1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje
Klatovy (10. 5. 2014)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 18.04 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice | 18.19 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 18.85 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 18.86 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Marek HesMarek Hes | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 18.89 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 17.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.74 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal ŘehořMichal Řehoř | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.24 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 18.78 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KomendaTomáš Komenda | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.99 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KlimešAdam Klimeš | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.27 | |||||||||||||||
2 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.53 | |||||||||||||||
3 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.32 | |||||||||||||||
4 | Radek ŠarochRadek Šaroch | 99 | ŠAK Chodov | 20.46 | |||||||||||||||
5 | Matěj FremrMatěj Fremr | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 10.5.2014) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.61 | |||||||||||||||
2 | Jakub HonzíkJakub Honzík | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.85 | |||||||||||||||
3 | Štěpán FerenčíkŠtěpán Ferenčík | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 22.79 | |||||||||||||||
4 | Petr KuglerPetr Kugler | 00 | ŠAK Chodov | 23.89 | |||||||||||||||
5 | Adam BradaAdam Brada | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 24.41 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 10.5.2014) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KočvaraOndřej Kočvara | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.52 | |||||||||||||||
2 | Adam PláteníkAdam Pláteník | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.93 | |||||||||||||||
3 | Radek MatoušekRadek Matoušek | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.08 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MóriMatyáš Móri | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.23 | |||||||||||||||
5 | Jan BinterJan Binter | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.20 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan UlmanJan Ulman | 00 | ŠAK Chodov | 19.60 | |||||||||||||||
2 | Jan SlabaJan Slaba | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.67 | |||||||||||||||
3 | Jakub BalejJakub Balej | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.82 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 20.03 | |||||||||||||||
5 | Lukáš LecjaksLukáš Lecjaks | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 20.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 10.5.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 19.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.15 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.23 | 5.50 | ||||||||||||||
5 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.37 | 3.50 | ||||||||||||||
6 | Magdalena JanečkováMagdalena Janečková | 99 | TJ Jiskra Třeboň | 21.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 10.5.2014) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová | 99 | AC Domažlice | 20.09 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.37 | 3.50 | ||||||||||||||
3 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | TJ Baník Stříbro | 20.42 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 20.64 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela ČernáMichaela Černá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.95 | |||||||||||||||
6 | Erika KofroňováErika Kofroňová | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 10.5.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ Nová Včelnice | 20.23 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.09 | |||||||||||||||
3 | Alena PanovskáAlena Panovská | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 21.22 | |||||||||||||||
4 | Lenka KuberkováLenka Kuberková | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.30 | |||||||||||||||
5 | Valentýna LejskováValentýna Lejsková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 10.5.2014) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČernáAnna Černá | 99 | AC Domažlice | 21.22 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková | 99 | AC Domažlice | 21.41 | |||||||||||||||
3 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.78 | |||||||||||||||
4 | Lucie HeinrichováLucie Heinrichová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.91 | |||||||||||||||
5 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.93 | |||||||||||||||
6 | Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 10.5.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková | 00 | Atletika Klatovy | 21.01 | |||||||||||||||
2 | Anežka PancováAnežka Pancová | 00 | TJ Baník Stříbro | 21.97 | |||||||||||||||
3 | Aneta HemberováAneta Hemberová | 99 | TJ Nová Včelnice | 22.32 | |||||||||||||||
4 | Klára MálkováKlára Málková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.23 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠolcováMichaela Šolcová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 23.99 | |||||||||||||||
6 | Lucie BaranováLucie Baranová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 10.5.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka LedvinováŠárka Ledvinová | 99 | AC Domažlice | 21.91 | |||||||||||||||
2 | Martina KaltenbrunnerováMartina Kaltenbrunnerová | 00 | TJ Sušice | 22.90 | |||||||||||||||
3 | Hana HellerováHana Hellerová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.29 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŠestákováBarbora Šestáková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 24.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PlávkováEliška Plávková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.82 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.03 | |||||||||||||||
3 | Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 22.68 | |||||||||||||||
4 | Barbora LudvíkováBarbora Ludvíková | 00 | MÍLAŘI Domažlice | 23.81 | |||||||||||||||
5 | Jolana CoufalováJolana Coufalová | 01 | TJ Sušice | 24.06 | |||||||||||||||
6 | Alessa KonrádováAlessa Konrádová | 00 | TJ Sušice | 24.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 10.5.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŽikmundováKateřina Žikmundová | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 21.58 | |||||||||||||||
2 | Terezie OttováTerezie Ottová | 99 | TJ Baník Stříbro | 22.10 | |||||||||||||||
MB | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.25 | |||||||||||||||
MB | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.56 | |||||||||||||||
MB | Šárka SchleissováŠárka Schleissová | 00 | MÍLAŘI Domažlice | 25.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |