výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C, OPEN závody

Mariánské Lázně (14. 5. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh (st, 14.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.58
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.75
3 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.85
4 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.05
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
3 Jan SteinkeJan Steinke 990928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.44
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30 241
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.96 126
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.00 120
4 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.34 75
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.04 14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.68 378
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.00 304
3 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.01 302
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.03 298
5 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.07 289
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81 347
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.01 302
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.18 266
4 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.56 192
Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.29 243
2 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.39 224
3 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.90 135
4 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96 126
5 Filip KašákFilip Kašák 010214 AK SokolovAK Sokolov 10.00 120
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.95 315
2 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 09.37 227
3 Michal BrožíkMichal Brožík 010101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.66 174
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.91 134
5 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.48 60
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.34
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.56
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
5 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
6 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.06 551
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.26 501
3 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.75 389
4 Adéla KouckáAdéla Koucká 025211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.43 254
5 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.78 195
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52 695
2 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.36 477
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.55 433
4 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.02 332
5 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.20 297
6 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.90 176
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Vítr: +6.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.75 632
2 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.29 494
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.40 468
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.63 415
5 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.99 163
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.18 136
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50 701
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.27 499
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.43 461
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 09.94 348
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25 287
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.28 281
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.28 496
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.60 422
3 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.68 404
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.75 389
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.96 344
6 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.78 195
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 016125 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.19 518
2 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.35 480
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.03 330
4 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.30 278
5 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.68 211
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.80 192
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 09.37 475
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.40 468
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47 451
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.56 431
5 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.28 281
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.61 223
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 14.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.62 667
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.15 528
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 09.24 506
4 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55 433
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.58 426
6 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.69 402
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.51 698
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.92 587
3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.98 340
4 Tereza FialováTereza Fialová 025304 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.00 336
5 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.02 332
6 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 10.53 236
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh (st, 14.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.35
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.52
3 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.09
4 Lukáš HinkLukáš Hink 970929 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.43
Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.38
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.69
3 Jan SteinkeJan Steinke 990928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.95
Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.59
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.28
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.57
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.92
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.83
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.31
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.99
4 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.69
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam UtíkalAdam Utíkal 951022 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.29
Celkem 1 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.63
2 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.12
3 Valentýna LejskováValentýna Lejsková 005614 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.64
4 Anna BednaříkováAnna Bednaříková 915712 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.60
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.69
2 Michaela MikešováMichaela Mikešová 010101 AK SokolovAK Sokolov 58.65
3 Nela PetrášováNela Petrášová 010101 AK SokolovAK Sokolov 58.99
4 Katrin ChaloupkováKatrin Chaloupková 010101 AK SokolovAK Sokolov 60.76
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:34.65 444
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.31 397
3 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:43.30 359
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.33 341
5 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:53.56 270
6 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:00.91 213
7 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:03.15 197
8 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:05.91 178
9 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:07.96 164
10 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:11.52 142
11 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:15.60 118
12 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 3:20.92 90
13 Filip KašákFilip Kašák 010214 AK SokolovAK Sokolov 3:22.49 83
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:39.08 399
2 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:47.40 322
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:48.06 316
4 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:49.11 307
5 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:57.36 240
6 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:58.48 231
7 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:58.83 228
8 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:11.98 139
9 Michal BrožíkMichal Brožík 010101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:18.91 101
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:30.19 50
11 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:35.25 33
Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:35.41 627
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:39.02 584
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:58.40 380
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:59.10 374
5 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 016125 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:59.15 373
6 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:00.50 361
7 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:02.87 339
8 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:11.44 266
9 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:13.24 252
10 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:13.88 247
11 Adéla KouckáAdéla Koucká 025211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:18.53 212
12 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:22.42 185
13 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:25.47 165
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:52.03 443
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:53.17 431
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2:53.22 431
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:02.74 340
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:06.11 310
6 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:08.63 289
7 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:08.65 289
8 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:14.86 239
9 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:24.10 174
10 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:25.20 167
11 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:26.27 160
12 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:32.09 125
13 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:34.16 114
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:53.31 430
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:54.00 423
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 2:57.09 393
4 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 2:58.20 382
5 Tereza FialováTereza Fialová 025304 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:00.27 363
6 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:03.83 330
7 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:11.04 269
8 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:15.03 238
9 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:19.34 206
10 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:29.44 140
11 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:30.85 132
12 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:30.93 132
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:39.34 580
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:41.55 555
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:57.94 385
4 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:59.74 368
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:02.95 338
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:09.53 282
7 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:15.08 238
8 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 3:15.14 237
9 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:18.69 211
10 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:20.44 199
11 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:20.69 197
12 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 3:26.73 157
13 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:33.33 118
14 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:50.26 43
Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.63 275
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.24 198
3 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 12.43 176
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.46 173
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.82 136
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.59 281
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.78 255
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.24 198
4 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.06 113
5 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.54 74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.18 205
2 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.69 64
3 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.71 62
4 Filip KašákFilip Kašák 010214 AK SokolovAK Sokolov 14.28 30
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.44 22
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.17 206
7 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.21 201
8 Michal BrožíkMichal Brožík 010101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.05 114
9 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.45 81
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.51 76
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 11.84 247
2 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.37 183
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.90 128
4 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.46 80
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.90 50
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.87 402
2 Tereza FialováTereza Fialová 025304 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.55 194
3 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.62 36
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 17.64 0
Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.59 190
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.67 182
3 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.74 175
4 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.27 126
5 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.54 104
6 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.10 65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.60 303
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.77 282
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.81 168
4 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.06 17
5 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.39 0
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.33 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.15 363
2 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 016125 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.68 293
3 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 13.11 242
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.40 210
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.67 33
6 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.26 11
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.43 325
2 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.47 202
3 Adéla KouckáAdéla Koucká 025211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62 187
4 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK SokolovAK Sokolov 14.59 100
5 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.92 23
Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 14.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.17 509
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.28 223
3 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.81 168
4 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 13.91 158
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.17 135
6 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.68 93
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 14.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.76 577
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.88 556
3 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.36 119
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.80 85
Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 14.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 12.09 371
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.97 153
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.06 145
4 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.72 31
5 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.45 6
Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 14.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.19 233
2 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 13.31 220
3 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.54 195
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.89 160
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.45 111
6 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.24 12
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 4.69 324
2 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 4.28 252
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.08 219
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010616 4.06 215
5 Karel GabrielKarel Gabriel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010420 4.03 211
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 4.02 209
7 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 4.01 207
8 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 3.99 204
9 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020314 3.92 193
10 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 3.91 191
11 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
010828 3.88 187
12 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 3.78 171
13 Michal BrožíkMichal Brožík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010101 3.77 170
14 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
011220 3.76 168
15 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011003 3.75 167
16 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 3.57 140
17 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021116 3.55 137
18 Vít ŠtudlarVít Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030212 3.52 133
19 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
020615 3.45 123
20 Miroslav LuncarMiroslav Luncar
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021129 3.39 115
21 Filip KašákFilip Kašák
AK SokolovAK Sokolov
010214 3.36 111
22 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK ChodovŠAK Chodov
021205 3.19 89
23 Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030227 2.93 58
24 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030210 2.59 24
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 DNF
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.31 381
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015201 4.26 369
3 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 4.12 336
4 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015724 4.08 326
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.04 317
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 3.90 285
7 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 3.69 239
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 3.69 239
9 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 3.65 231
10 Kateřina BílkováKateřina Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026119 3.64 229
11 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 3.63 227
12 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 3.58 216
13 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015827 3.57 214
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015607 3.57 214
15 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025124 3.55 210
16 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
016125 3.54 208
17 Agáta BöhmováAgáta Böhmová
AK SokolovAK Sokolov
016125 3.52 204
18 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 3.51 202
19 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025519 3.48 196
20 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015505 3.47 194
21 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015307 3.44 188
Jana SlachováJana Slachová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015826 3.44 188
23 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 3.43 186
24 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
016108 3.40 180
25 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 3.38 176
Natálie HájkováNatálie Hájková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025331 3.38 176
27 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
026026 3.36 172
28 Markéta PancováMarkéta Pancová
AK SokolovAK Sokolov
035616 3.32 165
29 Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025903 3.22 146
30 Nikol EderováNikol Ederová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
035909 3.21 144
Monika ŠebestováMonika Šebestová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
036212 3.21 144
32 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045726 3.19 140
33 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025707 3.13 130
34 Natálie KoptováNatálie Koptová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025509 3.12 128
35 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025228 3.10 124
Kateřina UhlováKateřina Uhlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026221 3.10 124
37 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 3.07 119
Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 3.07 119
39 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025505 3.02 110
40 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 3.00 107
41 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036016 2.96 100
42 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 2.92 94
Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
036219 2.92 94
44 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015830 2.84 81
45 Adéla KouckáAdéla Koucká
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025211 2.76 69
46 Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
046129 2.69 59
47 Jana VeľasováJana Veľasová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025617 2.67 56
Tereza FialováTereza Fialová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025304 2.67 56
49 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 2.58 44
Martina SlavíkováMartina Slavíková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
035626 2.58 44
51 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 2.55 40
52 Magdaléna SykováMagdaléna Syková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035404 2.46 29
53 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
046015 2.16 2
Celkem 53 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 47.34 285
2 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 44.01 257
3 Karel GabrielKarel Gabriel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010420 41.69 238
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020314 41.14 234
5 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 39.15 217
6 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
011220 38.36 211
7 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 35.81 190
8 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030210 35.41 187
9 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 34.36 178
10 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
020615 34.23 177
11 Vít ŠtudlarVít Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030212 33.16 169
12 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
010828 32.75 165
13 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010616 31.83 158
14 Michal BrožíkMichal Brožík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
010101 30.97 151
15 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030301 30.92 151
16 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021116 30.12 144
17 Filip KašákFilip Kašák
AK SokolovAK Sokolov
010214 29.27 138
18 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 28.34 130
19 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011003 26.66 117
20 Miroslav LuncarMiroslav Luncar
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021129 25.78 110
21 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 22.50 85
22 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK ChodovŠAK Chodov
021205 17.82 51
23 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 17.60 49
Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030227 0
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 40.71 364
2 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
016125 4.72 0
3 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015724 37.22 321
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015201 37.04 319
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 36.51 313
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 33.53 277
7 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 32.81 268
8 Natálie KoptováNatálie Koptová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025509 32.29 262
9 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 32.07 260
10 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015505 30.91 246
11 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 30.07 236
12 Jana SlachováJana Slachová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015826 29.58 230
13 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 29.56 230
14 Tereza FialováTereza Fialová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025304 28.50 218
15 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015607 27.77 209
16 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 27.43 205
17 Nikol EderováNikol Ederová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
035909 27.26 203
18 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015830 27.10 201
19 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 25.73 185
20 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 25.52 183
21 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 25.45 182
22 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015827 25.29 180
23 Natálie HájkováNatálie Hájková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025331 25.04 177
24 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025519 25.02 177
25 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 24.34 169
26 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025124 24.13 167
27 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 23.75 163
28 Markéta PancováMarkéta Pancová
AK SokolovAK Sokolov
035616 23.26 157
29 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
026026 22.51 149
30 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015307 22.45 148
31 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
016108 22.26 146
32 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 22.02 143
33 Kateřina BílkováKateřina Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026119 21.40 136
34 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045726 19.81 118
35 Monika ŠebestováMonika Šebestová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
036212 19.77 118
36 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 19.00 109
37 Martina SlavíkováMartina Slavíková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
035626 18.94 109
38 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025707 18.81 107
39 Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025903 18.55 105
40 Jana VeľasováJana Veľasová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025617 18.40 103
41 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025505 17.83 97
42 Magdaléna SykováMagdaléna Syková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035404 17.65 95
43 Kateřina UhlováKateřina Uhlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026221 17.54 94
44 Adéla KouckáAdéla Koucká
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025211 17.51 93
45 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036016 17.47 93
46 Agáta BöhmováAgáta Böhmová
AK SokolovAK Sokolov
016125 17.13 89
47 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 16.26 80
48 Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
046129 14.76 64
49 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
046015 12.41 40
50 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 11.84 34
51 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 11.05 26
52 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025228 10.12 18
Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
036219 NM
Celkem 53 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK Chodov{8} 1504
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1409
3 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1400
4 Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 010828 TJ MDDM Ostrov{8} 1223
5 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1157
6 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1141
7 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK Chodov{8} 1106
8 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK Chodov{8} 1078
9 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1053
10 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1044
11 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov{8} 1021
12 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM Ostrov{8} 0977
13 David TermerDavid Termer 020325 AK Sokolov{8} 0901
14 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM Ostrov{8} 0845
15 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0821
16 Michal BrožíkMichal Brožík 010101 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0710
17 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK Chodov{8} 0682
18 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM Ostrov{8} 0665
19 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK Chodov{8} 0578
20 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK Chodov{8} 0554
21 Miroslav LuncarMiroslav Luncar 021129 TJ MDDM Ostrov{8} 0513
22 Filip KašákFilip Kašák 010214 AK Sokolov{8} 0482
23 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0373
24 Ondřej BatlaOndřej Batla 021205 ŠAK Chodov{8} 0328
25 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK Sokolov{8} 0247
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Bauer A. 1504 (11.63/275-4.69/324-08.68/378-44.01/257-2:53.56/270)
Petrikovič L. 1409 (11.59/281-3.92/193-09.00/304-41.14/234-2:39.31/397)
Gabriel K. 1400 (12.18/205-4.03/211-09.01/302-41.69/238-2:34.65/444)
Brichcín O. 1223 (12.37/183-3.88/187-09.07/289-32.75/165-2:39.08/399)
Klimt S. 1157 (12.17/206-4.06/215-08.81/347-31.83/158-2:58.48/231)
Prokop J. 1141 (12.90/128-4.28/252-08.95/315-28.34/130-2:48.06/316)
Süssenbeck J. 1106 (12.24/198-4.01/207-09.03/298-35.81/190-3:00.91/213)
Gurban J. 1078 (12.21/201-3.78/171-09.29/243-47.34/285-3:05.91/178)
Špreňar P. 1053 (11.78/255-4.08/219-09.01/302-17.60/49-2:58.83/228)
Had A. 1044 (12.46/173-3.99/204-09.30/241-22.50/85-2:45.33/341)
Sladký O. 1021 (12.24/198-4.02/209-09.18/266-30.92/151-3:03.15/197)
Pinc A. 977 (13.06/113-3.76/168-09.96/126-38.36/211-2:43.30/359)
Termer D. 901 (12.43/176-3.91/191-09.37/227-39.15/217-3:20.92/90)
Žemlička M. 845 (13.45/81-3.45/123-09.39/224-34.23/177-2:57.36/240)
Študlar V. 821 (13.71/62-3.52/133-09.90/135-33.16/169-2:47.40/322)
Brožík M. 710 (13.05/114-3.77/170-09.66/174-30.97/151-3:18.91/101)
Čermák L. 682 (12.82/136-3.75/167-10.00/120-26.66/117-3:11.52/142)
Volf L. 665 (13.54/74-3.55/137-09.56/192-30.12/144-3:15.60/118)
Tonnhauser M. 578 (13.51/76-3.57/140-09.91/134-34.36/178-3:30.19/50)
Lochschmidt F. 554 (14.44/22-2.59/24-11.04/14-35.41/187-2:49.11/307)
Luncar M. 513 (13.69/64-3.39/115-10.48/60-25.78/110-3:07.96/164)
Kašák F. 482 (14.28/30-3.36/111-10.00/120-29.27/138-3:22.49/83)
Langmaier M. 373 (13.90/50-2.93/58-09.96/126-0/-3:11.98/139)
Batla O. 328 (13.46/80-3.19/89-10.34/75-17.82/51-3:35.25/33)
Netík M. 247 (11.84/247-/-/-/-/)
Celkem 25 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 2494
2 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 015724 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 2484
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.{8} 2193
4 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK Chodov{8} 2099
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1852
6 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK Sokolov{8} 1763
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1671
8 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1658
9 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK Chodov{8} 1591
10 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM Ostrov{8} 1489
11 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK Chodov{8} 1479
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK Sokolov{8} 1471
13 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1448
14 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK Sokolov{8} 1412
15 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1409
16 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK Sokolov{8} 1400
17 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 016125 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1392
18 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1351
19 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1297
20 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1296
21 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM Ostrov{8} 1271
22 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1239
23 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1215
Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1215
25 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM Ostrov{8} 1208
26 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK Chodov{8} 1198
27 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM Ostrov{8} 1192
28 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM Ostrov{8} 1176
29 Tereza FialováTereza Fialová 025304 TJ MDDM Ostrov{8} 1167
30 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1146
31 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov{8} 1102
32 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1062
33 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0977
34 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK Chodov{8} 0959
35 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0947
36 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0857
37 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0825
38 Adéla KouckáAdéla Koucká 025211 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0815
Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 AK Sokolov{8} 0815
40 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM Ostrov{8} 0813
41 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM Ostrov{8} 0790
42 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM Ostrov{8} 0786
43 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK Chodov{8} 0776
44 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0762
45 Jana VeľasováJana Veľasová 025617 TJ MDDM Ostrov{8} 0651
46 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM Ostrov{8} 0626
47 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0617
48 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová 015830 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0607
49 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0577
50 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0566
51 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0369
52 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK Chodov{8} 0347
53 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM Ostrov{8} 0245
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Jarošová K. 2494 (10.88/556-37.04/319-08.52/695-4.26/369-2:41.55/555)
Břicháčková S. 2484 (11.17/509-37.22/321-08.50/701-4.08/326-2:35.41/627)
Čechová L. 2193 (10.76/577-32.07/260-08.51/698-3.63/227-2:53.17/431)
Beková M. 2099 (11.87/402-29.56/230-09.06/551-4.12/336-2:39.34/580)
Škrnová R. 1852 (12.77/282-36.51/313-08.75/632-3.90/285-3:02.74/340)
Levová L. 1763 (13.11/242-30.07/236-08.62/667-4.31/381-3:15.14/237)
Krýslová D. 1671 (12.15/363-22.45/148-08.92/587-3.44/188-2:57.94/385)
Maydlová V. 1658 (12.43/325-32.81/268-09.26/501-4.04/317-3:13.88/247)
Gregorová J. 1591 (13.47/202-33.53/277-09.35/480-3.51/202-2:53.31/430)
Sedlecká K. 1489 (14.80/85-25.29/180-09.58/426-3.57/214-2:39.02/584)
Zápotocká H. 1479 (13.67/182-25.45/182-09.55/433-3.69/239-2:52.03/443)
Navrátilová B. 1471 (12.09/371-22.51/149-09.94/348-3.36/172-2:53.22/431)
Nohejlová V. 1448 (12.60/303-24.13/167-09.27/499-3.55/210-3:11.04/269)
Böhmová A. 1412 (13.31/220-17.13/89-09.24/506-3.52/204-2:57.09/393)
Slachová J. 1409 (13.74/175-29.58/230-09.36/477-3.44/188-3:02.87/339)
Sládková V. 1400 (13.91/158-24.34/169-09.37/475-3.58/216-2:58.20/382)
Vondráčková A. 1392 (12.68/293-4.72/0-09.19/518-3.54/208-2:59.15/373)
Loufková B. 1351 (13.28/223-25.52/183-09.98/340-3.65/231-2:59.10/374)
Frišová K. 1297 (13.54/195-30.91/246-10.02/332-3.47/194-3:03.83/330)
Košíková T. 1296 (13.81/168-18.81/107-09.40/468-3.13/130-2:54.00/423)
Horáková E. 1271 (14.54/104-22.26/146-09.43/461-3.40/180-2:58.40/380)
Nová K. 1239 (14.27/126-18.55/105-09.29/494-3.22/146-2:59.74/368)
Bílková K. 1215 (13.97/153)
Hanykýřová A. 1215 (13.40/210-27.77/209)
Bílková K. 1215 (21.40/136-09.63/415)
Hanykýřová A. 1215 (09.60/422-3.57/214)
Bílková K. 1215 (3.64/229-3:09.53/282)
Hanykýřová A. 1215 (3:26.27/160)
Štěrbová K. 1208 (17.64/0-23.75/163-09.28/496-3.69/239-3:06.11/310)
Bauerová M. 1198 (13.19/233-27.43/205-09.69/402-3.07/119-3:14.86/239)
Koptová N. 1192 (13.89/160-32.29/262-09.68/404-3.12/128-3:15.08/238)
Hájková N. 1176 (13.81/168-25.04/177-09.75/389-3.38/176-3:11.44/266)
Fialová T. 1167 (13.55/194-28.50/218-10.00/336-2.67/56-3:00.27/363)
Švejdarová Š. 1146 (15.92/23-25.02/177-09.75/389-3.48/196-3:00.50/361)
Pelcová V. 1102 (23.39/0-19.00/109-09.15/528-3.38/176-3:08.63/289)
Vébrová E. 1062 (14.06/145-22.02/143-09.40/468-3.00/107-3:20.44/199)
Šebestová M. 977 (15.67/33-19.77/118-09.96/344-3.21/144-3:02.95/338)
Červenková L. 959 (14.17/135-40.71/364-10.61/223-3.07/119-3:33.33/118)
Uhlová K. 947 (14.45/111-17.54/94-09.47/451-3.10/124-3:25.20/167)
Hozáková E. 857 (/-11.84/34-09.56/431-3.43/186-3:19.34/206)
Rančevová S. 825 (16.24/12-10.12/18-09.55/433-3.10/124-3:15.03/238)
Koucká A. 815 (13.62/187)
Pancová M. 815 (14.59/100-23.26/157)
Koucká A. 815 (17.51/93-10.43/254)
Pancová M. 815 (10.53/236-3.32/165)
Koucká A. 815 (2.76/69-3:18.53/212)
Pancov)
Celkem 53 závodníků