výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (10. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.38 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.49 9.00
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.63 8.00
4 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC DomažliceAC Domažlice 07.64 7.00
5 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.69 6.00
6 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.73 5.00
7 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89 4.00
8 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.93 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 990422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.03 2.00
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
3 Martin PlačekMartin Plaček 990423 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.30
4 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 08.34
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.39
6 Matěj FremrMatěj Fremr 991221 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.57
7 Martin SvobodaMartin Svoboda 000324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.60
8 Martin VylítMartin Vylít 001017 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TesařDominik Tesař 990424 TJ SušiceTJ Sušice 08.04 1.00
2 Jakub AnderleJakub Anderle 000714 AC DomažliceAC Domažlice 08.20
3 Matěj KlimentMatěj Kliment 990830 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
5 Jiří OlšanJiří Olšan 000509 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.85
6 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 010926 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.22
7 Lukáš LauberLukáš Lauber 000726 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.69
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavelDaniel Havel 000401 TJ SušiceTJ Sušice 08.49
2 Marek VladařMarek Vladař 990406 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
3 Yan BrossaudYan Brossaud 000926 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.06
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.18
5 Adam BradaAdam Brada 010720 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.52
6 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.67
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.97
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.18
2 Jan SlabaJan Slaba 000529 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28
3 Jakub BalejJakub Balej 000911 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
4 Tomáš RegnerTomáš Regner 001031 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.73
5 Lukáš ŘíhánekLukáš Říhánek 001123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
6 Jan BinterJan Binter 001030 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.73
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 08.28 8.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.38 6.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.39 5.00
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 995227 AC DomažliceAC Domažlice 08.45 1.50
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
6 Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
7 Zuzana StrankmüllerováZuzana Strankmüllerová 995211 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.84
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.04 11.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.25 9.00
3 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.30 7.00
4 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40 3.50
Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.40 3.50
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.45 1.50
7 Vendula PřibylováVendula Přibylová 005502 AC DomažliceAC Domažlice 08.57
8 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HradováVeronika Hradová 996216 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.79
2 Hana LiškováHana Lišková 005816 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.92
3 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.01
4 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28
5 Tereza LukášováTereza Lukášová 005508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.34
6 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
7 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková 996217 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.47
8 Lucie BaranováLucie Baranová 005210 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.60
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KozderkováAdéla Kozderková 005420 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.45
2 Hana HellerováHana Hellerová 996022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47
3 Amálie SkalováAmálie Skalová 005330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.84
4 Tereza SamcováTereza Samcová 005525 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92
5 Michaela ŠolcováMichaela Šolcová 006017 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.07
MB Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
MB Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie OttováTerezie Ottová 996020 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.10
2 Kateřina ŽikmundováKateřina Žikmundová 996216 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.17
3 Jana HoškováJana Hošková 996112 TJ SušiceTJ Sušice 09.21
4 Sabina ŘíhováSabina Říhová 005102 TJ SušiceTJ Sušice 09.41
5 TEREZA ZDYCHYNCOVÁTEREZA ZDYCHYNCOVÁ 005222 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.53
6 Nikola ChmelíkováNikola Chmelíková 015117 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.66
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.21 11.00
2 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.51 9.00
3 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.59 8.00
4 Filip SrogončíkFilip Srogončík 951018 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.69 7.00
5 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.80 6.00
6 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.87 4.00
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.12 3.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.33 2.00
4 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.43 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.44 11.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.48 9.00
3 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.63 8.00
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71 7.00
5 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94 6.00
6 Petr KolářPetr Kolář 970417 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.17 3.00
7 Tomáš FilipTomáš Filip 970331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.36
8 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.07 5.00
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.29 1.00
3 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.37
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.58
5 Jan HubkaJan Hubka 970918 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.74
6 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 970629 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.10
7 Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.14 4.00
2 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.25 2.00
3 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.54
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 970607 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.72
5 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.85
6 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.99
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.69 11.00
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.41 8.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.48 7.00
4 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.76 6.00
5 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.80 4.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá 956114 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.96 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.83 9.00
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 985621 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.79 5.00
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 985516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.81 3.00
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.84 2.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.21
6 Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.30
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.09 11.00
2 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 13.20 9.00
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.22 8.00
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.46 7.00
5 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.55 6.00
6 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 13.98 3.00
7 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 14.01 2.00
8 Petra TeskováPetra Tesková 995226 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.70 5.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.73 4.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.39 1.00
4 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 985508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.41
MB Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.39
MB Pavlína KoubováPavlína Koubová 986228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.04 8.00
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC DomažliceAC Domažlice 18.19 7.00
3 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 990422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.85 4.00
4 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.86 3.00
5 Marek HesMarek Hes 991219 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.89 2.00
6 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.60 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.74 9.00
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.24 6.00
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.78 5.00
5 Tomáš KomendaTomáš Komenda 990923 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.99 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.27
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.53
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.32
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.46
5 Matěj FremrMatěj Fremr 991221 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.54
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík 991111 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.61
2 Jakub HonzíkJakub Honzík 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.85
3 Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík 010926 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.79
4 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.89
5 Adam BradaAdam Brada 010720 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.41
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.52
2 Adam PláteníkAdam Pláteník 990805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.93
3 Radek MatoušekRadek Matoušek 991105 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.08
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.23
5 Jan BinterJan Binter 001030 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.20
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.60
2 Jan SlabaJan Slaba 000529 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.67
3 Jakub BalejJakub Balej 000911 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.82
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.03
5 Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks 000522 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.67
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.29 11.00
2 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.86 9.00
3 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.15 7.00
4 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.23 5.50
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.37 3.50
6 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 20.09 8.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.37 3.50
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.42 2.00
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.64 1.00
5 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.95
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.23 5.50
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.09
3 Alena PanovskáAlena Panovská 995515 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.22
4 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
5 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.59
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernáAnna Černá 995920 AC DomažliceAC Domažlice 21.22
2 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 995227 AC DomažliceAC Domažlice 21.41
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.78
4 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 005809 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.91
5 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.93
6 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 005601 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.01
2 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.97
3 Aneta HemberováAneta Hemberová 996205 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.32
4 Klára MálkováKlára Málková 015103 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.23
5 Michaela ŠolcováMichaela Šolcová 006017 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.99
6 Lucie BaranováLucie Baranová 005210 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 21.91
2 Martina KaltenbrunnerováMartina Kaltenbrunnerová 005229 TJ SušiceTJ Sušice 22.90
3 Hana HellerováHana Hellerová 996022 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.29
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 005105 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.82
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.03
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 996225 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.68
4 Barbora LudvíkováBarbora Ludvíková 005820 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.81
5 Jolana CoufalováJolana Coufalová 015106 TJ SušiceTJ Sušice 24.06
6 Alessa KonrádováAlessa Konrádová 005215 TJ SušiceTJ Sušice 24.69
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽikmundováKateřina Žikmundová 996216 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.58
2 Terezie OttováTerezie Ottová 996020 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.10
MB Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.25
MB Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.56
MB Šárka SchleissováŠárka Schleissová 001999 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.18
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.51 11.00
2 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 22.97 9.00
3 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.23 8.00
4 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 23.71 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.39 7.00
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 951018 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.49 6.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 23.79
4 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.87
5 Jan NovákJan Novák 960330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 24.07
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.17
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.86
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.53 5.00
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.76 3.00
3 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.77 2.00
4 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.78 1.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.66 11.00
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.02 9.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.25 8.00
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 971103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.72 7.00
5 Daniel HavelDaniel Havel 971211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.67 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 970925 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.07 6.00
2 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.48 5.00
3 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 970502 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.69 3.00
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.07
5 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 970629 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.98
6 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.82 2.00
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.73
3 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.97
4 Daniel MatějkaDaniel Matějka 980128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.61
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.94 1.00
2 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 980622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.84
3 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.03
4 Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.53
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.77 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.28 9.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.43 8.00
4 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.78 7.00
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.97 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.30 5.00
2 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.93 4.00
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.97 3.00
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.13 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 985621 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.63 1.00
2 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.04
3 Eva JechováEva Jechová 985927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.78
4 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 985725 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.60
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.66 11.00
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.70 9.00
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 26.88 8.00
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.81 6.00
5 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.34 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.76 7.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.00 5.00
3 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 29.07
4 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.73
MB Viktorie RačkováViktorie Račková 986029 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 28.42 3.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 28.46 2.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.78 1.00
4 Marie ŽáčkováMarie Žáčková 995603 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 29.78
5 Petra TeskováPetra Tesková 995226 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.85
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:54.76 11.00
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.19 9.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.40 8.00
4 Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice 2:01.12 7.00
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.98 6.00
6 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:08.17 5.00
MB Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:06.60
MB Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:07.81
MB Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.11
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:09.62 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:12.81 9.00
3 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.38 8.00
4 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:22.31 5.00
5 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC DomažliceAC Domažlice 2:23.13 4.00
6 Michal KorandaMichal Koranda 000407 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:24.03 3.00
7 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.06 1.00
8 Jakub HolubJakub Holub 991017 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:27.23
9 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka 990705 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:34.06
10 Martin SvobodaMartin Svoboda 000324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:35.10
11 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 990627 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:48.06
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠtefekDavid Štefek 990324 AC DomažliceAC Domažlice 2:19.51 7.00
2 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 991013 TJ SušiceTJ Sušice 2:19.91 6.00
3 Tomáš TokárTomáš Tokár 990207 TJ SušiceTJ Sušice 2:24.50 2.00
4 Jakub HesJakub Hes 991125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.71
5 Lukáš ŘíhánekLukáš Říhánek 001123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:40.25
6 Adam PláteníkAdam Pláteník 990805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.51
7 Jakub HamadejJakub Hamadej 000405 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.07
8 Radek MatoušekRadek Matoušek 991105 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.91
9 Yan BrossaudYan Brossaud 000926 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.93
10 Adam BradaAdam Brada 010720 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:14.17
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.60 11.00
2 Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 965505 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.88 9.00
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.29 8.00
4 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:35.25 7.00
5 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:35.42 6.00
6 Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 955224 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:36.52 5.00
7 Karolína ŠotováKarolína Šotová 965222 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:39.14 4.00
8 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.24 3.00
9 Petra BaarováPetra Baarová 985610 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:44.61 2.00
10 Kateřina VaščůrováKateřina Vaščůrová 975530 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:51.60 1.00
11 Lucie KroftováLucie Kroftová 966031 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2:54.06
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.99 11.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 2:26.12 9.00
3 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.27 8.00
4 Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:36.64 7.00
5 Marie ŽáčkováMarie Žáčková 995603 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:40.84 6.00
MB Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MB Sabina SoučkováSabina Součková 986006 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:54.36
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.35 11.00
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:29.96 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.21 8.00
4 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.40 4.00
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.44 3.00
6 Lenka FaltusováLenka Faltusová 996025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.67 2.00
7 Lucie TůmováLucie Tůmová 996121 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.16 1.00
8 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.61
9 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:42.31
10 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:44.44
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.59 6.00
2 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 2:40.67
3 Jana MužíkováJana Mužíková 995825 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.23
4 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:49.14
5 Tereza LukášováTereza Lukášová 005508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.29
6 Anna Marie JanošíkováAnna Marie Janošíková 005209 TJ SušiceTJ Sušice 2:54.77
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.67
8 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 995330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:07.13
9 Klára VoštováKlára Voštová 005904 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:15.17
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 996225 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:34.10 7.00
2 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 006021 AC DomažliceAC Domažlice 2:37.59 5.00
3 Barbora BerouškováBarbora Beroušková 005724 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:50.06
4 Eliška MärzováEliška Märzová 005226 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:54.20
5 Barbora LudvíkováBarbora Ludvíková 005820 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:55.11
6 Tereza ZvonařováTereza Zvonařová 995921 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:55.70
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.84 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.24 9.00
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.30 5.00
4 Michal KorandaMichal Koranda 000407 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17.80 2.00
5 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovotnýDavid Novotný 991011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.51 8.00
2 Dominik TesařDominik Tesař 990424 TJ SušiceTJ Sušice 16.06 7.00
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 990617 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.28 6.00
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 17.53 4.00
5 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 17.62 3.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.81 11.00
2 Michaela RadováMichaela Radová 965309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.50 9.00
3 Tereza KaslováTereza Kaslová 985729 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.65 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.58 11.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.84 9.00
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.11 8.00
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.66 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.53 6.00
2 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 19.35 5.00
3 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 735108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.52 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.01 11.00
2 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 995607 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.08 5.00
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.74 1.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.28
5 kristýna Krausovákristýna Krausová 005501 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 17.09 3.00
1= Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.09 3.00
3 Lenka FialováLenka Fialová 995311 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.92
4 Lucie NovákováLucie Nováková 996025 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.37
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 995223 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.19 9.00
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.24 8.00
3 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.46 7.00
4 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.07 6.00
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 17.84
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.74
2 Natálie BrožováNatálie Brožová 996013 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.03
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (so, 10.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.09 3.00
2 Anna ČernáAnna Černá 995920 AC DomažliceAC Domažlice 19.17
3 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.56
4 Vendula PlavcováVendula Plavcová 005125 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.31
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.11 11.00
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 18.22 9.00
MB Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 16.01
MB Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 17.34
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.64 11.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.81 9.00
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.25 8.00
4 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.82 7.00
Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.10 11.00
2 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AC DomažliceAC Domažlice 5:04.46 9.00
3 Jakub ŠtverákJakub Štverák 990415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:39.07 8.00
4 Daniel KastnerDaniel Kastner 001007 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:48.78 7.00
5 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 990624 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:49.35 6.00
6 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6:10.66 5.00
7 Marek DokaMarek Doka 991012 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:52.45 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 975428 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:11.55
Celkem 1 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:59.72 11.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 970509 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:40.77 9.00
3 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:59.83 8.00
4 Šimon HavířŠimon Havíř 980819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:15.94 7.00
5 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7:18.81 6.00
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:42.65 5.00
7 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 980830 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8:38.00 4.00
MB Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:58.75
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:34.80 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7:56.33 9.00
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 955410 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9:14.74 8.00
4 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 9:45.53 7.00
MB Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8:07.50
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havel,Rajtmajer,Kotal,Hanzlik Havel,Rajtmajer,Kotal,Hanzlik TJ SušiceTJ Sušice 31.30 8.00
2 Zeman,Vaněk,Veřtát,Veřtát Zeman,Vaněk,Veřtát,Veřtát TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.57 7.00
3 Balej,Slaba,Klimeš,Mužík Balej,Slaba,Klimeš,Mužík TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.69 6.00
4 Vosejpka,Mrázek,Chuchlík,Honzik Vosejpka,Mrázek,Chuchlík,Honzik TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.26 5.00
5 Regner,Kastner,Ferenčík,Krýsl Regner,Kastner,Ferenčík,Krýsl ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 33.65 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anderle,Mastný,Štefek,Vychopeň Anderle,Mastný,Štefek,Vychopeň AC DomažliceAC Domažlice 31.00 11.00
2 Matějčík,Matoušek,Pláteník,Řehoř Matějčík,Matoušek,Pláteník,Řehoř SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 31.29 9.00
Cvikl,Hes,Říhánek,Větrovský Cvikl,Hes,Říhánek,Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Faltusová, Hellerová, Kunová,Tvrzová Faltusová, Hellerová, Kunová,Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.09 11.00
2 Křeválková,Hradová,Strakmüllerová, Všetičková Křeválková,Hradová,Strakmüllerová, Všetičková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 33.40 9.00
3 Brejchová,Hemberová,Vránová,Bočková Brejchová,Hemberová,Vránová,Bočková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.91 8.00
4 Ševčíková, Krausová, Suková, Nováková Ševčíková, Krausová, Suková, Nováková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.26 6.00
5 Wabneggerová, Beroušková, Märzová, Desousa Wabneggerová, Beroušková, Märzová, Desousa MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 36.35 2.00
6 Hošková,Janošíková,Konrádová, Kaltbenbrunërová Hošková,Janošíková,Konrádová, Kaltbenbrunërová TJ SušiceTJ Sušice 36.65
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šafaříková,Tůmová,Johánková,Šafaříková Šafaříková,Tůmová,Johánková,Šafaříková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34.11 7.00
2 Šímová,Šímová,ČyšerováVaníčková Šímová,Šímová,ČyšerováVaníčková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.05 5.00
3 Žikmundová, Zdychyncová, Veselá, Bognerová Žikmundová, Zdychyncová, Veselá, Bognerová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 35.20 4.00
4 Bačíková, Skálová,Kunčická,Zvonařová Bačíková, Skálová,Kunčická,Zvonařová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.79 3.00
5 Heinrichová,Šantíková, Lukešová Kozderková Heinrichová,Šantíková, Lukešová Kozderková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.62 1.00
Kokešová,Kročáková,Utíkalová,Tiralová Kokešová,Kročáková,Utíkalová,Tiralová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tauer,Váchal,Pivoňka,Ledvina Tauer,Váchal,Pivoňka,Ledvina AC DomažliceAC Domažlice 43.54 11.00
2 Fau,Blacký,Čiviš,Šimsa Fau,Blacký,Čiviš,Šimsa AC DomažliceAC Domažlice 45.55 9.00
Šrom,Šolc, Kubeš,Uhlíř Šrom,Šolc, Kubeš,Uhlíř AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sochůrek,Havel,Stolař,Osinek Sochůrek,Havel,Stolař,Osinek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.80 11.00
2 Hřebík,Mašek,Čákora,Honzyk Hřebík,Mašek,Čákora,Honzyk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.39 9.00
Stránský,Raichart,Doubek,Vodvářka Stránský,Raichart,Doubek,Vodvářka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konopová,Petrová,Šindelářová,Radová Konopová,Petrová,Šindelářová,Radová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 54.60
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejdová,Zikešová,Švecová, Burdová Vejdová,Zikešová,Švecová, Burdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.88 11.00
2 Břicháčková,Sabadinová,Petrikovičová, Danihelková Břicháčková,Sabadinová,Petrikovičová, Danihelková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.76 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.811.841.871.901.93 Body
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.90 --O-O-XXOOXXX 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.90 --O-XXOOXOXXOXXX 9.00
3 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.84 -OOXOXOXXOXXX 8.00
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 1.76 O-XOXXOXXX 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.711.761.81 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.76 ---OOOXOOXXX 11.00
2 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 1.76 OOXOOXOOXXOXXOXXX 9.00
3 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 1.66 OO-O-XOXXX 8.00
4 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 1.61 O---XXOXXX 7.00
5 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970430 1.56 OOOXOXXX 6.00
6 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 1.51 OXOOXXX 5.00
7 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981023 1.41 XXOXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.641.82 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990721 1.64 ----OOOXXX 11.00
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 1.61 OOXOOXOOXXX 9.00
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 1.56 -OOOOXXX 8.00
4 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 1.56 OOOOXOXXX 7.00
5 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
000202 1.56 OOOOXXOXXX 6.00
6= Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 1.51 OOOXOXXX 4.50
6= Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
000522 1.51 OOOXOXXX 4.50
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990415 1.51 OOOXXOXXX 3.00
9 Dominik TesařDominik Tesař
TJ SušiceTJ Sušice
990424 1.51 -XOOXXOXXX 2.00
10 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990611 1.51 OOXXOXXOXXX 1.00
11 Jakub OstádalJakub Ostádal
TJ SušiceTJ Sušice
991122 1.46 O-OXXX
12 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990624 1.41 XXOOXXX
13 Martin SvobodaMartin Svoboda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
000324 1.41 OXOXXX
14 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990406 1.41 XOXOXXX
Matěj KoloušekMatěj Koloušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000710 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.64 -OOOOOOXXOXXOOXXX 11.00
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.58 --O-OOOOXXX 9.00
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.55 ---OOOOXXX 8.00
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 1.55 ---OOXOXOXXX 7.00
5= Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 1.46 OOXOXOXXX 5.50
5= Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985729 1.46 OOXOXOXXX 5.50
7 Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985511 1.41 OOOXXX 4.00
8 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
986229 1.41 OOXXOXXX 3.00
9 Šárka KazmirčíkováŠárka Kazmirčíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
975902 1.36 XOXXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.411.461.491.521.551.611.641.67 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.64 ----OOXOXXOXXX 11.00
2 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985508 1.52 -OOOOXXX 9.00
Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
735108 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.60 Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.58 OOOOOOOOOOOXXX 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.55 ---OOOOOOXXOXXX 9.00
3 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995616 1.52 -OOOOOXOXOXOXXX 8.00
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.52 ---OOXOOOXXOXXX 7.00
5= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.46 ---OOOOXXX 5.50
5= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 1.46 ----OOOXXX 5.50
7 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 1.46 -OOOOXOOXXX 4.00
8 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995105 1.46 --OOOXXOXXOXXX 3.00
9 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 1.43 -OO-OOXXX 2.00
10 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995430 1.40 OOXOOOXXX 1.00
11 Jessica SaksonováJessica Saksonová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995630 1.40 OOOXXOOXXX
12= Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996007 1.35 -OOOXXX
12= Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
995521 1.35 -OOOXXX
12= Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995603 1.35 OOOOXXX
12= Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 1.35 OOOOXXX
16 ELIŠKA WABNEGGEROVÁELIŠKA WABNEGGEROVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
995122 1.35 OOOXOXXX
17 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
996216 1.30 OOOXXX
18 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995628 1.30 OXOOXXX
19 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995125 1.30 OOXOXXX
20 Michaela BognerováMichaela Bognerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005619 1.30 OXOXOXXX
21 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 1.30 OOXXOXXX
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.602.803.03.203.303.403.50 Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.40 OOOOXOXOXXOXXX 11.00
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960507 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.02.202.302.402.502.602.803.003.203.303.403.503.60 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.50 -----OOOXOOOOXXX 11.00
2 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 2.40 XOOXOXXOXXX 9.00
Daniel MatějkaDaniel Matějka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980128 NM XXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.602.702.80 Body
1 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 2.70 --O-O-OOOXXX 11.00
2 Daniel HavelDaniel Havel
TJ SušiceTJ Sušice
000401 2.30 OOOOOOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.10 Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995105 2.30 -OOOXOXXOXOXXX 11.00
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2.20 ---OOOXXX 9.00
3 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 2.20 -OOOOXOXXX 8.00
4= Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
996013 1.80 OOXXX 6.50
4= kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005501 1.80 OOXXX 6.50
6 Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005229 1.80 XOOXXX 5.00
7 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996025 1.70 OXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950403 6.38 11.00
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 6.31 9.00
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.07 8.00
4 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950808 5.87 7.00
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.81 6.00
6 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 5.78 5.00
7 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 5.67 4.00
8 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 5.19 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.23 11.00
2 David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981120 5.93 9.00
3 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970417 5.88 8.00
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980521 5.85 7.00
5 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 5.68 6.00
6 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970430 5.57 5.00
7 Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
970929 5.53 4.00
8 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970421 5.41 3.00
9 Jan HubkaJan Hubka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970918 5.36 2.00
10 Vít VodvářkaVít Vodvářka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980106 5.35 1.00
František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 5.35
12 Daniel HavelDaniel Havel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
971211 5.28
13 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970409 5.24
14 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 5.15
15 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970331 5.12
16 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980622 4.93
17 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981023 4.71
18 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 3.41
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 5.83 11.00
2 Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990422 5.10 9.00
3 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
991025 5.06 8.00
4 David NovotnýDavid Novotný
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
991011 5.05 7.00
5 Jakub OstádalJakub Ostádal
TJ SušiceTJ Sušice
991122 4.85 6.00
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 4.85 5.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 4.83 4.00
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990423 4.72 3.00
9 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000524 4.69 2.00
10 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990617 4.65 1.00
11 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 4.63
12 Jakub AnderleJakub Anderle
AC DomažliceAC Domažlice
000714 4.61
13 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 4.59
14 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 4.58
15 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000726 4.50
16 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
001202 4.43
17 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
000202 4.42
18 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000117 4.39
19 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990406 4.37
Jiří LoufekJiří Loufek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990406 4.37
21 Michal KorandaMichal Koranda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
000407 4.32
22 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000320 4.21
23 Jakub HonzíkJakub Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000117 4.16
24 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 4.12
25 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000509 4.11
26 Yan BrossaudYan Brossaud
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000926 4.03
27 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.53
28 Jakub HamadejJakub Hamadej
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
000405 3.34
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.36 11.00
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 4.97 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 4.86 8.00
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 4.82 7.00
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 4.82 6.00
6 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 4.60 5.00
7 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 4.57 4.00
Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985516 4.57 3.00
9 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 4.40 2.00
10 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 4.32 1.00
11 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985729 4.26
12 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985927 4.12
13 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985725 3.96
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.63 11.00
2 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 4.59 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995329 4.78 04.55 11.00
2 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
995920 4.74 04.54 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.72 04.45 8.00
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
995227 4.59 04.20 7.00
5 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
995521 4.55 04.01 6.00
6 Lenka FaltusováLenka Faltusová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
996025 4.54 03.994.00 5.00
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995223 4.53 03.964.00 4.00
8 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC DomažliceAC Domažlice
005502 4.48 03.99 3.00
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 4.48 03.80 2.00
10 Sára ČelišováSára Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006128 4.45 03.79 1.00
8 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.45 03.693.78
12 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
005601 4.42 03.543.78
13 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
005813 4.38 03.77
14 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006005 4.36 03.72
15 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
996121 4.34 03.69
16 Tereza PoncováTereza Poncová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
996115 4.29 03.68
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
996112 4.20 03.66
18 Hana ŠtefaniskováHana Štefanisková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995430 4.16 03.59
19 Eliška PlávkováEliška Plávková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005101 4.14 03.58
20 Lenka KuberkováLenka Kuberková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995603 4.12 03.50
21 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995824 4.07 03.32
22 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
005816 4.06 03.06
19 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 4.06
24 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 4.03
25 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
996013 4.01
26 Sabina ŘíhováSabina Říhová
TJ SušiceTJ Sušice
005102 4.00
7 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995410 4.00
28 Zuzana StrankmüllerováZuzana Strankmüllerová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995211 3.99
29 Adéla KozderkováAdéla Kozderková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005420 3.80
30 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005809 3.79
31 TEREZA ZDYCHYNCOVÁTEREZA ZDYCHYNCOVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005222 3.78
12 Natálie KřeválkováNatálie Křeválková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
996217 3.78
33 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006220 3.77
34 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 3.72
35 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995111 3.69
36 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996205 3.68
21 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 3.68
38 Michaela BognerováMichaela Bognerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005619 3.66
39 Jessica SaksonováJessica Saksonová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995630 3.59
40 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 3.58
41 Tereza ZvonařováTereza Zvonařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995921 3.50
42 Lucie BaranováLucie Baranová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005210 3.32
43 Klára VoštováKlára Voštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
005904 3.06
Celkem 43 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 10.90 10.0210.0210.9010.9010.4510.5610.38 11.00
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 09.50 09.3808.6109.5009.50--- 9.00
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985709 09.49 09.4909.2509.3409.49--- 8.00
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 09.16 08.8109.0908.4309.0908.7009.1609.16 7.00
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985103 08.64 07.6908.6407.9608.6408.4307.8607.95 6.00
6 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
975130 08.13 07.7207.8208.1308.1308.0708.1008.05 5.00
7 Tereza LádováTereza Ládová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
975221 07.05 06.6407.05X07.0506.5406.02X 4.00
MB Pavlína KoubováPavlína Koubová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
986228 09.30
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 11.72 11.00
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 10.50 9.00
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995607 10.18 8.00
4 ELIŠKA WABNEGGEROVÁELIŠKA WABNEGGEROVÁ
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
995122 09.80 7.00
5 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005710 09.50 6.00
6 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
736030 08.86 5.00
7 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995108 08.79 4.00
8 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
006012 08.31 3.00
9 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995311 08.28 2.00
10 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 07.96 1.00
11 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 07.87
12 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
005414 07.75
13 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812 07.73
14 Irena PešulováIrena Pešulová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995125 07.72
15 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 07.50
16 Valentýna LejskováValentýna Lejsková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005614 07.46
17 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 07.43
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 07.43
19 Barbora BerouškováBarbora Beroušková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005724 07.35
20 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015607 07.29
21 Aneta VeseláAneta Veselá
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005105 07.12
22 Amálie SkalováAmálie Skalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005330 06.93
23 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995111 06.72
24 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996007 06.61
25 Klára VoštováKlára Voštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
005904 05.88
26 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 04.87
Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
005719 NM
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 NM
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 11.82 11.00
2 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
000103 11.75 9.00
3 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 11.71 8.00
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 11.00 7.00
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990721 10.64 6.00
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 10.38 5.00
7 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
991013 10.30 4.00
8 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
991025 10.12 3.00
9 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 10.12 2.00
10 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990630 09.96 1.00
11 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000419 09.96
12 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 09.89
13= Martin PlačekMartin Plaček
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990423 09.77
13= Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
990517 09.77
15 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
000202 09.68
16 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990810 09.58
17 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000719 09.43
18 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 09.27
19 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
990705 09.01
20 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221 08.90
21 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000509 08.78
22 Martin CviklMartin Cvikl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000308 08.64
23 Martin VylítMartin Vylít
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
001017 08.57
24 Daniel KastnerDaniel Kastner
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
001007 08.44
25 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
991111 08.43
26 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 08.05
27 Jiří OlšanJiří Olšan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000509 07.62
28 Matěj KoloušekMatěj Koloušek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000710 06.97
29 Tomáš NovákTomáš Novák
AC DomažliceAC Domažlice
000617 06.92
30 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 06.71
31 Jakub HamadejJakub Hamadej
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
000405 06.02
32 Jan BinterJan Binter
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
001030 05.04
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 12.52 12.3012.5212.2112.5212.4811.5312.15 11.00
2 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955928 10.58 09.5309.7109.3609.7109.7009.6610.58 9.00
3 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 10.50 10.5010.2310.1610.50XX- 8.00
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965814 10.34 10.3410.0010.1010.3409.98X09.88 7.00
5 Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966114 09.95 09.8409.5609.9509.9509.7109.8809.92 6.00
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 09.83 09.8309.4109.1809.8309.34X08.92 5.00
7 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955807 09.20 08.6308.3609.2009.2008.71X- 4.00
8 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965330 08.60 08.1008.5208.6008.60X-- 3.00
9 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 08.10 X08.1008.0408.10 2.00
10 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 07.04 07.0406.8806.8007.04 1.00
11 Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985511 06.92 06.5006.7606.9206.92
12 Karolína ŠotováKarolína Šotová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
965222 06.53 06.3806.5306.1906.53
MB Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 08.08
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970512 13.88 11.00
2 René HolýRené Holý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980329 12.56 9.00
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 12.47 8.00
4 Michal KudžaMichal Kudža
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980226 12.43 7.00
5 Jan HubkaJan Hubka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970918 12.21 6.00
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 11.29 5.00
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970815 10.81 4.00
8 Lukáš DoubekLukáš Doubek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980127 10.68 3.00
9 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 10.22 2.00
10 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 09.46 1.00
11 Mark NguyenMark Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
971011 07.87
12 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980312 07.58
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 11.46 11.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 10.91 9.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 10.16 8.00
4 Martin FederMartin Feder
AC DomažliceAC Domažlice
980512 09.84 7.00
5 Jan SutnarJan Sutnar
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
951214 09.60 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985709 27.92 11.00
2 Tereza LádováTereza Ládová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
975221 19.81 9.00
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 DNF
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996007
Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
006227
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
736030
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612
Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803
Eliška VítovcováEliška Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
996029
Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
005414
Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995108
Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812
Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113
Poznámky/pokusy:
" V průběhu 1. pokusů žákyň došlo ke zranění Vítovcové ze Sušice. Byla přivolána záchranná služba. Závod byl zrušen.
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012
Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
000103
Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524
Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831
Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221
Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990810
Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990417
Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990713
Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208
Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329
Martin PotužákMartin Potužák
TJ SušiceTJ Sušice
990816
Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430
Poznámky/pokusy:
" Z technických důvodů zrušeno.
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965814 33.50 11.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 27.10 9.00
3 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 23.49 8.00
4 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955928 20.30 7.00
5 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986215 18.60 6.00
MB Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 31.42
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805
Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821
Michal KudžaMichal Kudža
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980226
Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980827
Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970512
René HolýRené Holý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980329
Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970815
Poznámky/pokusy:
" Z technických důvodů zrušeno.
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan SutnarJan Sutnar
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
951214
Martin FederMartin Feder
AC DomažliceAC Domažlice
980512
Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120
Poznámky/pokusy:
" Z technických důvodů zrušeno.
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985709 41.65 11.00
2 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 34.88 9.00
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975627 34.71 8.00
4 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 32.33 7.00
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985103 28.87 6.00
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 27.04 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995223 33.48 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 33.45 9.00
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 33.02 8.00
4 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005710 31.19 7.00
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 29.32 6.00
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 28.37 5.00
7 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 27.55 4.00
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 27.41 3.00
9 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995628 26.86 2.00
10 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 26.48 1.00
11 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 25.23
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 22.74
13 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 21.35
14 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
995108 21.04
15 Aneta VeseláAneta Veselá
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005105 19.50
16 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
005414 18.79
17 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
006012 17.93
18 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995311 16.52
19 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005105 15.91
20 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 14.14
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000719 48.15 11.00
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990205 41.03 9.00
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990721 39.77 8.00
4 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 38.84 7.00
5 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 37.70 6.00
6 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
000103 36.08 5.00
7 Marek HesMarek Hes
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991219 35.46 4.00
8 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 34.39 3.00
9 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 34.26 2.00
10 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 32.80 1.00
11 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 32.24
12 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
990517 32.17
13 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991012 29.98
14 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990415 29.86
15 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990810 29.65
16 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000419 28.58
17 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990928 27.52
18 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990713 26.57
19 Matěj FremrMatěj Fremr
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
991221 26.18
20 Miroslav MašekMiroslav Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
000509 25.29
21 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 24.47
22 Martin VylítMartin Vylít
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
001017 23.75
23 Tomáš NovákTomáš Novák
AC DomažliceAC Domažlice
000617 21.64
24 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 19.96
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 10.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 38.89 11.00
2 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 36.28 9.00
3 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965330