06 5.00
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 43.77 4.00
6 Milan KučeraMilan Kučera 01 Zlínský krajZlínský kraj 44.29 3.00
7 František RezekFrantišek Rezek 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 45.79 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 44.21
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 46.18 1.00
3 Daniel BajnarDaniel Bajnar 01 Zlínský krajZlínský kraj 46.34
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Olomoucký krajOlomoucký kraj 46.57
5 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 46.79
6 Karel HozaKarel Hoza 01 Zlínský krajZlínský kraj 46.81
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 43.92 9.00
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 44.09 7.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 44.15 6.00
4 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 45.47 5.00
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 45.87 4.00
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Olomoucký krajOlomoucký kraj 46.00 3.00
7 Nikola VeseláNikola Veselá 01 Zlínský krajZlínský kraj 47.24 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 45.34
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 47.05 1.00
3 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 47.39
4 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 50.13
5 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Zlínský krajZlínský kraj 52.21
6 Valerie JankůValerie Janků 02 Zlínský krajZlínský kraj 52.50
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:38.45 9.00
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:44.32 7.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:44.94 6.00
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:46.95 5.00
5 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:47.71 4.00
6 Marta SlonkováMarta Slonková 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:48.86 3.00
7 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 02 Zlínský krajZlínský kraj 1:49.03 2.00
8 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:49.06
9 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:52.85
10 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:59.47 1.00
11 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 01 Zlínský krajZlínský kraj 2:02.44
12 Aneta FrolcováAneta Frolcová 01 Zlínský krajZlínský kraj 2:03.54
13 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:18.95
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3:03.39 9.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3:03.85 7.00
3 Martin KovačechMartin Kovačech 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3:06.84 6.00
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3:09.44 5.00
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3:14.32 4.00
6 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 3:17.33 3.00
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3:17.90
8 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 3:21.44 2.00
9 Jakub FranekJakub Franek 01 Zlínský krajZlínský kraj 3:24.03 1.00
10 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Zlínský krajZlínský kraj 3:29.00
11 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3:35.08
Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj DNP
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: 0.5m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 09.65 9.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 09.80 7.00
3 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.18 5.00
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.25 4.00
5 Dominik MátlDominik Mátl 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.35 3.00
6 Martin SlavíčekMartin Slavíček 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 10.38 2.00
7 Erik HreňkoErik Hreňko 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.44 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: 1.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 Zlínský krajZlínský kraj 10.10 6.00
2 David LekešDavid Lekeš 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.48
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 Zlínský krajZlínský kraj 11.08
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 11.14
5 Jiří BlahaJiří Blaha 02 Kraj VysočinaKraj Vysočina 11.26
6 Richard JanišRichard Janiš 02 Zlínský krajZlínský kraj 17.61
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Vítr: 0.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 09.80 9.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 09.89 7.00
3 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.10 6.00
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.19 5.00
5 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 10.50 4.00
6 Anna BravencováAnna Bravencová 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 10.63 3.00
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina 10.75 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Vítr: 1.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.93
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 11.30
3 Valerie JankůValerie Janků 02 Zlínský krajZlínský kraj 11.78 1.00
4 Karolína LepčíkováKarolína Lepčíková 01 Zlínský krajZlínský kraj 11.79
5 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 Zlínský krajZlínský kraj 11.96
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Kraj VysočinaKraj Vysočina 11.98
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Kraj VysočinaKraj Vysočina DNP
Celkem 7 závodníků

8 x 100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bumbálková, Slavíček, Dunajová, Šmerdová, Hanzalíková, Punčochář, Veleba, Beneš Bumbálková, Slavíček, Dunajová, Šmerdová, Hanzalíková, Punčochář, Veleba, Beneš Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:46.24 8.00
2 Holainová, Jurčeková, Čepková, Kunčarová, Hrabovský, Vaněk, Valach, Martynek Holainová, Jurčeková, Čepková, Kunčarová, Hrabovský, Vaněk, Valach, Martynek Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:49.83 6.00
3 Klíčová, Hyjánková, Suchánková, Kučerová, Mautner, Mátl, Rezek, Pospíšil Klíčová, Hyjánková, Suchánková, Kučerová, Mautner, Mátl, Rezek, Pospíšil Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:49.86 4.00
4 Knotková, Osolsobě, Vodička, Koláčková, Strnadová, Strouhalová, Pospíšil, Žilka Knotková, Osolsobě, Vodička, Koláčková, Strnadová, Strouhalová, Pospíšil, Žilka Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:51.01
5 Jelínková, Minaříková, Konečná, Sotáková, Kusák, Vojtášek, Kučera, Novosad Jelínková, Minaříková, Konečná, Sotáková, Kusák, Vojtášek, Kučera, Novosad Zlínský krajZlínský kraj 1:51.69 2.00
6 Mutlová, Teplanová, Kuchyňová, Zelenková, Dvorský, Zítka, Střelec, Bláha Mutlová, Teplanová, Kuchyňová, Zelenková, Dvorský, Zítka, Střelec, Bláha Kraj VysočinaKraj Vysočina 1:52.87
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.611.64 Body
1 Adam NovosadAdam Novosad
Zlínský krajZlínský kraj
01 1.61 OOOOOOOOOOXXX 9.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.54 OOOXOOOXOXXX 7.00
3 Jakub KoberJakub Kober
Zlínský krajZlínský kraj
01 1.51 OOOOOOXXOOXXX 6.00
4 Erik HreňkoErik Hreňko
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 1.48 OOOOXOOOOXXX 5.00
5 David DoleželDavid Doležel
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.48 OOOXXOXOOXXX 4.00
6 Jan PospíšilJan Pospíšil
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 1.48 OOOXXOXXOXXX 3.00
7 Václav ValachVáclav Valach
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 1.45 OOXXOOOOXOXXX 2.00
8 Adam ŠanovecAdam Šanovec
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.42 OOXOOXXX
9 Jakub KuntJakub Kunt
Zlínský krajZlínský kraj
01 1.42 OOOOXOXOXXX
10 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 1.31 OOXXX 1.00
11 Matěj BenešMatěj Beneš
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 XXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Tereza PogányováTereza Pogányová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 1.57 OOOOXOOOOXOXXX 9.00
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.54 OOOOOOXXX 7.00
3 Bára SajdokováBára Sajdoková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 1.51 XOOXXOXXOOOXXX 6.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 1.51 OOOOOOXOXXX 5.00
5= Nela StratilováNela Stratilová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 1.51 OOOXOOXOOXOXXX
5= Veronika VallováVeronika Vallová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 1.51 OOOOXOXOXOXXX 4.00
7 Jindra VránováJindra Vránová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.51 OOOOOOXXOXXX 3.00
8 Barbora SotákováBarbora Sotáková
Zlínský krajZlínský kraj
01 1.48 OOOXOXXOXOXOXXX 2.00
9 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 1.42 OOOXXOOXXX
10 Sofie ZelenkováSofie Zelenková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 1.36 OOOOXXOXXX 1.00
11 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Zlínský krajZlínský kraj
01 1.31 OOOXXOXXX
12= Isabela IndruchováIsabela Indruchová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 1.26 OOXXX
12= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 1.26 OOOXXX
14 Kristýna ČajkováKristýna Čajková
Zlínský krajZlínský kraj
02 1.21 OOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel KusákKarel Kusák
Zlínský krajZlínský kraj
01 5.08 4.985.084.675.08- 9.00
2 David LekešDavid Lekeš
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.96 4.894.964.674.964.89 7.00
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 4.79 4.794.594.364.79- 6.00
4 Martin SlavíčekMartin Slavíček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.70 4.654.70-4.70- 5.00
5 Dominik VodičkaDominik Vodička
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.67 4.674.594.084.674.07 4.00
6 Adam NovosadAdam Novosad
Zlínský krajZlínský kraj
01 4.64 4.514.644.074.64- 3.00
7 Šimon NováčekŠimon Nováček
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 4.60 4.554.584.604.604.58 2.00
8 Petr VarmužkaPetr Varmužka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.60 4.414.604.554.60-
9 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.53 4.114.534.344.534.51 1.00
10 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 4.41 4.414.224.294.414.09
11 Jan ProkopJan Prokop
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.30 4.154.214.304.304.19
12 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 4.22 4.223.863.974.22-
13 Jakub KoberJakub Kober
Zlínský krajZlínský kraj
01 4.09 -3.524.094.09-
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PogányováTereza Pogányová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.88 4.764.884.814.884.62 9.00
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.86 4.864.66-4.86- 7.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 4.85 4.614.59-4.614.85 6.00
4 Nikol HyánkováNikol Hyánková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.84 4.674.844.704.844.69 5.00
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.57 4.494.544.164.544.57 4.00
6 Nikol KubicováNikol Kubicová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 4.55 4.504.554.444.553.19 3.00
7 Magda NoštinskáMagda Noštinská
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 4.40 4.284.403.984.40-
8 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 4.23 -4.234.174.23-
9 Nikola VeseláNikola Veselá
Zlínský krajZlínský kraj
01 4.20 4.054.203.994.203.90 2.00
10 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 4.16 4.163.913.384.163.91 1.00
11 Sofie ZelenkováSofie Zelenková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 4.07 3.854.014.074.073.94
12 Adéla SavarováAdéla Savarová
Zlínský krajZlínský kraj
02 3.98 3.303.84-3.843.98
13 Michaela KonečnáMichaela Konečná
Zlínský krajZlínský kraj
01 3.96 3.963.94-3.96-
14 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 3.78 3.623.783.583.783.71
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie DoležalováMarie Doležalová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 11.80 11.3810.9111.2911.3811.80 9.00
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 11.38 09.8611.3810.8711.3810.54 7.00
3 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Zlínský krajZlínský kraj
01 10.88 09.8710.4810.6010.6010.88 6.00
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 10.82 10.7910.8210.6210.82X 5.00
5 Anna JenčkeAnna Jenčke
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 09.68 X08.1909.6809.68X 4.00
6 Tereza ČepkováTereza Čepková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 09.37 09.3709.3609.1309.3709.14 3.00
7 Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 09.07 06.8709.0708.2609.0707.59
8 Sabina MaršálkováSabina Maršálková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 08.80 08.3508.6308.8008.8007.63 2.00
9 Karolína MutlováKarolína Mutlová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 08.57 08.5708.0807.7608.5708.33 1.00
10 Vendula DivišováVendula Divišová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 08.57 07.5308.0208.5708.5707.55
11 Renáta TenklováRenáta Tenklová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 07.72 X07.66X07.6607.72
12 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Zlínský krajZlínský kraj
02 07.48 X07.45X07.4507.48
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 12.04 12.04XX12.0410.99 9.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 10.96 X10.9610.5610.9610.33 7.00
3 Samuel NovákSamuel Novák
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 10.73 09.7910.7310.1110.7309.39 6.00
4 Adam BubíkAdam Bubík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 10.25 10.25X09.9810.25X 5.00
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 08.89 08.45X08.7508.7508.89 4.00
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 08.63 07.8707.6008.6308.63X 3.00
7 Adam ŠanovecAdam Šanovec
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 08.45 07.8607.5006.7107.8608.45
8 Pavel MišurecPavel Mišurec
Zlínský krajZlínský kraj
01 08.33 X08.3307.9808.3307.15 2.00
9 Ondřej GrulichOndřej Grulich
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 07.87 07.5607.5607.6007.6007.87 1.00
10 Martin PonížilMartin Ponížil
Zlínský krajZlínský kraj
02 07.72 07.59X07.7207.7206.72
11 Richard JanišRichard Janiš
Zlínský krajZlínský kraj
02 06.64 X06.4606.1606.4606.64
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef DobešJosef Dobeš
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 61.09 9.00
2 Adam KozumplíkAdam Kozumplík
Zlínský krajZlínský kraj
01 60.98 7.00
3 Dominik VodičkaDominik Vodička
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 55.66 6.00
4 Jakub SmékalJakub Smékal
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 54.83 5.00
5 Jan MautnerJan Mautner
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 54.39
6 Dušan ŽličařDušan Žličař
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 52.06 4.00
7 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 51.04 3.00
8 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 50.48
9 Pavel MišurecPavel Mišurec
Zlínský krajZlínský kraj
01 49.16 2.00
10 Karel HozaKarel Hoza
Zlínský krajZlínský kraj
01 49.06
11 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 48.10 1.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindra VránováJindra Vránová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 51.97 9.00
2 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 47.96 7.00
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 45.84
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 44.80 6.00
5 Veronika VallováVeronika Vallová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 44.47 5.00
6 Natálie ŠimečkováNatálie Šimečková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 42.96 4.00
7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 42.85 3.00
8 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
Zlínský krajZlínský kraj
01 42.71 2.00
9 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 42.01 1.00
10 Marie DoležalováMarie Doležalová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 41.46
11 Karolína PechalováKarolína Pechalová
Zlínský krajZlínský kraj
02 38.92
12 Petra PaločkováPetra Paločková
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 37.54
13 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Zlínský krajZlínský kraj
01 35.02
14 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 32.50
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MORAS MORAS Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 075.00
2 OLOMO OLOMO Olomoucký krajOlomoucký kraj 069.00
3 JIHOM JIHOM Jihomoravský krajJihomoravský kraj 066.00
4 ZLINS ZLINS Zlínský krajZlínský kraj 056.00
5 VYSOČ VYSOČ Kraj VysočinaKraj Vysočina 050.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHOM JIHOM Jihomoravský krajJihomoravský kraj 098.00
2 OLOMO OLOMO Olomoucký krajOlomoucký kraj 078.00
3 MORAS MORAS Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 077.00
4 VYSOČ VYSOČ Kraj VysočinaKraj Vysočina 022.00
5 ZLINS ZLINS Zlínský krajZlínský kraj 021.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 5 závodníků