1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Olomouc (10. 5. 2014)800 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 10.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | TJ Sokol Opava | 1:52.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Sokol Opava | 1:53.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 1:56.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | SSK Vítkovice | 1:56.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1:58.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 2:00.16 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Olomouc | 2:00.45 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 2:00.97 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 10.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AK Hodonín | 2:04.15 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik SochorPatrik Sochor | 95 | VSK Univerzita Brno | 2:04.95 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | SSK Vítkovice | 2:04.97 | |||||||||||||||
4 | Michal KoleničMichal Kolenič | 97 | TJ Znojmo | 2:05.09 | |||||||||||||||
5 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Olomouc | 2:06.21 | |||||||||||||||
6 | Jakub TylJakub Tyl | 96 | SSK Vítkovice | 2:06.40 | |||||||||||||||
7 | David BezručDavid Bezruč | 97 | AK PSK Zlín | 2:15.59 | |||||||||||||||
MB | Ondřej KobzaOndřej Kobza | 95 | TJ Uničov | 2:03.06 | |||||||||||||||
MB | Aleš KonečnýAleš Konečný | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:08.50 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 10.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav StaněkVáclav Staněk | 98 | AK Olomouc | 1:57.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice | 2:01.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan TesarčíkJan Tesarčík | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:02.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan MilarJan Milar | 97 | AK Olomouc | 2:08.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik KlaškaDominik Klaška | 98 | VSK Univerzita Brno | 2:09.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek | 97 | TJ Sokol Opava | 2:11.21 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch JanůVojtěch Janů | 98 | SSK Vítkovice | 2:13.84 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tadeáš CoufalTadeáš Coufal | 98 | AK Olomouc | 2:14.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej HarazimOndřej Harazim | 98 | TJ Sokol Opava | 2:17.47 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček | 97 | JAC Brno | 2:19.13 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Aleš KonečnýAleš Konečný | 97 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | |||||||||||||||
MB | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 2:13.91 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 10.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 2:16.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:20.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:21.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška MašláňováEliška Mašláňová | 95 | AK Olymp Brno C | 2:21.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 2:22.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:30.85 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Hana PeterkováHana Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:37.68 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Barbara ChrenkováBarbara Chrenková | 95 | TJ Znojmo | 2:38.22 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michaela ProcházkováMichaela Procházková | 98 | AK Kroměříž | 3:08.60 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Klára MynářováKlára Mynářová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3:11.23 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 2:24.55 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 10.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | SSK Vítkovice | 2:18.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | TJ Šumperk | 2:21.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 2:25.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra HerzogováPetra Herzogová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:26.88 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Alena JuřicováAlena Juřicová | 97 | SSK Vítkovice | 2:29.32 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana VrtělováJana Vrtělová | 98 | AK Olymp Brno | 2:35.33 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 98 | AK Olomouc | 2:35.36 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla SekerkováAdéla Sekerková | 98 | AK Olymp Brno | 2:36.15 | 3.00 | ||||||||||||||
Vendula ŠvastalováVendula Švastalová | 97 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Zuzana PoláškováZuzana Polášková | 97 | AK Šternberk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |