výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

40. ročník Ceny Pacova ve vícebojích

Pacov (26. - 27. 7. 2014)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 08.25 489
2 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.30 476
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78 354
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.27 247
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 09.47 208
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.57 190
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.76 158
2 Jiří ZelenýJiří Zelený 03 BelgieBelgie 09.82 148
3 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.98 123
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.07 548
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.20 516
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.36 477
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.35 784
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.65 721
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.82 687
4 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 RakouskoRakousko 12.04 643
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.07 637
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.15 622
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.10 631
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.19 614
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 12.72 516
4 Jan KreníkJan Kreník 91 FTVS PrahaFTVS Praha 13.76 347
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 13.84 335
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 16.14 78
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.01 649
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.91 669
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 13.10 451
3 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 14.34 266
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.86 679
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.18 644
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.43 617
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 21.71 588
5 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.25 533
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.56 503
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 29.12 545
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.96 557
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.49 518
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.14 472
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 29.95 486
2 Anežka MezerováAnežka Mezerová 98 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 30.07 477
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 30.24 465
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 31.61 376
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 50.84 776
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.49 703
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.47 620
4 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 RakouskoRakousko 55.57 576
Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 53.80 648
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.94 642
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 56.45 542
4 Jan KreníkJan Kreník 91 FTVS PrahaFTVS Praha 62.41 335
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 66.92 208
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 87.55 0
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.74 650
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 57.39 506
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 65.20 253
3 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 70.56 126
MS Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.18 632
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.21 579
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:37.98 410
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 2:41.13 380
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:44.51 348
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.72 328
6 Jiří ZelenýJiří Zelený 03 BelgieBelgie 3:04.88 185
7 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:29.07 54
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2:42.45 545
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:37.24 605
2 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2:37.99 596
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 2:45.81 508
4 Anežka MezerováAnežka Mezerová 98 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2:52.38 439
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:54.43 419
6 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:02.63 341
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 3:31.56 128
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:41.40 557
2 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:42.31 547
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.49 545
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:49.95 464
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:53.77 425
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:12.74 256
Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:48.68 477
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:56.07 403
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:07.61 298
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:26.56 428
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 3:35.10 362
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 4:43.62 658
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:05.51 528
3 Jan KreníkJan Kreník 91 FTVS PrahaFTVS Praha 5:19.11 455
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:20.39 448
5 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 RakouskoRakousko 5:23.40 432
6 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 6:31.22 151
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7:39.08 10
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNP
Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 6:30.14 154
2 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 6:30.36 154
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.50 450
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.81 398
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.03 363
Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 11.49 295
2 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.75 143
3 Jiří ZelenýJiří Zelený 03 BelgieBelgie 13.19 102
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.62 439
2 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.82 410
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.68 293
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.57 536
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 17.70 424
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 16.46 659
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.54 537
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.75 414
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 22.64 120
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.47 348
2 Anežka MezerováAnežka Mezerová 98 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 20.19 287
3 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 20.46 265
4 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 23.05 99
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.7.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 16.59 644
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.13 475
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.37 272
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.7.2014) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.51 653
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.81 508
3 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 18.32 456
Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.7.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.29 815
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.95 629
3 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 18.01 523
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.7.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.88 746
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.01 623
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 21.05 271
4 Jan KreníkJan Kreník 91 FTVS PrahaFTVS Praha 23.61 120
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 24.54 80
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 27.7.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 RakouskoRakousko 15.87 747
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 15.13 834
2 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 22.88 158
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.92 731
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.92 731
3 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 1.80 627
4 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 1.80 627
5 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 1.77 602
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 1.77 602
7 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.77 602
8 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 1.65 504
9 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 1.44 345
10 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 1.29 244
11 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.23 206
Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.89 705
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 1.56 434
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 1.50 389
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 1.50 389
4 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 1.47 367
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.47 367
2 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 1.35 283
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.59 724
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 1.41 523
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.41 523
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.38 491
4 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 1.38 491
5 Kateřina LiškováKateřina Lišková
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
97 1.35 460
6 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.26 369
7 Anežka MezerováAnežka Mezerová
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
98 1.14 257
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 621
2= Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.47 588
2= Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.47 588
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 1.41 523
5 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.26 369
6 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 1.20 312
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 DNP
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 4.14 656
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 3.64 519
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 3.54 493
4 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 2.94 342
5 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 2.44 229
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 2.34 208
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.24 187
8 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 2.04 147
Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNP
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 NM
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 DNP
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 2.04 147
Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 NM
Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 NM
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.30 431
Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 NM
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.99 +0.9 m/s 811
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.72 +1.3 m/s 748
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.58 +3.0 m/s 716
4 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 6.26 +2.9 m/s 6,23 +2.0 m/s 644
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 6.23 +4.0 m/s 6,17 +1.5 m/s 637
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 6.00 +1.1 m/s 587
7 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 5.56 +3.7 m/s 5,30 +1.2 m/s 494
8 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 4.89 +3.6 m/s 345
9 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 4.68 +2.4 m/s 323
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.46 +2.8 m/s 125
Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.97 +2.9 m/s 580
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.54 +1.5 m/s 490
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 5.11 +3.1 m/s 4,49 +1.9 m/s 404
3 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 4.01 +1.0 m/s 207
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.72 +2.7 m/s 4,71 +1.6 m/s 330
2 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 4.50 +0.1 m/s 290
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.06 +2.7 m/s 394
2 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.18 +2.1 m/s 235
3 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 3.94 +2.0 m/s 196
4 Jiří ZelenýJiří Zelený
BelgieBelgie
03 3.71 +2.5 m/s 161
5 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.65 +2.7 m/s 152
6 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.45 +2.5 m/s 123
7 Filip GročekFilip Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2.93 +2.3 m/s 58
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 5.04 +1.3 m/s 570
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.58 +1.5 m/s 448
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.18 +2.6 m/s 4,01 +0.9 m/s 350
3 Kateřina LiškováKateřina Lišková
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
97 4.17 +1.1 m/s 347
4 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.73 +1.1 m/s 248
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 3.64 +1.7 m/s 229
6 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 3.61 +1.4 m/s 223
Anežka MezerováAnežka Mezerová
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
98 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 4.66 +1.2 m/s 469
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.55 +1.4 m/s 441
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.53 +1.1 m/s 436
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.42 +1.4 m/s 408
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.41 +0.7 m/s 406
6 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.99 +1.0 m/s 306
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 DNP
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.23 +1.9 m/s 362
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.20 +2.0 m/s 355
3 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 3.95 +1.8 m/s 296
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 11.67 639
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.96 592
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.46 429
4 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.41 426
5 Kateřina LiškováKateřina Lišková
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
97 08.39 425
6 Anežka MezerováAnežka Mezerová
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
98 07.39 360
7 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 07.25 351
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11.29 614
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.57 436
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.26 416
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 07.87 391
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 06.44 299
6 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 05.25 224
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 08.62 403
2 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 07.90 360
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 15.92
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 08.02 401
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 10.23 499
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 09.61 462
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 07.67 347
4 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 06.80 296
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 09.66 465
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 13.33 687
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.87 659
3 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 11.32 565
4 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 11.29 563
5 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 10.87 538
6 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 09.98 484
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 09.78 472
8 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 09.39 449
9 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 09.03 428
10 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 08.33 386
11 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 07.84 357
Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 21.45 299
2 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 20.52 282
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 27.04 407
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 20.97 290
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 18.23 239
4 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 15.57 190
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 38.98 644
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 35.68 577
3 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 35.48 573
4 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 34.37 551
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 34.04 544
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 26.70 400
7 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 26.52 396
8 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 25.86 384
9 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 25.11 369
10 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 22.32 316
11 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 21.59 302
Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
97 31.15 498
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 26.21 405
3 Kateřina LiškováKateřina Lišková
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
97 21.34 314
4 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 20.20 293
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 19.95 288
6 Anežka MezerováAnežka Mezerová
TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou
98 18.34 258
7 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 11.92 141
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 31.43 504
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 27.27 425
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 22.63 338
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 21.94 325
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 19.76 284
6 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 17.20 237
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 DNP
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 30.30 303
2 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 27.60 266
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 26.76 415
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 42.41 477
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 31.05 314
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 28.39 277
4 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 17.97 134
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 51.56 612
2 Branislav PuvakBranislav Puvak
RakouskoRakousko
78 43.92 499
3 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 42.93 485
4 Jan KreníkJan Kreník
FTVS PrahaFTVS Praha
91 38.97 427
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 35.89 383
6 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 33.24 345
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 33.15 344
8 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 30.30 303
9 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 27.35 262
10 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP
11 Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 DNP
12 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 54.25 344
2 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 48.84 298
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 46.09 275
4 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 45.80 272
5 Jiří ZelenýJiří Zelený
BelgieBelgie
03 44.09 258
6 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 30.34 146
7 Filip GročekFilip Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 22.74 87
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.7.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 35.37 299
2 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 33.94 282
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 30.51 241
Celkem 3 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1818
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1809
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1390
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 1351
5 Jiří ZelenýJiří Zelený 03 BelgieBelgie 0854
6 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0775
7 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0465
Poznámky:
Kratochvíl T. 1818 (08.78/354-2:46.72/328-10.81/398-54.25/344-5.06/394)
Strnad M. 1809 (09.27/247-2:22.21/579-10.50/450-48.84/298-4.18/235)
Grulich O. 1390 (09.57/190-2:37.98/410-11.03/363-46.09/275-3.65/152)
Skřeček D. 1351 (09.47/208-2:41.13/380-45.80/272-3.94/196-11.49/295)
Zelený J. 854 (3:04.88/185-44.09/258-3.71/161-13.19/102-09.82/148)
Hrobský M. 775 (2:44.51/348-/-30.34/146-3.45/123-09.76/158)
Groček F. 465 (3:29.07/54-22.74/87-2.93/58-12.75/143-09.98/123)
Celkem 7 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2118
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1815
3 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1763
Poznámky:
Šimůnková J. 2118 (09.07/548-2:48.68/477-11.62/439-35.37/299-4.20/355)
Vaňková B. 1815 (09.20/516-2:56.07/403-12.68/293-30.51/241-4.23/362)
Cardová V. 1763 (09.36/477-3:07.61/298-11.82/410-33.94/282-3.95/296)
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 3859
Poznámky:
Balůsková A. 3859 (16.46/659-1.59/724-08.02/401-29.12/545-5.04/570-26.76/415-2:42.45/545)
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3078
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3035
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2960
4 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2893
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 2513
6 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 2278
7 Anežka MezerováAnežka Mezerová 98 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2078
Poznámky:
Vobořilová M. 3078 (18.75/414-1.41/523-08.46/429-29.49/518-4.58/448-26.21/405-3:02.63/341)
Reichová N. 3035 (17.54/537-1.26/369-08.41/426-28.96/557-3.73/248-20.20/293-2:37.24/605)
Skřivanová D. 2960 (19.47/348-1.38/491-10.96/592-30.14/472-4.18/350-19.95/288-2:54.43/419)
Lišková K. 2893 (20.46/265-1.35/460-08.39/425-29.95/486-4.17/347-21.34/314-2:37.99/596)
Zatloukalová B. 2513 (22.64/120-1.41/523-11.67/639-31.61/376-3.64/229-31.15/498-3:31.56/128)
Špačková A. 2278 (23.05/99-1.38/491-07.25/351-30.24/465-3.61/223-11.92/141-2:45.81/508)
Mezerová A. 2078 (20.19/287-1.14/257-07.39/360-30.07/477-/-18.34/258-2:52.38/439)
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3578
2 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3522
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3469
4 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3299
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3177
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2281
Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Poznámky:
Přibylová V. 3578 (16.51/653-1.47/588-08.26/416-21.18/644-4.53/436-19.76/284-2:41.40/557)
Panovská A. 3522 (18.13/475-1.50/621-08.57/436-22.25/533-4.42/408-31.43/504-2:42.49/545)
Vrabcová K. 3469 (17.81/508-1.47/588-11.29/614-22.56/503-4.41/406-27.27/425-2:53.77/425)
Průšová L. 3299 (18.32/456-1.41/523-07.87/391-21.71/588-4.66/469-21.94/325-2:42.31/547)
Šimůnková T. 3177 (16.59/644-1.20/312-06.44/299-20.86/679-4.55/441-22.63/338-2:49.95/464)
Doubková M. 2281 (20.37/272-1.26/369-05.25/224-21.43/617-3.99/306-17.20/237-3:12.74/256)
Vondrová L. 0 (/)
Forchtsamová E. 0 (/)
Celkem 8 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3573
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 2756
Poznámky:
Kopecký M. 3573 (16.57/536-21.45/299-3.30/431-30.30/303-08.30/476-4.72/330-08.62/403-1.47/367-3:26.56/428)
Kopec A. 2756 (17.70/424-20.52/282-/-27.60/266-08.25/489-4.50/290-07.90/360-1.35/283-3:35.10/362)
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6054
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5283
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 4555
4 Jan KreníkJan Kreník 91 FTVS PrahaFTVS Praha 3415
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 2535
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1527
Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNF
Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNF
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Poznámky:
Ošmera M. 6054 (11.82/687-6.72/748-12.87/659-1.77/602-54.47/620-16.95/629-35.68/577-3.64/519-42.93/485-5:05.51/528)
Baar P. 5765 (11.35/784-6.58/716-13.33/687-1.92/731-50.84/776-15.29/815-38.98/644-/-51.56/612-/)
Čech V. 5283 (12.15/622-6.23/637-09.78/472-1.77/602-53.94/642-17.01/623-26.70/400-3.54/493-33.15/344-5:20.39/448)
Říhošek A. 4555 (12.72/516-5.56/494-09.39/449-1.65/504-56.45/542-21.05/271-26.52/396-2.94/342-35.89/383-4:43.62/658)
Linhart T. 4409 (12.10/631-6.00/587-10.87/538-1.77/602-53.80/648-18.01/523-25.11/369-2.34/208-30.30/303-/)
Hromčík A. 3976 (11.65/721-6.99/811-11.29/563-1.80/627-52.49/703-/-34.37/551-/-/-/)
Kreník J. 3415 (13.76/347-4.89/345-09.03/428-1.44/345-62.41/335-23.61/120-25.86/384-2.44/229-38.97/427-5:19.11/455)
Zelinka P. 3142 (12.07/637-/-09.98/484-1.92/731-/-15.88/746-34.04/544-/-/-/)
Tomešek J. 2535 (13.84/335-4.68/323-08.33/386-1.29/244-66.92/208-24.54/80-22.32/316-2.04/147-33.24/345-6:31.22/151)
Volný J. 1527 (16.14/78-3.46/125-07.84/357-1.23/206-87.55/0-/-21.59/302-2.24/187-27.35/262-7:39.08/10)
Holenda P. 614 (12.19/614-/-/-/-/-/-/-/-/-/)
Celkem 11 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Poznámky:
Nikodem F. 3049 (12.01/649-5.97/580-09.66/465-1.89/705-53.74/650-/-/-/-/-/)
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 4022
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 2491
3 Dominik LažaDominik Laža 98 SK PřerovSK Přerov 1898
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Poznámky:
Mališka R. 4022 (11.91/669-5.11/404-09.61/462-1.50/389-57.39/506-15.13/834-20.97/290-/-31.05/314-6:30.14/154)
Mikuláček P. 2491 (13.10/451-5.54/490-07.67/347-1.56/434-65.20/253-/-18.23/239-/-28.39/277-/)
Klvaňa V. 1919 (/-/-10.23/499-1.50/389-/-/-27.04/407-2.04/147-42.41/477-/)
Laža D. 1898 (14.34/266-4.01/207-06.80/296-1.47/367-70.56/126-22.88/158-15.57/190-/-17.97/134-6:30.36/154)
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Branislav PuvakBranislav Puvak 78 RakouskoRakousko 5962
Poznámky:
Puvak B. 5962 (12.04/643-6.26/644-11.32/565-1.80/627-55.57/576-15.87/747-35.48/573-4.14/656-43.92/499-5:23.40/432)
Celkem 1 závodníků